شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بیبی چکم 2 تاش منفی شده باردارن؟

1. سلام
    8 شهریور آخرین تاریخ پریودم بود روز 23 شهریور با نامزدم نزدیکی سطحی داشتم یعنی باکرم
    یک هفته بعد از تاخیر پریود بیبی چک گذاشتم منفی بود, 2 هفته بعد از تاخیر هم منفی بود آزمایش خونم هم منفی بود
    3 هفته است تاخیر دارم هنوز پریود نشدم احتمال بارداری هست
    ؟
    پریودام نامنظمه تخمدان پلی کیستیک متفورمین و  ویتاگنوس این ماه خوردم که به علت ناسازگاری با معده وسط ماه قطعش کردم
    علت تاخیر پریود چیست؟
    استرس دارم ودر حال حاضز زیر دلم هم درد مبهمی داره توی هفته اول بعد تاخیر نفخ شدیدی داشتم که برطرف شده الان البته شاید ویروس یا غذای آلوده بوده
    تو رو خدا یکی بگه به آز بتا می شه اعتماد کرد
    نامزدم فکر نکنم پیشابش نزدیک دهانه واژن شده باشه

2. سلام ،خسته نباشید.من روز چهارم پریودم نزدیکی محافظت نشده داشتم،اما چون قصد بارداری نداشتم قرص دوقلوی لونژیل مصرف کردم با فاصله ۱۲ ساعت،که بعد اون پریودم خیلی کم شد و بعد از ۴،۵روز یکم لکه بینی داشتم،بعد از اون،حدود ۱۴،۱۵ روز پیش،گلودرد گرفتم و لنف زیر غبغبم باد کرد،که دکتر ( دکتر داروخانه بودند البته) برام قرص سفالکسین تجویز کردن که دوره اش ۵ روزه بود،با توجه به اینکه من پریودم اکثرا منظمه،و اینکه تا به حال از سفالکسین استفاده نکرده بودم (در سایت غیر ایرانی خواندم که از عوارض آنتی بیوتیک عقب افتادن پریود هم هست که خیلیها شکایت کرده بودن) ،و اینکه این ماه میشه گفت تحت فشار و استرس بودم،آیا احتمال بارداری وجود دارد؟البته این چند روز دو تا بیبی چک مختلف،با فاصله ۵ روز انجام دادم و هر دو منفی بودند!در ضمن ۲۸ سال دارم.
    با تشکر از شما
    موفق باشید Smile

3. sharareh2007 نوشته است: سلام
    8 شهریور آخرین تاریخ پریودم بود روز 23 شهریور با نامزدم نزدیکی سطحی داشتم یعنی باکرم
    یک هفته بعد از تاخیر پریود بیبی چک گذاشتم منفی بود, 2 هفته بعد از تاخیر هم منفی بود آزمایش خونم هم منفی بود
    3 هفته است تاخیر دارم هنوز پریود نشدم احتمال بارداری هست
    ؟
    پریودام نامنظمه تخمدان پلی کیستیک <a>متفورمین</a> و  ویتاگنوس این ماه خوردم که به علت ناسازگاری با معده وسط ماه قطعش کردم
    علت تاخیر پریود چیست؟
    استرس دارم ودر حال حاضز زیر دلم هم درد مبهمی داره توی هفته اول بعد تاخیر نفخ شدیدی داشتم که برطرف شده الان البته شاید ویروس یا غذای آلوده بوده
    تو رو خدا یکی بگه به آز بتا می شه اعتماد کرد
    نامزدم فکر نکنم پیشابش نزدیک دهانه واژن شده باشه

سلام
    تا زمانی که دخول صورت نگرفته باشه احتمال بارداری خیلی خیلی کم میباشد خودتان هم که میگویید نزدیکی سطحی بوده وبکارت دارید پیشاب هم میگویید نزدیک دهانه واژن ریخته نشده واز همه مهمتر میگویید که سابقه پریود نامنظم هم دارید پس چرا انقدر نگران و مضطرب هستید؟
    اصلا شاید همین استرس و ترس از بارداری باعث شده که پریودیتان عقب بیفتد سعی کنید خونسرد وآرام باشید و برای پیگیری بهتر به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید.

شاد و سربلند باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. seddigheh نوشته است: سلام ،خسته نباشید.من روز چهارم پریودم نزدیکی محافظت نشده داشتم،اما چون قصد بارداری نداشتم قرص دوقلوی لونژیل مصرف کردم با فاصله ۱۲ ساعت،که بعد اون پریودم خیلی کم شد و بعد از ۴،۵روز یکم لکه بینی داشتم،بعد از اون،حدود ۱۴،۱۵ روز پیش،گلودرد گرفتم و لنف زیر غبغبم باد کرد،که دکتر ( دکتر داروخانه بودند البته) برام قرص <a>سفالکسین</a> تجویز کردن که دوره اش ۵ روزه بود،با توجه به اینکه من پریودم اکثرا منظمه،و اینکه تا به حال از <a>سفالکسین</a> استفاده نکرده بودم (در سایت غیر ایرانی خواندم که از عوارض آنتی بیوتیک عقب افتادن پریود هم هست که خیلیها شکایت کرده بودن) ،و اینکه این ماه میشه گفت تحت فشار و استرس بودم،آیا احتمال بارداری وجود دارد؟البته این چند روز دو تا بیبی چک مختلف،با فاصله ۵ روز انجام دادم و هر دو منفی بودند!در ضمن ۲۸ سال دارم.
    با تشکر از شما
    موفق باشید Smile

سلام

در اون روزی که رابطه داشتید امکان بارداری تقریبا وجود نداره.
    روش اورژانسی رو هم (که نیاز نبوده) درست استفاده کردید، بنابراین بارداری منتفیه.
    بی بی چک رو 3 هفته بعد از نزدیکی تست کنید چون قبل این تایم جوابش قابل اطمینان نیست. هر چند که در مورد شما باز هم منفی خواهد بود.

5. اولین روز پریودیم 25/8 بود الان 46 رور می گذرد پریود نشدم  دیروز آز بتا دادم 9/56 دراومد و منفی بود ، بی بی چکم منفی بود . چند روزیه که نفس تنگی و دل درد در ناحیه سمت راست شکمم دارمدوست دارم بچه دار بشم اما الان توی بلاتکلیفیم .

6. bahar23 نوشته است: اولین روز پریودیم 25/8 بود الان 46 رور می گذرد پریود نشدم  دیروز آز بتا دادم 9/56 دراومد و منفی بود ، بی بی چکم منفی بود . چند روزیه که نفس تنگی و دل درد در ناحیه سمت راست شکمم دارمدوست دارم بچه دار بشم اما الان توی بلاتکلیفیم .

سلام

چند روز بعد از آخرین نزدیکی تست دادید؟
    تیتراژ نزدیک به مقدار 10 هست و به نظر من مشکوکه.
    2 - 3 روز بعد تست رو تکرار کنید.
    در صورت عدم بارداری، به متخصص مراجعه کنید شاید کمبود هورمون پروژسترون علت تاخیر در پریودتون باشه همچنین نزدیکی ها رو روز در میان در ایام تخمک گذاری انجام بدید تا احتمال بارداری افزایش پیدا کنه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید