شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 31 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. nima_r نوشته است: عدد beta hcg اگر 0.1 باشد یعنی بارداری منتفی است؟
    حدود ش چند است؟

سلام بله منفیه بین صفر تا 10 منفیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    من 30 مهر ساعت 4 بعد از ظهر یه رابطه داشتم. رابطمون اول بین پاهام و بعد از پشت بود. ولی نمی دونم چرا از حاملگی ترسیدم! ساعت 6 دو قرص ال دی خوردم و بعد از اینکه از سایت شما کمک گرفتم ساعت 7 دو تا قرص دیگه هم خوردم. فردا صبحش هم 4 قرص ال دی. 10 آبان پریود شدم ولی خونریزی ام دو سه روز بود.امروز 29آبان هم دوباره پریود شدم! چرا اینجوری شدم؟ این لانه گزینیه!

3. سلام.من 22 سالمه و هر ماه یکی از روزهای چهاردهم تا نوزدهم پریود میشم.اخرین بار 91/08/16 پریود شدم و در 91/08/26 با همسرم نزدیکی داشتم که مایع منی داخل واژنم ریخته شد و همون موقع یعنی 11 ظهر 2تا قرص اچ دی خوردم که 6-7 ساعت بعد بالا اوردم و دوباره 12  ساعت بعد یعنی ساعت 11 شب دوباره دو تا قرص اچ دی خوردم.ایا احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4. ahukhanum نوشته است: سلام
    من 30 مهر ساعت 4 بعد از ظهر یه رابطه داشتم. رابطمون اول بین پاهام و بعد از پشت بود. ولی نمی دونم چرا از حاملگی ترسیدم! ساعت 6 دو قرص ال دی خوردم و بعد از اینکه از سایت شما کمک گرفتم ساعت 7 دو تا قرص دیگه هم خوردم. فردا صبحش هم 4 قرص ال دی. 10 آبان پریود شدم ولی خونریزی ام دو سه روز بود.امروز 29آبان هم دوباره پریود شدم! چرا اینجوری شدم؟ این لانه گزینیه!

سلام

احتیاجی به مصرف قرص نبوده ، بهم ریختن نظم پریودتون هم به خاطر مصرف قرص وداشتن استرس میباشد جای نگرانی نیست خیالتون راحت.

5. nastaransaeid نوشته است: سلام.من 22 سالمه و هر ماه یکی از روزهای چهاردهم تا نوزدهم پریود میشم.اخرین بار 91/08/16 پریود شدم و در 91/08/26 با همسرم نزدیکی داشتم که مایع منی داخل واژنم ریخته شد و همون موقع یعنی 11 ظهر 2تا قرص اچ دی خوردم که 6-7 ساعت بعد بالا اوردم و دوباره 12  ساعت بعد یعنی ساعت 11 شب دوباره دو تا قرص اچ دی خوردم.ایا احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

خیر دوست عزیز شما باردار نیستید ،با اینکه بالا آوردید ولی طبق گفته خودتون 6-7ساعت از مصرف قرص گذشته بوده ومطمئن باشید که قرص تاثیر خودش رو گذاشته بوده ، 12ساعت بعد هم که دوباره قرص مصرف کردید پس خیالتون راحت.

6. با عرض سلام و خسته نباشید
    من و نامزدم در روز 18 ام  پریودشون یه رابطه مشکوک بوده که دخوا صورت گرفته ولی منی داخل ریخته نشودویعنی کلا منی اصلا خارج نشد و به مدت کوتاه بود.نامزد بنده 6 ماه بود که از قرص یاسمین استفاده میکردند و در این ماه که رابطه صورت گرفت اولین ماهی بود که مصرف قرص را قطع کرده بودند.بعد در حوالی تاریخی که قرار بود پریود بشوند 2 روز لکه بینی داشتند که قطع شد.اما الان یه 8 روزی هست که ار تاریخ پریدشون گذشته ولی ایشون هنوز پریود نشدند.ایا احتمال بارداری هست با وجود اینکه هیچ منی در هیچ جایی در این رابطه خارج نشده؟!اگر هست چقدره؟!
    ممنون میشم اگر کمک کنید چون واقعا نگرانیم...بسیار بسیار متشکر.

7. saman_teh_1985 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید
    من و نامزدم در روز 18 ام  پریودشون یه رابطه مشکوک بوده که دخوا صورت گرفته ولی منی داخل ریخته نشودویعنی کلا منی اصلا خارج نشد و به مدت کوتاه بود.نامزد بنده 6 ماه بود که از قرص یاسمین استفاده میکردند و در این ماه که رابطه صورت گرفت اولین ماهی بود که مصرف قرص را قطع کرده بودند.بعد در حوالی تاریخی که قرار بود پریود بشوند 2 روز لکه بینی داشتند که قطع شد.اما الان یه 8 روزی هست که ار تاریخ پریدشون گذشته ولی ایشون هنوز پریود نشدند.ایا احتمال بارداری هست با وجود اینکه هیچ منی در هیچ جایی در این رابطه خارج نشده؟!اگر هست چقدره؟!
    ممنون میشم اگر کمک کنید چون واقعا نگرانیم...بسیار بسیار متشکر.

سلام

اگه منی و پیشاب با واژن تماس نداشته امکان بارداری نیست.
    استرس از بارداری ناخواسته دلیل خوبی برای تاخیر در پریود نامزد شماست.
    من میگم 2 - 3 روز دیگه منتظر بمونید اگه پریود شروع نشد تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.

8. سلام

من 23 پريود شدم دوره پريودم 3 روز هست  و بلند ترين دوره پريودم تو اين چمد ماه  اخير 35 روز و كوتاه ترينش 25 روز بوده ديشب  رابطه داشتيم كه موقع انزال نامزدم من لباس زيرم و شلوارك پام بود  و متاسفانه ايشون موقع انزال نتونستند كنترل كنن و مني پاشده شد البته من نشسته بودم و ايشون كنارم سمت چپم خوابيده بودن  مقدار زيادي مني روي دستم ريخت و مقداريش روي ران پام و زانو  به نظر شما با اين شرايط امكان حركت اسپرم به طرف واژن هست ؟ چون فكر كنم من تو حول حوش تخمك گذاري هستم

9. power66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    m1989 نوشته است:
    power66 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    power66 نوشته است:
    Tahna2020 نوشته است:
    power66 نوشته است: سلام
    من با نامزدم که باکره هستن نزدیکی بدون دخول به صورت ایستاده داشتم(لا پا)
    موقع ارضا منی خود روی دستمال ریخته و بعد از 3-4 روز نامزدم پریود شد.ولی این ماه پریودش عقب افتاده.آیا امکان بارداری هست؟
    ممنون

سلام

خیر دوست عزیز احتمال بارداری در این حالت که شما میگید 0 میباشد.

لطفا قبل از طرح سوال پست ها وسوالات دیگر کاربران رو بخونید چون نمونه سوال شما به وفور در این سایت پیدا میشه.

موفق باشید.

بازم سلام
    امروز 5 روز از پست قبلیم میگذره ولی نامزدم هنوز پریود نشده.درد شدیدی زیر شکمش و تخمدان سمت راستش داره و ترشح زیادی داره.ماه پیش 15ام پریود شد ولی این ماه 8 روزه عقب انداخته.از بعد از پریودی ماه قبلش دیگه نزدیکی نداشتیم.ماه پیش 3-4 روز بعد از نزدیکی پریودی زیادی هم داشتن.به نظرتون مشکلش چیه؟
    ممنون

سلام

در پوژیشن های Upright رسیدن پیشاب و منی به واژن واقعا سخته تازه
    همسرتون پریود هم شدن بنابراین بارداری منتفیه و جای نگرانی وجود نداره.
    استرس از بارداری ناخواسته دلیل خوبی برای این تاخیره.
    اگه تا 2 - 3 روز دیگه پریود نشدن به پزشک مراجعه کنید تا دلیل این تاخیر (به جز بارداری) مشخص بشه.

..... .....این ماه 8-9 روز از موقع پریودیش میگذره ولی هنوز پریود نشده.تو این 8-9 روز درد زیر شکم و سمت راست داشتن ولی دیگه نه دردی داره نه پریود میشه.آزمایش ادرار هم دادن که عفونت هم نداشتن.آیا امکان بارداری هست؟

سلام دوباره

بنا به همون دلایلی که در پست قبل گفته شد امکان بارداری نیست.
    منتظر پریود بمونید.

سلام دوباره
    دوستان الان 15 روزه که(با توجه به پست های قبل) نامزدم پریود نشده.چیکارکنم؟استرس دارم.ممکنه دیگه این ماه پریود نشه؟اگه ماه بعد بازم پریود نشد میشه به بارداری شک کرد؟تورو خدا از استرس نجاتم بدین.

10. l3itaa نوشته است: سلام ، من بعد اینکه 7 روز پریودم عقب افتاد ، بیبی چک استفاده کردم که مثبت شد ولی یه خط کمرنگ و یه خط پر رنگ . آخرین پریودم 13 مهر بود ، دوره های پریود من از 30 روز بیشتره و تقریبا منظم هم نیست . این ماه قرص <a>لتروزول</a> از روز 3 پریود شبی 2 عدد  مصرف کرده بودم . 20 آبان به دکتر مراجعه کردم واسم آزمایش BHCG Titer نوشت که نتیجه 412 IU/L شد . دکتر بهم گفت که اگه لکه بینی یا خونریزی یا درد زیر شکم داشتی دوباره مراجعه کن ، گفت که احتمال داره لقاح دیرتر اتفاق افتاده باشه بخاطر همین عدد پایینه . 6 آذر هم واسم سونو گرافی شکمی نوشت .
    چند روزی هم هست که قسمت زیر شکم یه حسی دارم ولی دردناک نیست ، لکه بینی یا خونریزی هم تا امروز نداشتم .سینه هام دردناک شدن ، کمی هم کمردرد دارم ،حالا با این علائم و با توجه به نتیجه آزمایش، حاملگیم میتونه طبیعی باشه ؟ امکان داره حاملگی پوچ یا خارج رحمی باشه؟ اگه باشه چه جوری درمان میشه ؟ باید جراحی بشه؟

لطفا راهنمایی کنید ، خیلی میترسم.

سلام ، با توجه به توضیحاتی که قبلا در مورد وضعیتم داده بودم ، امروز وقتی با دستمال توالت خودمو خشک میکردم ، یه لکه قهوه ای روشن روی دستمال دیدم ، چون چند روز آینده تعطیله خیلی نگران شدم ، این لکه میتونه خطرناک باشه ؟ امروز برم دکتر ؟ چون دکترم گفته بود اگه لکه بینی یا خونریزی داشتی بیا واست سونو واژینال بنویسم .

ممنون میشم راهنمایی کنید

11. lmojganl نوشته است: سلام

من 23 پريود شدم دوره پريودم 3 روز هست  و بلند ترين دوره پريودم تو اين چمد ماه  اخير 35 روز و كوتاه ترينش 25 روز بوده ديشب  رابطه داشتيم كه موقع انزال نامزدم من لباس زيرم و شلوارك پام بود  و متاسفانه ايشون موقع انزال نتونستند كنترل كنن و مني پاشده شد البته من نشسته بودم و ايشون كنارم سمت چپم خوابيده بودن  مقدار زيادي مني روي دستم ريخت و مقداريش روي ران پام و زانو  به نظر شما با اين شرايط امكان حركت اسپرم به طرف واژن هست ؟ چون فكر كنم من تو حول حوش تخمك گذاري هستم

سلام

دوست عزیز خودتون دارید میگید شلوارک و شورت پاتون بوده پس دلیلی نداره که نگران باشید.

لطف کنید قبل از طرح سوال پست های دیگر کاربران رو بخونید تا حد در امکان سوال تکراری نپرسید، آقای دکتر به شخصه عرض کردن که بارداری از روی شلوار رخ نمیده.

12. melina23

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام آقای دکتر ..چند تا سوال داشتم
    من حدود 1 ماه و نیم پیش با نامزدم رابطه محافظت نشده ای داشتم که تو دوران پر خطر بوده...بعد تز اون از 2 قرص ضد بارداری به مدت هر 12 ساعت یه دونه استفاده کردم بعد از اون 28  خونریزی شبیه پریود داشتم ..لازم به ذکره که پریود ای من نا منظمه ...این ماه هم 28 همون خون ریزیرو داشتم که فکر میکنم پریود بوده با این تفاوت که برای اولین بار درد شدیدی در ناحیه زیر شکم داشتم و همراه با حالت تهوع و استفراغ ..امروز خون ریزیم بعد از 4 روز تموم شد ولی همچنان حالت تهوع وجود داره ...دلیل این حالت چیه...من از یکی از آناهامون شنیدم که 2 ماه پریود شده و ماه سوم فهمیده بارداره در صورتی که من تو مطالب شما خوندم که بارداری=قطع عادت ماهیانه...من خیلی استرس دارم...لازم به ذکره که بعد از نزدیکی 8 روز بعد ش آزمایش بتا دادم که جوابش 3 بود یعنی منفی و همون روز از بیبی پک هم اسفتده کردم که ائنم جوابش منفی بود ....اولین سئوالم اینه که آیا بعد از 8 روز آز خون جواب قطعیو به من داده...و سئوال دوم هم اینه که آیا با این وضعیتی که گفتم احتمال بارداری من کاملا منتفیه ؟؟؟اگه باردار نیشتم پس این حالت تهوع چیه که چتی بعد از پریود هم دارم؟؟؟اگه میشه جوابم رو کامل بدید چ.ن واقعا نگرانم..مرسی

13. power66 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    power66 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    power66 نوشته است:
    Tahna2020 نوشته است:
    power66 نوشته است: سلام
    من با نامزدم که باکره هستن نزدیکی بدون دخول به صورت ایستاده داشتم(لا پا)
    موقع ارضا منی خود روی دستمال ریخته و بعد از 3-4 روز نامزدم پریود شد.ولی این ماه پریودش عقب افتاده.آیا امکان بارداری هست؟
    ممنون

سلام

خیر دوست عزیز احتمال بارداری در این حالت که شما میگید 0 میباشد.

لطفا قبل از طرح سوال پست ها وسوالات دیگر کاربران رو بخونید چون نمونه سوال شما به وفور در این سایت پیدا میشه.

موفق باشید.

بازم سلام
    امروز 5 روز از پست قبلیم میگذره ولی نامزدم هنوز پریود نشده.درد شدیدی زیر شکمش و تخمدان سمت راستش داره و ترشح زیادی داره.ماه پیش 15ام پریود شد ولی این ماه 8 روزه عقب انداخته.از بعد از پریودی ماه قبلش دیگه نزدیکی نداشتیم.ماه پیش 3-4 روز بعد از نزدیکی پریودی زیادی هم داشتن.به نظرتون مشکلش چیه؟
    ممنون

سلام

در پوژیشن های Upright رسیدن پیشاب و منی به واژن واقعا سخته تازه
    همسرتون پریود هم شدن بنابراین بارداری منتفیه و جای نگرانی وجود نداره.
    استرس از بارداری ناخواسته دلیل خوبی برای این تاخیره.
    اگه تا 2 - 3 روز دیگه پریود نشدن به پزشک مراجعه کنید تا دلیل این تاخیر (به جز بارداری) مشخص بشه.

..... .....این ماه 8-9 روز از موقع پریودیش میگذره ولی هنوز پریود نشده.تو این 8-9 روز درد زیر شکم و سمت راست داشتن ولی دیگه نه دردی داره نه پریود میشه.آزمایش ادرار هم دادن که عفونت هم نداشتن.آیا امکان بارداری هست؟

سلام دوباره

بنا به همون دلایلی که در پست قبل گفته شد امکان بارداری نیست.
    منتظر پریود بمونید.

سلام دوباره
    دوستان الان 15 روزه که(با توجه به پست های قبل) نامزدم پریود نشده.چیکارکنم؟استرس دارم.ممکنه دیگه این ماه پریود نشه؟اگه ماه بعد بازم پریود نشد میشه به بارداری شک کرد؟تورو خدا از استرس نجاتم بدین.

سلام

همه ی اونچه که در مورد شما لازم بود در پست های قبلی گفته شده.
    اگه استرس دارید تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.
    برای بی نظمی سیکل همسرتون هم به متخصص زنان مراجعه کنید.

14. l3itaa نوشته است:
    l3itaa نوشته است: سلام ، من بعد اینکه 7 روز پریودم عقب افتاد ، بیبی چک استفاده کردم که مثبت شد ولی یه خط کمرنگ و یه خط پر رنگ . آخرین پریودم 13 مهر بود ، دوره های پریود من از 30 روز بیشتره و تقریبا منظم هم نیست . این ماه قرص <a><a>لتروزول</a></a> از روز 3 پریود شبی 2 عدد  مصرف کرده بودم . 20 آبان به دکتر مراجعه کردم واسم آزمایش BHCG Titer نوشت که نتیجه 412 IU/L شد . دکتر بهم گفت که اگه لکه بینی یا خونریزی یا درد زیر شکم داشتی دوباره مراجعه کن ، گفت که احتمال داره لقاح دیرتر اتفاق افتاده باشه بخاطر همین عدد پایینه . 6 آذر هم واسم سونو گرافی شکمی نوشت .
    چند روزی هم هست که قسمت زیر شکم یه حسی دارم ولی دردناک نیست ، لکه بینی یا خونریزی هم تا امروز نداشتم .سینه هام دردناک شدن ، کمی هم کمردرد دارم ،حالا با این علائم و با توجه به نتیجه آزمایش، حاملگیم میتونه طبیعی باشه ؟ امکان داره حاملگی پوچ یا خارج رحمی باشه؟ اگه باشه چه جوری درمان میشه ؟ باید جراحی بشه؟

لطفا راهنمایی کنید ، خیلی میترسم.

سلام ، با توجه به توضیحاتی که قبلا در مورد وضعیتم داده بودم ، امروز وقتی با دستمال توالت خودمو خشک میکردم ، یه لکه قهوه ای روشن روی دستمال دیدم ، چون چند روز آینده تعطیله خیلی نگران شدم ، این لکه میتونه خطرناک باشه ؟ امروز برم دکتر ؟ چون دکترم گفته بود اگه لکه بینی یا خونریزی داشتی بیا واست سونو واژینال بنویسم .

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

شما دیگه تست بتا ندادید؟
    اگه بتونید فردا تست بدید و جوابشو برامون بذارید میشه از روند تغییرات هورمون HCG تفسیری در مورد وضعیت شما ارائه کرد.
    به دستور پزشکتون عمل کنید و برای بررسی بیشتر به ایشون مراجعه کنید.

15. melina23 نوشته است: سلام آقای دکتر ..چند تا سوال داشتم
    من حدود 1 ماه و نیم پیش با نامزدم رابطه محافظت نشده ای داشتم که تو دوران پر خطر بوده...بعد تز اون از 2 قرص ضد بارداری به مدت هر 12 ساعت یه دونه استفاده کردم بعد از اون 28  خونریزی شبیه پریود داشتم ..لازم به ذکره که پریود ای من نا منظمه ...این ماه هم 28 همون خون ریزیرو داشتم که فکر میکنم پریود بوده با این تفاوت که برای اولین بار درد شدیدی در ناحیه زیر شکم داشتم و همراه با حالت تهوع و استفراغ ..امروز خون ریزیم بعد از 4 روز تموم شد ولی همچنان حالت تهوع وجود داره ...دلیل این حالت چیه...من از یکی از آناهامون شنیدم که 2 ماه پریود شده و ماه سوم فهمیده بارداره در صورتی که من تو مطالب شما خوندم که بارداری=قطع عادت ماهیانه...من خیلی استرس دارم...لازم به ذکره که بعد از نزدیکی 8 روز بعد ش آزمایش بتا دادم که جوابش 3 بود یعنی منفی و همون روز از بیبی پک هم اسفتده کردم که ائنم جوابش منفی بود ....اولین سئوالم اینه که آیا بعد از 8 روز آز خون جواب قطعیو به من داده...و سئوال دوم هم اینه که آیا با این وضعیتی که گفتم احتمال بارداری من کاملا منتفیه ؟؟؟اگه باردار نیشتم پس این حالت تهوع چیه که چتی بعد از پریود هم دارم؟؟؟اگه میشه جوابم رو کامل بدید چ.ن واقعا نگرانم..مرسی

سلام

شما پریود شدید و این موضوع با باردار بودن در تناقضه.
    جواب تست هم قابل اطمینانه؛ بنابراین
    بارداری در مورد شما منتفیه و این حالت تهوع مربوط به همون ایام پریود شماست. جای نگرانی نیست.
    اگه حالت تهوع رفع نشد از قرص B6 استفاده کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 31 از 70
رفتن به صفحه :    ... 31 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید