شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. alibayern1369 نوشته است: سلام
    خسته نباشید
    من 22 ساله چند وقت پیش با نامزدم رابطه بدون دخول داشتیم ، در حد مالش ، قبل مالش یک بار ارضا شده بودم  ، بار دوم هنگام مالش مقدار کمی پیش آب سر آلتم بوده حتما ، اما نامزدم دقیقا همون روز که ما رابطه داشتم پریودش تموم شده بود ، چند روز بعد از رابطه مقدار خفیفی لک بینی دیدیم که سری برطرف شد ، ولی الان بعد تقریبا 2 ماه نامزدم حالت تهوع شدید داره ، ولی خوب در این مدت دوبار پریود شده ، ایشون پریودش منظم هست و دقیقا به همون حالت هم اتفاق افتاده ولی حجم خونش کم شده ، آیا امکان بارداری وجود داره ؟ خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید .

سلام

همین چند خط بالاتر نوشتم که
    در صورت وقوع پریود، بارداری منتفیه و جای نگرانی وجود نداره.
    از ویتامین B6 برای رفع حالت تهوع استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام خسته نباشیدمن 2 آبان پریود شدم 7آبان تموم شد
    10آبان نزدیکی داشتم و15آباننزدیکی داشتم البته شوهرم از کاندوم استفاده کرد که کاندوم آخر کار پاره شد
    احتمال بارداری وجود داره؟
    اگه داره چی بخورم که باردار نشم؟

3. deniz_r68 نوشته است: سلام خسته نباشیدمن 2 آبان پریود شدم 7آبان تموم شد
    10آبان نزدیکی داشتم و15آباننزدیکی داشتم البته شوهرم از کاندوم استفاده کرد که کاندوم آخر کار پاره شد
    احتمال بارداری وجود داره؟
    اگه داره چی بخورم که باردار نشم؟

سلام

چون رابطه تون در دوران پرخطر بوده احتمال بارداری وجود داره و
    با توجه به اینکه تا 72 ساعت بعد از نزدیکی زمان دارید تا روش اورژانسی رو استفاده کنید بنابراین هر کدوم از قرص های زیر رو که تونستید تهیه و به نحوی که توضیح میدم مصرف کنید.

قرص ال دی: 4 عدد در نوبت اول و 4 عدد دیگه 12 ساعت بعد

قرص اچ دی: 2 عدد در نوبت اول و 2 عدد دیگه 12 ساعت بعد

قرص لوونورژسترول (لونژیل - اووسیز): دو روش داره

روش اول: 1 عدد در نوبت اول و 1 عدد دیگه 12 ساعت بعد
    روش دوم: 2 عدد با هم در یک نوبت مصرف بشه

من توصیه می کنم قرص لوونورژسترول رو تهیه کنید و طبق روش دوم بخورید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. power66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من با نامزدم که باکره هستن نزدیکی بدون دخول به صورت ایستاده داشتم(لا پا)
    موقع ارضا منی خود روی دستمال ریخته و بعد از 3-4 روز نامزدم پریود شد.ولی این ماه پریودش عقب افتاده.آیا امکان بارداری هست؟
    ممنون

5. power66 نوشته است: سلام
    من با نامزدم که باکره هستن نزدیکی بدون دخول به صورت ایستاده داشتم(لا پا)
    موقع ارضا منی خود روی دستمال ریخته و بعد از 3-4 روز نامزدم پریود شد.ولی این ماه پریودش عقب افتاده.آیا امکان بارداری هست؟
    ممنون

سلام

خیر دوست عزیز احتمال بارداری در این حالت که شما میگید 0 میباشد.

لطفا قبل از طرح سوال پست ها وسوالات دیگر کاربران رو بخونید چون نمونه سوال شما به وفور در این سایت پیدا میشه.

موفق باشید.

6. سلام
    لطفا اورژانسی جواب بدید
    من با نامزدم رابطه داشتم حین رابطه تمام ترشحات منی داخل واژن ریخته شد چون کاندوم لیز خورده بود و کاملا در اومده بود.من حدود 2 ساعت بعد یک قرص خورد که اسمش یادم نیست انقد استرس داشتم ( از اونا که 2 تا دونه تو یه بسته هست ) من دو تاشو باهم خورد یعنی یک و نیم میلی گرم و با اینکه نیاز نبود 12 ساعت بعد یه دونه دیگه قرض خوردم(در مجموع 3 تا )
    احتمال بارداری من چقدره؟ کار دیگه ای هست که بتونم انجام بدم ؟ و اینکه آیا 3 روز دیگه می تونم با آزمایش خون بفهمم باردار هستم یا نه؟ اگه بعد سه روز نمیشه پس کی میشه؟ خواهش می کنم زودتر جواب بدید خیلی ضروری هست .

7. orkiide نوشته است: سلام
    لطفا اورژانسی جواب بدید
    من با نامزدم رابطه داشتم حین رابطه تمام ترشحات منی داخل واژن ریخته شد چون کاندوم لیز خورده بود و کاملا در اومده بود.من حدود 2 ساعت بعد یک قرص خورد که اسمش یادم نیست انقد استرس داشتم ( از اونا که 2 تا دونه تو یه بسته هست ) من دو تاشو باهم خورد یعنی یک و نیم میلی گرم و با اینکه نیاز نبود 12 ساعت بعد یه دونه دیگه قرض خوردم(در مجموع 3 تا )
    احتمال بارداری من چقدره؟ کار دیگه ای هست که بتونم انجام بدم ؟ و اینکه آیا 3 روز دیگه می تونم با آزمایش خون بفهمم باردار هستم یا نه؟ اگه بعد سه روز نمیشه پس کی میشه؟ خواهش می کنم زودتر جواب بدید خیلی ضروری هست .

سلام شما از روش اورژانسی استفاده کردین که بارداری رو منتفی میکنه.قرصی که خوردین لونورژسترول بوده.و 99 در صد جلوگیری میکنه  لازم نیست کار دیگه ای بکنید و اون یک دونه ی آخری رو هم اضافه خوردین.نگران نباشید . آزمایش خون 4 روز بعد نتیجه رو نشون میده اما برای نتیجه دقیق و صد در صد 1 هفته بعد از نزدیکی برید بهتره.

8. سلام
    من خانومم 28-29 هرماه پریودش شروع میشه ولی این ماه 15 ام شروع شده.یک هفته پیش نزدیکی داشتیم ولی منی با واژن تماس پیدا نکرد فقط روی پشت ریخته شد که احتمالا تا مقعد رسید ولی فورا اقدام به تمیز کردن شد.میخواستم بدئنم احتمال بارداری چقدر هستش؟

9. shahin07 نوشته است: سلام
    من خانومم 28-29 هرماه پریودش شروع میشه ولی این ماه 15 ام شروع شده.یک هفته پیش نزدیکی داشتیم ولی منی با واژن تماس پیدا نکرد فقط روی پشت ریخته شد که احتمالا تا مقعد رسید ولی فورا اقدام به تمیز کردن شد.میخواستم بدئنم احتمال بارداری چقدر هستش؟

سلام دوست من وقتی  قاعدگی اتفاق می افته احتمال بارداری صفر هست. قاعدگی زود تر موقع هم میتونه به خاطر اختلال در هورمون ها باشه.احتمال بارداری صفره.

10. سلام  به جواب بي بي چك از نوع كه كاغذي هست  ميشه  بعد از 66 روز از رابطه اطمينان كرد ؟

11. سلام من 24 سالمه  دو سه ماه پیش یه رابطه البته بدون تماس آلت داشتم ازطریق لمس با دست نامزدم بوده میترسم دستش آغشته به منی بوده باشه البته من به دلیل مشکل داشتن موهای زائد اسپیرونولاکتون و سیپترون کامپاند مصرف می کنم و هر ماه عادت ماهانه رو داشتم ولی این ماه شکمم یه مقدار بزرگتر شده و این ترس منو زیاد کرده نفخ و یبوست هم دارم که21 تیر این اتفاق افتاد من اواسط مرداد سونو هم از تخمدان و رحمم انجام شد میخوام بدونم اگه من باردار بودم تو سونو مشخص بوده و بهم میگفته بعدم دکتر سونوگرافی به من گفت تنبلی تخمدان دارم لطفا جوابمو بدید استرس تمام زندگیمو گرفته خیلی نا آرومم مرسی
    درضمن من دوهفته پیش چندروز قبل از قاعدگی ترشحات سفیدرنگی شبیه پوسته تخم مرغ دفع کردم

12. با سلام من قبلا پرسیده بودم که اگر در دوران پریود نزدیکی انجام شود و آب منی در واژن ریخته شود و بارداری صورت بگیرد آیا از همان روز که تخمک گذاری انجام شده خون ریزی عادت ماهانه قطع میشود یا تا آخرین روز ادامه مییابد
    جواب گرفتم از زمانی که بارداری رخ بده خونریزی قطع میشه،گرچه که بعضی از افراد باز کمافی سابق خونریزی دارند میخواستم بدونم که اگر دومین مورد صورت بگیره و با وجود بارداری خونریزی ادامه یابد خونریزی به همان شدت قبل از بارداری است یا کمتر میشود
    با تشکر

13. lmojganl نوشته است: سلام  به جواب بي بي چك از نوع كه كاغذي هست  ميشه  بعد از 66 روز از رابطه اطمينان كرد ؟

سلام

بی بی چک "3 هفته = 21 روز" بعد از نزدیکی قابل اعتماده.

14. tamana2454 نوشته است: سلام من 24 سالمه  دو سه ماه پیش یه رابطه البته بدون تماس آلت داشتم ازطریق لمس با دست نامزدم بوده میترسم دستش آغشته به منی بوده باشه البته من به دلیل مشکل داشتن موهای زائد <a>اسپیرونولاکتون</a> و سیپترون کامپاند مصرف می کنم و هر ماه عادت ماهانه رو داشتم ولی این ماه شکمم یه مقدار بزرگتر شده و این ترس منو زیاد کرده نفخ و یبوست هم دارم که21 تیر این اتفاق افتاد من اواسط مرداد سونو هم از تخمدان و رحمم انجام شد میخوام بدونم اگه من باردار بودم تو سونو مشخص بوده و بهم میگفته بعدم دکتر سونوگرافی به من گفت تنبلی تخمدان دارم لطفا جوابمو بدید استرس تمام زندگیمو گرفته خیلی نا آرومم مرسی
    درضمن من دوهفته پیش چندروز قبل از قاعدگی ترشحات سفیدرنگی شبیه پوسته تخم مرغ دفع کردم

سلام

سیپروترون خودش یه نوع قرص ضد بارداریه و اگه سر وقت خوردین از بارداری جلوگیری میکنه.
    پریود هم که شدین بنابراین بارداری منتفیه.
    معمولا بارداری هفته ی پنجم با سونو مشخص میشه اگه باردار می بودین سونو نشون میداد.
    ترشحاتتون طبیعی نیست برای بررسی بیشتر به متخصص زنان مراجعه کنید.

15. nedaaaaa نوشته است: با سلام من قبلا پرسیده بودم که اگر در دوران پریود نزدیکی انجام شود و آب منی در واژن ریخته شود و بارداری صورت بگیرد آیا از همان روز که تخمک گذاری انجام شده خون ریزی عادت ماهانه قطع میشود یا تا آخرین روز ادامه مییابد
    جواب گرفتم از زمانی که بارداری رخ بده خونریزی قطع میشه،گرچه که بعضی از افراد باز کمافی سابق خونریزی دارند میخواستم بدونم که اگر دومین مورد صورت بگیره و با وجود بارداری خونریزی ادامه یابد خونریزی به همان شدت قبل از بارداری است یا کمتر میشود
    با تشکر

سلام

سوالتون واضح نیست!
    "بارداری صورت بگیرد آیا از همان روزی که تخمک گذاری انجام شده خونریزی قطع میشود؟"
    عبارتی که کوت کردم برام گنگه! حالا توضیح میدم اگه اشتباه متوجه شدم بگید.

اولا در زمان پریودی بارداری تقریبا غیر ممکنه (به موارد خاصی که بارداری گزارش شده کاری ندارم). این از این
    دوما حالا فرض کنیم بارداری صورت گرفته
    وقتی حاملگی رخ بده تخمک گذاری انجام نمیشه فکر کنم منظورتون عمل لقاح بود و سوالتون اینجوری میشه
    "بارداری صورت بگیرد آیا از همان روزی که عمل لقاح انجام شده خونریزی قطع میشود؟"

حالا پاسخ سوال درست (!): عمل لقاح که انجام بشه سلول تخم برای لانه گزینی از لوله های فالوپ به محیط داخلی رحم میاد و در زمان اتصال به جدار رحم (لانه گزینی) ممکنه در بعضی از خانما لکه بینی رخ بده (به کلمه ی بعضی که بولد کردم دقت کنید چون این داستان جهان شمول نیست!) و بعد از اون در صورتی که جنین سالم باشه و درست رشد کنه سیکل قاعدگی متوقف میشه. مواردی که طرف بارداره و خونریزی هم داره از موارد اورژانسیه و حتما باید به پزشک مراجعه بشه. اینجا توضیح دادم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 25 از 70
رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید