شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. m1989 نوشته است:
    Tahna2020 نوشته است: سلام بچه ها

من توی همین سایت خوندم که پرده هایی که پارگیشون ترمیم شده توسط پزشکی قانونی قابل تشخیص است ، حالا این سوال برام پیش اومده که پزشک قانونی میتونه این مسئله رو هم تشخیص بده که که پارگی بکارت توسط چه چیزی بوده ، مثلا بر اثر خودارضایی شئ یا انگشت وارد واژن شده یا مثلا اسب سواری (آخه من شنیدم اسب سواری ممکنه باعث از بین رفتن بکارت بشه ) یا اینکه توسط آلت مرد بکارت ازبین رفته؟؟؟
    مرسی.

سلام

1. اسب سواری باعث ازاله ی بکارت نمیشه.
    2. کیفیت (خودارضایی، رابطه ی جنسی و ...) و کمیت (تعدد) رابطه برای متخصصین پزشکی قانونی قابل تشخیصه.
    این نکته رو هم لازم دیدم اضافه کنم
    در صورتی که تجاوزی صورت بگیره و شخص در فاصله ی زمانی کم به پزشکی قانونی مراجعه کنه امکانش هست که با آزمایش DNA فرد متجاوز هم تشخیص داده بشه.

سلامی دوباره

مرسی که سوالمو جواب دادین ، فقط یه نکته دیگه ، اینکه شما میگید کیفیت وکمیت برای پزشک قانونی قابل تشخیص میباشد یعنی حتی اگه چندین سال پیش ، رابطه جنسی یا خودارضایی اتفاق افتاده باشه ،بازهم قابل تشخیصه که دلیل پارگی چی بوده؟؟؟مثلا بعد از 4-5سال یا حتی بیشتر.

2. aram92 نوشته است: سلام دوستان

میخواستم سوال کنم درد زیر شکم و کمی درد در واژن علتش چیه؟

من زمان پریود این حالت میشم و الان 14روز از پریودم میگذره و 2و3 روزه این حالتو دارم

ممنون

سلام به نظر من درد زیر شکم در دوران پریود اگه خیلی خیلی شدید نباشه ، طبیعیه ولی در مورد درد بعد از این دوران باید بگم که منم گاهی اینطوری میشم شنیدم که ممکنه علتش وجود عفونت در رحم باشه بعضی ها هم میگن ممکنه کلیه ها ومجاری ادراری دچار سرماخوردگی شده باشن ، راستش نمیدونم این جواب ها درستن یا نه اگه میشه راهنمایی بفرمایید. این موضوع که وجود بکارت درد در هنگام پریودی رو بیشتر میکنه صحت داره یا نه؟؟؟ و اینکه اگر این مسئله صحت داره ، بعد از ازدواج و ازله بکارت آیا مقدار این درد کمتر میشه یا نه؟؟؟با تشکر از دوستان.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. Tahna2020 نوشته است:
    m1989 نوشته است:

من توی همین سایت خوندم که پرده هایی که پارگیشون ترمیم شده توسط پزشکی قانونی قابل تشخیص است ، حالا این سوال برام پیش اومده که پزشک قانونی میتونه این مسئله رو هم تشخیص بده که که پارگی بکارت توسط چه چیزی بوده ، مثلا بر اثر خودارضایی شئ یا انگشت وارد واژن شده یا مثلا اسب سواری (آخه من شنیدم اسب سواری ممکنه باعث از بین رفتن بکارت بشه ) یا اینکه توسط آلت مرد بکارت ازبین رفته؟؟؟
    مرسی.

سلام

2. کیفیت (خودارضایی، رابطه ی جنسی و ...) و کمیت (تعدد) رابطه برای متخصصین پزشکی قانونی قابل تشخیصه.
    در صورتی که تجاوزی صورت بگیره و شخص در فاصله ی زمانی کم به پزشکی قانونی مراجعه کنه امکانش هست که با آزمایش DNA فرد متجاوز هم تشخیص داده بشه.

سلامی دوباره

مرسی که سوالمو جواب دادین ، فقط یه نکته دیگه ، اینکه شما میگید کیفیت وکمیت برای پزشک قانونی قابل تشخیص میباشد یعنی حتی اگه چندین سال پیش ، رابطه جنسی یا خودارضایی اتفاق افتاده باشه ،بازهم قابل تشخیصه که دلیل پارگی چی بوده؟؟؟مثلا بعد از 4-5سال یا حتی بیشتر.

سلام

از اونجایی که باقیمانده ی Himen به خودی خود قابلیت ترمیم و تغییر رو نداره و شکل این باقیمانده با توجه به عامل ازاله کننده (آلت، انگشت و ...) متفاوته بنابراین این قضیه برای متخصصین پزشکی قانونی که یکی از کاراشون همینه قابل تشخیصه. همین پست های بکارت رو شخم بزنید نمونه ش رو می تونید پیدا کنید.

4. aram92 نوشته است: سلام دوستان

میخواستم سوال کنم درد زیر شکم و کمی درد در واژن علتش چیه؟

من زمان پریود این حالت میشم و الان 14روز از پریودم میگذره و 2و3 روزه این حالتو دارم

ممنون

سلام

در دختران باکره هنگام خونریزی ماهیانه به خاطر اینکه منافذ بکارت ریزه معمولا پریود با اندکی درد بیشتری رخ میده (بدون در نظر گرفتن دیسمنوره). با ازدواج و ازاله شدن بکارت درد کاهش پیدا میکنه.
    درد در ناحیه ی شکم در اواسط سیکل قاعدگی به خاطر تخمک گذاریه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. باسلام میخواستم ببینم اینکه وارد شدن هوا رو به واژن حس میکنیم دلیل چیه؟آیا میتونه آسیبی به پرده وارد کنه؟!

واینکه انقباض و انبساط واژن که گاهی پس از خود ارضائی(مالش کلیتورس)به طور نا خود آگاه رخ میده میتونه آسیبی به بکارت وارد کنه؟!

6. saghi_p نوشته است: باسلام میخواستم ببینم اینکه وارد شدن هوا رو به واژن حس میکنیم دلیل چیه؟آیا میتونه آسیبی به پرده وارد کنه؟!

واینکه انقباض و انبساط واژن که گاهی پس از خود ارضائی(مالش کلیتورس)به طور نا خود آگاه رخ میده میتونه آسیبی به بکارت وارد کنه؟!

سلام

بکارت منافذی داره که جریان هوا میتونه از اون ها عبور کنه و به پرده آسیبی نمی رسونه!
    اینکه واژن مانند نبض شروع به زدن میکنه به خاطر وجود تحریکاته و اونم به بکارت آسیبی وارد نمیکنه!

7. m1989 نوشته است:
    Tahna2020 نوشته است:
    m1989 نوشته است:

مرسی.

سلام

سلامی دوباره

سلام

از اونجایی که باقیمانده ی Himen به خودی خود قابلیت ترمیم و تغییر رو نداره و شکل این باقیمانده با توجه به عامل ازاله کننده (آلت، انگشت و ...) متفاوته بنابراین این قضیه برای متخصصین پزشکی قانونی که یکی از کاراشون همینه قابل تشخیصه. همین پست های بکارت رو شخم بزنید نمونه ش رو می تونید پیدا کنید.

سلامی دوباره

یه سوال دیگه در این مورد برام پیش اومد اینکه تشخیص DNA فردی که دخول توسطش انجام شده تا چه زمانی قابل تشخیص میباشد؟؟؟
    و آیا اینکه دخول از واژن بوده یا از مقعد در زمان تشخیص DNA تاثیر داره؟
    این سوالا برای یکی از دوستام پیش اومده بود از من خواست اینجا مطرحش کنم ، دوستم میگه شنیده که DNA فردی که دخول رو انجام داده ،اگه رابطه از مقعد بوده باشه تا 7روز واگه از واژن بوده باشه تا 11 ماه بعد از رابطه قابل تشخیص میباشد ، این بازه زمانی درسته؟؟؟

با تشکر.

8. Tahna2020 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    Tahna2020 نوشته است:
    m1989 نوشته است:

مرسی.

سلام

سلامی دوباره

سلام

سلامی دوباره

یه سوال دیگه در این مورد برام پیش اومد اینکه تشخیص DNA فردی که دخول توسطش انجام شده تا چه زمانی قابل تشخیص میباشد؟؟؟
    و آیا اینکه دخول از واژن بوده یا از مقعد در زمان تشخیص DNA تاثیر داره؟
    این سوالا برای یکی از دوستام پیش اومده بود از من خواست اینجا مطرحش کنم ، دوستم میگه شنیده که DNA فردی که دخول رو انجام داده ،اگه رابطه از مقعد بوده باشه تا 7روز واگه از واژن بوده باشه تا 11 ماه بعد از رابطه قابل تشخیص میباشد ، این بازه زمانی درسته؟؟؟

با تشکر.

سلام

معمولا دخول واژینال برای اینگونه افراد مهمه و به دخول مقعدی زیاد اهمیتی نمیدن اما
    من اون 7 روز و اون 11 روز رو نه تایید میکنم و نه تکذیب و تایم مشخصی رو هم جایی ندیدم که ذکر شده باشه اما پرواضحه که هر چه سریعتر مراجعه بشه و فاصله ی بین نزدیکی و مراجعه کمتر باشه احتمال بیشتری وجود داره تا طرف متجاوز مشخص بشه. شرمنده تایم خاصی رو نمیدونم.

9. با سلام
    متاسفانه من از سن 14 سالگی مبتلا به استشهاء شدم و خود ارضایی میکردم , در ابتدا فقط به لمس کردن تنم محدود میشد, ولی حدود 3 سال بعد، بعد از دیدن صحنه ای ... به شدت تحریک شدم و با دست دخول انجام دادم,  آن موقع از عواقب کار خودم آگاه نبودم, و بعد از اینکه واحد تنظیم خانواده را در دانشگاه گذراندم,تازه متوجه شدم که چه بلایی سر خودم آورده ام. و از همان روز بعد از توبه سعی کردم که این عمل را ترک کنم و موفق هم شدم .اما از آن زمان همیشه استرس این که بکارتم از بین رفته  را چطور  با خانواده ام مطرح کنم با من است. از طرفی امکان صحبت با مشاور هم برایم پیش نیامد.
    هفته ی پیش تصادفی برام اتفاق افتاد که با ماشینم از ارتفاع 1.5 متری به زمین برخورد کردم, و خانواده ام به شدت نگران آسیب دیدگی من هستند, و خواستار این هستند که من معاینه شوم تا سالم بودن مشخص شود. الان به شدت نگران هستم که در تشخیص پزشک مشخص شود که دخول انجام گرفته و این یعنی ... فاجعه .
    خواهش می کنم منو  راهنمایی کنید. تشکر

10. سلام

یادتون میاد زمانی که دستتون رو وارد واژنتون کردین ، خون خارج شده یا نه؟ اگه همون موقع خون اومده باشه که بکارت از بین رفته و اگه نه ،امکان داره پردتون از نوع حلقوی بوده باشه ، در هر حال بهتره حودتون به پزشک زنان برای معاینه مراجغه کنید.ودر ضمن سعی کنید اطلاعاتتون رو افزایش بدهید تا ندانسته دست به چنین کاری نزنید.

11. سلام
    من ازتون پرسیدم پرده حلقوی دیواره بلند چجوریه جواب دادید که ممکنه آسیب ببینه من این را میدونم میخواستم بدونم منظور از دیواره بلند چیه و وقتی میگویند حلقوی دیواره بلند یعنی چطوری و آیا منظور از دیواره بلند ارتجاعی بودنشه یا چیز دیگه

12. farzad_alale نوشته است: سلام
    من ازتون پرسیدم پرده حلقوی دیواره بلند چجوریه جواب دادید که ممکنه آسیب ببینه من این را میدونم میخواستم بدونم منظور از دیواره بلند چیه و وقتی میگویند حلقوی دیواره بلند یعنی چطوری و آیا منظور از دیواره بلند ارتجاعی بودنشه یا چیز دیگه

سلام

شما آخر سوالتون نوشته بودید "این نوع بکارت آسیب میبینه؟"
    من هم پاسختون رو دادم
    کلا برای بکارت حلقوی همون دو دسته بیشتر مطرح نیست یعنی بکارت حلقوی ساده و بکارت حلقوی ارتجاعی
    منظور از "دیواره بلند" رو نمیدونم اما دو احتمال رو میدم

- به هر حال در یکی از این دو دسته بندی قرار می گیره و شاید منظور بکارت ارتجاعی باشه
    - شاید هم به باز بودن واژن و گشادی اون اشاره میکنه

از هر نوع که باشه با دخول شی، آثار لهیدگی و ساییدگی روی اون مشخص میشه و این تصور که دخترانی با بکارت حلقوی از هفت دولت آزادن! دقیقا اشتباهه.
    شرمنده که نتونستم کمک بیشتری بکنم.

13. سلام
    خیلی ممنون از سایت خوبتون
    به تازگی ازدواج کردم، قبلا هم برای نوع پرده بکارتم به دکتر مراجعه نکردم اما بعد از اولین شب نزدیکیم احساس درد خیلی زیادی داشتم که تحمل درد برام خیلی سخت بود ولی خونریزی اصلا نداشتم و همسرم  فقط تا نصفه وارد بدنم شدن. اما توی دومین بار نزدیکیم درد کمتری داشتم ولی در آخرین لحظه برای ورود کامل با خونریزی شدید مواجه شدم طوری که خودم و همسرم وحشت کرده بودیم و بعد هم لخته های خونی زیادی از بدنم خارج شدن.از اون شب هم بدنم رو با بتادین و آب گرم میشورم ولی تاثیری نداشته و الان حدودا 3 روز هست که این خونریزی ادامه داره و هنوز قطع نشده ؟ و آیا بازهم ادامه داره و در نزدیکی های بعدی هم این اتفاق میتونه تکرار بشه؟
    خیلی نگرانم و نمیدونم که گرفتن آب برای شستشو برای بدنم خوبه یا ممکنه باعث عفونت بشه؟
    ممنون میشم که جوابم رو خیلی سریع بدید.

14. سلام دوستان عزیز
    من یه مشکل خیلی جدی دارم.خواهش میکنم صادقانه جواب سوالمو بدین.
    من تقریبا 1سال و نیم پیش مورد تجاوز قرار گرفتم مجبور شدم چند بار به این رابطه تن بدم.به یه کابوس تو زندگیم تبدیل شده.مگه من تو این دنیای کثیف چه گناهی کردم که این بلا سرم بیاد..من خیلی پاک بود ولی آبرمو از دست دادم.شما به من بگید چیکار کنم.اگه میتونستم حتما خودمو میکشتم که حداقل آبرو خونوادمو نبرم ولی این کار یه گناه بزرگه.حالا من چیکار کنم.با این اوضاعی هم که مملکت ما داره دوختن پرده غیر قانونیه.پس تکلیف یه آدمی مثل من که مثل یه گل له  شده چیه.داره جوونیم پرپر میشه و میره.دیگه هم از هر چی مرده کثیفه حالم بهم میخوره ولی به اصرار خونوادم مجبورم ازدواج کنم.شماها بگین من چیکار کنم؟

15. laleh365 نوشته است: سلام دوستان عزیز
    من یه مشکل خیلی جدی دارم.خواهش میکنم صادقانه جواب سوالمو بدین.
    من تقریبا 1سال و نیم پیش مورد تجاوز قرار گرفتم مجبور شدم چند بار به این رابطه تن بدم.به یه کابوس تو زندگیم تبدیل شم.مگه من تو این دنیای کثیف چه گناهی کردم که این بلا سرم بیاد..من خیلی پاک بود ولی آبرمو از دست دادم.شما به من بگید چیکار کنم.اگه میتونستم حتما خودمو میکشتم که حداقل آبرو خونوادمو نبرم ولی این کار یه گناه بزرگه.حالا من چیکار کنم.با این اوضاعی هم که مملکت ما داره دوختن پرده غیر قانونیه.پس تکلیف یه آدمی مثل من که مثل یه گل له شده شده چیه.داره جوونیم پرپر میشه و میره.دیگه هم از هر چی مرده کثیفه حالم بهم میخوره ولی به اصرار خونوادم مجبور ازدواج کنم.شماها بگین من چیکار کنم؟

سلام عزیزم

نمیتونم بهت بگم خودتو نباز نمیتونم بگم آروم و خونسرد باش چون جای تو نیستم ولی این پیشنهاد من شاید برات کارساز باشه ، وقتی داری میگی این رابطه ها تجاوز بوده و خودت هیچ میلی نداشتی پس از راه قانونی وارد عمل شو و از چیزی نترس از نگاه های معنی دار از سرزنش ها نترس متاسفانه مردم این سرزمین فرهنگ جامعی ندارن و براشون فرق نداره که طرف از چه راهی بکارتشو از دست داده به این مسئله اصلا فکر نمیکنن که آیا خودش خواسته یا مثل شما مورد تجاوز یه فرد بیمار قرار گرفته ، اما دوست عزیزم انسان ها گاهی باید بین بد و بدتر، بد رو انتخاب کنن و شما الان تو این شرایط هستی پس از این فکر رو که بکارتت رو بدوزی رو از سرت بیرون کن چون با معاینه توسط پزشک مشخص میشه که بکارت ترمیم شده واین بدین معناست که تو به رابطه جنسی و ... دامن زدی و از طریق پزشک قانونی وارد عمل شو (چند پست بالاتر بحث های من و m1989 رو بخون ) وبدون اینطوری حداقل خودتو تبرعه میکنی هرچند بازهم ممکنه موانعی سد راهت بشه اما این مسئله رو هم فراموش نکن که در همین جامعه نیز هستند انسان هایی که روشن فکرن و شرایط شما و امثال شما رو به خوبی درک میکنن.فقط هرچه سریعتر به پزشک قانونی مراجعه کن.

خدایا...
    دختران این سرزمین رو از شر انسانهای بیمار و بی آبرو محفوظ بدار.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 24 از 35
رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید