شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 27 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. kiyana4123 نوشته است: سلام.چند روز بعد از عمل واریکوسل نباید نزدیکی صورت بگیره؟اگر مرد نزریکی داشته باشه ایا میتونه باعث ناباروری یا تشدید ناباروری ویا ضعف اسپرم در طول زمان بشه؟

سلام

1. اینکه چند روز بعد از عمل میشه نزدیکی کرد رو جراح مشخص میکنه ولی اگه مشکل خاصی نباشه عموما 2 هفته بعد از عمل میشه انزال کرد.
    2. تعدد نزدیکی در طول زمان ارتباط خاصی با ناباروری نداره.

لطفا سوالاتون رو در تاپیک های مرتبط تر بپرسید. مرسی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام من بعد از نزدیکی با همسرم برای پاک کردن و شستن زیر دوش حمام میروم تازگیا خیلی وسواس پیدا کردم که آن هم به خاطر ترس از باردار شدن است و گاهی حتی 1 ساعت مشغول شستن خود هستم که مبادا اسپرم روی بدنم بماند و بعد از بیرون آمدن از حمام از طریق آب شستشو که در روی بدنم است به داخل دستگاه تناسلی نفوذ پیدا کند و باعث باردار شدنم بشود میخواستم بپرسم که ایا از این طریق که من گفتم میشود باردار شد یا نه ؟ در ضمن بگویم که من فقط در این زمینه وسواس دارم  که ناشی از ترس از بارداری زود هنگام است در موارد دیگر چنین وسواسی را ندارم

3. nedaaaaa نوشته است: با سلام من بعد از نزدیکی با همسرم برای پاک کردن و شستن زیر دوش حمام میروم تازگیا خیلی وسواس پیدا کردم که آن هم به خاطر ترس از باردار شدن است و گاهی حتی 1 ساعت مشغول شستن خود هستم که مبادا اسپرم روی بدنم بماند و بعد از بیرون آمدن از حمام از طریق آب شستشو که در روی بدنم است به داخل دستگاه تناسلی نفوذ پیدا کند و باعث باردار شدنم بشود میخواستم بپرسم که ایا از این طریق که من گفتم میشود باردار شد یا نه ؟ در ضمن بگویم که من فقط در این زمینه وسواس دارم  که ناشی از ترس از بارداری زود هنگام است در موارد دیگر چنین وسواسی را ندارم

با سلام نه ربطی به بارداری نداره شما که اینقدر برای باردار نشدن حساسیت به خرج میدهید خوب از یه روش مطمئن  جلوگیری استفاده کنید این همه استرس هم خوب نیست از کاندوم یا قرص و... استفاده کنید

4. سلام ممنون میشم به سوالم جواب بدید
    معمولا پریود من منظم هست و 22 یا 20  هر ماه...آخرین بار 22 مهرماه پریود شدم و 16 آبان یه رابطه داشتم با دخول و ریختن منی در واژن
    دوتا قرص hd خوردم اما 3 ساعت بعد تهوع شدید داشتم و حالم بهم خورد حالم به شدت بد شد بطوری که از خوردن 2 قرص دیگه خودداری کردم

الان نگرانم
    امکان بارداری باتوجه به زمان تخمک کذاری چند درصد هست؟؟هنوز راهی هیت؟؟؟معده من به hd و ld سازگار نیست قرص دیگه ای هست؟؟؟

ممنون

5. raziyeh_b نوشته است: سلام ممنون میشم به سوالم جواب بدید
    معمولا پریود من منظم هست و 22 یا 20  هر ماه...آخرین بار 22 مهرماه پریود شدم و 16 آبان یه رابطه داشتم با دخول و ریختن منی در واژن
    دوتا قرص hd خوردم اما 3 ساعت بعد تهوع شدید داشتم و حالم بهم خورد حالم به شدت بد شد بطوری که از خوردن 2 قرص دیگه خودداری کردم

الان نگرانم
    امکان بارداری باتوجه به زمان تخمک کذاری چند درصد هست؟؟هنوز راهی هیت؟؟؟معده من به hd و ld سازگار نیست قرص دیگه ای هست؟؟؟

ممنون

با سلام اصلا تو دوران پر خطر تخمک گذاری نبودید که قرص خوردید ولازم هم نبود .میتونید از قرص لوونرژسترول استفاده کنید دوتا رو باهم بخورید حالت تهوع هم نمیده .وسعی کنید زیاد از روش اورژانس استفاده نکنید چون ریتم هورمونها رو بشدت بهم میزنه واز روش مطمئن جلوگیری استفاده کنید

6. setiaa نوشته است:
    raziyeh_b نوشته است: سلام ممنون میشم به سوالم جواب بدید

الان نگرانم

ممنون

با سلام اصلا تو دوران پر خطر تخمک گذاری نبودید که قرص خوردید ولازم هم نبود .میتونید از قرص لوونرژسترول استفاده کنید دوتا رو باهم بخورید حالت تهوع هم نمیده .وسعی کنید زیاد از روش اورژانس استفاده نکنید چون ریتم هورمونها رو بشدت بهم میزنه واز روش مطمئن جلوگیری استفاده کنید

یعنی به نظر شما امکان بارداری نیست؟؟؟میتونم فردا این قرص و بخوردم؟؟؟فقط دوتا با هم بخورم؟؟ تاثیری داره باتوجه به اینکه نزدیگ به یک هفته گذشته؟؟ اون دوتا قرص hd تاثیری نداره؟؟

7. sipanam

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    با سلام
    من و نامزدم در روز 22 پریودی با هم رابطه داشتیم و هنگام انزال فکر کنم مقداری از مایع به اطراف واژن ایشان برخورد کرد ولی سریعاً به حمام رفته و شستشو انجام دادند. حالا می خواستم بپرسم امکان خطر است؟

8. سلام  وقت بخیرمن 28 سالمه مجرد هستم  مدتی دچار این علائم شدم: ریزش مو،گر گرفتی،بهم ریختگی پریود،اضافه وزن بصورت هفتگی ،حس خفگی ،ورم گلو،افت قند و فشار،سرگیجه ،وعصبی بودن مدام ،گاهی پر اشتهایی گاهی  بی میل به غذا،خواب  بسیار کم و نا ارام به همین دلیل به پزشک مراجعه کردم ازمایش کامل  هورمونی و خون دادن من دوفته پیش نزدیکی داشتم  و8 روز پیش پریود شدم 4 روز با خونریزی شدید بود وقطع  شدولی روز5 افت شدید فشار که 7بود وقندم 80  ساعت 7 بعد از ظهر بعد از ناهار و مصرف  اب میوه امروز که روز8 پریوده ولی بازم سرگیجه عدم تعادل و بقیه علائم ذکر شده هست و ایا من باردارم من بشدت نگرانم.لطفا راهنمایید کنید .سپاس گذارم

9. raziyeh_b نوشته است:
    setiaa نوشته است:
    raziyeh_b نوشته است: سلام ممنون میشم به سوالم جواب بدید

الان نگرانم

ممنون

یعنی به نظر شما امکان بارداری نیست؟؟؟میتونم فردا این قرص و بخوردم؟؟؟فقط دوتا با هم بخورم؟؟ تاثیری داره باتوجه به اینکه نزدیگ به یک هفته گذشته؟؟ اون دوتا قرص hd تاثیری نداره؟؟

با سلام مگه شما 5روز مونده به پریودی رابطه نداشتید؟خوب همین روزا باید پریود شید واینکه باتوجه اینکه قرص خوردید امکان داره یه خورده دیر پریود شید وامکان بارداری هم نیست .قرص لونرژسترول هم برای دفعات بعد اگر لازم شد2تا باهم  بخورید

10. parnianp25 نوشته است: سلام  وقت بخیرمن 28 سالمه مجرد هستم  مدتی دچار این علائم شدم: ریزش مو،گر گرفتی،بهم ریختگی پریود،اضافه وزن بصورت هفتگی ،حس خفگی ،ورم گلو،افت قند و فشار،سرگیجه ،وعصبی بودن مدام ،گاهی پر اشتهایی گاهی  بی میل به غذا،خواب  بسیار کم و نا ارام به همین دلیل به پزشک مراجعه کردم ازمایش کامل  هورمونی و خون دادن من دوفته پیش نزدیکی داشتم  و8 روز پیش پریود شدم 4 روز با خونریزی شدید بود وقطع  شدولی روز5 افت شدید فشار که 7بود وقندم 80  ساعت 7 بعد از ظهر بعد از ناهار و مصرف  اب میوه امروز که روز8 پریوده ولی بازم سرگیجه عدم تعادل و بقیه علائم ذکر شده هست و ایا من باردارم من بشدت نگرانم.لطفا راهنمایید کنید .سپاس گذارم

با سلام مجموعه علایمی که ذکر کردید بیشتر به مشکل  هورمونی وضعف برمیگرده تا بارداری.بهتره نتایج اززمایشات هورمونی رو بذاری تا بهتر بتونیم کمکت کنیم

11. power66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Tahna2020 نوشته است:
    power66 نوشته است: سلام
    من با نامزدم که باکره هستن نزدیکی بدون دخول به صورت ایستاده داشتم(لا پا)
    موقع ارضا منی خود روی دستمال ریخته و بعد از 3-4 روز نامزدم پریود شد.ولی این ماه پریودش عقب افتاده.آیا امکان بارداری هست؟
    ممنون

سلام

خیر دوست عزیز احتمال بارداری در این حالت که شما میگید 0 میباشد.

لطفا قبل از طرح سوال پست ها وسوالات دیگر کاربران رو بخونید چون نمونه سوال شما به وفور در این سایت پیدا میشه.

موفق باشید.

بازم سلام
    امروز 5 روز از پست قبلیم میگذره ولی نامزدم هنوز پریود نشده.درد شدیدی زیر شکمش و تخمدان سمت راستش داره و ترشح زیادی داره.ماه پیش 15ام پریود شد ولی این ماه 8 روزه عقب انداخته.از بعد از پریودی ماه قبلش دیگه نزدیکی نداشتیم.ماه پیش 3-4 روز بعد از نزدیکی پریودی زیادی هم داشتن.به نظرتون مشکلش چیه؟
    ممنون

12. با اسلام و ممنون از مطالبتون . من و نامزدم تقریبا یک هفته بعد از پریودی ایشون باهم رابطه داشتیم که از کاندوم هم استفاده کردم و منی هم خارج از بدن ایشون تخلیه شد باز با اینحال روز بعد از روش اورژانسی استفاده کرد 4 عدد ال دی و 12 ساعت بعد 4 ال دی دیگه خورد اما الان تقریبا 12 روز می گذره و هنوز پریود نشدند معمولا بعد از 7-8 روز از مصرف اورژانسی پریود می شدند اما اینبار نگران کننده شده می تونید دلیلش رو بگید ممنون .

13. سلام

يه سوال دارم توي دوران حاملگي  در ماه 3 سوم يا  دوم  مقدار هورمون hcg  در حدي هست كه   در بي بي چك نشون داده   بشه چون ميگن بعد هفته 12 هورمون مياد پايين ؟

14. sipanam نوشته است: با سلام
    من و نامزدم در روز 22 پریودی با هم رابطه داشتیم و هنگام انزال فکر کنم مقداری از مایع به اطراف واژن ایشان برخورد کرد ولی سریعاً به حمام رفته و شستشو انجام دادند. حالا می خواستم بپرسم امکان خطر است؟

سلام

احتمال بارداری وجود داره.
    تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.

15. power66 نوشته است:
    Tahna2020 نوشته است:
    power66 نوشته است: سلام
    من با نامزدم که باکره هستن نزدیکی بدون دخول به صورت ایستاده داشتم(لا پا)
    موقع ارضا منی خود روی دستمال ریخته و بعد از 3-4 روز نامزدم پریود شد.ولی این ماه پریودش عقب افتاده.آیا امکان بارداری هست؟
    ممنون

سلام

خیر دوست عزیز احتمال بارداری در این حالت که شما میگید 0 میباشد.

لطفا قبل از طرح سوال پست ها وسوالات دیگر کاربران رو بخونید چون نمونه سوال شما به وفور در این سایت پیدا میشه.

موفق باشید.

بازم سلام
    امروز 5 روز از پست قبلیم میگذره ولی نامزدم هنوز پریود نشده.درد شدیدی زیر شکمش و تخمدان سمت راستش داره و ترشح زیادی داره.ماه پیش 15ام پریود شد ولی این ماه 8 روزه عقب انداخته.از بعد از پریودی ماه قبلش دیگه نزدیکی نداشتیم.ماه پیش 3-4 روز بعد از نزدیکی پریودی زیادی هم داشتن.به نظرتون مشکلش چیه؟
    ممنون

سلام

در پوژیشن های Upright رسیدن پیشاب و منی به واژن واقعا سخته تازه
    همسرتون پریود هم شدن بنابراین بارداری منتفیه و جای نگرانی وجود نداره.
    استرس از بارداری ناخواسته دلیل خوبی برای این تاخیره.
    اگه تا 2 - 3 روز دیگه پریود نشدن به پزشک مراجعه کنید تا دلیل این تاخیر (به جز بارداری) مشخص بشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 27 از 70
رفتن به صفحه :    ... 27 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید