شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 20 ...   

پرسش و پاسخ برای باردار شدن موفق و بالا بردن احتمال حاملگی

1. با عرض سلام مجدد
    ببخشید که من زیاد مزاحمتون میشم
    میخاستم بدونم علائم بارداری از کی شروع میشن؟یعنی چند وقت بعد از نزدیکی؟من دوهفته از نزدیکی میگذره ولی علامتی حس نمیکنم یعنی باردار نشدم یا اینکه الان برای علائم بارداری زوده؟

2. با عرض سلام و خسته نباشيد ؛
    آقاي دكتر من 26 سالمه 3 ماهه اقدام به بارداري كردم و فقط جز اين كه پريودم نا منظم شه نتيجه اي نگرفتم آيا احتمال وجود مشكل هست؟

3. maral-m نوشته است: با عرض سلام مجدد
    ببخشید که من زیاد مزاحمتون میشم
    میخاستم بدونم علائم بارداری از کی شروع میشن؟یعنی چند وقت بعد از نزدیکی؟من دوهفته از نزدیکی میگذره ولی علامتی حس نمیکنم یعنی باردار نشدم یا اینکه الان برای علائم بارداری زوده؟

سلام

دوست من، علائم بارداری که برای تشخیص بارداری ملاک نیست!
    علائم در افراد مختلف، متفاوته و شما روی بروز یا عدم بروز علائم حساب نکنید و
    اگر که برای بارداری اقدام کردید باید تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید تا مشخص بشه بارداری صورت گرفته یا نه.
    لینک زیر رو برای بار دوم بخونید!

دانستنی های بارداری

4. yekta66 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشيد ؛
    آقاي دكتر من 26 سالمه 3 ماهه اقدام به بارداري كردم و فقط جز اين كه پريودم نا منظم شه نتيجه اي نگرفتم آيا احتمال وجود مشكل هست؟

سلام

دوست خوبم، 3 ماه زمان کافی برای نتیجه گیری نیست.
    اگه تا یه سال نتیجه حاصل نشد اونوقت ابتدا همسرتون و بعد شما باید بررسی بشید.
    فعلا شما اسید فولیک رو مصرف کنید و در روزهای تخمک گذاری روز در میان نزدیکی داشته باشید تا نتیجه بگیرید.

به امید مامان شدنتون

5. با سلام همسر دوست همسرم 5 حاملگی داشته که 2 تا معمولی وسقط شده و 3 تا کیسه آب خالی تشکیل نشده با همسرش فامیل نیستند ولی بازم آزمایش ژنتیک دادند دکترهای زیادی رفتند علت چی میتونه باشه مگه نمیگن هر زنی حاملگی پوچ را یکبار تجربه می کند.

6. سلام خسته نباشید
    سوالم مربوط به دوستم هستش اگه ممکنه خواهش می کنم جوابموبدید
    دوستم تقریبا دو ماه هست که باردار شده دفعه قبل که باردارشد به علت تشکیل نشدن قلب جنین سقط کرد ولی این دفعه سونوگرافی تشخیص داد که اب داخل کیسه خیلی کمه بهش گفتن دو هفته صبر کن دوبار سونو بده اگه زیادتر شد که هیچ اگرنه باید سقط کنی اما ده روز بعدش شروع به خونریزی شدید کرد دکتر یک امپول داد خونریزیش کمتر شد میخاستم بدونم به نظر شما بچه سقط میشه؟ اصلا علت اینکه این اتفاق می افته چیه؟راهی هست که بشه بچه رو نجات داد؟
    از راهنمایی هاتون بی نهایت ممنونم

7. با سلام پس از ده شب مصرف قرص کلومیفن به مقدار دو عدد در هرشب تخمک گذاری کی انجام می شود ؟ در سمت چپ شکمم دردی احساس می شود این نشانه کیست تخمدان است؟ با زور زدن دردش بیشتر می شود آیا نشانه حاملگی می تواند باشد. در چه شبهایی باید نزدیکی کنم ؟   شروع پریود در مهر ماه 22/7/91   اتمام 28/7/91  که چون خونریزی نداشتم روز 27/7/91 حمام رفتم و دوباره روز 8 ترشحات خونی داشتم و تمام شد.شروع قرص کلومیفن
       26/7/91 اتمام قرص 5/8/91  

روزهای نزدیکی  28/7/91 -  2/8/91  - 5/8/91

8. azxcv نوشته است: با سلام پس از ده شب مصرف قرص کلومیفن به مقدار دو عدد در هرشب تخمک گذاری کی انجام می شود ؟ در سمت چپ شکمم دردی احساس می شود این نشانه کیست تخمدان است؟ با زور زدن دردش بیشتر می شود آیا نشانه حاملگی می تواند باشد. در چه شبهایی باید نزدیکی کنم ؟   شروع پریود در مهر ماه 22/7/91   اتمام 28/7/91  که چون خونریزی نداشتم روز 27/7/91 حمام رفتم و دوباره روز 8 ترشحات خونی داشتم و تمام شد.شروع قرص کلومیفن
       26/7/91 اتمام قرص 5/8/91  

روزهای نزدیکی  28/7/91 -  2/8/91  - 5/8/91

سلام

1. تایم تخمک گذاری شما قبلا چرتکه انداخته شده!
    2. اون درد میتونه به خاطر مصرف کلومیفن و تخمک گذاری باشه.
    3. من که میگم شب در میان در روزهای تخمک گذاری نزدیکی کنید اما کو گوش شنوا! الان میشه به من بگید چرا 28/7 در آخرین روز پریود نزدیکی داشتید!!؟ در اون روز احتمال رهاسازی تخمک زیاد نیست دیگه چه برسه به این که تخمک خشگل و بالغ و آماده ی لقاح هم باشه.

9. شرمنده روز تخمک گذاری کی هست من نمیتونم محاسبه کنم و روز پرخطر را بدست بیاورم در سایت خواندم 5 تا 12 روز پس از آخرین مصرف قرص کلومیفن تخمک گذاری می شود درست است یا خیر؟ دکتر گفت از زمانی که از پریود پا شدی یک شب در میان نزدیکی داشته باش خوب من هم 27/7/91 پاک شدم یعنی روز ششم حمام رفتم و28/7/91 هم نزدیکی داشتم

10. azxcv نوشته است: شرمنده روز تخمک گذاری کی هست من نمیتونم محاسبه کنم و روز پرخطر را بدست بیاورم در سایت خواندم 5 تا 12 روز پس از آخرین مصرف قرص کلومیفن تخمک گذاری می شود درست است یا خیر؟ دکتر گفت از زمانی که از پریود پا شدی یک شب در میان نزدیکی داشته باش خوب من هم 27/7/91 پاک شدم یعنی روز ششم حمام رفتم و28/7/91 هم نزدیکی داشتم

سلام دوباره

روزهای تخمک گذاریتون رو از اینجا محاسبه کنید.
    معمولا 4 - 10 روز بعد از آخرین مصرف قرص کلومیفن تخمک آزاد میشه و برای همین به شما میگم که چرا 28/7 نزدیکی داشتید! که فقط 2 روز از مصرف قرص گذشته.

11. با سلام آقای دکتر من پریود های نامنظمی داشتم که بعد از آزمایشات کامل دکترم احتمال تنبدلی تخمدان داد و برای بارداری قرص کلومیفن 5 شب 2تایی و شب 14 پریود آمپول . 2 دوره مصرف کردم ولی موفق به بارداری نشدم .البته در  هر دوره فقط 2 بار نزدیکی داشتیم شب 14 و 16 پریود.(یعنی بخاطر نزدیکی های کم باردار نشدم؟)
    دکترم گفت بیا تا درمان رو عوض کنم . پیشنهاد شما برای وضعیت من چیه؟

12. shayna24 نوشته است: با سلام آقای دکتر من پریود های نامنظمی داشتم که بعد از آزمایشات کامل دکترم احتمال تنبدلی تخمدان داد و برای بارداری قرص کلومیفن 5 شب 2تایی و شب 14 پریود آمپول . 2 دوره مصرف کردم ولی موفق به بارداری نشدم .البته در  هر دوره فقط 2 بار نزدیکی داشتیم شب 14 و 16 پریود.(یعنی بخاطر نزدیکی های کم باردار نشدم؟)
    دکترم گفت بیا تا درمان رو عوض کنم . پیشنهاد شما برای وضعیت من چیه؟

سلام

اگه یادتون باشه شما و همسرتون قرار شد دو تا کارو انجام بدین:

1. کاهش وزن خودتون
    2. همسرتون آز اسپرم بدن

من همچنان با توجه به توضیحات قبلی شما در مورد همسرتون (مصرف مشروب، استعمال سیگار، تزریق مکمل پروتئینی و ...) توصیه می کنم ابتدا ایشون تست بدن تا از وضعیت باروری شون مطمئن بشیم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. سلام خسته نباشید من تازه وارد این سایت شدم خواهش میکنم مرا کمک کنید .من در روز 11 سیکل قاعدگی سونوگرافی انجام دادم تصویر دو فولیکول مجاور در تخمدان راست که با یک سپتوم نازک از یکدیگر جدا شده بودند یکی به ابعاد 11*23 میلیمتر و دیگری به ابعاد 12*21 میلیمتر بود تصویر فولیکولی با دیامتر 22 میلیمتر و فولیکولی با دیامتر 16 میلیمتر در تخمدان چپ مشهود است. آیا احتمال حاملگی وجود دارد البته من از لتروزول و کلومیفن استفاده کردم لطفا جواب بدهید خیلی استرس دارم

14. moonika92 نوشته است: سلام خسته نباشید من تازه وارد این سایت شدم خواهش میکنم مرا کمک کنید .من در روز 11 سیکل قاعدگی سونوگرافی انجام دادم تصویر دو فولیکول مجاور در تخمدان راست که با یک سپتوم نازک از یکدیگر جدا شده بودند یکی به ابعاد 11*23 میلیمتر و دیگری به ابعاد 12*21 میلیمتر بود تصویر فولیکولی با دیامتر 22 میلیمتر و فولیکولی با دیامتر 16 میلیمتر در تخمدان چپ مشهود است. آیا احتمال حاملگی وجود دارد البته من از <a>لتروزول</a> و کلومیفن استفاده کردم لطفا جواب بدهید خیلی استرس دارم

سلام

سایز فولیکول ها در روز 11 ام سیکلتون خوبه، داروهای محرک تخمک گذاری هم که مصرف شده و در صورتی که سپتوم تخمدان راست برای لقاح مشکلی ایجاد نکنه امکان بارداری وجود داره.
    شما روز در میان نزدیکی کنید تا احتمال بارداری افزایش پیدا کنه.

15. با سلام و خسته نباشيد من حدود سه هفته است احساس درد در ناحيه پهلوي سمت چپ ميكنم و امروز روز ششم پريودم است . ميشه كمكم كنيدو بگيد اين درد چيه ؟
    قبلاً از كمكتون سپاسگذارم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 20 از 58
رفتن به صفحه :    ... 20 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید