شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نعوظ

1. به نام خدا
    با سلام
    من در شبانه روز وخصوصا شبها چندین بار بدون دلیل حالت نعوظ دارم وبه همین دلیل تنم  شدیدا می لرزد.نفس نفس میزنم وراه رفتن برایم مشکل می شود.هنگام خواب حالم بدتر می شود.هر ان احساس می کنم می خواهم جنب شوم ولی نمی توانم .اخیرا چشمانم هم تار می بیند و ضعف می کنم.البته این حالات وجود دارد تا اینکه در خواب جنب می شوم وتا چند روز بعد از ان مشکلی ندارم اما پس از چند روز دوباره همان بلا سرم می اید. تا کنون به 5پزشکاز جمله ارولژر مراجعه کرده ام اما تشخیص نداده اند.دو سال است که این دردها را تحمل می کنم خواهش می کنم مرا راهنمایی کنیدا و اگر دارویی می شناسید معرفی کنید چون زندگی برایم مشکل شده است.با تشکر

2. aapa نوشته است: به نام خدا
    با سلام
    من در شبانه روز وخصوصا شبها چندین بار بدون دلیل حالت نعوظ دارم وبه همین دلیل تنم  شدیدا می لرزد.نفس نفس میزنم وراه رفتن برایم مشکل می شود.هنگام خواب حالم بدتر می شود.هر ان احساس می کنم می خواهم جنب شوم ولی نمی توانم .اخیرا چشمانم هم تار می بیند و ضعف می کنم.البته این حالات وجود دارد تا اینکه در خواب جنب می شوم وتا چند روز بعد از ان مشکلی ندارم اما پس از چند روز دوباره همان بلا سرم می اید. تا کنون به 5پزشکاز جمله ارولژر مراجعه کرده ام اما تشخیص نداده اند.دو سال است که این دردها را تحمل می کنم خواهش می کنم مرا راهنمایی کنیدا و اگر دارویی می شناسید معرفی کنید چون زندگی برایم مشکل شده است.با تشکر

سلام،
    سن تان را مشخص نکردید ولی احتمالا جوان هستید و در زمینه جنسی کم تجربه می باشید. به نظر من با توجه به توضیحاتی که دادید شما بیمار نیستید که احتیاج به درمان داشته باشید، این حالت طبیعی است و با بالا رفتن تجربه شما بهبود می یابد.

3. با سلام وخسته نباشید

الت من خیلی زود نعوض میکنه انقدر که میدونم نباید ای گونه باشه از دوستانم هم پرسیدم این جوری نیست

4. با سلام خدمت شما و خسته نباشيد

من هنگام صبح وقتي از خواب بيدار ميشم معمولا هنگام صبحانه خوردن اغلب به صورت ناخوداگاه آلتم نعوظ پيدا مي‌كنه و اين رو هم مي‌دونم كه كاملا طبيعي و خوبه اما وقتي اينطوري مي‌يشم  آلتم به وضوح ديده ميشه . من چون مجرد هستم جلوي خانواده خيلي خجالت مي‌كشم و هميشه سعي مي‌كنم كسي در اين حالت من رو نبينه.

1- نعوظ من اغلب سريع اتفاق مي‌افته (آلتم سريع نعوظ پيدا مي‌كنه) آيا مشكلي در من وجود داره؟

2- بعضي اوقات در حال نعوظ در حالت نشستن من مجبور مي‌شم بلند شم يك شك خجالت به من وارد مي‌شه كه باعث مي‌شه در عرض 5 تا 10 ثانيه آلت كاملا جمع بشه آيا اين به من آسيبي وارد مي‌كنه؟

3- من صبح‌ها حالت روحي نزديكي پيدا ميكنم و  بعضي اوقات افكار رابطه جنسی دارم آيا طبيعي هست ؟ بهترين موقع نزديكي از نظر پزشكي چه زماني هست؟  

4- آيا شما روشي رو ميشناسيد كه آدم ناخوداگاه نعوظ پيدا نكنه ؟ آيا روشي براي پنهان كردن داريد كه آلت صدمه پيدا نكنه آخه به آتم خيلي فشار مياد آيا آلتم صدمه نميبينه ؟

ببخشيد كه خيلي سوال كردم.
    با تشكر از شما....

5. این موارد کاملاً طبیعی است و مشکل خیلی از پسرها در سنین اوایل بلوغ است. زیاد بهش اهمیت ندید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. با سلام
    دوست عزیز منهم معتقدم این مسائل برای همه آقایون  کم و بیش در جوانی رخ داده و میده ولی پیشنهاد میکنم:
    1- بیشتر از مواد غذائی سرد استفاده کنید(مانند کدو،ماست،دوغ و... و هر آنچه که به عنوان غذای سرد هست)
    2- از خوردن غذاهای گرم وتند جداً خودداری و یا حداقل بکاهید.
    3- تناول شیرینی و مواد دارای نشاسته  را به حداقل برسانید.
    4- در صورت امکان و در اولین فرصت مناسب،اگر به سن ازدواج (که البته بسته به افراد و موقعیت اونا ، فرق میکنه) رسیدید حتماً به این سنت حسنه اقدام نمائید.
    5- در صورت امکان یک روز در میان استحمام آب سرد نمائید.
    6- شبها و کلاً پس از اتمام اجابت مزاج(دستشوئی رفتن) بیضه های خود را با آبسرد بشوئید.
    و...
    النهایه چون این دوران رو تمامی پدران پشت سر گذاشتند و مادران هم اطلاعاتی هرچند کم ،دارند لذا حتماً شما رو درک خواهند کرد .
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید