شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرده حلقوي

1. سلام
    آيا مي شه فهميد كسي كه پرده ي حلقوي داره قبلا رابطه جنسی داشته يا نه؟و آيا بعد از مدتي پرده حلقوي به حالت اوليه خود بر مي گردد؟پرده خواهرم حلقوي بوده آيا امكان حلقوي بودن پرده من هم وجود داره؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. atefehjavaheri نوشته است: سلام
    آيا مي شه فهميد كسي كه پرده ي حلقوي داره قبلا رابطه جنسی داشته يا نه؟و آيا بعد از مدتي پرده حلقوي به حالت اوليه خود بر مي گردد؟پرده خواهرم حلقوي بوده آيا امكان حلقوي بودن پرده من هم وجود داره؟

بله کاملا مشخص میشه یعنی هم پزشک میتونه به راحتی تشخیص بده و یا حتی یک فرد با تجربه ...

3. atefehjavaheri نوشته است: آيا بعد از مدتي پرده حلقوي به حالت اوليه خود بر مي گردد؟

خیر، در صورت آسیب به همان شکل باقی می ماند.

atefehjavaheri نوشته است: پرده خواهرم حلقوي بوده آيا امكان حلقوي بودن پرده من هم وجود داره؟

همانطور که برخی خصوصیات شما و خواهرتان ممکن است یکی باشد و خیلی چیزها متفاوت، احتمالش هست ولی قطعا نمی توان نظر دارد.

4. reza30

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    شما قطعا درد و فشار دفعات اول رو نخواهيد داشت

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. با عرض سلام و خسته نباشید.از سایت خوبتون ممنونم Smile  من تازه عضو شدم ولی هرچی تو سایت گشتم جوابمو نگرفتم.من بد از 4 سال با کسی که دوسش دارم چند ماهی میشه که رابطه جنسی داریم ولی جای پرده بکارت رو دقیق نمیدونستیم و فکر میکردیم با دخول 4-5 سانت پرده هیچ اسیبی نمیبینه.البته من قبلا خود ارضایی هم داشتم.من اول از تحریک کلیتیروس ارضا میشدم با ورود چند سانتی انگشت.چند دفعه بعد از اون دخول 4-5 سانتی داشتم ولی درد چندانی نداشتم خونی هم نیومد.با اطلاعات امروزفکر میکنم پردم باید حلقوی باشه ولی نمیدونم میتونم مطمئن باشم که حلقویه؟؟ایا با این چند بار دخول تا 4-5 سانت پردم دیگه پاره شده یا اسیبی دیده؟؟اصلا پرده حلقوی پاره میشه یا هیچ اسیبی نمیبینه؟؟ایا مرد در اولین نزدیکی میتونه بفهمه پرده اسیب دیده یا پاره شده؟؟با وجوده اینکه حلقوی باشه؟؟یا دکتر بعد از ازدواج میتونه بفهمه اسیب مال کی بوده؟؟ قبل از ازدواج یا بعد از ازدواج؟؟میشه پرده با دخول بیشتر از 4-5 سانت تازه پاره بشه؟؟ Question  Question فقط اگر ممکنه جواب همه سوالاتمو بدید.خیلی متشکرم و شدیدا منتظر جوابتونم ممنون Confused  Idea

6. سلام  با اجازه آقای دکتر .شما اگر دقیقتر در سایت جستجو کنید میتونید جواب همه سوالاتتون را  بگیرید.ولی خیلی خلاصه بگم که امروزه دکترهای متخصص حتی میتونند بگن که زمان آسیب به پرده (به طور تقریبی)کی بوده. و اینکه پرده حلقوی با پردهای دیگربرای دکتر   برای تشخیص اینکه آیا شیی یا آلتی  داخل شده یا نشده هیچ فرقی نمیکنه و دکتر متخصص  و با تجربه متوجه میشه.  چند نکته:1 همیشه پاره شدن پرده یا آسیب به پرده همراه با خون یا درد  نیست 2 اینکه فکر کنید با دخول 4 سانتی با پرده تماسی حاصل نمیشه کاملا اشتباه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. [ دوباره سلام من جواب این سوالاتم و نگرفتم؟؟؟؟؟؟میخواستم بپرسم که من الان میتونم مطمئن باشم که پردم حلقوی و 100٪ اسیب دیده و پاره شده؟؟و دیگه اینکه مرد بعد از اولین نزدیکی خودش میتونه متوجه این بشه که پرده قبلا پاره شده؟؟؟؟و اینکه میشه فهمید که پرده با الت اسیب دیده یا شئی دیگری؟؟من درست این موضو رو متوجه نشدم شرمنده  Sad متشکرم و منتظر؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! Question  Exclamation

8. سلام.با اجازه آقاي دكتر، من پزشك نيستم و جوابي كه مي دم با توجه به اطلاعات خودم هستش.با توجه به اينكه گفتيد نه درد داشتيد نه خونريزي به احتمال زياد پرده از نوع حلقوي هستش و با ورود آلت پرده خراشيده شده و آسيب ديده شما بايد به متخصص مراجعه كنيد چون بدون معاينه نمي شه احتمال 100% داد.اگر مرد قبل از رابطه جنسی ازتون برگه سلامت هايمن نخواد،خير.

9. هیچکس جواب این سوالو نداد که بعد از اولین دخول بعد از ازدواج بازم میشه فهمیدکه پرده کی اسیب دیده یا با شئی پاره شده یا الت؟؟؟؟؟؟؟؟؟(یعنی بعد از اولین دخول در شب عروسی)یه جا تو همین سایت خوندم که دیگه نمیشه چیزی رو تشخیس داد ایا این درسته Question  Question  Shocked

10. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    آسیبهای وارد به اعضا بدن در صورت بررسی در پزشکی قانونی میتواند به علل یا زمان وقوع به صورت تقریبی بیان شود-در خواست تشخیص و اعلام نظر در این خصوص بدستور مقامات قضایی در دعاوی خاص انجام خواهد شد

11. ایا پرده حلقوی قابل اتساع میباشد و پاره نمیشود؟؟؟؟؟؟؟؟
    پرده ارتجاعی چه نوع پرده ایه دربارش توضیحی نداید؟؟؟؟؟؟؟ایا ارتجاعیم مثل حلقوی پاره نمیشه؟؟؟؟؟؟؟ Question  Question

12. maryam68 نوشته است: ایا پرده حلقوی قابل اتساع میباشد و پاره نمیشود؟؟؟؟؟؟؟؟
    پرده ارتجاعی چه نوع پرده ایه دربارش توضیحی نداید؟؟؟؟؟؟؟ایا ارتجاعیم مثل حلقوی پاره نمیشه؟؟؟؟؟؟؟ Question  Question

سلام و با اجازه آقای دکتر
    پرده ای که غیر قابل آسیب باشه وجود نداره
    یعنی با ورود آلت تناسلی احتمال آسیب  برای هر نوع پرده ای وجود دارد شاید پرد ه ای از نوع ارتجاعی یا حلقوی با ورود الت تناسلی پاره نشه  ولی میتونه آسیب ببینه یا تغییر شکل بده میزان فشار چگونگی آمیزش و دخول تاثیر گذاره که با مراجعه به پزشک متخصص  مشخص میشه. .توضیحات و فرق بین انواع پرده  در سایت  هست جستجو کنید.

13. سلام
    من اين تجربه را با دوستم داشتم و بهترين كارمراجعه به پزشك متخصص براي معاينه از نزديك ماهم بعداز معاينه فهميديم كه دوستم حلقوي ودخول راهم تشخيص داد و درصورت معاينه پزشك قانوني امكان تشخيص تا90% مواقع دقيق و معتبر است.(درصورت تقاضاي زوج)

14. با سلام خیلی جستجو کردم اما متوجه نشدم پرده حلقوی خونریزی دارد یا نه؟ در مراجعه به متخصص دکتر به من گفت پرده حلقوی و به خونریزی هست.آیا پرده حلقوی خونریزی دارد؟

با تشکر...............

15. سلام.
    پرده حلقوی خونریزی دارد. اما هر چه خاصیت ارتجاعی پرده حلقوی بیشتر بشود از احتمال خونریزی آن می کاهد. در برخی موارد خود پرده حلقوی معمولی نیز خونریزی کمی را از خود نشان می دهد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 4
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید