شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 27 ...   

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. sky89 نوشته است: علت ترسم رو پرسیده بودی اخه میترسم پرده چاره باشه من چیزی داخل نکردم و خودارضایی با مالش کلیتوریس داشتم.

دوست عزیز
    تا زمانیکه چیزی وارد وازن نشه که پرده پاره نمیشه
    به خودتون تلقین منفی نکنید
    در ضمن معاینه بکارت کار شخص متخصص و آموزش دیده است
    توی همین سایت اگه نگاه کنید می بینید که بعضی ها که پیش چند دکتر رفتن جواب های مختلف و متفاوتی شنیدن بعد شما چطوری خودتو معاینه کردی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. باسلام میخواستم بدونم ایا اینکه لبهای کوچک از لب های بزرگ بیرون زده باشند غیر طبیعیه؟؟آیا میتونه نشونه ی آسیب دیدگی پرده باشه؟آخه من شنیدم کسی که پرده نداره(پاره شده)این حالت رو دارن)
    و اینکه من یکی از لب های کوچک واژنم بلند تر از اون یکی هستش دلیل چیه؟

3. saghi_p نوشته است: باسلام میخواستم بدونم ایا اینکه لبهای کوچک از لب های بزرگ بیرون زده باشند غیر طبیعیه؟؟آیا میتونه نشونه ی آسیب دیدگی پرده باشه؟آخه من شنیدم کسی که پرده نداره(پاره شده)این حالت رو دارن)
    و اینکه من یکی از لب های کوچک واژنم بلند تر از اون یکی هستش دلیل چیه؟

سلام

1. ازاله شدن بکارت رابطه ی معناداری با بزرگ شدن لب های کوچک نداره.
    شما در این سن هر چی به حرف های کوچه و بازار کمتر توجه کنی به خودت بیشتر لطف می کنی.
    2. بزرگ بودن لب های کوچک و اختلاف سایز اون ها به دو جنبه ی وراثت و ژنتیک مربوط میشه. در این مورد خود من به اندازه ی کافی لکچر دادم سرچ کنید و بخونید خالی از لطف نیست.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. lida104 نوشته است: با سلام

حدود 4ماه عقد کردم توی این مدت هیچ گونه دخولی صورت نگرفته فقط یکبار نامزدم با انگشتش آلتم رو مالش داد فقط در حد 3تا 4 دقیقه بعدش احساس درد کردم و دیگه ادامه ندادیم چن دقیقه بعد از اون موقع ادرار 2،3لخته کوچیک خون دیدم امکان پارگی در پرده وجود داره؟ ممنون میشم زود جوابم بدین. البته پارگی برایم نامزدم اصلا اهمیت نداره آیا نیازی به گواهی سلامت هست؟ بعد آیا تشخیص باکرگی هنگام آزمایش گروه خون اولیه قبل از عقد امکان پذیره؟
    با تشکر

به نظر من برید گواهی بگیرید حتی اگه پاره گی ایجاد شده باشه و زمان زیادی بیشتر از یک ماه نگذشته باشه پزشکی قانونی زمان پارگی را مشخص میکنه حتی مشخص میکنه آلت بوده یا چیز دیگه
    وگرنه بعد از اینمدت نمیتواند زمان را مشخص کنه
    و اگر خدای نکرده مشکلی پیش امد میتونی به ان استناد کنی
    ایشالا که مشکلی نیست

5. سلام
    من با نامزدم نزدیکی از پ‍شت داشتم یکم زیر شکمم درد میکرد رفتم پیش دکتر زنان گفت به پرده فشار اومده خراش افتاده رو پرده
    اگه میشه راهنماییم کنین که چیکار میتونیم بکنیم چون ۲ماه دیگه میخوایم نامزد کنیم باید گواهی بگیریم
    اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

6. setareh_2011 نوشته است: سلام
    من با نامزدم نزدیکی از پ‍شت داشتم یکم زیر شکمم درد میکرد رفتم پیش دکتر زنان گفت به پرده فشار اومده خراش افتاده رو پرده
    اگه میشه راهنماییم کنین که چیکار میتونیم بکنیم چون ۲ماه دیگه میخوایم نامزد کنیم باید گواهی بگیریم
    اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

اگه منظورتون رابطه از مقعد هست در صورتیکه آلت وارد واژن نشده باشه که مشکلی برای بکارت پیش نمیاد
    ممکنه دکترتون اشتباه تشخیص داده باشه
    بهتره به یه متخصص مجرب دیگه مراجعه کنید

7. Saeeeed

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    نمیدونم اینها علائم عارضه خشکی واژن هست یا نه اما من به هر روشی متوسل میشم در نهایت واژن ایشون ترشح آنچنانی نداره. در مورد روشهای آماده سازی برای نزدیکی خیلی مطالعه کردم و تقریبا هر نوعی که یاد گرفته بودم رو امتحان کردم. اما باز هم نتیجه همونه. میخواستم ببینم آیا این مساله به بکارت ربطی داره یا نه؟ (چون ایشون باکره هستن) یعنی ممکنه بعد از ازدواج مساله برطرف بشه؟
    اگر این عارضه خشکی واژن باشه من شنیدم که درمانش تزریق هورمون استروژن هست و استروژن هم در نهایت منتهی به سرطان میشه.
    ممنون میشم اگر روشنگری بفرمائید.

8. sefide

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام .دختر 21 ساله هستم.مدت تقريبا  1 هفته هست که ترشحم که قبلا سفيد مايل به مقدار خيلي کم زرد بوده ،گاهی حجمش بيشتر میشه و مايل به سبز بسيار کمرنگ شده . فاصله ی شروع دو پريودم از هم حدود 33 الی 40 روز هست . مدت پریودم 8 روز است . ماه پيش 27 ام پريود شدم. .ممنون ميشم راهنمايي کنين.

9. sefide نوشته است: با سلام .دختر 21 ساله هستم.مدت تقريبا  1 هفته هست که ترشحم که قبلا سفيد مايل به مقدار خيلي کم زرد بوده ،گاهی حجمش بيشتر میشه و مايل به سبز بسيار کمرنگ شده . فاصله ی شروع دو پريودم از هم حدود 33 الی 40 روز هست . مدت پریودم 8 روز است . ماه پيش 27 ام پريود شدم. .ممنون ميشم راهنمايي کنين.

اگه خارش یا سوزش دارید بهتره هر چه سریعتر برای مداوا به متخصص مراجعه کنید

10. با سلام.
    من چند شب پیش با نامزدم نزدیکی داشتم ودخول بار اول کامل امابدون خونریزی و دردانجام شدو بار دوم بسیاردردناک وباز هم بدون خونریزی.بعدآ به 2 پزشک زنان مراجعه کردیم وهردوتشخیص دادندکه بکارت درعمق زیاد بوده وهیچ تماسی صورت نگرفته به شکل درست.ولی نوعیت بکارت رو متفاوت(حلقوی-دندانه ای)تشخیص دادند.بااین وصف1.آیا مشکل ازنامزدم هست؟(آلت ایشون14 cmدرحال نعوظ است.)2.آیاامکان خونریزی ودخول کامل وپارگی وجود دارد؟با کدام روش ؟         باتشکر

11. helgah نوشته است: با سلام.
    من چند شب پیش با نامزدم نزدیکی داشتم ودخول بار اول کامل امابدون خونریزی و دردانجام شدو بار دوم بسیاردردناک وباز هم بدون خونریزی.بعدآ به 2 پزشک زنان مراجعه کردیم وهردوتشخیص دادندکه بکارت درعمق زیاد بوده وهیچ تماسی صورت نگرفته به شکل درست.ولی نوعیت بکارت رو متفاوت(حلقوی-دندانه ای)تشخیص دادند.بااین وصف1.آیا مشکل ازنامزدم هست؟(آلت ایشون14 cmدرحال نعوظ است.)2.آیاامکان خونریزی ودخول کامل وپارگی وجود دارد؟با کدام روش ؟         باتشکر

سلام

بکارت پشت لب های کوچیک و در ورودی واژن قرار داره.
    شما برای تشخیص به متخصص زنان با تجربه تری مراجعه کنید، در تشخیص نوع بکارت تجربه حرف اول رو میزنه.

1. مشکل از نامزدتون نیست.
    2. امکان دخول و ازاله شدن بکارت وجود داره. پوزیشن شب زفاف رو اینجا نوشتم.

اگه درد تون زیاده و غیر قابل تحمله از لیدوکائین استفاده کنید در غیر اینصورت به هیچ وسیله ی کمکی نیازی نیست.

12. Saeeeed نوشته است: سلام
    نمیدونم اینها علائم عارضه خشکی واژن هست یا نه اما من به هر روشی متوسل میشم در نهایت واژن ایشون ترشح آنچنانی نداره. در مورد روشهای آماده سازی برای نزدیکی خیلی مطالعه کردم و تقریبا هر نوعی که یاد گرفته بودم رو امتحان کردم. اما باز هم نتیجه همونه. میخواستم ببینم آیا این مساله به بکارت ربطی داره یا نه؟ (چون ایشون باکره هستن) یعنی ممکنه بعد از ازدواج مساله برطرف بشه؟
    اگر این عارضه خشکی واژن باشه من شنیدم که درمانش تزریق هورمون استروژن هست و استروژن هم در نهایت منتهی به سرطان میشه.
    ممنون میشم اگر روشنگری بفرمائید.

سلام

خشکی واژن با وجود بکارت رابطه ی معناداری نداره
    اما
    به این اما خیلی گوش کن! اما خشکی واژن با استرس ناشی از ازاله شدن بکارت رابطه ی پر معنایی داره!
    یعنی اگه نامزد شما بکارت و شب زفاف و ماجرای اون شب براش یه جور تابویی هست
    چنان درگیر استرس و تشویش ذهنی میشه که بالانس هورمون ها به هم میریزه و ترشحات واژن وجود نخواهد داشت و به جاش تا دلت بخواد درد و ناله هست.
    پس
    شما ضمن اینکه باید ایشونو برای این کار از نظر روحی و روانی آماده کنی، باید باید خشونت و عجول بودن (هر دو) رو کنار بذاری و خیلی ملو رفتار کنی.
    اگه اینجوری رفتار کردی و مشکل همچنان وجود داشت
    باید نامزدتو ببری پیش متخصص زنان

1. تا یه تست هورمونی و پرولاکتین بده چون در مواردی که پرولاکتین بالا باشه خشکی واژن به وجود میاد.
    2. تا از نظر عملکرد صحیح غدد بارتولن واژن هم چک بشن.

اون شنیده ها رو هم نشنیده بگیر! و به متخصص مراجعه کن شاید فقط یه مرطوب کننده برای مرتفع شدن مشکل کافی باشه.

13. سلام آقای دکتر مشکلی دارم که روز و شبم را مختل کرده توروخدا اگه میشه و امکان داره راهنمائیم کنین من 2سال پیش مورد تجاوز قرار گرفتم بعدش رفتم دکتر گفت پرده ات آسیب دیده ولی بازم خونریزی خواهی داشت من دیگه هیچ رابطه ای نداشتم تا اینکه نامزد کردم نمی دونم واقعا چرا اینقد به حرف اون دکتر اعتماد کردم و بیخیال بودم بعد نامزدم از من برگه یا چیزی نخواست ولی بکارت داشتن براش خیلی خیلی مهمه بعد از چند وقت با هم 5-6 باری رابه کامل داشتیم ایشون به من گفتن تو دوروغ گفتی و آبروم در معرض خطر بود منم ندانسه و از ترس آبروم واسه گرفتن برگه سریعا رفتم ترمیم کردم و دکتر بهم برگه سلامت داد که پرده ات ارتجاعی و نامزدم فکر می کنم باور کرد ولی الان مشکل جدی که دارم اینه الان 3 ماه ما با هم دیگه رابطه جنسی نکردیم همش من فرار کردم خیلی میترسم دکترم گفت از بین رفتن بکارت ترمیم با درد و خونرزیزی ریاد همراه من باید چی کار کنم توروخدا یعنی ایشون اگه باهاش اررابطه جنسی کنم متوجهه نمیشن بعد از چند وقت آخه شنیدم پردهاش ارتجاعی چند وقت که رابطه نداشته باشی جمع میشن صحت داره؟؟من آبروم خیلی مهمه اه خانواده ام بفهمن تردم می کنن همچنین نامزدم میتونم بگم افسردگی گرفتم فقط گریه می کنم زندگیم داره نابود میشهههههههههههه راهنماییم کنید باید چه کار کنم که همه چی ختم به خیر بشه در ضمن ایشون اهل اینکه مرا دکتر ببرن اصلا نیستن راهنمائیم کنید؟؟؟1سوال دیگه آقایون پرده بکارت را حس می کنند آیا یا از رو خون ریزی می گویند؟

14. sahar265 نوشته است: سلام آقای دکتر مشکلی دارم که روز و شبم را مختل کرده توروخدا اگه میشه و امکان داره راهنمائیم کنین من 2سال پیش مورد تجاوز قرار گرفتم بعدش رفتم دکتر گفت پرده ات آسیب دیده ولی بازم خونریزی خواهی داشت من دیگه هیچ رابطه ای نداشتم تا اینکه نامزد کردم نمی دونم واقعا چرا اینقد به حرف اون دکتر اعتماد کردم و بیخیال بودم بعد نامزدم از من برگه یا چیزی نخواست ولی بکارت داشتن براش خیلی خیلی مهمه بعد از چند وقت با هم 5-6 باری رابه کامل داشتیم ایشون به من گفتن تو دوروغ گفتی و آبروم در معرض خطر بود منم ندانسه و از ترس آبروم واسه گرفتن برگه سریعا رفتم ترمیم کردم و دکتر بهم برگه سلامت داد که پرده ات ارتجاعی و نامزدم فکر می کنم باور کرد ولی الان مشکل جدی که دارم اینه الان 3 ماه ما با هم دیگه رابطه جنسی نکردیم همش من فرار کردم خیلی میترسم دکترم گفت از بین رفتن بکارت ترمیم با درد و خونرزیزی ریاد همراه من باید چی کار کنم توروخدا یعنی ایشون اگه باهاش اررابطه جنسی کنم متوجهه نمیشن بعد از چند وقت آخه شنیدم پردهاش ارتجاعی چند وقت که رابطه نداشته باشی جمع میشن صحت داره؟؟من آبروم خیلی مهمه اه خانواده ام بفهمن تردم می کنن همچنین نامزدم میتونم بگم افسردگی گرفتم فقط گریه می کنم زندگیم داره نابود میشهههههههههههه راهنماییم کنید باید چه کار کنم که همه چی ختم به خیر بشه در ضمن ایشون اهل اینکه مرا دکتر ببرن اصلا نیستن راهنمائیم کنید؟؟؟1سوال دیگه آقایون پرده بکارت را حس می کنند آیا یا از رو خون ریزی می گویند؟

دوست عزیز
    من بهتون پیشنهاد میدم که به همسر آیندتون واقعیت رو بگید
    مطمئن باشید اینجوری خیلی بهتر از استرس داشتن نسبت به اینکه هر لحظه واقعیت رو بفهمه

15. با سلام
    من سال ها پیش خودارضایی داشتم ولی از روی شلوار فقط پتو لای پاهام بود و یا یک جسم ولی از روی شلوار امکان داره مشکلی پیش اومده باشه؟
    یک بار هم یک دو قطره خون آب مانند مشاهئه کردم.
    موقع پروید وقتی تکه های بزرگ و گوشتی میاد موقع بیرون آمد خیلی راحت و بدون درد است و حس نمیکنم به جایی گیر میکند مستقیم خارج میشود ممکن به دلیل نبودن پرده باشد؟
    مرسی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 27 از 35
رفتن به صفحه :    ... 27 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید