شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حس تخليه نا كامل در دختران مجرد

1. سلام عذر ميخواهم مجرد هستم  من در زيز شكمم درد هايي دارم كه شبه به در دروران فاعدگي است و زماني كه دستشويي ميرم ادرارم هيچ گونه چهش ندارد و عذر ميخواهم تخليه من حالت تخليه شير اب دارد زمان تخليه من طولاني است و بايد زور بدم  تا تخليه كامل بشه تا لباس زيزمو كثيف نشه  ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد  ادرارم بدبو است ممنون

2. sanaz288 نوشته است: سلام عذر ميخواهم مجرد هستم  من در زيز شكمم درد هايي دارم كه شبه به در دروران فاعدگي است و زماني كه دستشويي ميرم ادرارم هيچ گونه چهش ندارد و عذر ميخواهم تخليه من حالت تخليه شير اب دارد زمان تخليه من طولاني است و بايد زور بدم  تا تخليه كامل بشه تا لباس زيزمو كثيف نشه  ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد  ادرارم بدبو است ممنون

سلام

تخلیه ی ادرار فکر نمی کنم با تجرد یا تاهل رابطه ی خاصی داشته باشه! همچنین در توضیحات تون نشونه ای که بشه احتمال ناچیزی برای وجود هیپوسپادیاس (نابجایی محل خروج ادرار) در نظر گرفت رو ندیدم. بیشتر احساس می کنم شما خیلی حساس شدید.
    به صورت کلی، عدم جهش در ادرار نشونه ی مشکلی نیست. تا ببینیم تفسیر شما از جهش چی باشه.
    اون چیزی که بیانگر نقص احتمالی در مورد ادرار میتونه باشه
    سوزش ادراری، رنگ غیر طبیعی و وجود خون در ادرار هست که برای تشخیص علت بایستی تست ادرار انجام بشه.
    بدبویی ادرار بیشتر تحت تاثیر تغذیه ست.
    در مجموع میشه گفت که شما می تونید برای بررسی بیشتر به ارولوژیست مراجعه کنید تا معاینه ی بالینی صورت بگیره.
    در زمان ادرار اگه از توالت معمولی (غیر فرنگی) استفاده می کنید روی پای چپ تکیه بیشتری داشته باشید این وضعیت باعث میشه تا مثانه راحت تر تخلیه بشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. m1989 نوشته است:
    sanaz288 نوشته است: سلام عذر ميخواهم مجرد هستم  من در زيز شكمم درد هايي دارم كه شبه به در دروران فاعدگي است و زماني كه دستشويي ميرم ادرارم هيچ گونه چهش ندارد و عذر ميخواهم تخليه من حالت تخليه شير اب دارد زمان تخليه من طولاني است و بايد زور بدم  تا تخليه كامل بشه تا لباس زيزمو كثيف نشه  ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد  ادرارم بدبو است ممنون

سلام

تخلیه ی ادرار فکر نمی کنم با تجرد یا تاهل رابطه ی خاصی داشته باشه! همچنین در توضیحات تون نشونه ای که بشه احتمال ناچیزی برای وجود هیپوسپادیاس (نابجایی محل خروج ادرار) در نظر گرفت رو ندیدم. بیشتر احساس می کنم شما خیلی حساس شدید.
    به صورت کلی، عدم جهش در ادرار نشونه ی مشکلی نیست. تا ببینیم تفسیر شما از جهش چی باشه.
    سوزش ادراری، رنگ غیر طبیعی و وجود خون در ادرار هست که برای تشخیص علت بایستی تست ادرار انجام بشه.
    در مجموع میشه گفت که شما می تونید برای بررسی بیشتر به ارولوژیست مراجعه کنید تا معاینه ی بالینی صورت بگیره.
    در زمان ادرار اگه از توالت معمولی (غیر فرنگی) استفاده می کنید روی پای چپ تکیه بیشتری داشته باشید این وضعیت باعث میشه تا مثانه راحت تر تخلیه بشه.

سلام

چرا هنگام استفاده از توالت سنتی اگه روی پای چپ تکیه بیشتری داشته باشیم ،مثانه راحتتر تخلیه میشه؟؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. Tahna2020 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    sanaz288 نوشته است: سلام عذر ميخواهم مجرد هستم  من در زيز شكمم درد هايي دارم كه شبه به در دروران فاعدگي است و زماني كه دستشويي ميرم ادرارم هيچ گونه چهش ندارد و عذر ميخواهم تخليه من حالت تخليه شير اب دارد زمان تخليه من طولاني است و بايد زور بدم  تا تخليه كامل بشه تا لباس زيزمو كثيف نشه  ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد  ادرارم بدبو است ممنون

سلام

سلام

چرا هنگام استفاده از توالت سنتی اگه روی پای چپ تکیه بیشتری داشته باشیم ،مثانه راحتتر تخلیه میشه؟؟؟

سلام دوباره

خب پرواضحه که رفرنس غیر فارسی در این زمینه نباید وجود داشته باشه اما این موضوع توصیه ی یه ارولوژیسته که به آناتومی دستگاه ادراری مسلط هست. در این وضعیت فشار بیشتری (هر چند کم باشه) نسبت به وضعیت معمولی به مثانه وارد میشه و تخلیه ی ادرار راحت تر صورت می گیره.
    به صحبت های قبلیم اینم اضافه کنم که
    انجام تمرینات کیگل و تقویت ماهیچه های PC هم به کنترل و تخلیه ی راحت تر ادرار کمک میکنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید