شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل مربوط به دست چپ

1. با سلام.
    مرد و 30 ساله هستم.
    مدتیه تو دست چپم  و بیشتر تو شونم و بازو و  گاهی ساعدم احساس خستگی زیادی دارم. طوری که حتی نگه داشتن لیوان آب یا مسواک زدن هم خستش میکنه. حتی اگر کاری نکنم باز این احساس رو دارم.
    ضمنآ این حسی که دارم طوریه که دوست دارم دستم رو محکم فشار بدم. بعدشم جدیدن حس میکنم با حرکت شونم این وضع بدتر میشه. بعضی وقتها ه کمی هم کتفم درد میکنه.
    البته این غلایم رو درست از وقتی دچارش که سر یک موضوعی عصبانی شدم . حالا نمیدونم به خاطر استرسه یا نه.
    چون مدت یک هفته ای هم بود که کار با وزنه های سبک رو شروع کرده بودم. و تو حرکتهای خاصی آرنجم صدا میداد و حتی شونه هام گاهی.
    ممکنه فقط به خاطر عصبی شدنم باشه ؟ چون درست از همون لحظه این اتفاق افتاد.
    ممنون میشم اگر پاسخ بدین.

2. rezakian نوشته است: با سلام.
    مرد و 30 ساله هستم.
    مدتیه تو دست چپم  و بیشتر تو شونم و بازو و  گاهی ساعدم احساس خستگی زیادی دارم. طوری که حتی نگه داشتن لیوان آب یا مسواک زدن هم خستش میکنه. حتی اگر کاری نکنم باز این احساس رو دارم.
    ضمنآ این حسی که دارم طوریه که دوست دارم دستم رو محکم فشار بدم. بعدشم جدیدن حس میکنم با حرکت شونم این وضع بدتر میشه. بعضی وقتها ه کمی هم کتفم درد میکنه.
    البته این غلایم رو درست از وقتی دچارش که سر یک موضوعی عصبانی شدم . حالا نمیدونم به خاطر استرسه یا نه.
    چون مدت یک هفته ای هم بود که کار با وزنه های سبک رو شروع کرده بودم. و تو حرکتهای خاصی آرنجم صدا میداد و حتی شونه هام گاهی.
    ممکنه فقط به خاطر عصبی شدنم باشه ؟ چون درست از همون لحظه این اتفاق افتاد.
    ممنون میشم اگر پاسخ بدین.

دوست عزیز باسلام
    اینکه درد ممکنه عصبی باشد اولین احتمال است و با گفته شما شاید دقیقا علت بیماری باشد
    صداییی شبیه گشیده شدن دو تکه چوب به هم یا صدای تق از مفاصل نشانگر شروع ساییدگی است پس نیاز به مراجعه به اورتپد دارید اگر از نظر مفصلی پزشک تشخیص دادن مشکلی نیست باید برای بی حسی که توان نگهداری یک لیوان را از شما میگیرد باید به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید
    با ارزوی سلامتی برای شما

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام.ببخشید  اگه سوالمو جای درستی نپرسیدم نمیدونم کجا باید میذاشتم.
      خانمی 27 ساله ام از 4 ماه قبل در قسمت مچ، زانو و ارنج دچار درد و گاهی احساس خواب الودگی و سنگینی در این نواحی شدم. جواب ازمایش روماتیسمم منفی بود. پزشک واسم قرص پیاسکلدین تجویز کرد بعد از 2ماه مصرف قرص هنوز درد داشتم. به پزشک دیگه ای مراجعه کردم و ازمایش خون و ادرار دادم که نتایج نرمال بود و به پیشنهاد پزشک مصرف پیلسکلدین رو کنار گذاشتم. الان درد اون نواحی کمتر شده ولی درد در نواحی بازو و ارنج هم بهش اضافه شده میخواستم بدونم علت این درد ها چی میتونه باشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید