شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه    4

عفونت آلت تناسلی زنان؟

1. samira442 نوشته است: سلام خسته نباشید
    من حدود2ماه بود عفونت لگن داشتم و بااستفاده از آنتی بیوتیک مداوم خوب شدم.سونو دادم و اثری ازعفونت نیست باتشخیص دکترداروهامو قطع کردم.ولی متاسفانه بعداز3روزترشحم زیادشده وحالت پنیری داردوسمت راست زیرشکمم کمی درد میکند.لطفا به من بگید چه کارکنم که کاملا خوب بشم درضمن من میخوام بارداربشم.باتشکر

سلام

نکات بهداشتی که یکی دو صفحه قبل نوشتم رو رعایت کنید تا عفونت عود نکنه.
    با پزشکتون در مورد فریز کردن برای رفع عفونت صحبت کنید و نظرشون رو بخواید.
    اینجا رو هم دو سه بار بخونید!

2. NALEH نوشته است: سلام خسته نباشید از این که همچین سایت خوبی دارید برای اطلاع رسانی بسیار سپاس گذارم

سوالی داشتم ؟
    چند روز پیش با شوهرم رابطه داشتم . رابطه اوش کاملا خشک و با درد بود . الان یه سری دونه های سفید مثل جوش بین لب های بزرگ و کوچک زد الان هم دونه ها ریز و بیشتر شده اند باید بگم این حالات با سوزش هست

من 23 سالمه و 6 ماهه حامله هستم . یه خورده بتادین روی دونه ها زدم

الان میخواستم بدونم این ها چی هستند ؟
    بتادین برای حاملگی بد هست ؟
    احتمال قارچ و یا عفونت و یا باکتری چند درصد وجود داره ؟

اگر میشه خواهشا سریع تر جواب بدید بنده خیلی نگرانم

سلام

اینجا رو ببینید شاید دونه های Fordyce's Spot باشن اگه از تصویر تشخیص میدید و تایید می کنید که مشکلی نیست.
    در غیر اینصورت ضمن اینکه مصرف بتادین رو کنار می ذارین؛ به متخصص زنان هم مراجعه کنید تا معاینه ی بالینی انجام بشه و وجود عفونت بررسی بشه.

3. Tahna2020 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    mary311 نوشته است: سلام
    من از اینکه اتفاقی بااین سایت آشنا شدم خیلی خوشحالم. چون سوالای زیادی دارم که خجالت میکشم از کسی بپرسم!!
    لبه های داخلیه آلت تناسلیم ب میزان زیاااااااادی دونه های سفید داره! ب طوری ک وقتی ب دستشویی میرم زمان زیادی میبره تا کامل از خودم جداشون کنم. و باز سری بعد همینطور! خیلی نگرانم عفونت نباشه!

سلام

اینجا رو ببینید شاید دونه های Fordyce's Spot باشن اگه از تصویر تشخیص میدید و تایید می کنید که باید خدمتتون بگم درآوردن اون دونه ها سودی نداره. در غیر اینصورت به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی بیشتری بشه.

سلام

من قبلا این عکس رو توی جوابی که به سوال یکی دیگه از کاربرای عزیزمون داده بودین دیدم ، دونه ها توی اون عکس زیر پوستی به چشم من میان تقربیا مثل پوست مرغ که یه سری دون دون روی پوستش هست ،اما من حس میکنم که منظور از دونه های سفید رنگ روی لب های آلتشون ، دونه هایی که زیر پوست نیست و کاملا وجود خارجی دارن وبا شستشوی زیاد تقریبا از بین میرن ولی بازهم بعد از چن ساعت اونارو روی لب ها میشه مشاهده کرد تقریبا مثه شوره سر میمونن و پوسته پوسته ان ، چون من خودم یه مدت وجود این دونه ها رو تجربه کردم ، مطمئن هستم که با اون عکس فرق دارن.

سلام دمت گرم زدی تو خال حق با توست کاملا درست توضیح دادی. اگر آقای دکتر ج بدن ممنون میشم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. [quote="tah0ra"]سلام دختری 20 ساله ومجرد هستم  چند روزی است احساس خارش دارم  اما چیزی که نگرانم کرده اینه که وقتی دیروز برای دفع ادرار اقدام کردم پوسته ای نازک و بزرگ وبا حاله ای صورتی رنگ که گویی به مقداری خون اغشته باشد نیز خارج شد دقیق نمی دانم این پوسته مربوط به کجابوده ولی امکان عفونت هست؟ یا امکان دارد پرده ی بکارت اسیب دیده باشد؟.خواهش میکنم اگه در این مورد اطلاعی دارید راهنمایی بفرمایید.[/quot
    علاوه بر عفونت حساسیتهای پوستی که میتونه بدلیل پوشیدن لباس زیرهای نامناسب یا نوار بهداشتی که شما به آن حساس باشید هم پیش بیاد
    بعضی وقتها با مصرف هورمونها مثل ال دی هم این پوسته ها دیده میشه

5. سلام خسته نباشید ببخشید نمی دونستم سوالمو کجاعنوان کنم.
    من یک هفته است که ازعفونت لگن خلاص شدم البته با انجام سونو وتشخیص دکتر ولی الان بعد ازنزدیکی لگنم درد میکنه فقط سمت راستم ممکنه بازم عفونت لگن داشته باشم لطفاجوابمو بدید باید چیکارکنم؟؟؟؟؟

6. سلام من دختر 21 ساله ای هستم که دوره های پریودم 35 روزست اما دو ماهه که 42 روزه شده.ترشحات سفید پنیری هم داشتم نه خیلی.علائم دیگه ای نبود.یعنی جز عفونت میتونه بیماری دیگه ای هم باشه؟ امروز هم برای اولین بار با سرفم مقدار کمی خون بود.ممنون میشم راهنماییم کنید.

7. با سلام 2 روزی است که دچار سوزش و خارش سطحی شدم با اینکه خیلی به مسئله بهداشت اهمیت میدم این خارش و سوزش از چه چیزی میتونه باشه ایا پمادی هست که بدون مراجعه به پزشک بتوانم از داروخانه تهیه کنم و استفاده کنم؟با تشکر

8. nedaaaaa نوشته است: با سلام 2 روزی است که دچار سوزش و خارش سطحی شدم با اینکه خیلی به مسئله بهداشت اهمیت میدم این خارش و سوزش از چه چیزی میتونه باشه ایا پمادی هست که بدون مراجعه به پزشک بتوانم از داروخانه تهیه کنم و استفاده کنم؟با تشکر

سلام

شما احتمالا عفونت قارچی موضعی دارین.پماد کولیتریمازول موضعی میتونه کمکتون کنه.

9. saba7831 نوشته است: سلام من دختر 21 ساله ای هستم که دوره های پریودم 35 روزست اما دو ماهه که 42 روزه شده.ترشحات سفید پنیری هم داشتم نه خیلی.علائم دیگه ای نبود.یعنی جز عفونت میتونه بیماری دیگه ای هم باشه؟ امروز هم برای اولین بار با سرفم مقدار کمی خون بود.ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام

تغییر دوره سیکل قاعدگی خیلی علل میتونه داشته باشه از جمله استرس،تغییرات آب و هوا و حتی تغییر عادات غذایی.ترشحات پنیری شکل هم که از علائم عفونت قارچی هست.
    خون دیدن هنگام سرفه هم میتونه ناشی از زخم شدن گلو طی سرفه های مکرر باشه

10. با سلام . دوستان من 2 ساعت قبل نزدیکی داشتم.و بعد از پایان نزدیکی تا حالا درد غیر قابل تحملی دارم.گرمی که میذارم کمی خفیف میشه اما نمیتونم سر پا بایستم و یا بشینم.(از کاندوم همیشگی استفاده کردیم و روز 18 قاعدگیمه و قاعدگی هام 24-26 روزه هستند) از دو سه روز قبل کشیدگی احساس میکردم اما خوب میشد زود...آیا ممکنه التهاب لگن و یا زخم دهانه رحم و یا هر عفونتی داشته باشم؟ تا 1 هفته امکان دکتر رفتنتم ندارم.

11. Ida_ نوشته است: با سلام . دوستان من 2 ساعت قبل نزدیکی داشتم.و بعد از پایان نزدیکی تا حالا درد غیر قابل تحملی دارم.گرمی که میذارم کمی خفیف میشه اما نمیتونم سر پا بایستم و یا بشینم.(از کاندوم همیشگی استفاده کردیم و روز 18 قاعدگیمه و قاعدگی هام 24-26 روزه هستند) از دو سه روز قبل کشیدگی احساس میکردم اما خوب میشد زود...آیا ممکنه التهاب لگن و یا زخم دهانه رحم و یا هر عفونتی داشته باشم؟ تا 1 هفته امکان دکتر رفتنتم ندارم.

سلام

این درد و سوزش طبیعی نیست.
    برای بررسی عفونت، زخم رحم و ... به متخصص زنان مراجعه کنید.
    بد نیست یه تست پاپ اسمیر هم انجام بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. Ida_ نوشته است: با سلام . دوستان من 2 ساعت قبل نزدیکی داشتم.و بعد از پایان نزدیکی تا حالا درد غیر قابل تحملی دارم.گرمی که میذارم کمی خفیف میشه اما نمیتونم سر پا بایستم و یا بشینم.(از کاندوم همیشگی استفاده کردیم و روز 18 قاعدگیمه و قاعدگی هام 24-26 روزه هستند) از دو سه روز قبل کشیدگی احساس میکردم اما خوب میشد زود...آیا ممکنه التهاب لگن و یا زخم دهانه رحم و یا هر عفونتی داشته باشم؟ تا 1 هفته امکان دکتر رفتنتم ندارم.

دوست عزیز خوردن مسکنهای معمول مثل مفنامیک اسید یا بروفن مشکلی نداره اگر بهتر نشدید باید بررسی بشید تا یک هفته صبر نکنید.اگر گرفتگی عضلات باشه که با گرم کردن بهتر میشه با مسکن باید جواب بده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. با سلام اگر کسی زخم دهانه رحم خود را توسط پزشک فریز کند و تا زمانی که پزشک به او گفته نزدیکی نکند و بعد بهبودیش توسط پزشک تایید شود آیا ممکن است بعد ها دوباره زخم دهانه رحم بگیرد

14. من سوزش و خارش ندارم ولی گاهی وقتا ی بوی بدی احساس میکنم از ناحیه تناسلیم حتی باوجود شلوار ممکنه عفونت باشه؟؟؟؟؟

15. nedaaaaa نوشته است: با سلام اگر کسی زخم دهانه رحم خود را توسط پزشک فریز کند و تا زمانی که پزشک به او گفته نزدیکی نکند و بعد بهبودیش توسط پزشک تایید شود آیا ممکن است بعد ها دوباره زخم دهانه رحم بگیرد

سلام بله اگر مسائل بهداشتی رعایت نشه عفونتهای  مکررمیتونه مجددزخم ایجاد کنه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 4
رفتن به صفحه    4

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید