شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 29 ...   

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. chista72 نوشته است: سلام دکتر خسته نباشی خواهش میکنم به این سوال من ج بدین من 18 سالمه و 5 سال پیش با یه خودکار  از سره کنجکاوی وارد تناسلم کردم
    الان فوق العده نگرانم به نظرتون اسیب دیده و پاره شده فقط یکی دوبار اینکارو کردم  دارم سکته میزنم

درد و خون‌ریزی نداشتید؟
    وقتی می‌گید وارد کردید پس به احتمال خیلی زیاد اثر خودش رو گذاشته. این که این اثر چقدر بوده رو نمی‌شه گفت و باید معاینه بشه.
    بسته به نوع بکارت و میزان ورود و ضخامت خودکار .. !

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام دوباره خدمت شما
    سه شنبه اتفاق افتاد و امروز که شنبه است خونریزی قطع نشده و به صورت لک و گاهی بیشتر است. کبودیش کمتر شده اما کاملا از بین نرفته.به  نظر شما به دکتر مراجع کنم؟

3. chista72 نوشته است: سلام دکتر خسته نباشی خواهش میکنم به این سوال من ج بدین من 18 سالمه و 5 سال پیش با یه خودکار  از سره کنجکاوی وارد تناسلم کردم
    الان فوق العده نگرانم به نظرتون اسیب دیده و پاره شده فقط یکی دوبار اینکارو کردم  دارم سکته میزنم

دوست خوبم از طریق تماس با سایت که نمیشه صددرصد مطمئن بشید اگر وسیله نوک تیز نبوده,اگر لکه بینی یا خونریزی نبوده,اگر پرده ارتجایی باشه به احتمال زیادآسیب ندیده اما بجای استرس به متخصص مراجعه کنید معاینه ساده است ودردی نداره خیالتون راحت میشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام و خسته نباشید میخوستم راجب پرده نوع دیواره دارseptate برام بگید که چه نوع پرده ایی هست از نوع ضخیم یا خیر.هیچ اطلاعاتی ر ارتباط باااین نوع پرده در دسترس نیس ممنون میشم راهنماییم کنید و توضیحی در ارتباط باهاش بدید
    سپاسگزارم

5. mah_mahi نوشته است: سلام و خسته نباشید میخوستم راجب پرده نوع دیواره دارseptate برام بگید که چه نوع پرده ایی هست از نوع ضخیم یا خیر.هیچ اطلاعاتی ر ارتباط باااین نوع پرده در دسترس نیس ممنون میشم راهنماییم کنید و توضیحی در ارتباط باهاش بدید
    سپاسگزارم

موردی که گفتید همون پرده‌ی دو قسمتیه که توی تصاویر گالری می‌تونید ببینید.
    ضخامت فکر نمی‌کنم ارتباط مستقیمی داشته باشه!

6. سلام
    من تازه ازدواج کردم، چند تا سوال داشتم
    اول اینکه ممکنه تو اولین رابطه جنسی که هدف ازاله ی بکارت باشه ، مجرای واژن با مجرای ادرار اشتباه گرفته بشه؟
    و دوم اینکه من وهمسرم رابطه برقرار کردیم، من از نوع پرده بی اطلاع بودم، تا حالا همسرم فقط تونستن نطف آلتشون رو فرو کنن، در حالیکه درد هنوز حاکمه
    البته ما آرامش و کم کم داریم این رابطه رو انجام میدیم و طی این 3 الی 4 بار هر چند بار من خونریزی داشتم اولش کم بوده اما دفعات بعدی که تلاش میکنیم آلت بیشتر داخل بره این خونریزی بیشتر هست
    مثالا آخرین باری که تقریبا تا نصف ، آۀت همسرم داخل شد، و ما سعی کردیم که جلوتر بریم و یه دفعه احساس درد شدید بهم دست داد که حس کردم داره مجرا باز تر میشه و به اصطلاح جا باز میکنه
    حالا میخاستم بدونم این درد طبیعیه به این روالی که من گفتم؟
    خونریزی چی؟ و اینکه من هر چند بار خونریزی داشتم اولش کم اما هر چی که جلوتر میریم مثلا همین آخرین دفعه بیشتر بوده این هم طبیعیه؟

7. پیرو سوال قبلیم اینو هم باید بگم با اینکه گفتم نصف آلت همسرم داخل شده، اما من لبه های کوچیک رو که کنار میزنم هنوز در ورودی واژن یه چیزی شبیه زبان کوچیک( اونی که تو دهان هست) دیده میشه، یه تیکه گوشت کوچیک شبیه زبان کوچیک!!
    این چی هست؟
    ممنون میشم اگه به جفت پستام سریع جواب بدین

8. mari_1365 نوشته است: سلام
    اول اینکه ممکنه تو اولین رابطه جنسی که هدف ازاله ی بکارت باشه ، مجرای واژن با مجرای ادرار اشتباه گرفته بشه؟
    و دوم اینکه من وهمسرم رابطه برقرار کردیم، من از نوع پرده بی اطلاع بودم، تا حالا همسرم فقط تونستن نطف آلتشون رو فرو کنن، در حالیکه درد هنوز حاکمه
    البته ما آرامش و کم کم داریم این رابطه رو انجام میدیم و طی این 3 الی 4 بار هر چند بار من خونریزی داشتم اولش کم بوده اما دفعات بعدی که تلاش میکنیم آلت بیشتر داخل بره این خونریزی بیشتر هست
    مثالا آخرین باری که تقریبا تا نصف ، آۀت همسرم داخل شد، و ما سعی کردیم که جلوتر بریم و یه دفعه احساس درد شدید بهم دست داد که حس کردم داره مجرا باز تر میشه و به اصطلاح جا باز میکنه
    خونریزی چی؟ و اینکه من هر چند بار خونریزی داشتم اولش کم اما هر چی که جلوتر میریم مثلا همین آخرین دفعه بیشتر بوده این هم طبیعیه؟

سلام
    بله واقعا ممکنه با مجرای ادرار اشتباه گرفته بشه ، من خودم شنیدم که یه زوج چند سال از راه خروج ادرار باهم رابطه داشتن و آخر سر هم چون بچه دار نمیشدن به پزشک مراجعه کردن و متوجه اشتباه خود شدن.
    شما اگر میبینید بعد از چن روز موفق به ازاله بکارت نشدید میتونید به پزشک مراجعه کنید تا ایشون براتون بکارت رو بردارن.

9. mari_1365 نوشته است: سلام

دوست عزیز
    به شایعات توجهی نکنید مخصوصا در عصر ارتباطات ......
    مجاری ادراری یه سوراخ ریز داره که فقط برای خروج ادرار ساخته شده و شما اگه یه سوند هم بخواین وارد کنین درد داره چه برسه به آلت به اون بزرگی !!!!
    شما اگه جنس بکارتتون رو می دونستید خیلی بهتر بود.اما با توجه به توضیحاتتون هنوز به طور کامل ازاله نشده که با هر بار ورود دوباره خونریزی و درد دارید.
    نگران نباشید و همینجوری با آرامش ادامه بدید
    -----
    در مورد سوال دوم هم بگم که معاینه بکارت توسط شما امکان پذیر نیست و چیزی که می بینید اندام خارجی واژن شماست

10. سلام.24 سالمه.. به سال پیش با دوست پسرم رابطه داشتم.. چون رابطه از عقب داشت برقرار میشد  به طور اتفاقی و ناگهانی و ناخواسته یک لحظه آلتش وارد واژن شد.شاید اصلا 1 سانت هم وارد نشده بود/..به طوریکه در عرض 1ثانیه من خودمو کشیدم کنار.و همون لحظه خون اومدش..درحدی که 3 تا دستمال کاغذی خونی شده. و دیگه رابطه ای برقرار نشد. به 2 دکتر مراجع کردم.. خاطرم نیست پرده رو از چه نوعی گفتند.دکتر اولی گفت این پرده به عنوان باکره حساب نمیشه.همین! و دومی گفت: در ساعات نمیدونم چند پرده بکارتت آسیب دیده از 2،3 نقطه.. حال سوال من اینه که یک سال تو ذهنمه
    1- این که گفتند پرده من آسیب دیده یعنی  پرده ای دارم که تونست تشخیص بده آسیب دیده از کدوم نقاطش؟؟ یا اشتباه فکر میکنم؟و یعنی اگه کامل از بین رفته بود دیگه نمیتونن بگن پرده ای هست که شکلش چیه؟منظورم اینه که خانم هایی که کلا رابطه کامل برقرار کردند برن دکتر چون پرده ای ندارن اصلا میشه گفت پردشون چه نوعی هست یا نه؟

سوال 2- آیا با این تعاریف در مقاربت بعدی خونریزی دارم ؟به احتمال چند درصد؟

11. skygirl_00 نوشته است: سلام.24 سالمه.. به سال پیش با دوست پسرم رابطه داشتم.. چون رابطه از عقب داشت برقرار میشد  به طور اتفاقی و ناگهانی و ناخواسته یک لحظه آلتش وارد واژن شد.شاید اصلا 1 سانت هم وارد نشده بود/..به طوریکه در عرض 1ثانیه من خودمو کشیدم کنار.و همون لحظه خون اومدش..درحدی که 3 تا دستمال کاغذی خونی شده. و دیگه رابطه ای برقرار نشد. به 2 دکتر مراجع کردم.. خاطرم نیست پرده رو از چه نوعی گفتند.دکتر اولی گفت این پرده به عنوان باکره حساب نمیشه.همین! و دومی گفت: در ساعات نمیدونم چند پرده بکارتت آسیب دیده از 2،3 نقطه.. حال سوال من اینه که یک سال تو ذهنمه
    1- این که گفتند پرده من آسیب دیده یعنی  پرده ای دارم که تونست تشخیص بده آسیب دیده از کدوم نقاطش؟؟ یا اشتباه فکر میکنم؟و یعنی اگه کامل از بین رفته بود دیگه نمیتونن بگن پرده ای هست که شکلش چیه؟منظورم اینه که خانم هایی که کلا رابطه کامل برقرار کردند برن دکتر چون پرده ای ندارن اصلا میشه گفت پردشون چه نوعی هست یا نه؟

دوست عزیز
    بکارت شما چون بصورت عمیق دخول صورت نگرفته دچار آسیب دیدگی شده که طبق گفته پزشکتون طبق تعاریف خودشون در ساعت...دچار آسیب شده
    چون به طور کامل از بین نرفته شاید در رابطه بعدی هم دچار خونریزی کمی بشید.اما با معاینه پزشک متوجه آسیب دیدگی خواهد شد

12. skygirl_00 نوشته است: سلام.24 سالمه.. به سال پیش با دوست پسرم رابطه داشتم.. چون رابطه از عقب داشت برقرار میشد  به طور اتفاقی و ناگهانی و ناخواسته یک لحظه آلتش وارد واژن شد.شاید اصلا 1 سانت هم وارد نشده بود/..به طوریکه در عرض 1ثانیه من خودمو کشیدم کنار.و همون لحظه خون اومدش..درحدی که 3 تا دستمال کاغذی خونی شده. و دیگه رابطه ای برقرار نشد. به 2 دکتر مراجع کردم.. خاطرم نیست پرده رو از چه نوعی گفتند.دکتر اولی گفت این پرده به عنوان باکره حساب نمیشه.همین! و دومی گفت: در ساعات نمیدونم چند پرده بکارتت آسیب دیده از 2،3 نقطه.. حال سوال من اینه که یک سال تو ذهنمه

پرده بعداز دخول از یک یا چند ناحیه دچار برش میشه که همون آسیب پرده است مدخل واژن مانند یک دایره در نظر گرفته میشه ودر جهت عقربه ساعت بررسی میشه ونواحی آسیب دیده مشخص میشه .هر زمان برای معاینه فردی مراجعه کنه حتی با نزدیکی مکرر بقایای پرده مشخص است .وآسیب خودبخود ترمیم نمیشود با توضیحاتی که دادید نزدیک به یقین پرده ی شما آسیب دیده است وبه احتمال قوی مجددخونریزی ندارد.تقریبا به اندازه ی یک بند انگشت اگر چیزی وارد واژن شود پرده آسیب میبیند.نوع پرده اگر ارتجایی باشد هر بار به پزشک مراجعه کنند مشخص است چون مانند سایر انواع در ساعتهای مختلف برش نمیخورد وخونریزی ندارد فقط با نزدیکی مکرر دارای چینهایی میشود که قابل تشخیص است.معمولا پرده بین ساعتهای 5تا8 آسیب میبینه که البته باز در افرادمختلف متفاوته.حتی اگررابطه ی مجددی نداشته باشید پرده خودبخود ترمیم نمیشود

13. سوالم این است پرده بکارت در اثر کیتوس مکرر و قدیمی و بسیار دیلایته است و سالم نیست . دوم از 10% ازاله بکارت 2% به این مطلب از پزشک قانونی زدن . میخام بدانم پزده بکارت کاملا از بین رفته است . یا ازاله نشده . یا کم ازاله شده . چون پزشکا میگوین در معاینه پرده نیست . ولی حالت کششی دارد . من برای علاج این پرده چکار کنم . ترمیم . در صورت ترمیم مشگل حل میشه . پرده بکارت درست میشود یا نه .

14. سلام. من یک رابطه جنسی داشتم که رفتم پیش دکتر و بهم گفته پردت آسیب دیده. خواستم بدونم این آسیب دیدگی یعنی آیا همونطور که دوستای دیگمون پرسیدن،احتمال خونریزیش وجود نداره واقعا؟ آخه دگول کامل نبود. من در حین معاینه دکتر از پردم بازم در حد چند قطره کم خون دیدم روی دستمالی که خانم دکتر معاینم کردو تمیزش کرد
    و اینکه آیا پیش یک دکتر دیگه برم،به من میگن با این آسیب دیدگی که دارم احتمال داره خون بیاد یا نه؟این قابل تشخیصه؟؟؟/
    . من برای زندگی آیندم جدا از اخلاق و وجدان... به همسر آیندم چی بگم؟!!!! میترسم چیزی از این موضوع نگم  بعد ازدواج خونی نبینم، اونوقت  چیکار کنم؟
    یا این موضوع رو طور دیگه بگم،و اونوقت اگه ازم گواهی خواست چطور؟دکتر که متوجه علت پارگی میشه کامل!

15. sahar0121 نوشته است: سلام. من یک رابطه جنسی داشتم که رفتم پیش دکتر و بهم گفته پردت آسیب دیده. خواستم بدونم این آسیب دیدگی یعنی آیا همونطور که دوستای دیگمون پرسیدن،احتمال خونریزیش وجود نداره واقعا؟ آخه دگول کامل نبود. من در حین معاینه دکتر از پردم بازم در حد چند قطره کم خون دیدم روی دستمالی که خانم دکتر معاینم کردو تمیزش کرد
    و اینکه آیا پیش یک دکتر دیگه برم،به من میگن با این آسیب دیدگی که دارم احتمال داره خون بیاد یا نه؟این قابل تشخیصه؟؟؟/
    . من برای زندگی آیندم جدا از اخلاق و وجدان... به همسر آیندم چی بگم؟!!!! میترسم چیزی از این موضوع نگم  بعد ازدواج خونی نبینم، اونوقت  چیکار کنم؟
    یا این موضوع رو طور دیگه بگم،و اونوقت اگه ازم گواهی خواست چطور؟دکتر که متوجه علت پارگی میشه کامل!

دوست عزیز
    اگه آسیب دیده به این معناست که به شما نامه سلامت نمیدن
    بهترین کار بیان واقعیت به همسر آیندتون هست که استرس فهمیدن واقعیت زندگیتون رو نابود نکنه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 29 از 35
رفتن به صفحه :    ... 29 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید