شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مصرف اولین بار قرص

1. سلام به همه اعضاء محترم
    من در  مورد این جستجو کردم ولی مطلبی پیدا نکردم. من و همسرم اسفند عروسی میکنیم و الان با  هم رابطه کامل نداریم.همسرم تا حالا هیچ قرصی مصرف نکرده .سوال من اینه برای جلوگیری از کی باید قرص بخوره و چه نوع قرصی رو باید شروع کنه که عوارض کمتری داشته باشه .من 35 ساله و همسرم 31 ساله است
    با تشکر و سپاس فراوان

2. mor1357 نوشته است: سلام به همه اعضاء محترم
    من در  مورد این جستجو کردم ولی مطلبی پیدا نکردم. من و همسرم اسفند عروسی میکنیم و الان با  هم رابطه کامل نداریم.همسرم تا حالا هیچ قرصی مصرف نکرده .سوال من اینه برای جلوگیری از کی باید قرص بخوره و چه نوع قرصی رو باید شروع کنه که عوارض کمتری داشته باشه .من 35 ساله و همسرم 31 ساله است
    با تشکر و سپاس فراوان

با سلام تا چه مدت شما میخواهید  جلوگیری داشته باشید؟انواع روش ها توسایت مطرح شده میتونید کمی سرچ کنید  با توجه به سن همسرتون پیشنهاد میکنم برای بارداری اقدام کنند واینکه از کاندوم یا قرص LDو .....البته اینکه از نظر پزشکی برسی بشوند تا مشکلی وجود نداشته باشه چون در یه سری بیماری ها وعلایم فرد مجاز به استفاده از قرص نیست واینکه از روز اول پریودی استفاده کنند

3. ممنون از راهنمایی شما . ایشون پریود منظم و 4-5 روزه دارند.اگر عروسی ما 25 اسفند باشه سوال من اینه که باید با شروع اخرین پریود قبل از  زمان عروسی شروع کنند یا اینکه مدت زمان فرق میکنه اگر اشتباه نکنم اخرین پریود ایشون 12 اسفند شروع میشه و 16 تمام میشه  .راستی ما یکسال بعد از ازدواج برای بارداری اقدام میکنیم .
    با تشکر و ساس فراوان

4. mor1357 نوشته است: ممنون از راهنمایی شما . ایشون پریود منظم و 4-5 روزه دارند.اگر عروسی ما 25 اسفند باشه سوال من اینه که باید با شروع اخرین پریود قبل از  زمان عروسی شروع کنند یا اینکه مدت زمان فرق میکنه اگر اشتباه نکنم اخرین پریود ایشون 12 اسفند شروع میشه و 16 تمام میشه  .راستی ما یکسال بعد از ازدواج برای بارداری اقدام میکنیم .
    با تشکر و ساس فراوان

دوست عزیزقرص رو باید یک ماه قبل یعنی بهمن شروع کنید چون توصیه میشه بسته اول با جلوگیری باشه.قرصهای ال دی یا تریفازیک را میتونن استفاده کنندال دی معمول تر است. گاهی برخی افراد ناراحتی معده مثل تهوع پیدا میکنند که اگر شدید باشد نمیتوانند به مصرف آن ادامه دهند به قسمت توضیحات روشهای جلوگیری در همین سایت مراجعه کنید منع مصرفهای قرص نوشته شده اگر همسرتان منع مصرفی نداشت مشکل دیگری معمولا پیش نمی آید.اگر هم فقط به خاطر یک شب میخواهید قرص استفاده کنید از قرصهای لوونورژسترول که 2عدددریک بسته است وبعنوان قرص اورژانس معروف است شب عروسی بعد از نزدیکی میتوان استفاده کرد.لینک زیروببینید

http://www.roham.ws/web/ftopict-17580.html#68927

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید