شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. sahar265 نوشته است: سلام آقای دکتر مشکلی دارم که روز و شبم را مختل کرده توروخدا اگه میشه و امکان داره راهنمائیم کنین من 2سال پیش مورد تجاوز قرار گرفتم بعدش رفتم دکتر گفت پرده ات آسیب دیده ولی بازم خونریزی خواهی داشت من دیگه هیچ رابطه ای نداشتم تا اینکه نامزد کردم نمی دونم واقعا چرا اینقد به حرف اون دکتر اعتماد کردم و بیخیال بودم بعد نامزدم از من برگه یا چیزی نخواست ولی بکارت داشتن براش خیلی خیلی مهمه بعد از چند وقت با هم 5-6 باری رابه کامل داشتیم ایشون به من گفتن تو دوروغ گفتی و آبروم در معرض خطر بود منم ندانسه و از ترس آبروم واسه گرفتن برگه سریعا رفتم ترمیم کردم و دکتر بهم برگه سلامت داد که پرده ات ارتجاعی و نامزدم فکر می کنم باور کرد ولی الان مشکل جدی که دارم اینه الان 3 ماه ما با هم دیگه رابطه جنسی نکردیم همش من فرار کردم خیلی میترسم دکترم گفت از بین رفتن بکارت ترمیم با درد و خونرزیزی ریاد همراه من باید چی کار کنم توروخدا یعنی ایشون اگه باهاش اررابطه جنسی کنم متوجهه نمیشن بعد از چند وقت آخه شنیدم پردهاش ارتجاعی چند وقت که رابطه نداشته باشی جمع میشن صحت داره؟؟من آبروم خیلی مهمه اه خانواده ام بفهمن تردم می کنن همچنین نامزدم میتونم بگم افسردگی گرفتم فقط گریه می کنم زندگیم داره نابود میشهههههههههههه راهنماییم کنید باید چه کار کنم که همه چی ختم به خیر بشه در ضمن ایشون اهل اینکه مرا دکتر ببرن اصلا نیستن راهنمائیم کنید؟؟؟1سوال دیگه آقایون پرده بکارت را حس می کنند آیا یا از رو خون ریزی می گویند؟

دوست عزیزاول باید با خودتان کنار بیایید که واقعا چه میخواهید اگر نمیتوانید حقیقت را بازگو کنید برگه ی سلامت که دارید نگران چه چیزی هستید اگر هم پزشکتان گفتند خونریزی پیدا میکنید باز هم دیگر نگرانی نیست .موقع نزدیکی کسی پرده را احساس نمیکند ومعمولا از روی خونریزی احتمال میدهند پرده بوده است.یا واقعیت را بازگو کنید یا استرس را کنار بگذارید وبه زندگی خودتان ادامه دهید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام مجدد.اما جناب دکتر،من در حدود 4 یا 5 سانتی واژنم یک مانع گوشتی مسطح احساس می کنم و آلت همسرم با آن برخورد کرده اما پاره نمی شود.آیا این مانع دیواره ی رحم است؟آیا با توجه به نظریه ی 2 پزشک مبنی بر صحت بکارت می توان گفت که هنوز با کره ام؟و آیا کش آمدن واژن حین مقاربت می تواند پرده را دورکند؟ وآیا این که می گویند بکارت با زور زدن پایین می آید صحت دارد؟              با تشکر و معذرت به خاطر سوالات زیاد

3. claudia نوشته است: با سلام
    من سال ها پیش خودارضایی داشتم ولی از روی شلوار فقط پتو لای پاهام بود و یا یک جسم ولی از روی شلوار امکان داره مشکلی پیش اومده باشه؟
    یک بار هم یک دو قطره خون آب مانند مشاهئه کردم.
    موقع پروید وقتی تکه های بزرگ و گوشتی میاد موقع بیرون آمد خیلی راحت و بدون درد است و حس نمیکنم به جایی گیر میکند مستقیم خارج میشود ممکن به دلیل نبودن پرده باشد؟
    مرسی

چون جسم وارد واژن نشده به بکارت آسیب نرسیده
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام من دختری 24 ساله هستم
    من از 12 سالگی خود ارضایی داشتم اما چون اصلا نمیدونستم دارم چیکار می کنم نمیدونم تا چه حد داخل رفتم ولی میدونم اون حالتی که میگن بعد نزدیکی باد ایجاد میشه داشتم یعنی پرده پاره شده؟خودم نگاه می کنم یه حالت گوشت صورتی که اصلا سوراخ نداره میبینم نمیدونم چقدر باید یاز کنم باید زیاد باز کنم؟
    یه سوال دیگه من خیلی وقته یعنی تا اونجایی که یادم هست همیشه ترشح داشتم بدون سوزش و خارش مایع لزج سفیده همون لحظه بویی نداره اما رو شورتم بو تند میگیره یعنی عفونته؟

5. niaan نوشته است: سلام من دختری 24 ساله هستم
    من از 12 سالگی خود ارضایی داشتم اما چون اصلا نمیدونستم دارم چیکار می کنم نمیدونم تا چه حد داخل رفتم ولی میدونم اون حالتی که میگن بعد نزدیکی باد ایجاد میشه داشتم یعنی پرده پاره شده؟خودم نگاه می کنم یه حالت گوشت صورتی که اصلا سوراخ نداره میبینم نمیدونم چقدر باید یاز کنم باید زیاد باز کنم؟
    یه سوال دیگه من خیلی وقته یعنی تا اونجایی که یادم هست همیشه ترشح داشتم بدون سوزش و خارش مایع لزج سفیده همون لحظه بویی نداره اما رو شورتم بو تند میگیره یعنی عفونته؟

سلام

دوست عزیز معاینه پرده بکارت توسط خود شخص امکان پذیر نیست چون احتیاج به نوعی نشستن خاص داره واینکار باید توسط متخصص صورت بگیره ، از اونجایی که شما نمیدونی تا چه حدی داخل واژن شدی پس بهتره برای تشخیص سالم بودن بکارت به پزشک مراجعه کنی.
    در مورد سوال دوم هم اگه ترشحاتتون دارای بوی زننده مثل بوی ماهی نباشه ، خارش وسوزش نداشته باشین و رنگ ترشحاتتون تیره مثل سبز مشکی قهوه ای و بصورت پنیری شکل نباشه ، میشه گفت که شما عفونت نداری ، برای از بین بردن بوی نامطبوع ترشحات در لباس زیر بهتره هر روز لباس زیرت رو عوض کنی،بعد از هربار شستشو آلتت رو با دستمال خشک کنی و موهای زائد اون ناحیه رو هم اپیلاسیون کنی، اما اگه بازم شک داری وقتی برای معاینه بکارت نزد پزشک رفتی میتونی در مورد عفونت هم معاینه بشی.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. باعرض سلام و خسته نباشید
    ممنون از سایت خوبتون
    من به تازگی پرده بکارتمو از دست داده ام خون نسبتا زیادی پس از پاره شدن خارج شد و هنوز ادامه دارد اما کمتر و هنگام ادرار خونریزی بیشتر میشود.به همسرم اجازه نزدیکی ندادم .جای پاره شدن پرده حالت خون مردگی و کبود دارد.
    این مسائل طبیعی ست؟اگر نزدیکی نداشته باشم بد است یا خوب؟
    خیلی ممنون میشم پاسخ سوالمو بدید.

7. helgah نوشته است: با سلام مجدد.اما جناب دکتر،من در حدود 4 یا 5 سانتی واژنم یک مانع گوشتی مسطح احساس می کنم و آلت همسرم با آن برخورد کرده اما پاره نمی شود.آیا این مانع دیواره ی رحم است؟آیا با توجه به نظریه ی 2 پزشک مبنی بر صحت بکارت می توان گفت که هنوز با کره ام؟و آیا کش آمدن واژن حین مقاربت می تواند پرده را دورکند؟ وآیا این که می گویند بکارت با زور زدن پایین می آید صحت دارد؟              با تشکر و معذرت به خاطر سوالات زیاد

سلام
    با زور زدن هنگا م معاینه واژن بازتر میشود ودیدن پرده راحت تر است کمی به سمت پایین کشیده میشود ودوباره به حالت اول برمیگردد..همان مانع گوشتی احتمالا پرده است با توجه به ارسالهای قبلی شما دخول کامل داشتید. بنابراین نوع پرده به احتمال قوی ارتجاعیست که با هر بار نزدیکی کنار میرود وخونریزی ندارد .در افرادی مانند شما در هر دفعه که جهت معاینه بروید پرده وجود دارد ولی با دفعات مکرر دخول دارای چینهایی میشود که افرادبا تجربه در معاینه میتوانند تشخیص دهند.

8. 136870 نوشته است: باعرض سلام و خسته نباشید
    ممنون از سایت خوبتون
    من به تازگی پرده بکارتمو از دست داده ام خون نسبتا زیادی پس از پاره شدن خارج شد و هنوز ادامه دارد اما کمتر و هنگام ادرار خونریزی بیشتر میشود.به همسرم اجازه نزدیکی ندادم .جای پاره شدن پرده حالت خون مردگی و کبود دارد.
    این مسائل طبیعی ست؟اگر نزدیکی نداشته باشم بد است یا خوب؟
    خیلی ممنون میشم پاسخ سوالمو بدید.

سلام

شما ننوشتید چند روزه که خونریزی دارید؟
    به هر حال با توضیحی که در مورد کبودی و خون مردگی دادید باید به متخصص زنان مراجعه کنید شاید فشار بیش از حدی به دیواره ی واژن وارد شده و جراحتی به وجود اومده.
    نزدیکی (دخول) رو فعلا کنسل کنید.

• من ایندفعه که پریود شدم سوزش داشتم تا دو روز . این سوزش از واژن بود و هنگام ادرار سوزشی نداشتم.(اینم بگم که خودارضایی با مالش چوچوله داشتم و بخدا چیزی داخل نکردم.مطمئنم.وقتی خودارضایی کردم فرداش پریود شدم همیشه وقتی خودارضایی میکننم پریود جلو میفته ایندفعه هم 3 روز جلو افتاد)
    بعد از 10 روز که پریودیم تمام شد. دوروز بعد از اتمامش دوباره احساس سوزش کردم و دیدم روی لباس زیرم یه رگه خون هست

البته بگم یکساله بعد از پریودم دوباره رگه خون میبینم اما هیچوقت سوزش دار نبوده.فقط یکبار اونم وقتی بچه تر بودم سوزش داشتم.ایندفعه حتی تیر هم میکشید استخوان واژنم.
    من مجردم و اینم بگم الان 1 ماهه هرروز 1 استکان اب انار میخورم ایا سوزش واسه اب اناره یا دلیل دیگه ای داره؟یکی از متخصص زنان در نت بهم گفت اب انار رو سریع قطع کن و احتمال عفونت هست .اما میخوام نظر شمارو بدونم من اصلا چیزی داخل نکردم مطمئنم.

• sky89 نوشته است: من ایندفعه که پریود شدم سوزش داشتم تا دو روز . این سوزش از واژن بود و هنگام ادرار سوزشی نداشتم.(اینم بگم که خودارضایی با مالش چوچوله داشتم و بخدا چیزی داخل نکردم.مطمئنم.وقتی خودارضایی کردم فرداش پریود شدم همیشه وقتی خودارضایی میکننم پریود جلو میفته ایندفعه هم 3 روز جلو افتاد)
    بعد از 10 روز که پریودیم تمام شد. دوروز بعد از اتمامش دوباره احساس سوزش کردم و دیدم روی لباس زیرم یه رگه خون هست

البته بگم یکساله بعد از پریودم دوباره رگه خون میبینم اما هیچوقت سوزش دار نبوده.فقط یکبار اونم وقتی بچه تر بودم سوزش داشتم.ایندفعه حتی تیر هم میکشید استخوان واژنم.
    من مجردم و اینم بگم الان 1 ماهه هرروز 1 استکان اب انار میخورم ایا سوزش واسه اب اناره یا دلیل دیگه ای داره؟یکی از متخصص زنان در نت بهم گفت اب انار رو سریع قطع کن و احتمال عفونت هست .اما میخوام نظر شمارو بدونم من اصلا چیزی داخل نکردم مطمئنم.

همون احتمال عفونت بیشتره

• سلام من يكدفعه در اينترنت خوندم كه ميشود خود شخص پرده بكارت رو ببينه اموزششو خواندم و خودم نگاه كردم من در واژنم دوتا سوراخ كنار هم ديدم كه بوسيله يك ديواره جدا شده بودن مثل يك زبانه ولي من كه متوجه نشدم بكارت كجا بود يعني اون زبانه بكارت هست؟اصلا هم سوراخ ها گشاد نيستن

• arefeh110 نوشته است: سلام من يكدفعه در اينترنت خوندم كه ميشود خود شخص پرده بكارت رو ببينه اموزششو خواندم و خودم نگاه كردم من در واژنم دوتا سوراخ كنار هم ديدم كه بوسيله يك ديواره جدا شده بودن مثل يك زبانه ولي من كه متوجه نشدم بكارت كجا بود يعني اون زبانه بكارت هست؟اصلا هم سوراخ ها گشاد نيستن

سلام

دوست من،
    در معاینه ی بکارت حتی پزشکان مختلف نظرات متفاوتی رو بیان میکنن دیگه چه برسه به معاینه ی شخصی.
    چکاپ بکارت نیاز به فاکتوری به نام "تجربه" داره که من، شما و اینترنت! اون رو نداریم.
    از معاینه ی شخصی خودداری و به متخصص زنان مراجعه کنید.

• سلام
    اینکه همش ترشح دارم نشونه عفونت نیست؟

• niaan نوشته است: سلام
    اینکه همش ترشح دارم نشونه عفونت نیست؟

سلام

اکثر خانوم ها این ترشحات رو دارن که مربوط به دوران تخمک گذاریه و عفونت نیست ، کاریش هم نمیشه کرد اما مسئله مهم اینجاست که اگه همین ترشحات در لباس زیر باقی بمونه به خاطر مرطوب بودنش محل مناسبی برای رشد باکتری ها و قارچ ها میشه ، مسائل بهداشتی که در چند پست قبل براتون گفتم رو همیشه رعایت کنید. من خودم هم زمانی مثه شما بودم و بیشتر روزها ترشح داشتم اما الان خود به خود خیلی کم شده.
    اگه بازم شک داری ویا حدس میزنی که ممکنه عفونت باشه بهتره به پزشک متخصص مراجعه کنی.شما هم که قرار بود برای تشخیص بکارتت به پزشک مراجعه بکنی پس میتونی مسئله ترشحاتت رو هم با پزشک درمیون بذاری.

سلامت باشید.

• سلام دکتر خسته نباشی خواهش میکنم به این سوال من ج بدین من 18 سالمه و 5 سال پیش با یه خودکار  از سره کنجکاوی وارد تناسلم کردم
    الان فوق العده نگرانم به نظرتون اسیب دیده و پاره شده فقط یکی دوبار اینکارو کردم  دارم سکته میزنم

• تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
    صفحه 28 از 35
    رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
    شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
    شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
    شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
    شما نمی توانید در این بخش رای دهید