شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد پایین کمر

1. با سلام و خسته نباشید.
    امیدوارم کمکم کنید که از این درد نجات پیدا کنم.
    من از فروردین با به هم ریختن پریودام متوجه تخمدان پلی کیستیک شدم.از همان موقع درد بدی در پایین ترین قسمت کمرم از پهلوی چپ تا پلوی راست دارم .که هر روز بیشتر میشود . و گاهی این درد تا کلیه هایم هم میکشد و گاهی هم در قسمت جلو زیر شکم و  تخمدان هایم.
    میخاستم ببینم ایا این درد به تنبلی تخمدانم مربوط می شود؟ چیکار کنم که از این درد نجات پیدا کنم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    منشا این درد به احتمال بسیار زیاد تخمدان ها هستند. با گرم نگه داشتنشون در این فصول و مراجعه به متخصص زنان برای درمان دردتون تسکین پیدا میکنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. zeinab6665 نوشته است: با سلام و خسته نباشید.
    امیدوارم کمکم کنید که از این درد نجات پیدا کنم.
    من از فروردین با به هم ریختن پریودام متوجه تخمدان پلی کیستیک شدم.از همان موقع درد بدی در پایین ترین قسمت کمرم از پهلوی چپ تا پلوی راست دارم .که هر روز بیشتر میشود . و گاهی این درد تا کلیه هایم هم میکشد و گاهی هم در قسمت جلو زیر شکم و  تخمدان هایم.
    میخاستم ببینم ایا این درد به تنبلی تخمدانم مربوط می شود؟ چیکار کنم که از این درد نجات پیدا کنم؟

دوست عزیز اگر درددر حدوددنده هاست بهتره یک آزمایش ادرار هم داده بشه تا از درد های کیست افتراق داده شوددر ضمن ننوشتید چه داروهایی مصرف میکنید چون برای درد کیست مسکن هم بهتر است تجویز شود

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید