شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کم توانی جنسی

1. dadamohsen20 نوشته است: سلام با عرض خسته نبلشید من 21سالمه و دیگه با فکر کردن التم سفت نمیشه با دیدین عکس هم دیر تر سفت میشه نسب به قبل ایا این از سنه یا مشکل دارم؟

شما که هنوز ازدواج نکردید یا برخوردی با جنس مخالف داشتید؟
    صبح ها آلت شما بزرگ میشه؟منظورم سفت هست وقتی از خواب بیدار میشید؟
    در طول روز سفت میشه؟

2. دير انزالي به دليل مصرف متادون
    sepideh90 نوشته است:
    sinad91 نوشته است: سلام قبل از هرچیز عذرخواهی میکنم از اینکه سوالم رو اینجا مطرح میکنم ، هنگام احساس لذت بهم دست نمیده و بعد از چند دقیقه آلتم شل میشه و با ماساژ دادن توسط شریک جنسیم دوباره به حالت نعوظ در میاد ولی بازم بعد از مدت کوتاهی میخوابه و این مسئله باعث میشه که بعد از حدود یه ساعت نزدیکی به زور به انزال برسم یا به دلیل خسته شدن دو طرف اصلا هیچ انزالی صورت نگیره به نظر شما برای رفع این مشکل چیکاری باید انجام بدم؟ آیا استفاده از قرص <a><a>سیلدنافیل</a></a> میتواند موثر باشد؟ در ضمن باید بگم حدود یکسالی میشه که متادون مصرف میکنم بدون کنار گذاشتن متادون برای اینکه به تعادل برسم چه راهی وجود دارد؟ خواهش میکنم هرچی زودتر جوابمو بدین چون این موضوع خیلی منو نگران کرده و باعث شرمندگیم پیش شریکم میشه

دوست عزیز
    خودتون در قدم اول جواب سوال خودتون رو دادید و یه بخش بزرگی از مساله رو میدونید.ارتباط بین متادون و یا مواد مخدر با مسائل جنسی در خیلی از موارد بیان شده و مورد شما هم یکی از این موارده.بهتره صرفا دنبال دارو نباشید برای حل این مشکل بلکه یکی از علل اصلی رو بردارید تا بخش زیادی مساله حل میشه

اما در مورد دیر انزالی هم باید به ارولوژیست مراجعه کنید.فشار روحی و خستگی از مواردی که باعث میشه حتی در صورت ادامه رابطه انزال دیرتر انجام بشه بنابراین سعی نکنید مداما این وضعیت رو تحمل کنید چون به مرور روی پیش زمینه ذهنیتون تاثیر میزاره و بعدها هم کار رو سخت میکنه.به متخصص مراجعه کنید و خودسرانه دارو مصرف نکنید

با درود
    دوست عزيز من در محل كارم در رابطه با مواد مخدر سنتتيك و عوارض اون تحقيق ميكنم و همكارم مستقيما با افرادي كه به انواع مواد مخدر اعتياد دارند در تماسه و در رابطه با علل رواني اون تحقيق ميكنه. جالبه كه بگم به يك نفر برخورد كرديم كه هم خودش و هم همسرش براي اينكه در رابطه جنسي ديرتر به انزال برسند از متادون و ترياك (بصورت خوراكي) استفاده ميكردند و همين دليل باعث اعتياد هردوشون شده بود. اون آقا اظهار ميكرد كه حتما بايد يك ساعت قبل از شروع رابطه جنسي متادون يا ترياك استفاده ميكرده تا باعث بشه مدت انزالش از دو سه دقيقه به نيم ساعت يا بيشتر برسه و ميگفت بعد از يك مدت ديگه اين تاثير وجود نداشت و با توجه به اينكه به اين مواد اعتياد پيدا كرده ديگه نمي تونه حتي به انزال برسه و مجبوره رابطه جنسي رو قبل از استفاده از متادون و زماني كه احساس ميكنه به مصرف نياز داره و به قول خودش موعد مصرفش رسيده انجام بده. اولين پيشنهاد من كنار گذاشتن متادونه چون اين حالتي كه شما داريد به دليل مشكل شما بوجود اومده و شما مجبوريد تحملش كنيد اما پارتنرتون چه گناهي داره كه بايد اين مشكل رو تحمل كنه؟ اين مسئله باعث بوجود اومدن مشكلات روحي و رواني در ايشون ميشه و ديد ايشون رو نسبت به داشتن رابطه جنسي با شما بد ميكنه. هر چند كه با توجه به خلقيات خانمها خصوصا در كشور ما ممكنه اصلا بهش اشاره نكنه اما اطمينان داشته باشيد از اين مشكل به شدت رنج ميبره. در صورتي كه امكان ترك متادون براتون وجود نداره سعي كنيد زماني كه دز كمتري از متادون رو مصرف كرديد يا درست قبل از اينكه موعد مصرف مجدد قرص برسه و زماني كه از نظر جسمي احساس نياز به متادون رو داريد رابطه جنسي داشته باشيد. اين نكته رو هم بگم كه در افرادي كه اعتيادشون رو ترك ميكنند معمولا مشكل زود انزالي تا مدتي براشون وجود داره تا زماني كه با تمرين بتونند كنترل زمان انزالشون رو بدست بگيرند. درست به همين دليله كه بهترين زمان براي داشتن رابطه جنسي براي شما زمانيه كه هنوز قرص رو استفاده نكرديد. اميدوارم كه بتونيد مصرف اين قرص كه عوارض روحي و جسمي فراواني براي شما و همسرتون داره رو كنار بگذاريد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام و خسته نباشید .

اول ممنون از دوستانی که وقت گذاشتند و نظر دادند . سپیده جون همسرم هیچ کدوم از این مشکلاتی که شما گفتید رو نداره ، فقط و فقط در نعوظ دچار مشکل میشه و فکر میکنم بخاطر اعتماد به نفس کم که  اصلا نمیتونه رابطه رو شروع کنه یا در حین رابطه نعوظش از دست میده .
    اگه امکان داره میخواستم نظر شما رو راجع به آزمایش هورمونی مخصوصا fsh , lh ,پایین و از طرفی estradiol  بالا بدونم؟ این موارد چه تاثیری بر مسایل جنسی دارن ؟ بر باروری تاثیری دارن ؟ در ضمن اسپرموگرام جدید هم دادن تا خیالمون راحت بشه مشکلی نیست ، به نظر شما حرکت اسپرم ها یه کم ضعیف نیست .راجع به اون کیست هم که تو سونوگرافی دیده شده ، مشورت کردیم و اتفاق نظر بر این بود که مادامی که دردی نداره نیاز به هیچ گونه جراحی نیست .

نتیجه آزمایش هورمونی:

Chlamydia T.ab (IgG) : 5.2 ……………………….<16>7
    Fsh : 0.8 ……………………………………………1.7-12
    Lh : 1.5 …………………………………………….1.1- 7
    Prolactin : 17.5 …………………………………….3-25
    Estradiol : 74.2 …………………………………….up to 56
    Testosterone : 4.6 ………………………………….3-10.6
    Free testosterone : 15.4 ……………………………3.8- 34
    نتیجه اسپرموگرام جدید:

Volume: 2 …………………………..…..1.5-5   (mil)
    Color : milky
    Liquefaction : 30 …………………..…..within30min (min)
    Viscosity : normal
    Ph : 7.9 …………………………..……..>7
    Total sperm count :110…………..……..60-150 (million)
    Abnormal morphology :15……………..<40>60 (%)

{none progressive :10 , slow progressive: 30, rapid progressive:25, very fast progressive:5}
    نتیجه سونو گرافی :
    بیضه ها دارای سایز و اکوی نرمال می باشند. کیستی در پل فوقانی ایپیدیدیم راست به ابعاد 2*3 mm  دیده میشود و مطرح کننده کیست ایپیدیدیمال و اسپرماتول می باشد.
    اپیدیدیم طرف چپ دارای سایز و اکوپترن نرمال می باشد.
    علایمی به نفع هیدروسل ، واریکوسل (قبل و پس از مانور والسالوا ) و هرنی اسکروتال مشاهده نگردید.
    مجددا ممنون از راهنمایی و کمکتون .

4. minoo63 نوشته است: با سلام و خسته نباشید .

اول ممنون از دوستانی که وقت گذاشتند و نظر دادند . سپیده جون همسرم هیچ کدوم از این مشکلاتی که شما گفتید رو نداره ، فقط و فقط در نعوظ دچار مشکل میشه و فکر میکنم بخاطر اعتماد به نفس کم که  اصلا نمیتونه رابطه رو شروع کنه یا در حین رابطه نعوظش از دست میده .
    اگه امکان داره میخواستم نظر شما رو راجع به آزمایش هورمونی مخصوصا fsh , lh ,پایین و از طرفی estradiol  بالا بدونم؟ این موارد چه تاثیری بر مسایل جنسی دارن ؟ بر باروری تاثیری دارن ؟ در ضمن اسپرموگرام جدید هم دادن تا خیالمون راحت بشه مشکلی نیست ، به نظر شما حرکت اسپرم ها یه کم ضعیف نیست .راجع به اون کیست هم که تو سونوگرافی دیده شده ، مشورت کردیم و اتفاق نظر بر این بود که مادامی که دردی نداره نیاز به هیچ گونه جراحی نیست .

نتیجه آزمایش هورمونی:

Chlamydia T.ab (IgG) : 5.2 ……………………….<16>7
    Fsh : 0.8 ……………………………………………1.7-12
    Lh : 1.5 …………………………………………….1.1- 7
    Prolactin : 17.5 …………………………………….3-25
    Estradiol : 74.2 …………………………………….up to 56
    Testosterone : 4.6 ………………………………….3-10.6
    Free testosterone : 15.4 ……………………………3.8- 34
    نتیجه اسپرموگرام جدید:

Volume: 2 …………………………..…..1.5-5   (mil)
    Color : milky
    Liquefaction : 30 …………………..…..within30min (min)
    Viscosity : normal
    Ph : 7.9 …………………………..……..>7
    Total sperm count :110…………..……..60-150 (million)
    Abnormal morphology :15……………..<40>60 (%)

{none progressive :10 , slow progressive: 30, rapid progressive:25, very fast progressive:5}
    نتیجه سونو گرافی :
    بیضه ها دارای سایز و اکوی نرمال می باشند. کیستی در پل فوقانی ایپیدیدیم راست به ابعاد 2*3 mm  دیده میشود و مطرح کننده کیست ایپیدیدیمال و اسپرماتول می باشد.
    اپیدیدیم طرف چپ دارای سایز و اکوپترن نرمال می باشد.
    علایمی به نفع هیدروسل ، واریکوسل (قبل و پس از مانور والسالوا ) و هرنی اسکروتال مشاهده نگردید.
    مجددا ممنون از راهنمایی و کمکتون .

سلام

1. استرادیول اونقدر بالا نیست که مشکل ایجاد کنه همچنین نسبت LH/FSH هم مناسبه.
    2. اسپرموگرام جدید هم کاملا نرماله. تحرک اسپرم 70 درصد گزارش شده و مناسبه البته شما NonMotility رو ننوشتید که با توجه به تست مقدار اون باید 30 درصد باشه.
    3. در مورد سونو هم که قبلا براتون نوشتم.

دوست من،
    همونطور که قبلا خدمتتون عرض کردم این تفکر همسرتون مبنی بر اینکه "من ناتوان جنسی ام" به همون عدم نعوظ مناسب بر می گرده و مجموع صحبت های شما هم این ماجرا رو تایید میکنه.

اما شما باید چند تا کار رو انجام بدید چند تا رو هم نباید انجام بدید:

- به همسرتون این اطمینان رو بدید که برای باروری مشکلی ندارن و در این زمینه ابدا ناتوان نیستن. فکر به این داستان غلط که "من ناتوان هستم" بر نعوظ ایشون تاثیر منفی میذاره.
    - برای مورد فوق در یک تایم مناسب و در یک مکان مناسب با همسرتون بشینید صحبت کنید و بگید که مشکلی از نظر باروری نداری و ببینید میتونید علت اعتماد به نفس پایین شون رو متوجه بشید مثلا نارضایتی از طول آلت یا مذهبی بودن و این بک گراند در ذهنشون که رابطه ی جنسی یه جور گناهه! و ... .  
    - تشویق ها و تعریف های شما از همسرتون تاثیر بسزایی در بازگشت اعتماد به نفس ایشون داره البته زیادیش هم دردسر سازه پس حد وسط رو در تعریف و تمجید در نظر بگیرید.  
    - در نزدیکی میتونید کل رابطه رو خودتون به دست بگیرید و در این وضعیت ببینید وسط ماجرا نعوظ از بین میره یا نه.
    - هیچ موقع هیچ موقع به همسرتون عباراتی مانند تو بلد نیستی منو ارضا کنی، تو نعوظ نداری، تو نمیتونی و امثالهم رو نگید. این جملات اگه به با اعتماد به نفس ترین پسر دنیا - که خودم باشم - هم گفته بشه تو ذوقم میخوره، دلم میشکنه اونوقت نعوظ که بماند سر به بیابون میذارم، میرم معتاد میشم و ... بقیه کارایی که انجام میدم بماند. یه مرد (مخصوصا نوع ایرونیش) به مصدر توانستن بسیار بسیار مفتخره و لذا شما نباید غرور همسرتون رو جریحه دار کنید. پس حواستون به این قضیه باشه و اتفاقا با شعار ما میتوانیم جلو برید.
    - بعد همه ی این مراحل اگه تغییری ایجاد نشد به ارولوژیست مراجعه کنید تا تشخیص مناسب گذاشته بشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. سلام . ممنون دوست عزیز m1989. حتما و حتما راهنمایی هاتون بکار میبرم .

6. sipanam

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    با سلام و خسته نباشید من 26 سالمه و در حین رابطه جنسی به نعوظ کامل میرسم ولی متأسفانه زود از بین میره! و همچنین زود انزالی دارم! البته در بار دوم زود انزالی رفع میشه! ولی باز مشکل نعوظ دارم اگه میشه منو راهنمایی کنید چیکار کنم!

7. sipanam نوشته است: با سلام و خسته نباشید من 26 سالمه و در حین رابطه جنسی به نعوظ کامل میرسم ولی متأسفانه زود از بین میره! و همچنین زود انزالی دارم! البته در بار دوم زود انزالی رفع میشه! ولی باز مشکل نعوظ دارم اگه میشه منو راهنمایی کنید چیکار کنم!

سلام

دوست من، شما مطالب همین تاپیکو بخون در مورد عدم نعوظ مناسب و زودانزالی یه چیزایی نوشتم بد نیست.
    اگه اوضاع بهتر نشد باید به ارولوژیست مراجعه کنی. از پشت مانیتورم بیشتر از این نمیتونم کمکت کنم.

8. sipanam نوشته است: با سلام و خسته نباشید من 26 سالمه و در حین رابطه جنسی به نعوظ کامل میرسم ولی متأسفانه زود از بین میره! و همچنین زود انزالی دارم! البته در بار دوم زود انزالی رفع میشه! ولی باز مشکل نعوظ دارم اگه میشه منو راهنمایی کنید چیکار کنم!

سلام

دوست من، شما مطالب همین تاپیکو بخون در مورد عدم نعوظ مناسب و زودانزالی یه چیزایی نوشتم بد نیست.
    اگه اوضاع بهتر نشد باید به ارولوژیست مراجعه کنی. از پشت مانیتورم بیشتر از این نمیتونم کمکت کنم.

9. با سلام.جوانی 23 ساله هستم.که دچا زود انزالی شده ام و این بیماری باعث شده که ازدواج نکنم.از شما تقاضا دارم که کمکم کنید که چگونه درمان کنم

10. rahimoo نوشته است: با سلام.جوانی 23 ساله هستم.که دچا زود انزالی شده ام و این بیماری باعث شده که ازدواج نکنم.از شما تقاضا دارم که کمکم کنید که چگونه درمان کنم

دوست عزیز
    در این سایت پستهای زیادی در این مورد گذاشته شده و اگر به اونها مراجعه کنید میتونید جواب بگیرید
    یکی از روشها استفاده از کاندوم است
    مورد آاخر اینه که آیا واقعا دچار زود انزالی شدید یا اینکه این تصور شماست چون تایم خیلی کم شده!!!

11. rahimoo نوشته است: با سلام.جوانی 23 ساله هستم.که دچا زود انزالی شده ام و این بیماری باعث شده که ازدواج نکنم.از شما تقاضا دارم که کمکم کنید که چگونه درمان کنم

دوست عزیز
    در این سایت پستهای زیادی در این مورد گذاشته شده و اگر به اونها مراجعه کنید میتونید جواب بگیرید
    یکی از روشها استفاده از کاندوم است
    مورد آاخر اینه که آیا واقعا دچار زود انزالی شدید یا اینکه این تصور شماست چون تایم خیلی کم شده!!!

12. باعرض سلام 25سالمه یک سال ازدواج کردم خانمم از نزدیکی بامن ترس زیاد داره درصورتی که من باملایمت باهاش رفتار میکنم یک سال صبر کردم گفتم شاید کم کم به مرور زمان خوب بشه .اما ترسش بیشتر شد وازاین که می ترسه افسردگی گرفته.قبل ازنزدیکی استرس نداره ولی تابرا نزدیکی اماده میشیم استرس بهش دست میده ایااین ترس یک نوع بیماریه؟ باید چکارکرد

13. m_taj نوشته است: باعرض سلام 25سالمه یک سال ازدواج کردم خانمم از نزدیکی بامن ترس زیاد داره درصورتی که من باملایمت باهاش رفتار میکنم یک سال صبر کردم گفتم شاید کم کم به مرور زمان خوب بشه .اما ترسش بیشتر شد وازاین که می ترسه افسردگی گرفته.قبل ازنزدیکی استرس نداره ولی تابرا نزدیکی اماده میشیم استرس بهش دست میده ایااین ترس یک نوع بیماریه؟ باید چکارکرد

سلام

دوست من، این ترس همسرتون چیزی فراتر از واژینیسموس هست
    و با راهکاری که اینجا نوشتم اتفاق خاصی فکر نمیکنم رخ بده
    شما باید به روانپزشک مراجعه کنید.

14. باسلام وتشکرازدوستان
    من دخترخیلی هاتی هستم وهمیشه فکرمیکردم اولین بوسه چقدبایدخوب باشه یاگرفتن دست ی پسرچقد حس خوبیه ولی من وقتی این تجربه رو چندوقت پیش واسم بوجوداومد خیلیم جالب نبود وتحریک نشدم(برخلاف تصوراتم) نمیدونم مشکل ازچیه بایدبگم من این اقاروخیلی دوست دارم وایشونم همینطور...مثلاوقتی میبوسدم یامنو بغل میگیره گاهی اوقات خوشم میادولذت میبرم  وتحریک میشم البته خیلی کم وگاهی اصلا هیچ حسی ندارم...و یا تواولین رابطه م (رابطه سطحی)خیلی لذت نبردم نمیدونم مشکل چیه؟بایداعتراف کنم قبلا خودارضایی داشتم وخیلی لذت میبردم وتحریک میشدم .همیشه باخودم میگفتم اگه با ی اقا باشم این لذت چندبرابره ولی خیلی عادی بودخیلی نگرانم توروخدا راهنماییم کنید؟مشکل من چیه؟چرااینطوریم؟ایامن سردم؟ایا ناتوان جنسی شدم؟؟؟؟ولی اخه باسابقه خودارضایی و تحریک شدنای شدیدم فکرنمیکنم ما قصدازدواج داریم ایامن ازرابطه با اون اقا لذت میبرم؟ اخه بندرت تحریک میشم!!!! مشکل ازکجاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ناتوانی جنسیه؟؟؟؟؟

15. 30nderella نوشته است: باسلام وتشکرازدوستان
    من دخترخیلی هاتی هستم وهمیشه فکرمیکردم اولین بوسه چقدبایدخوب باشه یاگرفتن دست ی پسرچقد حس خوبیه ولی من وقتی این تجربه رو چندوقت پیش واسم بوجوداومد خیلیم جالب نبود وتحریک نشدم(برخلاف تصوراتم) نمیدونم مشکل ازچیه بایدبگم من این اقاروخیلی دوست دارم وایشونم همینطور...مثلاوقتی میبوسدم یامنو بغل میگیره گاهی اوقات خوشم میادولذت میبرم  وتحریک میشم البته خیلی کم وگاهی اصلا هیچ حسی ندارم...و یا تواولین رابطه م (رابطه سطحی)خیلی لذت نبردم نمیدونم مشکل چیه؟بایداعتراف کنم قبلا خودارضایی داشتم وخیلی لذت میبردم وتحریک میشدم .همیشه باخودم میگفتم اگه با ی اقا باشم این لذت چندبرابره ولی خیلی عادی بودخیلی نگرانم توروخدا راهنماییم کنید؟مشکل من چیه؟چرااینطوریم؟ایامن سردم؟ایا ناتوان جنسی شدم؟؟؟؟ولی اخه باسابقه خودارضایی و تحریک شدنای شدیدم فکرنمیکنم ما قصدازدواج داریم ایامن ازرابطه با اون اقا لذت میبرم؟ اخه بندرت تحریک میشم!!!! مشکل ازکجاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ناتوانی جنسیه؟؟؟؟؟

دوست عزیز

اول از همه باید خدمتتون بگم شما به هیچ عنوان ناتوان جنسی نشدید و یا مشکل جنسی خاصی ندارید.توصیه میکنم ابتدا در این سایت و برخی سایتهای دیگه دنبال معنی این کلمات بگردید و ببنید اینها کاملا با شرایط شما متفاوت هستن
    اما در مورد احساستون باید بگم خب این موارد هم پیش میاد.یکی از مواردی که در خودارضایی وجود داره اینه که همیشه فرد در ذهنش یه تصوارتی ایجاد میکنه و خودش رو به تحریک میرسونه و چون خود فرد سیستم بدنش رو میشناسه به مرور کاری رو انجام میده که بیشتر دوست داره و عمیقتر تحریکش میکنه و انتظار داره فرد آینده هم همین طور باشه یا این کارهارو براش انجام بده اما گاهی وقتی وارد رابطه میشه ،وقتی طرف مقابل این مسادل رو نمیدونه یا هنوز شناخت کافی از علایق طرف مقابل نداره شاید نتونه با همون تصورات کاری رو انجام بده و این باعث میشه فرد اول کمی از رابطه ناخرسند بشه و از این سبک خوشش نیاد

بهترین کار اینه که در مورد تصوراتتون از خودارضایی کمی خارج بشید و دیگه اونهارو مدام در ذهنتون مرور نکنید و بعلاوه به طرف مقابل در مورد مواردی که دوست دارید یا نقاط حساسی که براتون لمسش لذت بخشه توضیح بدید.هر چی بیشتر صحبت کنید
    شناخت ایشون هم ببیشتر میشه و بهتر میتونن کاررو انجام بدن

در نهایت هم توصیه میکنم روابط رو برای همسر آینده تون قرار بدید چون در مواقع غیر یه استرس خاصی در فرد ایجاد میشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 5
رفتن به صفحه    3   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید