شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    6

نگرانی در مورد ایدز

1. سلام دوستان من حدود 2 هفته پيش با يك خانوم رابطهدهاني داشتم يعني ايشون آلت منو ساك زد از اون موقع خيلي ميترسم البته آلتم هيچ زخم ياخراشي نداشت كمكم كنيد خيلي استرس دارم مغزم كار نميكنه

2. lmojganl نوشته است: سلام  دو سوال دارم

ويروس ايدز روي اجسام   در محيط غير زنده  چقدر زنده مي مياند ؟

من  دو سال  پيش ابروهامو تاتو كردم  كه  خودم ديدم  سوزنشو از داخل يه كاور اكبند باز كرد استفاده  كرد  و بعدم انداختش دور  ممكنه  ايدز گرفته باشم ؟

سلام

ویروس اچ آی وی خارج از محیط بدن چند دقیقه بیشتر زنده نمیمونه.
    اگه از وسایل برای اولین دفعه استفاده شده ابدا جای نگرانی نیست.

3. samyar_ma نوشته است: سلام دوستان من حدود 2 هفته پيش با يك خانوم رابطهدهاني داشتم يعني ايشون آلت منو ساك زد از اون موقع خيلي ميترسم البته آلتم هيچ زخم ياخراشي نداشت كمكم كنيد خيلي استرس دارم مغزم كار نميكنه

سلام

ویروس اچ آی وی در تمام ترشحات بدن (خون، منی، بزاق، شیر مادر و ...) دیده شده ولی احتمال آلودگی از طریق بزاق به مراتب کمتر از بقیه ی مایعات بدنه.
    در صورتی که طرف آلوده بوده احتمال ابتلای شما (هر چند کم باشه) وجود داره.
    برای اطمینان بایستی تست بدید.

4. یعنی هیچ کس به اندازه من باور نمی کنه که ایدز داره. من احساس می کنم واقعا ایدز دارم. قبلا تو فروم آزمایش های خون و ادرار توضیح داده بودم. حالا یه چیز دیگه مشکوک شدم بهش از طریق حوله امکانش هست آدم ایدز بگیره . من یک هفته قبل از این که بدنم داغ بشه موهام رو تو آرایشگاه رنگ کردم و از حوله اونجا برای خشک کردن موهام استفاده کردم و بعد ازمایش ایدز رو هم که دادم یک ماه بعد این موضوع بود و الایزا در بیمارستان دی این آزمایش رو دادم. ولی این داغی بدن من تموم نمیشه. من می گم اگه آدم 4 ماه تب داشته باشه ( از نظر خودم تبه) نباید بی حال بشه ( در صورتی که من هر روز سرکارم و 10 ساعت پشت کامپیوتر) بعدش زنگ زدم مشاوره بیماران مربوط به ایدز خانمه گفت علائم بالینی 6 سال بعد نشون میده... بعد من فکر می کنم چقد من بدشانسم که طی 4 ماه این همه علائم دارم..........بعدش ته زیونم تکه تکه سفید... زیون خواهرام هم همینطور بود. ولی انقدر این روزها به همه بدنم گیر دادم احساس می کنم دارم می میرم دیگه. اون خانمه که مشاور بود گفت که شما نیاز به آزمایش نداری دیگه. ولی من هر کی از اطرافیان سرما می خوره فکر می کنم ایدز گرفته......کمکم کنید

5. mina300 نوشته است: یعنی هیچ کس به اندازه من باور نمی کنه که ایدز داره. من احساس می کنم واقعا ایدز دارم. قبلا تو فروم آزمایش های خون و ادرار توضیح داده بودم. حالا یه چیز دیگه مشکوک شدم بهش از طریق حوله امکانش هست آدم ایدز بگیره . من یک هفته قبل از این که بدنم داغ بشه موهام رو تو آرایشگاه رنگ کردم و از حوله اونجا برای خشک کردن موهام استفاده کردم و بعد ازمایش ایدز رو هم که دادم یک ماه بعد این موضوع بود و الایزا در بیمارستان دی این آزمایش رو دادم. ولی این داغی بدن من تموم نمیشه. من می گم اگه آدم 4 ماه تب داشته باشه ( از نظر خودم تبه) نباید بی حال بشه ( در صورتی که من هر روز سرکارم و 10 ساعت پشت کامپیوتر) بعدش زنگ زدم مشاوره بیماران مربوط به ایدز خانمه گفت علائم بالینی 6 سال بعد نشون میده... بعد من فکر می کنم چقد من بدشانسم که طی 4 ماه این همه علائم دارم..........بعدش ته زیونم تکه تکه سفید... زیون خواهرام هم همینطور بود. ولی انقدر این روزها به همه بدنم گیر دادم احساس می کنم دارم می میرم دیگه. اون خانمه که مشاور بود گفت که شما نیاز به آزمایش نداری دیگه. ولی من هر کی از اطرافیان سرما می خوره فکر می کنم ایدز گرفته......کمکم کنید

خوب حوله استفاده کنی اونوقت چطوری ویروس به شما سرایت کرده؟
    به خودتون تلقین منفی نکنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 6
رفتن به صفحه :    6

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید