شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زمان زود انزالی آقایان

1. با سلام برای انزال باید چقدر طول بکشه در آقایان که انزال نرمال باشه زود انزال یا دیر انزال نباشه من با اینکه خانم هستم یک ربع طول میکشه ارضا بشم البته با مالش توسط دست همسرم آیا من نرمالم؟

2. سلام دوست عزیز انزال نرمال در آقایان از زمان دخول حدود 2تا5 دقیقه است ولی در خانمها طولانی تر است به همین علت در کلیه آموزشها توسط روانشناس وحتی در راهنمایی های دینی گفته شده قبل قبل از عمل اصلی نزدیکی حتما با نوازش و وصحبت شریک خود را آماده نماید

3. azxcv نوشته است: با سلام برای انزال باید چقدر طول بکشه در آقایان که انزال نرمال باشه زود انزال یا دیر انزال نباشه من با اینکه خانم هستم یک ربع طول میکشه ارضا بشم البته با مالش توسط دست همسرم آیا من نرمالم؟

برای سوال شما عدد و رقم خاصی رو نمیشه در نظر گرفت هیچ وقت و از لحاظ علمی هم عددی تعیین نشده
    چون بسته به شرایط افراد در اون لحظه انزال صو.رت میگیره
    اما در عرف جوامع معمولا کسایی که هنوز بدون انجام عمل دخول یا حد اکثر یک یا دو دقیقه بعد از دخول ارضا میشن رو زود انزال میگن
    البته در مورد شخص شما و با توجه به اینکه خانم هستین این عددی که ذکر کردین نرمال محسوب میشه

4. سلام من توی مجله پزشکی در مورد زودانزالی در آقایون این مطلبو خوندم، امیدوارم براتون مفید باشه.
    مساله ای که ذهن مردان را به خود مشغول میکند وباعث نگرانی آنها میشود این است که انزال پس از چه مدتی باید رخ دهد؟دکتر ایراشارلیپ میگوید((انزال زودرس شایع ترین اختلال جنسی در مردان جوانتر و شیوع آن در مردان در همه گروه های سنی حدود 20 تا 30 درصد است.))روش پزشکی برای تعیین انزال زودرس را ((زمان تاخیر انرال درون واژنی))  (IELT) می نامند.در این شیوه،فاصله زمانی ازشروع دخول آلت در واژن تا انزال اندازه گیری میشود.دکتر شارلیپ معتقد است این اندازه گیری کمی،همه ماجرا را روشن نمی کند.او میگوید((برخی از مردان در عرض یک دقیقه انزال می کنند، اما میگویند انزال زودرس ندارند ومردانی هم هستند که این فاصله زمانی در آنها 20 دقیقه طول میکشد و از انزال زودرس شکایت میکنند.)) به عبارت دیگر ،تعریف ((زودرس))بودن انزال عمدتا برداشت شخصی است وبه ارضای جنسی مرد وادراک او ازتواناییش برای کنترل زمان انزال بستگی دارد.اگر واقعا عددی در این مورد بخواهید، یک بررسی در نشریه ((پزشکی جنسی)) ،زمان میانه را5.4 اعلام کرده است.دکتر یان کرنر میگوید((یک حد زمانی رایج برای تعریف انزال زودرس، کمتراز 2 دقیقه است.)) او میگوید((انزال بسیاری از مردان که برای درمان مراجعه میکنند، در زمانی کمتر از این اتفاق میافتد، آنها در مرحله نوازش به فوریت پس از دخول به ارگاسم میرسند. نعوظ در آنها به ندرت بیش از 30 ثانیه طول میکشد.))
    برای برطرف کردن این مشکل باید آقایون سعی کنن اضطراب نداشته باشن وهنگامی که میخوان با خانومشون رابطه جنسی داشته باشن عاری از هرگونه مشغله کاری یا.... باشن، محیطی که برای انجام رابطه درنظر گرفته میشه باید بگونه ای باشه که آرامش راو به طرفین منتقل کنه وازهمه مهمتر چون زمان ارضا شدن در خانوم ها بیشتر از آقایونه، آقایون باید سعی  کنن معاشقه خوبی با خانوم ها داشته باشن واستفاده از داروهای ضدافسردگی البته با تجویز پزشک و کاندوم های تاخیری یا کرم های موضعی نیز توصیه میشود.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. باسلام ودرود  من 24 سال دارم ومجرد  واز سن 14 سالگی خود ارضایی داشتم اکنون دچار مشکل زود انزالی هستم  برای اولین بار  حدود یک ماه پیش که رابطه جنسی داشتم قبل از دخول ارضاء شدم 10 ثانیه . واز ان به بعد رابطه ای نداشتم . ایا مشکل من قابل درمان است ایا میتوانم ازدواج کنم و مشکلی برایم پیش نمی آید. لطفا کمکم کنید. با سپاس

6. omid1234561 نوشته است: باسلام ودرود  من 24 سال دارم ومجرد  واز سن 14 سالگی خود ارضایی داشتم اکنون دچار مشکل زود انزالی هستم  برای اولین بار  حدود یک ماه پیش که رابطه جنسی داشتم قبل از دخول ارضاء شدم 10 ثانیه . واز ان به بعد رابطه ای نداشتم . ایا مشکل من قابل درمان است ایا میتوانم ازدواج کنم و مشکلی برایم پیش نمی آید. لطفا کمکم کنید. با سپاس

دوست عزیز
    زود انزالی شما به نسبت خیلی زیاده و بهتره با یه متخصص ارولوژی صحبت کنید اما بدونید مساله قابل حله
    یکی زا راههای عمده برای جلوگیری از زود انزالی استفاده از کاندوم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. omid1234561 نوشته است: باسلام ودرود  من 24 سال دارم ومجرد  واز سن 14 سالگی خود ارضایی داشتم اکنون دچار مشکل زود انزالی هستم  برای اولین بار  حدود یک ماه پیش که رابطه جنسی داشتم قبل از دخول ارضاء شدم 10 ثانیه . واز ان به بعد رابطه ای نداشتم . ایا مشکل من قابل درمان است ایا میتوانم ازدواج کنم و مشکلی برایم پیش نمی آید. لطفا کمکم کنید. با سپاس

سلام

درسته که میگن خودارضایی باعث زود انزالی میشه ولی به مرور قابل حل شدنه ،علتشم فقط اینه که چون توی خودارضایی فقط خودت هستی وشخص دوم دیگه ای وجود نداره به اینکار وبه نوع ارضاشدن عادت میکنی پس مسلما در رابطه با جنس مخالف و رابطه ای که دخول در آن صورت میگیره دچار زود انزالی میشی و اولش شاید برات سخت باشه که از لحاظ روحی و جسمی خودتو با شرایط جدید (وجود شخص دوم ) وفق بدی ،اما اصلا جای نگرانی نیست و این مسئله دلیل نمیشه که شما نتونی در آینده رابطه جنسی خوبی رو تجربه کنی ، سعی کن خودارضایی رو یواش یواش از برنامه ات کم کنی و همچنین در رابطه با جنس مخالف و هنگامی که قراره دخول یا... صورت بگیره خودتو ریلکس کنی استرس رو از خودت دور کنی و از نظر روحی خودتو آروم کنی چون مسئله انزال بیشتر یک مسئله روحی محسوب میشه پس سعی کم از نظر روانی و ذهنی خودتو برای انزال به موقع آماده کنی.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. omid1234561 نوشته است: باسلام ودرود  من 24 سال دارم ومجرد  واز سن 14 سالگی خود ارضایی داشتم اکنون دچار مشکل زود انزالی هستم  برای اولین بار  حدود یک ماه پیش که رابطه جنسی داشتم قبل از دخول ارضاء شدم 10 ثانیه . واز ان به بعد رابطه ای نداشتم . ایا مشکل من قابل درمان است ایا میتوانم ازدواج کنم و مشکلی برایم پیش نمی آید. لطفا کمکم کنید. با سپاس

اصلا جای نگرانی نیست!
    بار اول رابطه جنسی خیلی متفاوته در آقایون! چون هم تازگی داره هم استرس و هم کنترلی رو خودتون ندارید! تقریبا اکثر آقایون توی اولین رابطه هاشون چنین مشکلاتی دارن!
    با خیال راحت ازدواج کن و بدون که وقتی با زوجت رابطه رو ادامه بدی در مرور زمان کنترل پیدا میکنی! سعی کن بار های اول زیر رو تجربه کنی...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. sslover

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و تشکر از دوستان
    من مطالب زود انزالی و زاه های درمانش رو خوندم
    سوالی داشتم
    یکی از روشهای درمان اینگونه بود ک رابطه ادامه پیدا کنه تا جایی که زمان انزال شد و در همان زمان از انزال جلوگیری شود و...
    میخواستم بدونم آیا انجام این عمل باعثه بروز مشکلاتی مثه بزرگی پروستات نمیشه چون در جایی خواندم از انجام این عمل باید خودداری کرد.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

10. sslover نوشته است: با سلام و تشکر از دوستان
    من مطالب زود انزالی و زاه های درمانش رو خوندم
    سوالی داشتم
    یکی از روشهای درمان اینگونه بود ک رابطه ادامه پیدا کنه تا جایی که زمان انزال شد و در همان زمان از انزال جلوگیری شود و...
    میخواستم بدونم آیا انجام این عمل باعثه بروز مشکلاتی مثه بزرگی پروستات نمیشه چون در جایی خواندم از انجام این عمل باید خودداری کرد.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

دوست عزیز
    این روش اعمال کنترل حین نزدیکی به انزال یکی از روشهای موثره .اما چیزی که هست اینه قرار نیست شما اصلا نزارید انزال بشید و اینکه قرار نیست این کارو خیلی بیشتر از توانتون هی ادامه بدید.چون حتی گاهی آقایون از این روش استفاده میکنن تا منی بیشتری وارد مجرا بشه و لذت بیشتری ببرن اما تکرار مکررش خطرناک میتونه بشه
    برای زود انزالی استفاده از کاندوم خیلی خوبه.بعلاوه در این روش هم کمی قبل از انزال ،تحریک رو متوقف کنید تا اون حالت اوج کمی فروکش کنه.بدن آرومتر بشه و باز ادامه بدید به رابطه و چند باری این کار رو تحمل کنید اما طوری نشه که وقتی دارید دیگه تخلیه میکنید با فشار جلو خروج رو بگیرید.این درست نیست و صدمه میزنه
    تمرینات کگل رو هم تا میتوند انجام بدید و این خودش موثره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید