شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

به تعویق انداختن زمان عادت ماهیانه

1. baranir

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید؛
    من دختری 23 ساله هستم، اخیرا در کلاس شنا ثبت نام کرده ام و میخوام که این دوره عادت ماهیانه ام رو عقب بیندازم. با توجه به اینکه زمان این دوره هم نزدیک هست باید چه کار کنم و از چه قرصی و به چه شکل مصرف کنم؟
    پیشاپیش از راهنمایی تون متشکرم.

2. baranir نوشته است: با سلام و خسته نباشید؛
    من دختری 23 ساله هستم، اخیرا در کلاس شنا ثبت نام کرده ام و میخوام که این دوره عادت ماهیانه ام رو عقب بیندازم. با توجه به اینکه زمان این دوره هم نزدیک هست باید چه کار کنم و از چه قرصی و به چه شکل مصرف کنم؟
    پیشاپیش از راهنمایی تون متشکرم.

سلام
    براي به تعويق انداختن يك دوره جديد شما ميبايست از روز اول خونريزي آخرين دوره خود هر شب يك عدد قرص ال دي مصرف كنيد تا بسته 21 عددي آن تمام شود و اگر خواستيد تعويق ادامه داشته باشد بايد بلافاصله بعد از پايان بسته اول بسته دوم را شروع كنيد تا زماني كه ديگر نيازي به عقب افتادن دوره خونريزي خود نداشته باشيد ميتوانيد آن را قطع كنيد تا بعد از 5 الي 6 روز پريود شويد .
    لازم به ذكر است خانم ها براي جلوگيري از بارداري ميبايست بعد از مصرف بسته اول يك هفته صبر كنند و از روز هشتم مصرف بسته بعدي  را آغاز كنند .

3. baranir

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون از پاسخی که دادید؛ منتها مشکلی که من دارم اینه که دوره من نزدیک هست یعنی یکی دو روز آینده. من میخوام که این دوره من عقب بیفته اگر من از امروز شروع به مصرف قرص دو روز به تعداد 2 عدد  کن، امکان عقب افتادن هست؟ از لحاظ سلامتی برام مشکلی به وجود نمیاره؟
    لازم به ذکر هست که بنده مجرد هستم و تا به حال از قرص استفاده نکرده ام.

4. baranir نوشته است: ممنون از پاسخی که دادید؛ منتها مشکلی که من دارم اینه که دوره من نزدیک هست یعنی یکی دو روز آینده. من میخوام که این دوره من عقب بیفته اگر من از امروز شروع به مصرف قرص دو روز به تعداد 2 عدد  کن، امکان عقب افتادن هست؟ از لحاظ سلامتی برام مشکلی به وجود نمیاره؟
    لازم به ذکر هست که بنده مجرد هستم و تا به حال از قرص استفاده نکرده ام.

سلام
    براي جلوگيري از خونريزي در اين دوره بايد مصرف قرص ها را از دوره قبل از اين آغاز مي كرديد
    الان كه 2 روز مانده كاريش نميشه كرد و. نبايد الان قرص مصرف كنيد چون اينگونه مصرف كردن ممكن است توازن هورموني شما را بر هم بزند و مشكلات ديگري را برايتان به وجود آورد .
      با مصرف قرص از آغاز اين دوره فقط ميتوانيد براي تعويق در خونريزي دوره بعد اقدام كنيد .

5. با سلام
    خوردن يك بسته قرص يك ماه عادت ماهانه را به تعويق مي اندازد ؟

6. shokoufeh نوشته است: با سلام

سلام
    اگر در آخرين دوره خونريزي بين روزهاي اول تا پنجم  هر شب يك عدد قرص ال دي مصرف كنيد تا زماني كه قرص مصرف ميكنيد پريود نميشويد

7. shokoufeh نوشته است: با سلام

سلام،
    خیر به این صورتی که شما گفتید نیست که خوردن یک بسته قرص، عادت ماهیانه را یک ماه به تعویق بیاندازد بلکه اگر شما خوردن قرصها را با توجه به الگویی که در بالا اشاره شد و منظم شروع کنید، پس از تمام شدن یک بسته اگر دیگر قرصی مصرف نکنید خونریزی در شما شروع می شود و برای به تعویق انداختن این خونریزی باید بسته جدید را بلافاصله شروع کنید؛ تا وقتی که قرص مصرف می کنید خونریزی رخ نخواهد داد. با قطع مصرف قرص خونریزی ایجاد خواهد شد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. sahar766

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام  يه سوال داشتم من 12 روز ديگه پريود ميشم مي خواستم ببينم با مصرف قرص اچ دي ميشه پريود اين ماه رو عقب انداختلطفا راهنمايي كنيد خيلي واسم مهمه

9. sahar766 نوشته است: سلام  يه سوال داشتم من 12 روز ديگه پريود ميشم مي خواستم ببينم با مصرف قرص اچ دي ميشه پريود اين ماه رو عقب انداختلطفا راهنمايي كنيد خيلي واسم مهمه

سلام
    خانم عزیز پاسخ شما داخل همین تاپیک هست
    پاسخ دکتر صادقی رو بادقت بخونید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید