شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قد کوتاه

1. سلام
    من فردی 17 ساله هستم و قدم 171 هست.
    من به طور نامتناوب به بدنسازی می رم و الان حدود 3 ماهی هست که دوباره شروع کردم. از وقتی بدنسازی رو شروع کردم حس می کنم دیگه قدم رشد نمی کنه . بعضی ها هم قرص argenin (آرژنین) رو معرفی کردن، به نظر شما چه کار کنم؟
    لطفا راهنمایی کنید و اگر قرصی هم هست معرفی کنید ممنون

2. jerry74 نوشته است: سلام
    من فردی 17 ساله هستم و قدم 171 هست.
    من به طور نامتناوب به بدنسازی می رم و الان حدود 3 ماهی هست که دوباره شروع کردم. از وقتی بدنسازی رو شروع کردم حس می کنم دیگه قدم رشد نمی کنه . بعضی ها هم قرص argenin (آرژنین) رو معرفی کردن، به نظر شما چه کار کنم؟
    لطفا راهنمایی کنید و اگر قرصی هم هست معرفی کنید ممنون

سلام

دوست من، صفحات رشد بعد از 23 سالگی بسته میشن بنابراین با توجه به سن شما جا برای رشد وجود داره
    توصیه می کنم قرص ال آرژنین رو خودسرانه مصرف نکن و به جای این کار به متخصص غدد مراجعه کن تا در صورت لزوم دارو تجویز کنه.
    برای بادی بیلدینگ هم نیازی به مصرف مکمل نیست
    شما بعد از تمرین پروتئین بدنت رو با مصرف گوشت، سویا، تخم مرغ (زرده شو بذار کنار) و ... تامین کن.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید