شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. nedaaaaa نوشته است: با سلام میخواستم بپرسم که  پیش آب را که روی آلت تناسلی مرد است اگر با دستمال کاغذی پاک کنیم اسپرم ها از بین میروند یا حتما باید آن را با آب بشوریم با تشکر

سلام

همون دستمال کافیه و اسپرم ها از بین خواهند رفت.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام من رابطه ی پرخطرنداشتم ولی علایم بارداری رودارم از بیبی چک استفاده کردم منفی بود هنوزوقت پریودیم نیست احتمال داره چون زودبوده بیبی چک نشون نده آخه تخمدانهام گاهی چپ گاهی راست یکمی توش تیرمیکشه حالا بایدچندروز صبرکنم ازبیبی چک استفاده کنم یا برم تست بتا بدم؟

3. elham7363 نوشته است: سلام من رابطه ی پرخطرنداشتم ولی علایم بارداری رودارم از بیبی چک استفاده کردم منفی بود هنوزوقت پریودیم نیست احتمال داره چون زودبوده بیبی چک نشون نده آخه تخمدانهام گاهی چپ گاهی راست یکمی توش تیرمیکشه حالا بایدچندروز صبرکنم ازبیبی چک استفاده کنم یا برم تست بتا بدم؟

سلام

بی بی چک 3 هفته بعد از نزدیکی قابل اعتماده و زودتر از این تایم معمولا جوابش کاذبه.
    اگه رابطه ی پرخطر نداشتید منتظر پریود بمونید.
    اون درد در ناحیه ی شکم اگر که در اواسط سیکلتون هستین به خاطر تخمک گذاریه.

4. سلام
    من 9 ابان پریودم تموم شد 10 ابان رابطه جنسی داشتم اما منی درون واژن ریخته نشد بلکه پشتم ریخته شد ولی پاک نشد  ایا احتمال داره به درون واژن رفته شده باشه؟ احتمال بارداری وجود داره تورو خدا کمک کنید  

5. diba0111 نوشته است: سلام
    من 9 ابان پریودم تموم شد 10 ابان رابطه جنسی داشتم اما منی درون واژن ریخته نشد بلکه پشتم ریخته شد ولی پاک نشد  ایا احتمال داره به درون واژن رفته شده باشه؟ احتمال بارداری وجود داره تورو خدا کمک کنید  

سلام

در اون روزی که رابطه داشتید تقریبا امکان بارداری نیست
    نوع رابطه هم بی خطر بوده بنابراین جای نگرانی وجود نداره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام من روزتخمک گذاریم گذشته ولی تخمدانم تیرمیکشه آیاعلت اینکه تیرمیکشه میتونه بارداری باشه ؟

7. elham7363 نوشته است: سلام من روزتخمک گذاریم گذشته ولی تخمدانم تیرمیکشه آیاعلت اینکه تیرمیکشه میتونه بارداری باشه ؟

سلام

شما میگید رابطه تون پرخطر نبوده! دوست من، اگه در این موضوع شک دارید تست بتا بدید تا وضعیت مشخص شه.
    درد در ناحیه ی شکم میتونه به خاطر

نزدیک شدن به پریود
    کیست تخمدان
    و ... هم باشه.

8. sajadd

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    روزهای پر خطر  در  یه دوره چه روزهاییه؟

9. sajadd نوشته است: سلام

سلام

روزهای پر خطر روزهایی ست که تخمک گذاری انجام میشه که تقریبا 3-4 روز بعد از اتمام پریودی شروع میشه ، که اگه نزدیکی بدون محافظت در این روزها انجام بشه احتمال بارداری خیلی بالا میره.

10. sajadd نوشته است: سلام

اگه اشتباه نکنم از دوره ماهانتون باید 14 روز کم کنید سه روز قبل و بعدش روز تخمک گذاریه که روز پر خطر محسوب میشه

مثلا اگه 30 روز دوره پریودیتون هستش

30-14=16
    13 تا 19 روز تخمک گذاری

11. sajadd نوشته است: سلام

سلام

اگه سیکل قاعدگی منظم باشه برای به دست آوردن بازه ی تخمک گذاری (روزهای پرخطر) باید از فرمول زیر استفاده کنید.

3 ± (14 - طول سیکل)

اما اگه سیکل قاعدگی نامنظم باشه بازه ی تخمک گذاری از رابطه ی زیر به دست میاد.

18 - کوتاهترین زمان سیکل ماهانه (روز)
    11 - طولانی ترین زمان سیکل ماهانه (روز)

12. sajadd

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    m1989 نوشته است:
    sajadd نوشته است: سلام

سلام

اگه سیکل قاعدگی منظم باشه برای به دست آوردن بازه ی تخمک گذاری (روزهای پرخطر) باید از فرمول زیر استفاده کنید.

3 ± (14 - طول سیکل)

اما اگه سیکل قاعدگی نامنظم باشه بازه ی تخمک گذاری از رابطه ی زیر به دست میاد.

18 - کوتاهترین زمان سیکل ماهانه (روز)
    11 - طولانی ترین زمان سیکل ماهانه (روز)

ممنون. یعنی پس اگه دوره ها منظم و 28 روزه باشه ، اونوقت روزهای پر خطر میشه از روز 11 تا روز 17 سیکل. درسته؟

13. سلام من دوسه روزی میشه زیر دلم درد میکنه اما درد خفیف که با بلند کردن سنگینی و پوشیدن لباس تنگ افزایش میابه وتاتو کمرم درد میگیره گاهی اوقات هم تیرمیکشه تخمدان چپم یکمی بزرگتر از راسته گاهی هم راست بزرگتر از چپ میشه من قبلا کیست داشتم که با مصرف دارو بهبود یافته این درد نه مثل درد پریودیه نه درد کیست ونه درد عفونت تا حالا بار اولمه این درد روتجربه میکنم میشه بگید علتش چی میتونه باشه راستی دیشب یه لحظه توتخمدان چپم چندتا نبض تند زد وتموم شد به بارداری ربطی نداره ؟

14. یا سلام خواهر من 27 ساله است با پریود منظم  3 ماه است که برای بارداری اقدام کرده است اما باردار نشده است اما هر دفعه یک هفته پریودش جلو افتاده میشه خواهرم قبلاکه به دکتر رفته بود  دکتر  آمادگی رحم برای بارداری و عدم عفونتش را تایید کرده بود میخواستم بپرسم که این جلو افتادن پریودش میتونه دلیل خاصی داشته باشه؟

15. سلام دوستان من یک ماه قرص ال دی خوردم بعدش پریود شدم از روز 5دوباره بسته دوم ال دی رو خوردم در روز 5ام استفاده از ال دی یک نزدیکی داشتم که داخل واژن نبوده اما تماس با منی ایجاد شده حالا تقریبا اواخر استفاده از بسته 21 عددی قرص ال دی هستم(همون بسته دومی که گفتم)
    بعد چندروزی هستش که مدام دردهای قبل از پریود رو حس میکنم بنظرتون علتش میتونه حاملگی باشه؟یا چون قرص میخوردم بعیده و احتمالا مربوط به نزدیک شدن به پریودم هست؟
    اخه من این دردها رو معمولا دو روز مونده به پریود دارم اما الان یک هفتست که دائم ادامه داره!
    ممنون از راهنماییتون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 22 از 70
رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید