شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

وحشت از آينده...

1. sepra

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت اقاي دكتر
    مشكل عجيبي برام پيش اومده
    پسري هستم 24 ساله كه تازه درسم تموم شده و در شرف رفتن به سربازي هستم.
    نامزدم (كه البته هنوز شرايط ازدواج برامون پيش نيومده) ترس عجيبي از آينده داره.
    از اينكه مرور زمان ما رو از هم خسته كنه وحشت عجيبي داره. اصلا به آينده زندگيمون خوشبين نيست و همش مي ترسه يه عاملي باعث بشه تا من و او از هم جدا بشيم.
    و اين در حاليه كه به شدت از لحاظ روحي به من وابسته است... و ترس دوري از من به شدت عذابش ميده

تا پيش هم هستيم خوشحال و سرخوشه و به محضي كه ازهم جدا ميشيم و تنها ميشه اين ترس و نگراني و نااميدي از اينده وجودشو مي گيره...

البته بايد بگم كه نامزدم بسيار حساس و شكننده هستش و جديدا خيلي هم نااميد Crying or Very sad

در ضمن از زمان آشناييمون كه حدود 3 سالي ميشه جز من نه با كسي حرف ميزنه و درد دل ميكنه.
    مي خواستم ازتون خواهش كنم تا منو راهنمايي كنيد كه چي كار بايد بكنم...؟ چه رفتاري بايد بكنم؟ چه طور بايد برخورد كنم...؟ خيلي برام مهمه...

قبلا از راهنماييتون ممنونم

2. sepra نوشته است: با سلام خدمت اقاي دكتر
    مشكل عجيبي برام پيش اومده
    پسري هستم 24 ساله كه تازه درسم تموم شده و در شرف رفتن به سربازي هستم.
    نامزدم (كه البته هنوز شرايط ازدواج برامون پيش نيومده) ترس عجيبي از آينده داره.
    از اينكه مرور زمان ما رو از هم خسته كنه وحشت عجيبي داره. اصلا به آينده زندگيمون خوشبين نيست و همش مي ترسه يه عاملي باعث بشه تا من و او از هم جدا بشيم.
    و اين در حاليه كه به شدت از لحاظ روحي به من وابسته است... و ترس دوري از من به شدت عذابش ميده
    تا پيش هم هستيم خوشحال و سرخوشه و به محضي كه ازهم جدا ميشيم و تنها ميشه اين ترس و نگراني و نااميدي از اينده وجودشو مي گيره...
    البته بايد بگم كه نامزدم بسيار حساس و شكننده هستش و جديدا خيلي هم نااميد Crying or Very sad
    در ضمن از زمان آشناييمون كه حدود 3 سالي ميشه جز من نه با كسي حرف ميزنه و درد دل ميكنه.
    مي خواستم ازتون خواهش كنم تا منو راهنمايي كنيد كه چي كار بايد بكنم...؟ چه رفتاري بايد بكنم؟ چه طور بايد برخورد كنم...؟ خيلي برام مهمه...
    قبلا از راهنماييتون ممنونم

سلام،
    در این مورد باید با فرد موردنظر مصاحبه شود و علل این ترس مشخص شود تا بتوان راه مناسب را مشخص نمود. به نظر من شما می توانید با صحبت با ایشان و علت یابی ترس به یافته های خوبی برسید و با توجه به این یافته ها راه حل های مناسب را اتخاذ کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید