شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. سلام

ايا ميشود بر اثر پريدن يه بچه در حدود 9 ساله بر روي كمر ادم پرده بكارت  از بين بره

2. roya555 نوشته است: سلام

ايا ميشود بر اثر پريدن يه بچه در حدود 9 ساله بر روي كمر ادم پرده بكارت  از بين بره

دوست عزیزم سلام پرده بکارت تنها در صورتی پاره میشود که چیزی داخل واژن شود وبا پریدن بچه روی کمر پاره نمی شود فکر خودت را مشغول نکن زندگی زیبایت را ادامه بده.

3. roya555 نوشته است: سلام

نه پرده بکارت که توی کمرتون نیست که پاره بشه اما ممکنه دیسک کمر بگیرین یا به ستون فقراتتون اسیب برسه

4. aram92 نوشته است: سلام دوستان عزیز که به ما کمک میکنید و اطلاعاتتون رو در اختیار ما میذارید
    من دختر 19 ساله ام.مجرد.یک سال پیش با دوست پسرم رابطه داشتم که از مقعد این اتفاق افتاد که فقط درد کشیدم و حتی یک سانت هم داخل نرفت.من از همون روز درد داشتم.حس میکنم پارگی ایجاد شده چون تو این یک سال موقع دفع درد دارم و سوزش عجیبی داره و اگه شکمم سفت باشه خون میاد.تازه همون روز آخرش لک خون موقع تمیز کردن دیدم که فکر کنم از همون دخول اشتباه بود.بعد اون اتفاق که تنهام گذاشتن و من موندم با کلی پشیمونی.هیچ امیدی به آینده ندارم.میترسم پرده ام پاره شده باشه و زخم مقعدم خوب نشه.من تقریبا 3ماه هست که از لحاظ روحی بهتر شدم.دکتر هم نمیتونم برم.خجالت میکشم و میترسم.الان فقط پماد کالاندولا میزنم.چیکار کنم؟چطور بفهمم مشکلی ندارم:'(

دوست خوبم سلام اگر دخول فقط در مقعد صورت گرفته باشد خیالت راحت باشد که پرده بکارتت سالم است واون خون هم برای مقعدت بوده ولی اگر دخول در جلو صورت گرفته باشد احتمال آسیب دیدگی یا پارگی پرده بکارت وجود دارد

5. سلام

من داشتم ميگشتم ديدم يكي از كاربرا اين سوالو پرسيده كه ايا با پريدن يك پچه روي كمر پرده بكارت از بين ميره يا نه وچند كاربر جواب داده بودن نه نامزد من به من گفته پردشو اينجوري از دست داده يعني به من دروغ داده تو رو خدا دارم ديوونه ميشم من خيلي بهش اعتماد داشتم يعني بهم دروغ داده

6. reza716 نوشته است: سلام

من داشتم ميگشتم ديدم يكي از كاربرا اين سوالو پرسيده كه ايا با پريدن يك پچه روي كمر پرده بكارت از بين ميره يا نه وچند كاربر جواب داده بودن نه نامزد من به من گفته پردشو اينجوري از دست داده يعني به من دروغ داده تو رو خدا دارم ديوونه ميشم من خيلي بهش اعتماد داشتم يعني بهم دروغ داده

سلام دوست عزیز قبل از شک کردن به همسرتون ازش دقیق یکبار دیگه بپرسین و تو ضیح کامل رو اینجا بذارین تا اگه درحد معلومات من بود بهتون کمک کنم زندگی روسخت نگیرین

7. سلام رضای عزیز

لطفا قصاص قبل از جنایت نکنید تا از چیزی مطمئن نیستید ، این احتمال را بدهید که اگر نامزد شما راست گفته باشد وشما بخواهید در مقابلش جبهه بگیرید و خدایی نکرده به ایشون تهمت بزنید ، چه تاثیرات سوئی میتواند داشته باشد و چقدر دل سردی میاورد.

توصیه کاربر عزیز mohammadjoon26 را عملی کنید.
    خونسرد باشید وکار ناعاقلانه ای انجام ندهید تا خدایی نکرده پشیمانی به بار بیاورد.
    نتایج توضیحات نامزدتان را برایمان بنویسید تا بهتر بتوانیم به شما کمک کنیم.

موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. aram92 نوشته است: سلام دوستان عزیز که به ما کمک میکنید و اطلاعاتتون رو در اختیار ما میذارید
    من دختر 19 ساله ام.مجرد.یک سال پیش با دوست پسرم رابطه داشتم که از مقعد این اتفاق افتاد که فقط درد کشیدم و حتی یک سانت هم داخل نرفت.من از همون روز درد داشتم.حس میکنم پارگی ایجاد شده چون تو این یک سال موقع دفع درد دارم و سوزش عجیبی داره و اگه شکمم سفت باشه خون میاد.تازه همون روز آخرش لک خون موقع تمیز کردن دیدم که فکر کنم از همون دخول اشتباه بود.بعد اون اتفاق که تنهام گذاشتن و من موندم با کلی پشیمونی.هیچ امیدی به آینده ندارم.میترسم پرده ام پاره شده باشه و زخم مقعدم خوب نشه.من تقریبا 3ماه هست که از لحاظ روحی بهتر شدم.دکتر هم نمیتونم برم.خجالت میکشم و میترسم.الان فقط پماد کالاندولا میزنم.چیکار کنم؟چطور بفهمم مشکلی ندارم:'(

دوست عزیز در صورتیکه دخول از واژن صورت بگیرد بکارت از بین می رود و در غیر این صورت خیالتون راحت باشه. در مورد مشکلتون اگر واقعا تا این اندازه بعد از یکسال هنوز مشکل و درد در ناحیه مقعد دارید حتما باید زیر نظر متخصص درمان بشید و خودسرانه کالاندولا مصرف نکنید .توصیه می کنم خجالت رو کنار بگذارید و به پزشک مراجعه کنید .موفق باشید

9. سلام من نزدیکی بدون دخول داشتم ولی شایدحدود1ساعت بعدمتوجه شدم سوزش ادرار دارم فکرکردم ممکنه خراشی در اطراف واژن ایجادشده باشه و ربطی به پرده نداره ولی حدود دو ساعت بعد یک ساعتی خوابیدم وقتی بیدارشدم و به دستشویی رفتم سوزش ادرارم خیلی کم شده بودولی ترشح زرد رنگی همراه باخون از من خارج شدآیاپرده من آسیب دیده؟؟؟؟؟؟؟نامزدم ادعا میکنه که هیچ ضربه ای نزده واتفاقی نیفتاده ولی من یادمه فشار دادن ولی من از ترس پاهامو محکم بستم و هرطوری بود خودمو نجات دادم و اجازه ندادم .

یعنی پرده من اسیب دیده؟؟؟
    چرا بلافاصله خون ندیدم؟؟؟

پرید من 10 روز طول میکشه و این رابطه 3روز بعد از تموم شدن پریدیم بوده.گاهی اوقات وسط ماه لکه بینی هایی دارم که معمولا 3 یا 4روز طول میکشه.ولی هیچوقت درد نداشته یکبار هم نبوده...ماه قبل هم هیچ لکه بینی نداشتم

10. در صورتی که دخول صورت نگرفته باشه  بکارت از بین نمیره ولی با توجه به سوزش  ممکنه پرده خراشیده و یا آسیب دیده باشه که این موضوع فقط با معاینه پزشک
      مشخص می شه.

11. سلام
    ببخشید نمیدونم سؤالم تکراریه یا نه.آیا اپیلاسیون ناحیه تناسلی به پرده آسیب میزنه؟من تا حالا چند بار اپیلاسیون کردم و حالا نگرانم که نکنه به پرده ام آسیبی رسیده باشه.

12. Nargesi نوشته است: سلام
    ببخشید نمیدونم سؤالم تکراریه یا نه.آیا اپیلاسیون ناحیه تناسلی به پرده آسیب میزنه؟من تا حالا چند بار اپیلاسیون کردم و حالا نگرانم که نکنه به پرده ام آسیبی رسیده باشه.

سلام

خیر به بکارت آسیبی نمیرسه و جای نگرانی نیست.

13. سلام
    میشه در مورد پرده حلقوی دیواره بلند توضیح بدید و اینکه با رابطه جنسی آسیب میبینه یا نه

14. farzad_alale نوشته است: سلام
    میشه در مورد پرده حلقوی دیواره بلند توضیح بدید و اینکه با رابطه جنسی آسیب میبینه یا نه

سلام

بکارت حلقوی اگه ساده باشه که هم میتونه آُسیب ببینه و هم ازاله بشه اما
    بکارت حلقوی ارتجاعی آسیب میبینه اما ممکنه و باز ممکنه با دخول ازاله نشه و با اولین زایمان طبیعی از بین بره.

15. سلام
    دختری هستم چند سال پیش از درخت افتادم بعد تا چند روز درد شدیدی در ناحیه پرده داشتم آیا امکان پارگی پرده وجود دارد؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 22 از 35
رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید