شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ضعفIQ

1. سلام دوستان من یه مشکلی دارم دوست پسر من به اظهار خودش یکم از نظر هوشی ضعیفه البته من هم میبینم
    مثلا فراموشی داره حس میکنم مغزش خوب پردازش نمیکنه اس که میده کاملا مشخصه طوریه که توجه نمیکنه و عجوله
    اخره حرفشوو گاها فراموش میکنه اینم بگم تحصیلات عالیه داره فوق لیسانس شیمی با مدل19 داره دکتراشو بدون کنکور مجازه
    اما موندم چرا اونطوره ما قصد ازدواج داریم میترسم بعدا مشکل ایجاد شه ایا راه حلی داره که مثلا بریم دکتر جای
    خودش میگه که IQضعیفه
    چطو میشه فهمید IQضعیفه؟

2. نگران نباشید انیشتین هم میگن وقتی از خونه میرفته بیرون دیگه خون اش نمیدونسته کجاست!
    اما بدور از شوخی شاید مشغله فکری اش باعث بوجود اومدن این اتفاق باشه
    ایشون اگه پیش یه متخصص اعصاب هم برن ضرر نکردن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام مرسی ازقوت قلبتون فقط دوستم اظهار دارن که ازبچه گی اینطورن یعنی مادر زادیه شما که میگید مشغله فکریه ؟؟
    اصلا نمیتونم متقایدش کنم که بره دکتر میگه دکتر نمیتونه کاری بکنه

4. taranom65 نوشته است: سلام مرسی ازقوت قلبتون فقط دوستم اظهار دارن که ازبچه گی اینطورن یعنی مادر زادیه شما که میگید مشغله فکریه ؟؟
    اصلا نمیتونم متقایدش کنم که بره دکتر میگه دکتر نمیتونه کاری بکنه

با درود
    به نظر من كسي كه تونسته به اين مقطع از نظر تحصيلي برسه نبايد مشكل IQ داشته باشه. مشكل ايشون بي توجهي به مسائليه كه فكر ميكنه اهميت زيادي نداره. اگر اين مسئله براشون مشكل ساز شده راهش اينه كه با تمرين و توجه عادت كنه كه به مسائل ريز و پيش پا افتاده توجه كنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با سلام دوباره پس راه حلی  هست اگه بدین که منم کمکش کنم ازاین عجولی درش بیارم البته بهش کفتم توجه کن اما میگه دسه خودم نیست

6. taranom65 نوشته است: با سلام دوباره پس راه حلی  هست اگه بدین که منم کمکش کنم ازاین عجولی درش بیارم البته بهش کفتم توجه کن اما میگه دسه خودم نیست

با درود
    مطمئن باشيد تا خودشون نخوان نميتونند اين مشكل رو حل كنند. البته خيلي ها اين رو مشكل نمي دونند. اما با انجام تمرين هاي بالا بردن تمركز و آرامش مثل مديتيشن و يوگا و تمرين و تلقين اينكه من بايد به مسائل كوچيك زندگي دقت كنم ميتونند تا حد زيادي اين مشكل رو از بين ببرند.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید