شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بارتولن

1. سلام.
    اگه غدد بارتولن کار نکنه باید چی کار کرد؟یعنی روش درمانی هست که این غدد شروع به کار کنه؟اخه هورمون هام کاملا سالمن و مشکل هورمونی ندارم که اون باعث خشکی باشه

اینم بگم که من در دوران عقدم و باکره هستم.و در رابطه و عشق بازی با شوهرم اصلا ترشحی ندارم و این موضوع هم من و هم نامزدم رو اذیت میکنه.

سوال دیگه اینکه ایا راهی واسه کوچیک کردن نوک سینه هست؟

2. aida92 نوشته است: سلام.
    اگه غدد بارتولن کار نکنه باید چی کار کرد؟یعنی روش درمانی هست که این غدد شروع به کار کنه؟اخه هورمون هام کاملا سالمن و مشکل هورمونی ندارم که اون باعث خشکی باشه

اینم بگم که من در دوران عقدم و باکره هستم.و در رابطه و عشق بازی با شوهرم اصلا ترشحی ندارم و این موضوع هم من و هم نامزدم رو اذیت میکنه.

سوال دیگه اینکه ایا راهی واسه کوچیک کردن نوک سینه هست؟

سلام

اینکه می گید مشکل هورمونی ندارید یعنی تست دادید دیگه؟
    تست پرولاکتین هم دادید؟ بالا بودن این هورمون باعث خشکی واژن میشه.
    به هر حال هم مشکل هورمونی و هم مشکل غددی درمان دارویی داره و باید به متخصص زنان مراجعه کنید.
    اینجا رو هم بخونید خالی از لطف نیست.
    کوچک کردن نوک پستان هم نیاز به جراحی پلاستیک داره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. بله ازمایش تیرویید دادم نرماله.ولی پرولاکتین ندادم
    اگه کم کاری تیرویید نداشته باشم پرولاکتینم هم نرماله؟ یا ربطی نداره و با وجود نرمال بودن تیرویید امکان بالا بودن پرولاکتین هست؟و باید یه ازمایش پرولاکتین بدم؟

4. aida92 نوشته است: بله ازمایش تیرویید دادم نرماله.ولی پرولاکتین ندادم
    اگه کم کاری تیرویید نداشته باشم پرولاکتینم هم نرماله؟ یا ربطی نداره و با وجود نرمال بودن تیرویید امکان بالا بودن پرولاکتین هست؟و باید یه ازمایش پرولاکتین بدم؟

سلام دوباره

هیپوتیروئیدی یکی از مواردی هست که باعث افزایش پرولاکتین میشه.
    امکان بالا بودن پرولاکتین هست و شما بایستی تست بدید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید