شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونریزی ودردشدیددر رابطه جنسی

1. سلام
    من الان 4 ماهه ازدواج کردم به اصرار همسرم دخول داشتیم اول که چند بار درد داشتم ولی الت خیلی راحت داخل شد البته درد داشتم ولی هیچ خونی هم نیومد الان بعد از این همه نزدیکی ولی من هنوز درد دارم و حتی یکبار هم با دخول لذت نبردم و بیشتر دردش را حس میکنم اول خیلی خودم را سفت میگرفتم ولی الان دیگه ریلکس هستم ولی باز با دخول اصلا هیچ حسی ندارم و فقط با مالش ارضا میشم که اونم اگه همسرم توی اون موقع باهام صحبت کنه کلا حسم میره و ارضا نمیشم الان واقعا نمیدونیم چکار کنیم چون اینجوری هسمرم میگه که وقتی درد میکشی من اصلا لذت نمیبرم ممنون میشم راهنماییم کنید

2. sedayeashena نوشته است: سلام
    من الان 4 ماهه ازدواج کردم به اصرار همسرم دخول داشتیم اول که چند بار درد داشتم ولی الت خیلی راحت داخل شد البته درد داشتم ولی هیچ خونی هم نیومد الان بعد از این همه نزدیکی ولی من هنوز درد دارم و حتی یکبار هم با دخول لذت نبردم و بیشتر دردش را حس میکنم اول خیلی خودم را سفت میگرفتم ولی الان دیگه ریلکس هستم ولی باز با دخول اصلا هیچ حسی ندارم و فقط با مالش ارضا میشم که اونم اگه همسرم توی اون موقع باهام صحبت کنه کلا حسم میره و ارضا نمیشم الان واقعا نمیدونیم چکار کنیم چون اینجوری هسمرم میگه که وقتی درد میکشی من اصلا لذت نمیبرم ممنون میشم راهنماییم کنید

دوست عزیز برای مشکل درد بهتر است یکبار توسط متخصص زنان معاینه شوید.در مورد احساس زمان نزدیکی:این امریست که  خصوصا در خانمها به عوامل زیادی میتواندبستگی داشته باشد مانند ترس از دردی که دارید ,آماده نبودن شما برای شروع دخول(عدم لمس کافی همانطور که بیان کردید)مناسب نبودن مکان وزمان نزدیکی(تاریکی یا روشنایی اتاق),نظافت فرد مقابل,,نداشتن پوزیشن ووضعیت مناسب .....
    بعد از اینکه از معاینه مطمئن شدید حتما با همسرتان این موضوع را در میان بگذارید وبرای او توضیح دهید که چه کارهایی باعث لذت شمامیشود وچه کارهایی این لذت را از بین میبرد در این زمینه به هیچ عنوان شرم داشتن درست نیست چون به مرور زمان مشکل آفرین میشود.
    سعی کنید پوزیشن های مختلف(وضعیت قرار گیری زن ومرد هنگام نزدیکی)را تجربه کنید تا متوجه شوید کدام حالت برای شما لذت بخش تر خواهد بود .
    هنگام نزدیکی به مسائل خوب وزیبای بین خود وهمسرتان فکر کنید حتی دیده شده تلقین این که احساس خوبی دارید در نهایت منجر به ایجاد آن حس خوب خواهد شد.
    و این را بدانید که حتما نباید در تمام دفعات نزدیکی احساس ارضا داشته باشید واین در اکثر خانمها نرمال است ولی نباید احساس نداشتنتان همیشگی باشد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. sedayeashena نوشته است: سلام

دوست عزیز
    دوستان پیشنهادهای خوبی دادن .بنده هم پیشنهاد میکنم به یه پزشک مراجعه کنید و معاینه بشید چون ممکن واقعا واژن شما تنگ باشه و اینه که باعث میشه اذیت بشید و درد بکشید.ممکن هم هست آلت همسرتون هم بزرگ باشه که دیگه برا این راه حلی نیست.
    اما دوست خوب ممکن این درد خفیف تا مدتها طول بکشه و اینکه ما مدام تو سایت نوشتیم برطرف میشه منظور این نیست بلافاصله بعد از 10 بار برطرف میشه.تازه اگر واژن شما واقعا جزو واژنهای تنگ باشه زمان بیشتری میبره و ممکن مدتها طول بکشه

اما کارهایی که بهتر انجام بدید اینه که معاشقه مناسبی داشته باشدی و سعی کنید حتما به ارگاسم برسید و بعد همسرتون دخول کنن چون در این حالت شما آمادگی بهتری از نظر روحی و جسمی دارید.بعلاوه لازم نیست وقتی میخواد رابطه شروع بشه  از اول به دردش فکر کنید.به خودتون زمان بدید و با تصور بد جلو نرید
    میتونید از کاهنده درد و هم چنین لوبریکانت استفاده کنید که اگر برید پیش متخصص شاید براتون تجویز هم کنن.اینها درد رو کمتر میکنن براتون.این باعث میشه بتونید راحتتر دخول داشته باشید

دوست عزیز یه بخش واقعا به سیستم تناسلی شما و همسرتون برمیگرده و یه بخش هم به مهارت های شما در رابطه مثل درست اجرا کردن پوزیشنها(گاهی برخی پوزیشنها دردناکتره و بهتره طولانی استفاده نشه،گاهی خانم دوست داره پوزیشن خاصی انجام بشه) و یا شناسایی نقاط حساس برای درد و یا حتی لذت.سعی کنید با هم صحبت کنید و بدون تعارف همه چی رو با هم درمیون بزارید،با اینکار روش مناسب براتون پیدا میشه.ببنید دوست عزیز اگر نتونید همدیگرو برای یافتن راه مناسب و احساس لذت بیشتر راهنمایی کنید نباید انتظار معجزه داشته باشید.چون شما و همسرتون از طریق حرف زدن و فیدبک دادن به همه که میتونید بفهمید چی بیشتر براتون لذت بخشه و چی نیست و هیچ کس به صرف سکوت نمیتونه همه چیزها رو تشخیص بده.پس اگر دوست دارید حین تحریک شما سکوت باشه و یا کلمات خاصی این رو از همسرتون بخواید و البته به حرفهای ایشون هم خوب گوش کنید

مطالب مریخی ها و ونوسی ها در اتاق خواب هم نوشته دکتر جان گری رو توصیه میکنم از اینترنت دانلود کنید و بخونید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام
    من بعد از اینکه بکارتم برداشته شد ، توو رابطه ی جنسی با همسری یه سری مشکلات دارم که نمیدونم طبیعی هست یا نه
    اول اینکه بعد ازاینکه همسرم آلتشون رو عقب و جلو میکنن، با توجهبه فشاری که به من میاد من احساس میکنم که به مقعدم خیلی فشار میاد، گاهی هم فکر میکنم از شدت فشار باد ازم خارج میشه، نمیدونم ین حالت طبیعیه یا نه
    لطفا راهنماییم کنید

5. mari_1365 نوشته است: سلام
    من بعد از اینکه بکارتم برداشته شد ، توو رابطه ی جنسی با همسری یه سری مشکلات دارم که نمیدونم طبیعی هست یا نه
    اول اینکه بعد ازاینکه همسرم آلتشون رو عقب و جلو میکنن، با توجهبه فشاری که به من میاد من احساس میکنم که به مقعدم خیلی فشار میاد، گاهی هم فکر میکنم از شدت فشار باد ازم خارج میشه، نمیدونم ین حالت طبیعیه یا نه
    لطفا راهنماییم کنید

دوست عزیز
    این قضیه ممکن در برخی افراد پیش بیاداما برخی از علل
    ممکن پوزیشن مناسبی ندارید و یا در حالت راحت قرار ندارید.پوزیشنهارو با دقت انجام بدید و در شرایط راحت قرار بگیرید
    ممکن همسرتون خیلی با شدت این کار رو انجام میدن بهتر ازشون بخواید کمی آرومتر انجام بدن تا در نهایت به مرور سرعت و قدرت رو بیشتر کنن و از ابتدا زیاد نباشه
    ممکن همسرتون مدام از دخول عمیق استفاده میکنن و این کمی فشار زاست
    ممکن واژنتون تنگ باشه
    در مورد خروج باد هم  کارهای بالا موثر خواهد بود چون از فشار وارده به شما کم میکنه و بعلاوه سعی کند قبل از رابطه حتما تخلیه داشته باشید ،سعی کنید تمرینات کگل رو انجام بدید و به همون صورت انقباضاتی هم برای مقعد داشته باشید .قبل از رابطه هم از خوردن غذاهایی که بسیار نفاخ هستن خودداری کنید بهتره
    در نهایت اگر تمایل دارید با یک ماما و یا پزشک مشورت کنید بهتره

6. سلام قبل از هر چیز از m1989 تشکر می کنم چون حرفاش برای من خیلی تاثیر گذار بوده. حالا با عرض پوزش می خوام سوالم رو اینجا مطرح کنم چون امکان گذاشتن پست جدید نیست، البته قبلا هم مطرح کردم تما کسی جواب نداد.
    من 1 ساله ازدواج کردم با اینکه من و همسرم خیلی همدیگرو دوست داریم اما زیاد بحثمون و اونم چا بحث هایی. شوهرم کلا خیلی غیرتیه که منم زیاد بدم نمیاد اصلا یه جورایی خوشم هم میاد اما جدیدا خیلی به تیپ و لباسم گیر میده که قبلا اینجوری نبوده، اما من گوش نمیدم، یعنی نمی تونم!!!!!!! و خیلی هم از این موضوع ناراحتم!!!!!! البته ما اصلا تا حالا با هم قهر نکردیم خدارو شکر فقط یه 2 تا 3 ساعتی سکوت می کنیم، اما تو همین مدت هم یکی واسه خودش چای بریزه یا میوه پوست بکنه به اون یکی هم تعارف می کنه!!!!! یا اگه کمک بخوایم هم دیگه رو صدا میزنیم.
    اما سوالدمن اینه وقتی بعد یه دعوای اساسی شوهرم تو رخت خواب میاد سراغم باید چی کار کنم؟ آیا اصلا این که مثل وقت های عادی رو تخت با هم می خوابیم خوبه یا باید جدا بخوابم؟ من الان وقتی این جوری میشه یه کمی ناز می کنم و با گفتن این جمله که فکر نکن آشتی ام هنوز قهرم به شوهرم جواب مثبت میدم، البته اونم تو این شرایط خیلی با سیاست و متفاوت تر از وقت های دیگه میاد سراغم، یعنی من اگه بخوام هم نمی تونم مقاومت می کنم، می خوام بدونم این جوری درست هست یا نه، آخه میگن مزدها به زن هایی که زیاد تحویلشون نمیگیرن بیشتر تمایل دارن، و جذب این زن ها میشن، از طرفی هم می ترسم اگه تردش کنم از من دل سرد بشه یا سرد بشه کلا من ازش گرم تر هستم. از طرفی چون خیلی حساس و غیرتیه می ترسم فکر کنه دلم پیش اون نیست. نمی دونم چی گار کنم.این بگم خیلی دوستش دارم و جونم بسته به جونشه. لطفا راهنماییم کنید.

7. asalakjoon نوشته است: سلام قبل از هر چیز از m1989 تشکر می کنم چون حرفاش برای من خیلی تاثیر گذار بوده. حالا با عرض پوزش می خوام سوالم رو اینجا مطرح کنم چون امکان گذاشتن پست جدید نیست، البته قبلا هم مطرح کردم تما کسی جواب نداد.
    من 1 ساله ازدواج کردم با اینکه من و همسرم خیلی همدیگرو دوست داریم اما زیاد بحثمون و اونم چا بحث هایی. شوهرم کلا خیلی غیرتیه که منم زیاد بدم نمیاد اصلا یه جورایی خوشم هم میاد اما جدیدا خیلی به تیپ و لباسم گیر میده که قبلا اینجوری نبوده، اما من گوش نمیدم، یعنی نمی تونم!!!!!!! و خیلی هم از این موضوع ناراحتم!!!!!! البته ما اصلا تا حالا با هم قهر نکردیم خدارو شکر فقط یه 2 تا 3 ساعتی سکوت می کنیم، اما تو همین مدت هم یکی واسه خودش چای بریزه یا میوه پوست بکنه به اون یکی هم تعارف می کنه!!!!! یا اگه کمک بخوایم هم دیگه رو صدا میزنیم.
    اما سوالدمن اینه وقتی بعد یه دعوای اساسی شوهرم تو رخت خواب میاد سراغم باید چی کار کنم؟ آیا اصلا این که مثل وقت های عادی رو تخت با هم می خوابیم خوبه یا باید جدا بخوابم؟ من الان وقتی این جوری میشه یه کمی ناز می کنم و با گفتن این جمله که فکر نکن آشتی ام هنوز قهرم به شوهرم جواب مثبت میدم، البته اونم تو این شرایط خیلی با سیاست و متفاوت تر از وقت های دیگه میاد سراغم، یعنی من اگه بخوام هم نمی تونم مقاومت می کنم، می خوام بدونم این جوری درست هست یا نه، آخه میگن مزدها به زن هایی که زیاد تحویلشون نمیگیرن بیشتر تمایل دارن، و جذب این زن ها میشن، از طرفی هم می ترسم اگه تردش کنم از من دل سرد بشه یا سرد بشه کلا من ازش گرم تر هستم. از طرفی چون خیلی حساس و غیرتیه می ترسم فکر کنه دلم پیش اون نیست. نمی دونم چی گار کنم.این بگم خیلی دوستش دارم و جونم بسته به جونشه. لطفا راهنماییم کنید.

سلام

ممنون از محبت تون

من اینجا به هیچ خانمی توصیه نمی کنم که رابطه ی جنسی رو از همسرش بگیره
    بعضی وقتا به خاطر این کار ممکنه تاوان سنگینی رو متحمل بشید و این بعضی وقتا رو هیچ کس نمیتونه تعیین کنه
    بنابراین با همون سیاست زنانه زمام امور رو می تونید در اختیار بگیرید
    و به جای مقابله با همسرتون و ایجاد اصطحکاک در پیشرفت در همه ی امور زندگی منجمله رابطه ی جنسی (که گاهی این اصطحکاک بی خودی و بچه گانه هم هست)
    به اون بال بدید، بذارید پرواز کنه، اجازه بدید اوج بگیره، شما هم روی دوش اون سوار هستید و اون که پرواز کنه و اوج بگیره مانند این هست که شما اوج گرفتید.
    دیگه خیلی هم اوج نگیرید و به جایی برسید که تنفس غیر ممکن باشه!

8. asalakjoon نوشته است: سلام قبل از هر چیز از m1989 تشکر می کنم چون حرفاش برای من خیلی تاثیر گذار بوده. حالا با عرض پوزش می خوام سوالم رو اینجا مطرح کنم چون امکان گذاشتن پست جدید نیست، البته قبلا هم مطرح کردم تما کسی جواب نداد.

به نظر من اصلا این حرف درست نیست که میگن مردا جذب زنایی میشن که زیاد تحویلشون نمیگرن، این شاید تو رابطه ی دوستی درست باشه، اما وقتی که ازدواج میکنید دیگه این مسائل منتفیه
    اگه قرار باشه همه ی زندگی نقش بازی کنید که مثلا همسرتون رو تحویل نگیرید که بیشتر جذبتون بشه ، زندگی عادیتون مختل میشه، پس خودتون باشید. مردا تشنه ی محبتن و چه چیزی قشنگتر از اینکه این محبت رو از همسرشون دریافت کنن
    من نظر عکس شما رو دارم ، وقتی همسرتون از شما محبت میبینه هر روز بیشتر شما رو دوست خواهد داشتف البته این رو هم میگم محبت به معنی مامان بودن برای همسر نیست، خیلی از خانوما این مسئله رو با مامان بودن و محبت های بچگانه در حق همسر اشتباه میگیرن، محبت باید طوری که باشه که مردونگی یه مرد رو زیر سوال نبره
    امیدورارم متوجه حرفام شده باشید

9. asalakjoon نوشته است: سلام قبل از هر چیز از m1989 تشکر می کنم چون حرفاش برای من خیلی تاثیر گذار بوده. حالا با عرض پوزش می خوام سوالم رو اینجا مطرح کنم چون امکان گذاشتن پست جدید نیست، البته قبلا هم مطرح کردم تما کسی جواب نداد.

عزیزم ابراز علاقه ومحبت بعضی از آقایان با خانمها خیلی فرق میکنه کار خوبی میکنی که ناراحتی ودلخوری رو طولانی نمیکنی به شرط اینکه همسرت هم مثل تو گذشت داشته باشه ویکطرفه نباشه در مورد خوابیدن هم اینو بدون که این هم نوعی ابراز آشتی از طرف اونه اگر هم کمی ناز میکنی در نهایت به هیچ عنوان دورش نکن چون باعث سرخوردگی اون میشی

10. سلام دوستای خوبم ممنون از راهنمایی هاتون. نقش بازی نمی کنم، فقط دوست ندارم با بی تجربگی وا بدم،البته اون هر وقت اشتباهی می کنه که باعث ناراحتی من بشه عذر خواهی می کنه. یعنی این جوری نیست که فقط من کوتاه بیام. حتی اگه خیلی ناراحت بشم، میگم حرفات با عذر خواهی فراموشم نمیشه.البته میدونم تو دلش چیزی نیست، اما زود عصبانی میشه، آخه شغل پر مشغله ای هم داره. مادری هم نمی کنم براش، می دونم منظورت چیه ماری جون. بیشتر سعی کردم اون حس کنه من بهش متکی هستم البته نه اینکه من بی دست و پا نشون بدم، بلکه طوری که روحیه ی مردونگی اون ارضا بشه.  
      میگم بعد دعوا کلا مهربون تر و خیلی حسی تر میاد پیشم. پس این که پسش نمی زنم بد نیست؟

11. نه اصلا، مردا دوست ندان که محبتتو ازشون دریغ کنی، به خصوص تو رابطه ی جنسی به هیچ عنوان اینکار رونکن، تتماس های فیزیکی خیلی موثره تو حل بهتر اختلافات، چون محبتو عشق رو پررنگتر میکنه و این محبت هم به مرور زمان مشکلات رو برطرف میکنه
    البته خب ناز کردن به نظر من خیلی خوبه ، اینکه ناز کنی تا طرفت اول حسابی نازتو بکشه بعد بهت دست پیدا کنه خوبه، اما اینکه بخواد ناز بکشه و مرتب پسش بزنی بعد از مدتی نا امید میشه و ناز هم نمیشکه چون میبینه اثر نداره

12. سلام
    یه سوال
    بعد از چه مدت از اولین رابطه درد از بین میره و لذت جاشو میگیره؟؟؟

13. mari_1365 نوشته است: سلام
    یه سوال
    بعد از چه مدت از اولین رابطه درد از بین میره و لذت جاشو میگیره؟؟؟

دوست عزیز
    نمیشه به سوال شما جوا قطعی داد
    چون نوع بکارت ها و و همچنن مهارت و توانایی های افراد در رابطه با هم فرق میکنه
    ممکنه بعضیا از همون روز اول احساس رضایت کنند و بعضیا هم تا مدت ها در ابتدای رابطه هنوز درد داشته باشن

14. اگه درد برطرف بشه چی؟ممکنه آدم حسی نداشته باشه؟
    بازم ممکنه که طول بکشه که حس لذت تو وجود آدم بیاد؟

15. سلام دوست عزیز بله اگر به اوج لذت برسی بحال و بی حس میشی و شروع مجددا بسته وه مزاج فرد و مقدار لذت داره درد مطمئا اگر مشکلی نباشه و شب زفاف با ملایمت بوده باشه خیلی  زود جاش را به لذت میده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید