شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. aammnn نوشته است: سلام
    خیلی ممنون از سایت خوبتون
    به تازگی ازدواج کردم، قبلا هم برای نوع پرده بکارتم به دکتر مراجعه نکردم اما بعد از اولین شب نزدیکیم احساس درد خیلی زیادی داشتم که تحمل درد برام خیلی سخت بود ولی خونریزی اصلا نداشتم و همسرم  فقط تا نصفه وارد بدنم شدن. اما توی دومین بار نزدیکیم درد کمتری داشتم ولی در آخرین لحظه برای ورود کامل با خونریزی شدید مواجه شدم طوری که خودم و همسرم وحشت کرده بودیم و بعد هم لخته های خونی زیادی از بدنم خارج شدن.از اون شب هم بدنم رو با بتادین و آب گرم میشورم ولی تاثیری نداشته و الان حدودا 3 روز هست که این خونریزی ادامه داره و هنوز قطع نشده ؟ و آیا بازهم ادامه داره و در نزدیکی های بعدی هم این اتفاق میتونه تکرار بشه؟
    خیلی نگرانم و نمیدونم که گرفتن آب برای شستشو برای بدنم خوبه یا ممکنه باعث عفونت بشه؟
    ممنون میشم که جوابم رو خیلی سریع بدید.

دوست عزیز
    داشتن درد در این برهه طبیعیه اما چیزی که هست اینه که باید دخول به آرامی انجام بشه تا در اثر فشار سریع موجب پارگی شدید نشه
    اما عموما وقتی خونریزی پیش میاد میگن فرد از داروی مفنامیک اسید استفاده کنه به همراه قرص آهن.البته این در شرایطیه که خونریزی کمه و فرد میتونه تحمل کنه اما اگر شما در این سه روز مدام خونریزی داشتید و اصلا از شدتش کم نشده باید حتما  و حتما توسط ماما یا متخصص معاینه بشید چون ممکن پارگی داخلی رخ داداه باشه که میتونه جزئی یا شدید باشه،البته ممکن خونریزی صرفا مال پرده باشه اما اگر شدید و کمتر نشده حتما برا معاینه به دکتر مراجعه کنید

در مورد شتشو هم باید اول علت رو پیدا کنید و مدام شتشو دادن هم خوب نیست و اندازه داره

در مورد نزدیکی های بعدی هم باز میگم اگر پارگی فقط پرده باشه دفعات بعدی مشکلی نیست و دیگه پیش نمیاد اما اگر داخلی باشه ممکن پیش بیاد پس بهترین کار بررسی و اگر زخم دیواره واژن بود باید نزدیکی رو خیلی با احتیاط انجام بدید و حتی ممکن بگن یه مدت هم نزدیکی نداشته باشید.بررسی بشید خیلی بهتره

2. laleh365 نوشته است: سلام دوستان عزیز
    من یه مشکل خیلی جدی دارم.خواهش میکنم صادقانه جواب سوالمو بدین.
    من تقریبا 1سال و نیم پیش مورد تجاوز قرار گرفتم مجبور شدم چند بار به این رابطه تن بدم.به یه کابوس تو زندگیم تبدیل شده.مگه من تو این دنیای کثیف چه گناهی کردم که این بلا سرم بیاد..من خیلی پاک بود ولی آبرمو از دست دادم.شما به من بگید چیکار کنم.اگه میتونستم حتما خودمو میکشتم که حداقل آبرو خونوادمو نبرم ولی این کار یه گناه بزرگه.حالا من چیکار کنم.با این اوضاعی هم که مملکت ما داره دوختن پرده غیر قانونیه.پس تکلیف یه آدمی مثل من که مثل یه گل له  شده چیه.داره جوونیم پرپر میشه و میره.دیگه هم از هر چی مرده کثیفه حالم بهم میخوره ولی به اصرار خونوادم مجبورم ازدواج کنم.شماها بگین من چیکار کنم؟

دوست عزیز
    در مورد مشکلتون واقعا متاسفم
    اما موردی که هست اینه اگر تجاوز بوده و شما به نیروی انتظامی شکایت کرده باشید بعدش که معاینه کنن عموما از پزشک قانونی نامه میدن و یا برگه ای به جهت تایید(حتی اگر این برگه رو هم ندارید فقط کافیه صادقانه حقیقت رو بگید و بس) ،پس میتونید با هر کسی که میخواید در آینده ازدواج کنید این موضوع رو مطرح کنید و ببنید چه برخوردی دارن و اگر سوالی هم داشتن میتونید براشون شرح بدید و حتی این کار رو خانواده هم میتونن انجام بدن اما مساله انجاست بهتر اول با خود فرد مطرح بشه.نگران نباشید اگر فرد منطقی باشه میپذیره.پرده که کل وجود یه انسان و اخلاقیات نیست که چون بخاطر اتفاقی از دست رفت فرد رو محکوم کنن و دیگه حذفش کنن
    توصیه میکنم اینقدر موضوع رو تو ذهن خودتون بزرگ نکنید شما به عنوان یک انسان لایق احترام هستید و صرف یه حادثه نمیتونه این رو از شما بگیره و کسی هم که نخواد این رو درک بکنه همون بهتر که از اول راهش رو از شما جدا کنه.زندگی و وجود خودتون رو دست کم نگیرید.
    در مورد عدم تمایل به ازدواج هم به شما پیشنهاد میکنم به یه روانشانس مجرب مراجعه کنید و مشاوره بگیرید.این حادثه اتفاق بزرگیه و نمیشه به راحتی فراموشش کرد و این تنفر رو کنار گذاشت.توصیه میکنم حتما به مشاور مراجعه کنیدو باهاشون د ر مورد استرسها و نگرانی هاتون صحبت کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ایا امکان داره پرده دختر پاره بشه ولی خون نیاد بعد از  نیم ساعت خون بیاد ؟؟

امکان داره پرده دختری برداشته بشه یک دفعه دیگه بعد از اون نزدیکی نکنه تا شیش ماه  باز هم وارژن تنگ می مونه ؟

4. LOL0 نوشته است: ایا امکان داره پرده دختر پاره بشه ولی خون نیاد بعد از  نیم ساعت خون بیاد ؟؟

امکان داره پرده دختری برداشته بشه یک دفعه دیگه بعد از اون نزدیکی نکنه تا شیش ماه  باز هم وارژن تنگ می مونه ؟

سلام

1. غیر ممکن نیست.
    2. تنگی واژن در افراد متفاوته و لزوما دختران باکره واژن تنگی ندارن اتفاقا از بعضیاشون باز تر و گشادتره! اما به طور کلی با انجام نزدیکی های بیشتر، واژن تنگ و بدقِلق! هم به آلت آداپته میشه.

5. سلام
    یکی از دوستانم بهم گفتن  وان حمام پر آب کنم و به اندازه یک استکان سرکه سفید بریزم که باعث شستشوی رحم میشود که از عفونت آن جلوگیری میکند

این موضوع چقدر صحت داره؟به پرده آسیبی نمیرساند؟

6. gogolinaznazi نوشته است: سلام
    یکی از دوستانم بهم گفتن  وان حمام پر آب کنم و به اندازه یک استکان سرکه سفید بریزم که باعث شستشوی رحم میشود که از عفونت آن جلوگیری میکند

این موضوع چقدر صحت داره؟به پرده آسیبی نمیرساند؟

سلام

بله این موضوع صحت داره ولی با یک بار استفاده معجزه نمیشه!

خیر به بکارت آسیبی نمیرسونه.

بجای سرکه از جوش شیرین هم میشه استفاده کرد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. laleh365 نوشته است: سلام دوستان عزیز
    من یه مشکل خیلی جدی دارم.خواهش میکنم صادقانه جواب سوالمو بدین.
    من تقریبا 1سال و نیم پیش مورد تجاوز قرار گرفتم مجبور شدم چند بار به این رابطه تن بدم.به یه کابوس تو زندگیم تبدیل شده.مگه من تو این دنیای کثیف چه گناهی کردم که این بلا سرم بیاد..من خیلی پاک بود ولی آبرمو از دست دادم.شما به من بگید چیکار کنم.اگه میتونستم حتما خودمو میکشتم که حداقل آبرو خونوادمو نبرم ولی این کار یه گناه بزرگه.حالا من چیکار کنم.با این اوضاعی هم که مملکت ما داره دوختن پرده غیر قانونیه.پس تکلیف یه آدمی مثل من که مثل یه گل له  شده چیه.داره جوونیم پرپر میشه و میره.دیگه هم از هر چی مرده کثیفه حالم بهم میخوره ولی به اصرار خونوادم مجبورم ازدواج کنم.شماها بگین من چیکار کنم؟

با سلام
    خانم شقایق، از خوندن حرفاتون متاثر شدم
    نمی دونم چرا همه فکر می کنن دنیا به حدی پاک و زیباست که اینجوری بهتون راهنمایی می دن و انتظار دارن همه چیز راحت، قانونی، و البته مثبت طی بشه و شکل بگیره
    فکر نمی کنم شما همون یکسال و نیم پیش شکایتی رو مبنی بر اتفاقی که براتون افتاد انجام داده باشین. چون اگه اینطور بود هم برامون بیان می کردین و هم اینکه خانواده ی شما اصرار به ازدواجتون نداشتن
    در مورد ازدواج و شریک شدن توی زندگی یه مرد، فکر می کنم تا زمانی که نتونین با خودتون کنار بیاین و آرامش رو به دست بیارین موفق نخواهید بود
    آره، اتفاق بدی بوده. من و امثال من که از این اتفاقا دوریم شاید واسمون زیاد قابل لمس نباشه، ولی به طور یقین شما روز و شبهای بدی رو پشت سر گذاشتین و هنوزم نتونستین تنفرتون رو از بین ببرین.
    نمی تونین برای اتفاقی که برای شما افتاده دنبال دلیل و چراها باشین! اینکه یه سری از افراد هر جامعه ای به معنای واقعی کلمه بیمارن یه حقیقت محضه
    همین هفته ی پیش دختر 5 ساله ی همسایه ی ما از در خونه شون ناپدید شد و بعد از 3 روز دوباره دم خونه شون پیدا شد. اونم با چه حال و روزی! حالا نظر پزشکان اینه که (با عرض معذرت) واژن و مقعد این دختر 5 ساله به حدی باز شده که زنده نمی مونه! و امروزم فهمیدیم به خاطر شدت فشارهایی که توی تجاوزات اون 3 روزه بهش وارد شده فوت کرده!
    این جور افراد واقعا بویی از انسانیت نبردن و شما نمی تونین در پی این باشین که برای چراهای ذهنیتون پاسخهای قانع کننده ای پیدا کنین
    اگه هنوز بعد از گذشت یکسال و نیم، کسی از خانواده تون از جریان خبر نداره، با کسی که می تونین بهش بیشتر اطمینان کنین راحت درد و دل کنید و همه چیز اون ماجرا رو تعریف کنید. هم آرامش می گیری و تخلیه می شی و هم یه همفکر پیدا می کنی و دیگه تنها نیستی
    اگه واقعا قصد ازدواج داری، چه الان چه در آینده، و فکر می کنی بهتره که وارد یه زندگی مشترک بشی می تونی به نسبت شناختی که از طرف مقابلت پیدا می کنی براش همه چیز رو شرح بدی. اینکه باور کنه و بهت حق بده و درکت کنه به اون و افکارش بر می گرده. اما خب اینجوری خیالت راحت خواهد بود که بعدها به چیزها و کارهایی که بهت مربوط نبوده متهم نمی شی
    راجع به ترمیم بکارت!
    آره خب این کار غیرقانونی هست، ولی تا توسط یه پزشک خوب معاینه نشی هیچ حرفی نمی شه زد. اصلا بعد از اون اتفاقا دکتر رفتی؟
    نمی خوام ترمیم بکارت رو تایید کنم و سر این حرف نظرات جالبی از کاربرا دریافت کنم! نه! فقط می خوام بگم خیلی وقتا می شه این کار رو انجام داد و واسه ازدواج کردنم یه جورایی گواهی سلامت گرفتن رو دور زد تا همه چیز طبیعی جلوه کنه. به راحتی می شه این کار رو کرد و ورودی واژن فردی مثل شما رو تنگ کرد که انگار تا حالا هیچ دستی هم بهش نخورده. ولی باید ببینی می تونی اینکار رو انجام بدی و بعد با فردی که می خوای همسرش بشی بری زیر یه سقف؟ وجدانت قبول می کنه که (صادقانه بگم) فریبش بدی و با یه بکارت ترمیم شده یه زندگی مشترک رو شروع کنی؟
    این مساله قابل توجه اون آقایانی که بکارت دختر رو تبدیل به یه غول کردن!

امیدوارم بتونی با خودت کنار بیای و با یکی راحت حرفاتو بزنی تا راه مناسبی انتخاب کنی و برای همیشه اون اتفاق رو فراموش کنی و به زندگیت رنگ جدیدی بدی.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  8. سلام به همگی
    پسری هستم 24 ساله
    حدود 2 سالی میشه دوست دختر دارم
    بنا به مشکلاتی نمیتونیم باهم ازدواج کنیم
    حدود یک سالی میشه با هم طبق شرایط شرعی بدون اینکه کسی بدونه با هم رابطه عاشقانه داریم
    رابطه هم هر 2-3 ماه یا بیشتر ایجاد میشه
    رابطه عاشقانه هم بیشتر از قرار دادن دستگاه های تناسلی و مالیدن به روی هم جلوتر نمیره
    هیچ دخولی انجام نمیشه حتی کم
    سر دستگاه تناسلی من خارج از واژن قرار میگیره و تکان ایجاد میشه
    2 روز پیش بعد از رابطه ، دوست دخترم به دستشویی رفت و بعد از شستن خودش و پاک کردن با دستمال کاغذی چند لکه ای لخته خون مشاهده کرده
    الان به شدت فکرم مشغول شده و دارم دیوونه میشم که آیا پرده بکارت از بین رفته یا نه
    ممنون میشم جواب سوالم رو بدین علت این لخته های خونی چی هستش و آیا پرده صدمه دیده و بعدا ایجاد مشکل میکنه یا نه

9. love4love نوشته است: سلام به همگی
    پسری هستم 24 ساله
    حدود 2 سالی میشه دوست دختر دارم
    بنا به مشکلاتی نمیتونیم باهم ازدواج کنیم
    حدود یک سالی میشه با هم طبق شرایط شرعی بدون اینکه کسی بدونه با هم رابطه عاشقانه داریم
    رابطه هم هر 2-3 ماه یا بیشتر ایجاد میشه
    رابطه عاشقانه هم بیشتر از قرار دادن دستگاه های تناسلی و مالیدن به روی هم جلوتر نمیره
    هیچ دخولی انجام نمیشه حتی کم
    سر دستگاه تناسلی من خارج از واژن قرار میگیره و تکان ایجاد میشه
    2 روز پیش بعد از رابطه ، دوست دخترم به دستشویی رفت و بعد از شستن خودش و پاک کردن با دستمال کاغذی چند لکه ای لخته خون مشاهده کرده
    الان به شدت فکرم مشغول شده و دارم دیوونه میشم که آیا پرده بکارت از بین رفته یا نه
    ممنون میشم جواب سوالم رو بدین علت این لخته های خونی چی هستش و آیا پرده صدمه دیده و بعدا ایجاد مشکل میکنه یا نه

سلام

طبق گفته های شما بنظر میاد که آلت شما به هیچ وجه وارد واژن نشده و دخول صورت نگرفته که اگه اینطوری باشه مسئله ای نیست وبکارت سالمه ، اما اگه شک دارید که آلت وارد شده (حتی خیلی کم ) باید مسئله بررسی بشه پس بهتره به پزشک زنان جهت معاینه مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. سلام دکتر تورو خدا جواب بدین من پردمو معاینه کردم و دقیقا دیدمش سوراخ وسطشم دیدم اما کاملا گرد نیست در واقع اینجوری بگم که پرده من شبیه کیسه کانگورو هست منظورم اینه که طرق چپ و راستش بسته نست بلکه شکاف سوراخ ادامه داره از طرفی به سمت چپ و از طرفی این شکاف به طرف راست ادامه داره.. نمیدونم متوجه شدین یا نه منظورم اینه که مثه کیسه کانگورو میمونه. بالای وسط این شکاف هم یک زبانه هست. ایا من پرده دارم؟
    تورو خدا راهنمایی کنید تورو خدا جوابمو زود بدین دارم میمیرم از ترس

11. sky89 نوشته است: سلام دکتر تورو خدا جواب بدین من پردمو معاینه کردم و دقیقا دیدمش سوراخ وسطشم دیدم اما کاملا گرد نیست در واقع اینجوری بگم که پرده من شبیه کیسه کانگورو هست منظورم اینه که طرق چپ و راستش بسته نست بلکه شکاف سوراخ ادامه داره از طرفی به سمت چپ و از طرفی این شکاف به طرف راست ادامه داره.. نمیدونم متوجه شدین یا نه منظورم اینه که مثه کیسه کانگورو میمونه. بالای وسط این شکاف هم یک زبانه هست. ایا من پرده دارم؟
    تورو خدا راهنمایی کنید تورو خدا جوابمو زود بدین دارم میمیرم از ترس

سلام

چرا این همه استرس و نگرانی؟ شکل پرده بکارت در هر فرد با فرد دیگه متفاوته و مال همه مثه هم نیست ، تا اونجایی که من میدونم معاینه پرده بکارت توسط خود شخص امکان پذیر نیست چون احتیاج به نوعی نشستن خاص داره ، شما هم اگه رابطه جنسی همراه با دخول نداشتید یا که چیزی رو در واژنتون نکردید جای نگرانی وجود نداره ، اگه خیلی علاقه دارید که جوابتون کامل و جامع باشه به پزشک زنان جهت معاینه مراجعه کنید.

12. سلام سوالم اینه حدود 15 دقیقه بعد از  مالش التم خون غلیظ دیدم و تا سه روز ادامه داشت میخام بدونم یعنی پردم پاره شده؟

13. sahar7088 نوشته است: سلام سوالم اینه حدود 15 دقیقه بعد از  مالش التم خون غلیظ دیدم و تا سه روز ادامه داشت میخام بدونم یعنی پردم پاره شده؟

سلام

اگه چیزی داخل واژن شده احتمال ازاله شدن بکارت وجود داره؛
    در غیر اینصورت ممکنه نزدیک به تایم پریودتون بودید و اون خون، خونریزی ماهانه باشه.

برای بررسی بیشتر به متخصص زنان مراجعه کنید.

14. sky89 نوشته است: سلام دکتر تورو خدا جواب بدین من پردمو معاینه کردم و دقیقا دیدمش سوراخ وسطشم دیدم اما کاملا گرد نیست در واقع اینجوری بگم که پرده من شبیه کیسه کانگورو هست منظورم اینه که طرق چپ و راستش بسته نست بلکه شکاف سوراخ ادامه داره از طرفی به سمت چپ و از طرفی این شکاف به طرف راست ادامه داره.. نمیدونم متوجه شدین یا نه منظورم اینه که مثه کیسه کانگورو میمونه. بالای وسط این شکاف هم یک زبانه هست. ایا من پرده دارم؟
    تورو خدا راهنمایی کنید تورو خدا جوابمو زود بدین دارم میمیرم از ترس.چشم اگر بگین دکتر برم میرم اما به خدا الان شرایطش واسم مقدور نیست.شما بگین ایا این شکل پرده طبیعیه؟

با سلام ،دوست عزیز معاینه پرده توسط خودش شخص مقدور نیست بارها این مسئله تو سایت ذکر شده به خاطر پوزیشن نامناسب -عدم نور کافی-واینکه شما اشکال طبیعی پرده رو نمیدونید وتجربه لازم رو نداریدونحوه معاینه رو هم بلد نیستید معاینه شخصی خود فرد امکان نداره اون چیزی هم که شما بیان کردید متوجه نشدم وهمه پرده ها وسطشون سوراخ هست وپرده هم حتما نباید گرد باشه وپرده اشکال متفاوتی رو داره بهتره به پزشک متخصص یا ماما مراجعه کنید تا زمانی که فرد چیزی به واژن خود وارد نکنه پرده اش پاره نمیشه پس اگر به خودت مطمئنی که چیزی رو وارد نکردی پس بدون پردت سالمه

15. با سلام
    من خیلی از سایت ها و هم چنین بسیاری از مطالب اینجا رو در مورد آسیب دیدگی پرده ی بکارت مطالعه کردم و متاسفانه مشکلی که بنده دارمو در هیچ جا ندیدم...
    من و نامزدم باهم ارتباط جنسی داشتیم در یکی از ارتباطات یهو مقدار خیلی خیلی کمی از آلت ایشون سمت چپ ورودی مهبل فرو رفت که من هیچیشو حس نکردم و زود هم بلند شدم منتها خونریزی خیلی شدیدی به وجود اومد خیلی خیلی زیاد بود میزان خونی که میومد تا 10دقیقه مداوم خون اومد حتی تو حمومم که شستیمش، باز هم ادامه داشت حتی تا فردای اون روز باز هم خونریزی بود و مقداری درد هم داشتم منتها کمتر شده بود .همون روز به دکتر زنان مراجعه کردم در حضور خود خانوم دکتر هم خونریزی شدید شد که ایشون وقتی معاینه کردن گفتن پرده سالمه پرده ی نرم و خوبیه و ساده س.بهشون گفتم این خون پس از کجاس یا واسه چیه که ایشون گفتن احتمالا مویرگی پاره شده در اثر ضربه  اما من باز قانع نشدم و ایشونم مرتب می گفتن پرده سالمه نگران نباش...
    الان میخوام بدونم دقیقا این خونریزی برای چی بوده؟؟؟من مطمئنم حتی یک سانت هم فرو نرفت یا حتی یک بند انگشت...دقیقا خون از ورودی بود...
    خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 25 از 35
رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید