شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. borzo

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    دیروز عادت دوستم تمام شد و من فردای آن با دوستم رابطه ای بدون دخول داشتم
    من آلت م را روی واژن قرار دادم و دخولی انجام نشد وبعد ش هم از کاندوم استفاده نمودم
    و منی ام درون کاندوم آمدم چون قبلش بدون کاندم استفاده کردم مشکلی پیش می آید یا نه
    و دوستم بعد از اینکه فهمیدم من وسواس دارم ساعت 6 بعد از ظهر همان روز 2 تا اچ دی و ساعت 6 صبح
    فردا 2 تا دیگر خورد آیا در این حالت احتمال حامگلی منتفی است
    و اینکه ایشان دوباره دچار خونریزی می شوند یا نه و باید تا نوبت بدی صبر کنم

2. سلام
    من قاعدگی خیلی منظمی داشتم اما ماه قبل دو روز زودتر شدم و این ماه هم 5 -6روز مانده به روز پریودم رابطه جنسی بدون کاندوم داشتم (در دو روز پشت سر هم ) و روز بعد از نزدیکی ....یعنی 4روز زودتر پریود شدم...
    میتونم مطمئن بشم که بارداری صورت نگرفته؟؟؟یا باید منتظر شم تا پریود بعدی؟؟

3. borzo نوشته است: با سلام
    من آلت م را روی واژن قرار دادم و دخولی انجام نشد وبعد ش هم از کاندوم استفاده نمودم
    و منی ام درون کاندوم آمدم چون قبلش بدون کاندم استفاده کردم مشکلی پیش می آید یا نه
    و دوستم بعد از اینکه فهمیدم من وسواس دارم ساعت 6 بعد از ظهر همان روز 2 تا اچ دی و ساعت 6 صبح

با توجه به نوع رابطه شما و زمان اون امکان بارداری نیست و لازم نبوده روش اورژانسی استفاده کنید
    احتمال خیلی زیاد زمان عادت بعدیشون جلوتر میوفته

4. سلام اقای کاربر حرفه ای ببخشیذ اینقذر سوال میکنم و بیشتر اوقات همم شما به پست من جواب میدید.این بازده 15 تا 21 رو مثلا من 17 مهر پریود شوم از 17 مهر بشمارم برم جلو یا از 17 ابان بشمارم بیام عقب؟کذومش؟

5. borzo

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    badomak نوشته است:
    borzo نوشته است: با سلام

با توجه به نوع رابطه شما و زمان اون امکان بارداری نیست و لازم نبوده روش اورژانسی استفاده کنید

مرسی یعنی بعد از استفاده از روش اورژانسی هیچ گونه خونریزی انجام نمی شود و تا ماه آینده باید صبر کرد

6. borzo نوشته است:
    badomak نوشته است:
    borzo نوشته است: با سلام

مرسی یعنی بعد از استفاده از روش اورژانسی هیچ گونه خونریزی انجام نمی شود و تا ماه آینده باید صبر کرد

معمولا اینگونه هست ولی اگه زودتر هم اتفاق افتاد از اثرات همین قرص هاست  و جای نگرانی نیست

7. viva_ نوشته است: سلام اقای کاربر حرفه ای ببخشیذ اینقذر سوال میکنم و بیشتر اوقات همم شما به پست من جواب میدید.این بازده 15 تا 21 رو مثلا من 17 مهر پریود شوم از 17 مهر بشمارم برم جلو یا از 17 ابان بشمارم بیام عقب؟کذومش؟

سلام

از شروع خونریزی بشمرید یعنی اگه 17 مهر خونریزی داشتید 15 ام سیکلتون میشه اول آبان و 21 ام سیکلتون میشه 7 آبان. بنابراین روزهای تخمک گذاری شما در این سیکل از اول تا هفتم آبانه. در این روزها برای آزاد سازی تخمک بیشترین احتمال رو میشه متصور شد.

8. ROZe_Sorkh نوشته است: سلام
    من قاعدگی خیلی منظمی داشتم اما ماه قبل دو روز زودتر شدم و این ماه هم 5 -6روز مانده به روز پریودم رابطه جنسی بدون کاندوم داشتم (در دو روز پشت سر هم ) و روز بعد از نزدیکی ....یعنی 4روز زودتر پریود شدم...
    میتونم مطمئن بشم که بارداری صورت نگرفته؟؟؟یا باید منتظر شم تا پریود بعدی؟؟

سلام

در صورت وقوع پریود بارداری منتفیه و جای نگرانی نیست.

9. سلام من تقریباهرماه ازقرص اورژانسی استفاده میکنم فقط ماهی یک بسته آیاضرری نداره درآینده میتونم بارداربشم؟باتشکر.

10. elham7363 نوشته است: سلام من تقریباهرماه ازقرص اورژانسی استفاده میکنم فقط ماهی یک بسته آیاضرری نداره درآینده میتونم بارداربشم؟باتشکر.

سلام

استفاده ی روش اورژانسی باعث نازایی نمیشه! اما
    به کارگیری این روش در سال بیش تر از 5 - 6 مرتبه توصیه نمیشه به خاطر اینکه نظم و مقدار طبیعی هورمون ها رو به هم میریزه.
    اگر که رابطه دارید و قصد بارداری ندارید به خودتون لطف کنید و از روش های ثابت (کاور، مصرف قرص، تزریق آمپول و ...) استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. با سلام . من 11 مهر پریود شدم و 20 مهر نزدیکی کردم.منی داخل واژن نریخت اما کاندوم هم نداشتیم.پریود ها من 24 و یا 26 روزه هستند و تا حالا دیر نکردم.امروز 1 بی بی چک استفاده کردم (3 هفته بعد نزدیکیه) منفی بود.و چند روز هم هست که داخل  ترشحاتم رشته های خونی میبینم اما تموم میشن و پریود نمیشم! آیا این خون لانه گزینی هست؟یعنی با این اوصاف میشه که حامله باشم؟

12. Ida_ نوشته است: با سلام . من 11 مهر پریود شدم و 20 مهر نزدیکی کردم.منی داخل واژن نریخت اما کاندوم هم نداشتیم.پریود ها من 24 و یا 26 روزه هستند و تا حالا دیر نکردم.امروز 1 بی بی چک استفاده کردم (3 هفته بعد نزدیکیه) منفی بود.و چند روز هم هست که داخل  ترشحاتم رشته های خونی میبینم اما تموم میشن و پریود نمیشم! آیا این خون لانه گزینی هست؟یعنی با این اوصاف میشه که حامله باشم؟

سلام

شما بادار نیستید و
    اون رگه ها علائم پریوده و به لانه گزینی ربطی نداره. بایستی منتظر پریود بمونید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. سلام .نامزدم  23 سال داره و بنده ماه گذشته به خاطر یک رابطه مشکوکی که با نامزدم داشتم دو قرص اورژانسی را با هم ایشان خوردند و پریود شدند ولی این ماه هنوز با توجه به اینکه چند روز از تاریخ پریودی گذشته ولی هنوز پریود نشدند

حالا سوال من این هست که این ممکنه علتش استفاده از قرص های اورژانسی بوده و آیا مصرف دوتایی قرص تاثیری در پریودی این ماه دارد و یا اینکه این تاخیر ممکنه به خاطر رابطه جنسی این ماه است و مشکوک هست و اینکه استرس حاصل از این تاخیر هم مزید بر علت شده فکر کنم ؟؟؟؟

با تشکر از شما

14. irsalam نوشته است: سلام .نامزدم  23 سال داره و بنده ماه گذشته به خاطر یک رابطه مشکوکی که با نامزدم داشتم دو قرص اورژانسی را با هم ایشان خوردند و پریود شدند ولی این ماه هنوز با توجه به اینکه چند روز از تاریخ پریودی گذشته ولی هنوز پریود نشدند

حالا سوال من این هست که این ممکنه علتش استفاده از قرص های اورژانسی بوده و آیا مصرف دوتایی قرص تاثیری در پریودی این ماه دارد و یا اینکه این تاخیر ممکنه به خاطر رابطه جنسی این ماه است و مشکوک هست و اینکه استرس حاصل از این تاخیر هم مزید بر علت شده فکر کنم ؟؟؟؟

با تشکر از شما

سلام

روش اورژانسی بارداری احتمالی به خاطر وجود رابطه ی مشکوک در سیکل قبلی رو منتفی میکنه و این تاخیر در پریود به خاطر دو مورد زیره:

1. مصرف قرص اورژانسی
    2. استرس از بارداری ناخواسته

اما اگر که در این سیکل رابطه ی مشکوک داشتید اونوقت احتمال بارداری وجود داره و همسرتون بایستی تست بتا بدن.

15. sajadd

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    روش استفاده از قرص ضدبارداری که خوندم اینه که اولین بار که قراره شروع به خوردن قرص بشه، روز 5 قاعدگی شروع به خوردن قرص کرده و روزی یه عدد قرص باید خورد تا 21 روز بعدش ،سپس باید یک هفته خوردن قرص رو متوقف کرد و بعد از یک هفته 21 قرص بعدی رو روزی یک عدد استفاده میشه.دوباره به هفته وقفه و بعد بسته 21 تایی بعدی و به همین منوال
    حالا سوالی که دارم اینه که اون هفته ای که هربار بین مصرف بسته  قرصها باید فاصله انداخت واسه اینه که توی اون یه هفته پریودی شکل میگیره؟ یعنی ریتم طبیعی پریود شدن در دوران مصرف قرص بصورت منظم حفظ میشه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 19 از 70
رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید