شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 12 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. با عرض سلام و خسته نباشید
    حدود 5 سال است که ازدواج کردم ر این ماه در روز 6و8و10 پریودی با همسرم نزدیکی داشتم و اب منی داخل واژنم ریخته شد ولی بعد از نزدیکی در روز 6 خونریزیم قطع شد در صورتی که ماه های قبل تا روز اخر خونریزی داشتم پریودی های من 10 روز است و بعد از پریودی باز هم نزدیکی داشتیم ایا احتمال بارداری وجود دارد اگر بخواهم از بیبی چک استفاده کنم چه زمانی مناسب است

2. سلام.من 23 سالمه و پریودم منظم نیست.در 14 شهریور پریود شدم به مدت 7 روز و در 15 مهر پریود شدم به مدت 7 روز.بلافاصله پس از اتمام پریودم یعنی در تاریخ 22 مهر در این ماه نزدیکی با جلوگیری طبیعی داشتم،منی بیرون ریخته شد و پیشآب هم گرفته شد.آیا احتمال بارداری وجود دارد؟در چه روزهایی نباید نزدیکی داشته باشم؟

3. ghghgh نوشته است: سلام.من 23 سالمه و پریودم منظم نیست.در 14 شهریور پریود شدم به مدت 7 روز و در 15 مهر پریود شدم به مدت 7 روز.بلافاصله پس از اتمام پریودم یعنی در تاریخ 22 مهر در این ماه نزدیکی با جلوگیری طبیعی داشتم،منی بیرون ریخته شد و پیشآب هم گرفته شد.آیا احتمال بارداری وجود دارد؟در چه روزهایی نباید نزدیکی داشته باشم؟

سلام
    خیر احتمال بارداری وجود نداره. شما هر زمان بخواید میتونید نزدیکی داشته باشید، فقط در روزهای پرخطر بیشتر احتیاط کنید.

4. sahar1234_2 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید
    حدود 5 سال است که ازدواج کردم ر این ماه در روز 6و8و10 پریودی با همسرم نزدیکی داشتم و اب منی داخل واژنم ریخته شد ولی بعد از نزدیکی در روز 6 خونریزیم قطع شد در صورتی که ماه های قبل تا روز اخر خونریزی داشتم پریودی های من 10 روز است و بعد از پریودی باز هم نزدیکی داشتیم ایا احتمال بارداری وجود دارد اگر بخواهم از بیبی چک استفاده کنم چه زمانی مناسب است

سلام
    من درست متوجه شدم؟ شما در زمان پریود نزدیکی داشتید؟!
    اگه اینطور بوده احتمال بارداری وجود نداره.

5. سلام. من چند روز قبل در مورد مصرف اشتباه قرصLD و قطع پریودم در روز دوم ازتون سوال پرسیدم. اولا بابت جوابتون ممنونم. در ضمن پریود من این ماه فقط 2 روز بود در صورتی که همیشه 6-7 روز بوده. میخواستم بدوم علت این کم شدن ناگهانی چی میتونه باشه؟(واسه اطمینان از عدم بارداری ازمایش بتا هم دادم که جواب منفی بود)

6. سلام قبلا سوالم رو گفتم
    من با نامزدم تماس جنسی داشتم لاپایی بوده آبم روی آلت ریخته نشده باید 4 5 مهر پریود میشد که نشده گهگداری پریوداش نامنظمه اما اینسری دیگه خیلی طولانی شده داره میشه یک ماه که به تعویق افتاده

حدود 35 روز بعد از نزدیکی بی بی چکم استفاده کردیم منفی بود آیا جواب بی بی چک مطمینه ؟ امکان بارداری با پیشاب وجود داره ؟

دخولی صورت نگرفته

آخه دیگه پریودیش بیش از اندازه طول کشیده خیلی نگگرانم

7. خه نکته اینجاس که ایشون میگن پریودشون متفاوت بوده (
    یعنی درد داشتن ولی خونریزی کم تر و رقیق تر بوده) و با توجه به این که 6-7 روز بعد از حاملگی ِ فرضی لانه گزینی انجام میشه به نظرتون این خونریزی که 5 روز طول کشیده ( در روز اخر در حد ِ لکه بینی بوده ) ممکن هست به علت لانه گزینی باشه ؟
    به نظرتون ازمایش بتا اچ سی جی 100% قابل ِ استناد هست ؟
    یعنی حالت فیزیولوژیک یا پاتولوژیک ِ خاصی وجود نداره که این ازمون رو به اشتباه بندازه ؟
    اگر اینجوری هست پس چه توضیحی برای """"درد ناحیه زیر شکم""" . حالت تهوع . خستگی مفرط .تکرر ادرار که از علایم اولیه هستن وجود داره ؟
    چون احتمال حتی کم هم ممکنه درد ِ سر ساز باشه ...
    با تشکر

8. سلام...بعد از روش اورزانسی شخص پریود میشه؟

اگه اره..میشه بعد روش. هر روز یک قرص خورد تا دیرتر پریود شد؟

9. سلام من چند روز یعد از پریودم با نامزدم رابطه سطحی داشتم ..
    من 30 شهریور پریود شدم..
    الان 28 هستش..باید همین روزا پریود میشدم اما نشدم ..
    یعنی باردارم؟!
    با توجه به این که من بعد از پریودم خدود دو هفته خیلی مریض بودمو 8تا آمپولای پنسیلینو اینا یکیشم 18000000 بود زدم. ..کلیم قرص آنتی بیوتیک خوردم..
    یعنی میتونه واسه اونا به تاخیر بیفته؟

10. tannaz9267 نوشته است: سلام من چند روز یعد از پریودم با نامزدم رابطه سطحی داشتم ..
    من 30 شهریور پریود شدم..
    الان 28 هستش..باید همین روزا پریود میشدم اما نشدم ..
    یعنی باردارم؟!
    با توجه به این که من بعد از پریودم خدود دو هفته خیلی مریض بودمو 8تا آمپولای پنسیلینو اینا یکیشم 18000000 بود زدم. ..کلیم قرص آنتی بیوتیک خوردم..
    یعنی میتونه واسه اونا به تاخیر بیفته؟

سلام . اگه منظورتون از رابطه سطحی نزدیکی هستش باید مشخص کنید  چند روز بعد از پریودی نزدیکی داشتید .اگه 30 شهریور پریود شده باشید از 10 مهر تا 20 مهر احتمال بارداری وجود داره . تست بی بی چک بدید و اگه منفی بود و تا چند روز دیگه هم پریود نشدید دوباره تست بی بی چک بدید .برای اطمینان آزمایش خون سریعتر و مطمئن تر جواب می ده .البته مصرف دارو و آنتی بیوتیک می تونه در تاریخ پریودی شما اختلال ایجاد کنه و اونو به تاخیر بندازه .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. ghghgh نوشته است: سلام.من 23 سالمه و پریودم منظم نیست.در 14 شهریور پریود شدم به مدت 7 روز و در 15 مهر پریود شدم به مدت 7 روز.بلافاصله پس از اتمام پریودم یعنی در تاریخ 22 مهر در این ماه نزدیکی با جلوگیری طبیعی داشتم،منی بیرون ریخته شد و پیشآب هم گرفته شد.آیا احتمال بارداری وجود دارد؟در چه روزهایی نباید نزدیکی داشته باشم؟

اگر دقیقا روز بعد از اتمام پریودی نزدیکی داشتید احتمال بارداری نیست .از روز 10 سیکل ( یعنی 10 روز بعد از اولین روز پریودی ) تا روز 20 سیکل ( یعنی 20 روز بعد از اولین روز پریودی) که روزهای پر خطر هستش امکان بارداری  زیاده .البته با توجه به اینکه گفتید پریودی نا منظم هستش باید ریسک کمتری کنید .

12. نه اصلا دخول انجام نگرف فقط لای پا..
    فقط مثلا شاید به پیش آب شک داشته باشم همین..
    و اینکه قبل از 10 مهر هم بوده ..
    30دشهریور هم پریود شدم..

13. sajadd

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام به دوستان
    من و خانومم 4 ماهه عقد کردم و تا دو سال دیگه عروسی نمیکنیم. الان با خانومم رابطه کامل دارم. به هیچ وجه نمیخوایم بارداری پیش بیاد و میخایم که یه روش پیشگیری مطمئن داشته باشیم
    توی این 4 ماه فقط من از کاندوم استفاده کردم و خانوم من قرص نمیخوره. تا الان که مشکلی پیش نیومده.
    من از ابتدای لحظه ای که میخوام دخول کنم کاندوم رو استفاده میکنم و تا ارضا شدنم اونو در نمی آرم. داخل واژون هم انزال میکنم و لحظه انزال آلتم رو از واژن بیرون نمیارم.  حالا یه سوال دارم و اونم اینکه با توجه به اینکه میگن موفقیت روش استفاده از کاندوم مردانه حدود 94 درصده آیا بازم احتمال باداری هست؟ آخه خوب اگر کاندوم پاره شه که امکان نداره آدم متوجه نشه.حتما بعدا از اتمام رابطه مرد میفهمه که کاندومش پاره شده و اون موقع میتونه روش اورژانسی رو استفاده کنه. البته من یکبار هم نشده که کاندوم پاره شه
    آیا روشی که انتخاب کردیم و استفاده میکنیم کافیه و اطمینانیه؟ یا اینکه باید در عین حال که کاندوم گذاشتم ،انزال رو هم خارج از واژن انجام بدم و روش طبیعی رو هم بهش اضافه کنم واسه اطمینان بیشتر؟
    من اصلا نمیخام بارداری پیش بیاد.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.مرسی

14. sajadd نوشته است: سلام به دوستان
    من و خانومم 4 ماهه عقد کردم و تا دو سال دیگه عروسی نمیکنیم. الان با خانومم رابطه کامل دارم. به هیچ وجه نمیخوایم بارداری پیش بیاد و میخایم که یه روش پیشگیری مطمئن داشته باشیم
    توی این 4 ماه فقط من از کاندوم استفاده کردم و خانوم من قرص نمیخوره. تا الان که مشکلی پیش نیومده.
    من از ابتدای لحظه ای که میخوام دخول کنم کاندوم رو استفاده میکنم و تا ارضا شدنم اونو در نمی آرم. داخل واژون هم انزال میکنم و لحظه انزال آلتم رو از واژن بیرون نمیارم.  حالا یه سوال دارم و اونم اینکه با توجه به اینکه میگن موفقیت روش استفاده از کاندوم مردانه حدود 94 درصده آیا بازم احتمال باداری هست؟ آخه خوب اگر کاندوم پاره شه که امکان نداره آدم متوجه نشه.حتما بعدا از اتمام رابطه مرد میفهمه که کاندومش پاره شده و اون موقع میتونه روش اورژانسی رو استفاده کنه. البته من یکبار هم نشده که کاندوم پاره شه
    آیا روشی که انتخاب کردیم و استفاده میکنیم کافیه و اطمینانیه؟ یا اینکه باید در عین حال که کاندوم گذاشتم ،انزال رو هم خارج از واژن انجام بدم و روش طبیعی رو هم بهش اضافه کنم واسه اطمینان بیشتر؟
    من اصلا نمیخام بارداری پیش بیاد.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.مرسی

ذوست عزیز درصد ریسک کاندوم خیلی هم کم نیست  و آمارها نشون می ده که سالانه از هر 100 نفر که با کاندوم مردانه جلوگیری داشتند ، 20 نفر باردار شدند . پارگی کاندوم تنها دلیل بارداری نیست بلکه ممکنه استفاده از کاندوم به طرز صحیح صورت نگیره یا به هر دلیل دیگه ، کاندوم خیلی روش مطمئنی نیست . توصیه می کنم از قرص های جلوگیری و با زمان بندی دقیق استفاده کنید . در ضمن در روزهای پر خطر ( 10 سیکل تا 20 سیکل )نزدیکی نکنید و احتیاط کنید .

15. tannaz9267 نوشته است: نه اصلا دخول انجام نگرف فقط لای پا..
    فقط مثلا شاید به پیش آب شک داشته باشم همین..
    و اینکه قبل از 10 مهر هم بوده ..
    30دشهریور هم پریود شدم..

اگه نزدیکی صورت نگرفته و قبل از 10 مهر هم بوده احتمال بارداری نیست فقط اینو بگم بهتون که پیش اومده که بدون دخول هم فرد باردار بشه پس احتیاط کنید . اگه تا چند روز آینده پریود نشدید تست بی بی چک بدید .البته تکرا می کنم مصرف دارو و آنتی بیوتیک پریود رو به تاخیر می ندازه .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 12 از 70
رفتن به صفحه :    ... 12 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید