شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

پرسش و پاسخ برای باردار شدن موفق و بالا بردن احتمال حاملگی

1. yekta66 نوشته است: با سلام و خسته نباشيد من حدود سه هفته است احساس درد در ناحيه پهلوي سمت چپ ميكنم و امروز روز ششم پريودم است . ميشه كمكم كنيدو بگيد اين درد چيه ؟
    قبلاً از كمكتون سپاسگذارم

سلام

شاید کیست داشته باشین
    به متخصص زنان مراجعه کنید و سونو بدید.

2. با سلام و خسته نباشید
    من مدت چند روزه که به صورت پراکنده دل درد دارم البته احساس می کنم تمام ماهیچه های شکمم حتی دنده هام و پهلو هام درد می کنن به نظر شما این میتونه از علائم بارداری باشه یا علت دیگه ای داره؟

3. سلام

من در این سایت دنبال یه مقاله کامل در مورد بالا بردن احتمال حاملگی بودم ولی در این تایپک ها هیچی ندیدم . . . من  تازه 1 روزه تصمیم به بارداری گرفتم و میخواستم بدونم بهترین روش آمیزش برای بارداری یا انجام چه کار هایی احتمال باردار شدن رو بیشتر میکنه؟؟؟

4. behari نوشته است: سلام

من در این سایت دنبال یه مقاله کامل در مورد بالا بردن احتمال حاملگی بودم ولی در این تایپک ها هیچی ندیدم . . . من  تازه 1 روزه تصمیم به بارداری گرفتم و میخواستم بدونم بهترین روش آمیزش برای بارداری یا انجام چه کار هایی احتمال باردار شدن رو بیشتر میکنه؟؟؟

والا کار خاصی که نمیخواد بکنید
    اگه مشکلی نباشه هر مدلی انجام بدید باردار میشید
    فقط زمانش مهمه که باید روز تخمک گذاری باشه که توی سایت نرم افزارش هست
    یهترین پوزیشن هم همون سنتی هست و دخول عمقی باشه که منی انتهای وازن خالی بشه بعدشم یه متکا زیر پاتون بزارید که یه نیم ساعت منی بیرون نیاد
    حتما از سه ماه قبل بارداری اسید فولیک مصرف کنید و واکسن های دوره ای رو اگه نزدید بزنید

5. maral-m نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من مدت چند روزه که به صورت پراکنده دل درد دارم البته احساس می کنم تمام ماهیچه های شکمم حتی دنده هام و پهلو هام درد می کنن به نظر شما این میتونه از علائم بارداری باشه یا علت دیگه ای داره؟

سلام

شما هنوز تست بتا ندادید!؟
    دوست خوبم، تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بدید تا خیالتون راحت بشه. روی نشونه ها زیاد حساب باز نکنید.

6. باعرض سلام وخسته نباشید.آقای دکترعلت اینکه جنین قلب نداره چیه آیا اشعه ی موبایل وماهواره میتونه روسقط جنین تاثیربذاره؟یااینکه تغذیه ی مادرباعث سقط میشه؟

7. با سلام من خانمی 22 ساله هستم و سه ماه است قصد بارداری دارم ولی هنوز خبری نیست.
    دو تا مطلب رو می خواستم با شما بزرگواران در میون بذارم.
    1-من همیشه 2تا غده اندازه یک لپه در گردنم (سمت راست) داشتم، البته به طور معمولی نبود با انگشت فشار میدادم و پیداش میکردم، دو هفته پیش سرمای شدیدی خوردم و گلوم چرک کرد و اون غده ها یکشون بزرگ شد اندازه یک سانت، رفتم دو تا دکتر دیدن و یکیشون گفت چیزی نیست و یکی هم گفت آنتی بیوتیک مصرف کنم و اگه نرفت آز خون بدم. حالا 2 روز هست که آنتی بیوتیک رو شروع کردم و غده کاملا" کوچک شده در حالت عادی معلوم نیست فشار میدم معلوم میشه علاوه بر اینکه رگ های آن قسمت سفت تر و درشت تر به نظر میاد.
    2- مصرف آنتی بیوتیک(آموکسی سیلین) برای لقاح یا جنین ضرر دارد؟ من باید تا 7 روز آینده هم مصرف کنم با توجه به اینکه روزهای پر خطر هم در همین روزها است.
    لطفا" مرا برای هر دو موضوع راهنمایی کنید، استرس بسیار بسیار بسیار شدیدی دارم زندگی ام را کاملا" تحت تاثیر قرار داده از غده لنفاوی میترسم و خیلی حال روحیم بده.
    پیشاپیش از کمکتون ممنونم.

8. Mrs_m نوشته است: با سلام من خانمی 22 ساله هستم و سه ماه است قصد بارداری دارم ولی هنوز خبری نیست.
    دو تا مطلب رو می خواستم با شما بزرگواران در میون بذارم.
    1-من همیشه 2تا غده اندازه یک لپه در گردنم (سمت راست) داشتم، البته به طور معمولی نبود با انگشت فشار میدادم و پیداش میکردم، دو هفته پیش سرمای شدیدی خوردم و گلوم چرک کرد و اون غده ها یکشون بزرگ شد اندازه یک سانت، رفتم دو تا دکتر دیدن و یکیشون گفت چیزی نیست و یکی هم گفت آنتی بیوتیک مصرف کنم و اگه نرفت آز خون بدم. حالا 2 روز هست که آنتی بیوتیک رو شروع کردم و غده کاملا" کوچک شده در حالت عادی معلوم نیست فشار میدم معلوم میشه علاوه بر اینکه رگ های آن قسمت سفت تر و درشت تر به نظر میاد.
    2- مصرف آنتی بیوتیک(آموکسی سیلین) برای لقاح یا جنین ضرر دارد؟ من باید تا 7 روز آینده هم مصرف کنم با توجه به اینکه روزهای پر خطر هم در همین روزها است.
    لطفا" مرا برای هر دو موضوع راهنمایی کنید، استرس بسیار بسیار بسیار شدیدی دارم زندگی ام را کاملا" تحت تاثیر قرار داده از غده لنفاوی میترسم و خیلی حال روحیم بده.
    پیشاپیش از کمکتون ممنونم.

سلام

1. اون غده ها نیاز به معاینه ی بالینی دارن و شما اولویت رو با پزشک معالجتون قرار بدید. غدد لنفاوی در صورت وجود عفونت متورم میشن و اگه آنتی بیوتیک اوضاع رو بهبود داده بنابراین مشکل خاصی وجود نداره و علت تورم همون عفونت بوده.
    2. مصرف آموکسی سیلین در دوران بارداری مشکلی نداره.

9. elham7672 نوشته است: باعرض سلام وخسته نباشید.آقای دکترعلت اینکه جنین قلب نداره چیه آیا اشعه ی موبایل وماهواره میتونه روسقط جنین تاثیربذاره؟یااینکه تغذیه ی مادرباعث سقط میشه؟

سلام

حاملگی پوچ که در اون ساک حاملگی تشکیل میشه ولی جنین رشد نمیکنه، دلیل مشخصی نداره.
    در مورد موضوع "سقط جنین به دلیل تاثیرات پارازیت، امواج مغناطیسی و رادیویی" وزیر بهداشت قویا این موضوع رو رد میکنه و میگن که تحقیقی به مدت 3 سال انجام شده و نتیجه منفی بوده.
    در مورد بارداری پوچ (Blighted Ovum) فروم های زیر رو بخونید.

ناباروری در زنان

حاملگی پوچ چیست؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. با سلام
    ببخشيد من خيلي سؤال ميكنم ؟ چاره اي ندارم خيلي نگرانم ! و تشكر ميكنم از راه اندازي اين سايت خيلي كمك ميكنه!
    ميشه با توجه به 3 ماهه اخير پريودي زمان تخمک گذاری رو تخمين زد؟ حداقل درچه بازه زماني ميتونه باشه كه نيازي به كيت تخمك گذاري نباشه؟

11. سلام من19 سالمه و متاهلم چندماه پیش یک هفته بعدازپریودیم کمردردشدیدی گرفتم وبه مدت چندروزازم یه مایع قرمز رنگ تیره ای اومداولش فکرکردم پریودیه امازیرده روزبود.ازکرم واژینال کلوتریمازول 1% استفاده کردم الان مشکلی ندارم امامیترسم چیزبدی بوده باشه میشه بگیدچی بوده با تشکر.

12. yekta66 نوشته است: با سلام
    ببخشيد من خيلي سؤال ميكنم ؟ چاره اي ندارم خيلي نگرانم ! و تشكر ميكنم از راه اندازي اين سايت خيلي كمك ميكنه!
    ميشه با توجه به 3 ماهه اخير پريودي زمان تخمک گذاری رو تخمين زد؟ حداقل درچه بازه زماني ميتونه باشه كه نيازي به كيت تخمك گذاري نباشه؟

سلام

اگه سیکلتون منظمه با یه سیکل هم میشه بازه ی تخمک گذاری رو مشخص کرد و شما باید از فرمول زیر استفاده کنید.

3 ± (14 - طول سیکل)

اما اگه سیکلتون نامنظمه هر چه تعداد سیکل ها بیشتر باشه بازه ی تخمک گذاری دقیق تر خواهد بود و برای محاسبه از رابطه ی زیر استفاده کنید.

18 - کوتاهترین زمان سیکل ماهانه (روز)
    11 - طولانی ترین زمان سیکل ماهانه (روز)

13. elham7672 نوشته است: سلام من19 سالمه و متاهلم چندماه پیش یک هفته بعدازپریودیم کمردردشدیدی گرفتم وبه مدت چندروزازم یه مایع قرمز رنگ تیره ای اومداولش فکرکردم پریودیه امازیرده روزبود.ازکرم واژینال <a>کلوتریمازول</a> 1% استفاده کردم الان مشکلی ندارم امامیترسم چیزبدی بوده باشه میشه بگیدچی بوده با تشکر.

سلام

اینکه خودسرانه از کلوتریمازول استفاده می کنید اصلا چیز خوبی نیست.
    در اواسط سیکل به خاطر تخمک گذاری درد در ناحیه ی شکم و لکه بینی رخ میده که طبیعیه اما
    اگر که ترشحاتتون غیر طبیعی بوده (رنگ، بو، خارش و ...) به متخصص زنان مراجعه کنید تا برای تشخیص عفونت بررسی بیشتری انجام بشه.

لطف کنید و سوالاتون رو در تاپیک های مرتبط تر مطرح کنید.

14. با سلام قصد بارداری دارم.خون من AB+ هست و خون همسرم O-  مردم میگن خونتون نمیگیره باهم.آیا این درسته؟

15. Ida_ نوشته است: با سلام قصد بارداری دارم.خون من AB+ هست و خون همسرم O-  مردم میگن خونتون نمیگیره باهم.آیا این درسته؟

حرفهای کوچه بازاریه و بارداری یا عدم بارداری به نوع خون بستگی نداره که یکی این گروه داشته باشه یکی اون یکی بارداری رخ نده
    میتونید باردار شید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 21 از 58
رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید