شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. arianoo نوشته است: با اسلام و ممنون از مطالبتون . من و نامزدم تقریبا یک هفته بعد از پریودی ایشون باهم رابطه داشتیم که از کاندوم هم استفاده کردم و منی هم خارج از بدن ایشون تخلیه شد باز با اینحال روز بعد از روش اورژانسی استفاده کرد 4 عدد ال دی و 12 ساعت بعد 4 ال دی دیگه خورد اما الان تقریبا 12 روز می گذره و هنوز پریود نشدند معمولا بعد از 7-8 روز از مصرف اورژانسی پریود می شدند اما اینبار نگران کننده شده می تونید دلیلش رو بگید ممنون .

سلام

روش اورژانسی رو به طور صحیح استفاده کردین بنابراین بارداری صورت نگرفته و جای نگرانی نیست.
    مصرف قرص ممکنه پریود رو جلو بندازه ممکنه هم با تاخیر رخ بده؛ پس منتظر بمونید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. lmojganl نوشته است: سلام

يه سوال دارم توي دوران حاملگي  در ماه 3 سوم يا  دوم  مقدار هورمون hcg  در حدي هست كه   در بي بي چك نشون داده   بشه چون ميگن بعد هفته 12 هورمون مياد پايين ؟

سلام

کاهش هورمون HCG بعد از هفته ی 9 - 12 رخ میده اما مقدار اون کماکان زیاده و بی بی چک هم نشون میده.

3. nedaaaaa نوشته است: ربطی به بارداری ندارد یعنی چی یعنی از این طریق بارداری امکان پذیر نیست؟

سلام

اگه منی روی بدنتون باشه و به هر نحوی به واژن برسه و در ایام پرخطر باشید احتمال بارداری وجود داره هر چند که این احتمال کم باشه.
    اما وقتی منی رو پاک کردید دیگه جای نگرانی نیست و می تونید راحت دوش بگیرید.

4. باسلام خسته نباشید
    من 20 سال سن دارم.باید1آبان پریودمیشدم که نشدم ولی6روزبعدیعنی 6آبان باشوهرم رابطه جنسی داشتم وهمون لحظه پریودشدم.(البته بدون حفاظت).مایع منی روی کشاله ران ریخته شدوبادستمال پاک شد،ولی باهمان دستمال واژن روپاک کردم.ودوباره بعدازانزال شوهرم (آلتش هنوزپاک نکرده بود)دخول بدون حفاظت داشتم.
    واصلاتابه امروزکه 18 روزازرابطه گذشته هیچ قرصی مصرف نکردم.
    ولی علایمی ماننددل دردوحالت تهوع وکمردردوترشح زیاددارم آیاامکان داردباردارباشم؟
    (البته لازم به ذکراست که درهمون لحظه دخول پریودشدم)
    توروخداکمک کنید.ممنون میشم.

5. pamchal نوشته است: باسلام خسته نباشید
    من 20 سال سن دارم.باید1آبان پریودمیشدم که نشدم ولی6روزبعدیعنی 6آبان باشوهرم رابطه جنسی داشتم وهمون لحظه پریودشدم.(البته بدون حفاظت).مایع منی روی کشاله ران ریخته شدوبادستمال پاک شد،ولی باهمان دستمال واژن روپاک کردم.ودوباره بعدازانزال شوهرم (آلتش هنوزپاک نکرده بود)دخول بدون حفاظت داشتم.
    واصلاتابه امروزکه 18 روزازرابطه گذشته هیچ قرصی مصرف نکردم.
    ولی علایمی ماننددل دردوحالت تهوع وکمردردوترشح زیاددارم آیاامکان داردباردارباشم؟
    (البته لازم به ذکراست که درهمون لحظه دخول پریودشدم)
    توروخداکمک کنید.ممنون میشم.

احتمال بارداری تقریبا صفره.دوست من میتونید برای اینکه اضطراب رو از خودتون دور کنید تست بتا بدید.

6. ممنون از جواب سریع این موضوع را هم بگم که من از 17 سالگی پریود نا منظم داشتم و حتی شده 4 ماه و 6 ماه هم پریود نشدم
    الان 3 روزه که علائم پریود یعنی عصبی بودن درد کمر را دارم همین طور گاهی دمای بدنم بالا میره .اما از پریود خبری نیست در کل احتمال بارداری ممکنه با پیشاب یا خیر؟
    ممکنه به دلیل اضطراب هم پریود نشم با سابقه ای که دارم؟
    اما از پریود خبری نیست در کل احتمال بارداری ممکنه با پیشاب یا خیر؟

7. sipanam

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    m1989 نوشته است:
    sipanam نوشته است: با سلام
    من و نامزدم در روز 22 پریودی با هم رابطه داشتیم و هنگام انزال فکر کنم مقداری از مایع به اطراف واژن ایشان برخورد کرد ولی سریعاً به حمام رفته و شستشو انجام دادند. حالا می خواستم بپرسم امکان خطر است؟

سلام

احتمال بارداری وجود داره.
    تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.

ممنون از جوابتون ولی نامزدم در روزهای پرخطر نبوده بازم مشکلی ایجاد میکنه؟
    آزمایش بتا جوابشو کی میدن؟

8. سلام روز خوش ببخشید من نمی دونسم سوالم رو کدوم بخش مطرح کنم
    من چند وقت پیش پست گذاشتم در مورد بارداری خوشبختانه با استفاده از تقویم تخمک گذاری و مطالب سایت باردار شدم  و الان 3 هفتمه می خواستم سوال کنم من کارم گرافیک توی کانون تبلیغاتی کار می کنم و اینجا دستگاه چاپ بنر داریم زمان چاپ بوی رنگ توی دفتر می پیچه می خواستم بدونم اگه از ماسک استفاده کنم باز هم میتونم برم سر کار یا نه؟
    ممنون میشم راهنمائیم کنید؟

9. سلام.من اخرین بار که پریود شدم28 شهریور بود از انجایی که مشکل تنبلی تخمدان و نامنظم بودن پریود دارم و برای پری شدن یاسمین یا قرص پرژسترون استفاده می کردم این دوره هیچ قرصی برای پری شدن نخوردم.بعد از اینکه پریودم تمام شد ترشح سبز رنگ داشتم.رفتم دکتر وبعد از معاینه گفت دهانه رحمم زخمه.موقع نزدیکی درد شدیدی داشتم.دکتر برام کرم واژینال کلوتریمازول_قرص دیکلوفناک وقرص اریترومایسین تجویز کرد.با توجه به این توضیحات من شب 5 قبل از استفاده از کرم نزدیکی داشتم که منی خارج از  واژن ریخته شد که متوجه شدم دستمال کمی خونی شده که احتما ل دادیم پریود باشه اما ظاهرن نبود اما دیشب{ شب 8 }هم وقتی نزدیکی داشتم همان اولش متوجه لکه خونها روی دستمال شدم ودیگه ادامه ندادیم .ولی امروز فقط کمی درد زیر دل داشتم واز پری خبری نیست 1_این خون می تونه مال زخم باشه در حالی که من هیچ دردی رو احساس نکردم2_یا دارم پریود میشم و این خون به خاطر زمان طولانی پری نشدنه3_ایا این خون می تونه دلایل دیگه ای هم داشته باشه؟لطفا راهنمایم کنید دارم کم کم از این بی نظمیها مترسم.از لطفتون ممنون.

10. raziyeh_b نوشته است: سلام ممنون میشم به سوالم جواب بدید
    معمولا پریود من منظم هست و 22 یا 20  هر ماه...آخرین بار 22 مهرماه پریود شدم و 16 آبان یه رابطه داشتم با دخول و ریختن منی در واژن
    دوتا قرص hd خوردم اما 3 ساعت بعد تهوع شدید داشتم و حالم بهم خورد حالم به شدت بد شد بطوری که از خوردن 2 قرص دیگه خودداری کردم

الان نگرانم
    امکان بارداری باتوجه به زمان تخمک کذاری چند درصد هست؟؟هنوز راهی هیت؟؟؟معده من به hd و ld سازگار نیست قرص دیگه ای هست؟؟؟

ممنون

با توحه به اینکه هنوز پریود نشدم...آیا احتمال بارداری هست؟؟؟؟ متاسفانه فقط 2 قرص خوردم و 12 ساعت بعد نتونسیت قرص بخورم آیا اون 2 تا قرص برای جلوگیری از بارداری تاثیری داره؟؟؟ 3 ساعت بعد از خوردن حالم بهم خورد...  Sad

11. سلام دكتر جان من كاندوم خريدم كه به ازاي هر كاندوم يه مايع داره ميخاستم بدونم اين مايع ها براي چي هستن؟خاهشا زود جوابمو بدين...

12. سلام دوست عزیز احتمالا کاندوم شما گود لایف است اون مایه یه نوع ماده بی حسی است که برای تاخیر بکار میرود در واقع  این نوع کاندم تاخیری مواد تاخیریش جدا است که اگر نیاز بود استفاده شود

13. سلام

آزمایش بتادقیقا4  روز بعد از رابطه نتیجش 1 بود.یعنی منفی. قبلا هم عرض کردم که قرص هم خورده بودم. آزمایش بتا رو باز می خوام تکرار کنم،چند روز بعد از رابطه نتیجش کاملا مستند هست و هیچ خطایی ممکن نیست وجود داشته باشه ؟

حداکثر با توجه به مصرف دو برابر دوز قرص برای پیشگیری اورژانسی چند روز تاخیر در پریود طبیعی هست؟

14. power66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    m1989 نوشته است:
    power66 نوشته است:
    Tahna2020 نوشته است:
    power66 نوشته است: سلام
    من با نامزدم که باکره هستن نزدیکی بدون دخول به صورت ایستاده داشتم(لا پا)
    موقع ارضا منی خود روی دستمال ریخته و بعد از 3-4 روز نامزدم پریود شد.ولی این ماه پریودش عقب افتاده.آیا امکان بارداری هست؟
    ممنون

سلام

خیر دوست عزیز احتمال بارداری در این حالت که شما میگید 0 میباشد.

لطفا قبل از طرح سوال پست ها وسوالات دیگر کاربران رو بخونید چون نمونه سوال شما به وفور در این سایت پیدا میشه.

موفق باشید.

بازم سلام
    امروز 5 روز از پست قبلیم میگذره ولی نامزدم هنوز پریود نشده.درد شدیدی زیر شکمش و تخمدان سمت راستش داره و ترشح زیادی داره.ماه پیش 15ام پریود شد ولی این ماه 8 روزه عقب انداخته.از بعد از پریودی ماه قبلش دیگه نزدیکی نداشتیم.ماه پیش 3-4 روز بعد از نزدیکی پریودی زیادی هم داشتن.به نظرتون مشکلش چیه؟
    ممنون

سلام

در پوژیشن های Upright رسیدن پیشاب و منی به واژن واقعا سخته تازه
    همسرتون پریود هم شدن بنابراین بارداری منتفیه و جای نگرانی وجود نداره.
    استرس از بارداری ناخواسته دلیل خوبی برای این تاخیره.
    اگه تا 2 - 3 روز دیگه پریود نشدن به پزشک مراجعه کنید تا دلیل این تاخیر (به جز بارداری) مشخص بشه.

..... .....این ماه 8-9 روز از موقع پریودیش میگذره ولی هنوز پریود نشده.تو این 8-9 روز درد زیر شکم و سمت راست داشتن ولی دیگه نه دردی داره نه پریود میشه.آزمایش ادرار هم دادن که عفونت هم نداشتن.آیا امکان بارداری هست؟

15. orkiide نوشته است: سلام

آزمایش بتادقیقا4  روز بعد از رابطه نتیجش 1 بود.یعنی منفی. قبلا هم عرض کردم که قرص هم خورده بودم. آزمایش بتا رو باز می خوام تکرار کنم،چند روز بعد از رابطه نتیجش کاملا مستند هست و هیچ خطایی ممکن نیست وجود داشته باشه ؟

حداکثر با توجه به مصرف دو برابر دوز قرص برای پیشگیری اورژانسی چند روز تاخیر در پریود طبیعی هست؟

دوست من آزمایش بتا در 4 روز هم جواب میده. اما برای پاسخ صد در صد دقیقآ 7 روز زمان لازمه تا هورمون hgc به اون حد برسه.با استفاده از روش اورژانسی بارداری منتفی میشه. در مورد سوال دوم هم باد بگم زود تر شدن و یا دیر تر شدن پریود بعد از استفاده از روش اورژانسی به سیکل پریود و نظم پریود و کلا سیستم بدنتون ربط داره.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 28 از 70
رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید