شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. aras1983 نوشته است: می خواستم بدونم اینکه طی یک هفته دو بار بی بی چک کنیم و جواب منفی باشه قابل اعتماده ؟در کمتر از سه هفته از اخرین امیزش
    و اینکه اگه احتمال بارداری وجود داشته باشه علایم از کی ظهور می کنند. یعنی هنگام تشکیل نطفه و انتقال اون به رحم مادر ، باعث علایم بیرونی می شه یا نه.

سلام

1. بی بی چک 3 هفته بعد ار نزدیکی قابل اعتماده و قبل این تایم جواب کاذب میده.
    2. نوع علائم بارداری و زمان بروز اون در افراد متفاوته. لینک زیر رو بخونید.

دانستنی های بارداری

2. gogolinaznazi نوشته است: سلام
    خسته نباشید
    من چند پست قبلا فرستادم که ماه قبل 10روز قبل پریودم نزدیکی داشتم
    که بعدش سرموقع پریود شدم
    چون قرص سپروترون کمپوند استفاده میکردم.برای این ماه رفتم بسته دیگه ای بخرم که بسته آن نارنجی بود الان شده آبی . یک شب دیرتر شروع کردم.یعنی 5امین شب باید میخوردم که یادم رفت و فردا شبش دو تا خوردم و بقیه روزها مرتب بود.هفته قبل 3شنبه قرص تمام شد.امروز باید درد داشته باشم و کمی خونریزی ولی ندارم
    دارم از استرس میمیرم.چرا این علایم و مثل ماه های قبل ندارم؟نکنه باردار باشم

ضمنا امروز تمام تنم درد میکرد که فکرکنم از سرما خوردگی باشه یک قرص cold stop هم خوردم

سلام

قرص فراموشی رو درست مصرف کردید و جای نگرانی نیست.
    بسته ی بعدی رو بدون توجه به خونریزی روز 8 ام شروع کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mm1369 نوشته است: ببخشید یه سوال دیگه داشتم بارداداری خارج رحمی چه طوریه؟بعدش کمر درد پا دردم به خاطر چیه

سلام

با تحلیل میزان رشد هورمون HCG که میزان این رشد هر 24 - 48 ساعت کمتر از 2 برایر خواهد بود شک به بارداری خارج رحمی افزایش پیدا میکنه و با سونو مشخص میشه که بارداری خارج رحمی هست یا نه.
    در این نوع بارداری معمولا خونریزی رخ میده.
    در مورد درد کمر و پا توضیحی ندادید فعلا حدسی که میشه زد اینه که ممکنه به دلیل خستگی باشه!

4. nima_r

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    nima_r نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز.سوالی خدمتتون داشتم میخواستم ازتون بپرسم که من با نامزد نزدیکی داشتم ولی دخول و خروج انجام ندادیم ولی احتمال دادم دست الوده من یا ایشان به اب منی یا پیشاب با الت ایشون برخورد داشته باشه با توجه به اینکه ایشون باکره هستند احتمال بارداری هست؟این عمل 2روز پس از اتمام قاعدگی رخ داده.راه درمان یا پیش گیری رو هم اگه لطف کنید ممنون میشم

با سلام مجدد خدمت دوستان عزیزم.ما به متخصص هم مراجعه کردیم و ایشون گفتند موردی نیست ولی امروز یعنی 4روز بعد از نزدیکی همسرم احساس درد در ناحیه زیر شکم سمت چپ دارند و خیلی نگران هستند میخواستم بپرسم ایا ربطی به حاملگی داره یا از نشونه هاش هست؟

5. nima_r نوشته است:
    nima_r نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز.سوالی خدمتتون داشتم میخواستم ازتون بپرسم که من با نامزد نزدیکی داشتم ولی دخول و خروج انجام ندادیم ولی احتمال دادم دست الوده من یا ایشان به اب منی یا پیشاب با الت ایشون برخورد داشته باشه با توجه به اینکه ایشون باکره هستند احتمال بارداری هست؟این عمل 2روز پس از اتمام قاعدگی رخ داده.راه درمان یا پیش گیری رو هم اگه لطف کنید ممنون میشم

با سلام مجدد خدمت دوستان عزیزم.ما به متخصص هم مراجعه کردیم و ایشون گفتند موردی نیست ولی امروز یعنی 4روز بعد از نزدیکی همسرم احساس درد در ناحیه زیر شکم سمت چپ دارند و خیلی نگران هستند میخواستم بپرسم ایا ربطی به حاملگی داره یا از نشونه هاش هست؟
    باسلام خیالتون راحت باشه همسر شما باردار نیست لطفا مطالب سایت رو با دقت مطالعه کنید.

6. nima_r نوشته است:

سلام

بارداری که منتفیه اما
    الان همسرتون (با در نظر گفتن خونریزی 7 روزه) در روز 11 - 12 سیکلشون هستن و در تایم تخمک گذاری قرار دارن و درد در ناحیه ی شکم از علائم تخمک گذاریه که طبیعی هست.

7. سلام
    من ماه پیش رابطه بدون دخول داشتم فقط پیشاب با آلتم برخورد داشت حدوده 10 روز بعد از رابطه پریود شدم به مدت 6 رور
    ولی این ماه هنوز پریود نشدم باید 19 مهر پریود میشدم در ضمن از قرص کورتون استفاده میکنم
    امکان داره باردار باشم؟

8. bahare11 نوشته است: سلام
    من ماه پیش رابطه بدون دخول داشتم فقط پیشاب با آلتم برخورد داشت حدوده 10 روز بعد از رابطه پریود شدم به مدت 6 رور
    ولی این ماه هنوز پریود نشدم باید 19 مهر پریود میشدم در ضمن از قرص کورتون استفاده میکنم
    امکان داره باردار باشم؟

دوست من در اولین خونریزی بارداری منتفیه

9. badomak نوشته است:
    ALI322 نوشته است: با سلام . من و خانومم نزدیکی محافظت نشده ای داشتیم البطه هیچ دخولی انجام نگرفت و ایشون بکارت هم دارند . فقط رابطه درحد لیسیدن الت ایشون و من بود میخواستم بدونم که پیشاب یا منی که از این طریق خارج شده و امکان داره جابه جا شده باشه باعث حامله شدن میشه یا نه . ممنون

خوب منی خارج بشه!

وقتی باهم برخوردی نداشتین و دخولی صورت نگرفته چطوری بارداری رخ بده؟

ببخشيد دوباره سلام فکر کنم خوب توضيح ندادم . ببينيد پيشاب يا مني که از طريق ليسيدن آلت من توسط خانوم خارج شده و امکان داره با بوسيدن خانوم و من جابه جا شده باشه بين مون و بعد من آلت ايشون رو ليسيدم باعث ميشه که پيشاب يا مني هرچند کم از طريق دهان من به آلت ايشون رسيده باشه آيا امکان حاملگي به اين شکل هست يا نه

با تشکر

10. ALI322 نوشته است:
    badomak نوشته است:
    ALI322 نوشته است: با سلام . من و خانومم نزدیکی محافظت نشده ای داشتیم البطه هیچ دخولی انجام نگرفت و ایشون بکارت هم دارند . فقط رابطه درحد لیسیدن الت ایشون و من بود میخواستم بدونم که پیشاب یا منی که از این طریق خارج شده و امکان داره جابه جا شده باشه باعث حامله شدن میشه یا نه . ممنون

خوب منی خارج بشه!

وقتی باهم برخوردی نداشتین و دخولی صورت نگرفته چطوری بارداری رخ بده؟

ببخشيد دوباره سلام فکر کنم خوب توضيح ندادم . ببينيد پيشاب يا مني که از طريق ليسيدن آلت من توسط خانوم خارج شده و امکان داره با بوسيدن خانوم و من جابه جا شده باشه بين مون و بعد من آلت ايشون رو ليسيدم باعث ميشه که پيشاب يا مني هرچند کم از طريق دهان من به آلت ايشون رسيده باشه آيا امکان حاملگي به اين شکل هست يا نه

با تشکر

سلام

دوست من، اینجا همه جور رابطه دیده بودیم به جز انتقال منی دهان به دهان که شما گفتی! فانتزی بهتری دم دست نبود!   
    به هر حال اگه همسرتون منی شما رو در دهانشون نگه داشتن و اون رو به دهان شما منتقل کردن! و شما هم دهانتون رو به آلت ایشون زدید و ایشون در روزهای پرخطر بودن، امکان بارداری هست.
    هر چند که به نظر من این داستان از محالات روزگاره!

11. با سلام من روز 14 پریودیم 2 فولیکول 9و11 داشتم یه تخمک هم ازاد کرده بودم  روز 15 نزدیکی داشتم ایا با توجه به اینکه  روز 14 امپول اچ سی جی تزریق کردم برای ازادسازی تخمک و قرص متفورمین هم مصرف کردم امکان داره فولیکولهای 11و9 با هم تخمک ازاد کنند و به علت تداخل  متفورمین و امپول اچ سی جی دوقلوزایی رخ بده؟ تکلیف اون تخمکی که روز 14 ازاد کردم چی میشه؟ بالاخره کدومشون بارور میشن؟من نگرانم لطفا" به من پاسخ کامل بدهید.

12. 86101001877 نوشته است: با سلام من روز 14 پریودیم 2 فولیکول 9و11 داشتم یه تخمک هم ازاد کرده بودم  روز 15 نزدیکی داشتم ایا با توجه به اینکه  روز 14 امپول اچ سی جی تزریق کردم برای ازادسازی تخمک و قرص <a>متفورمین</a> هم مصرف کردم امکان داره فولیکولهای 11و9 با هم تخمک ازاد کنند و به علت تداخل  <a>متفورمین</a> و امپول اچ سی جی دوقلوزایی رخ بده؟ تکلیف اون تخمکی که روز 14 ازاد کردم چی میشه؟ بالاخره کدومشون بارور میشن؟من نگرانم لطفا" به من پاسخ کامل بدهید.

سلام

سایز فولیکول ها برای باروری در روز 14 ام سیکلتون مناسب نیست مگه اینکه در روزهای بعد بالغ شده باشن چون حداقل سایز بایستی 19 میلی متر باشه.
    با توجه به مصرف داروهای محرک تخمک گذاری و آزاد شدن چند تخمک امکان چندقلوزایی از حالت نرمال بیشتره.
    شما نگران اینکه کدوم تخمک بارور میشه نباشین اون دو فولیکول سایز مناسبی نداشتن و ممکنه اون تخمک آزاد شده ی قبلی بارور بشه همچنین احتمال داره اون دو فولیکول هم به سایز مناسب رسیده باشن و هر سه تخمک با هم بارور بشن و سه قلو باردار بشین.
    این ها محاسبات روی کاغذ هست و بایستی منتظر بمونید و ابتدا تست بتا بدبد تا مشخص بشه باردار شدید یا نه بعد اگه باردار بودید با سونو مشخص میشه که چندقلو هستن.

13. با عرض سلام و خسته نباشید ...
    من و نامزدم 7 روز قبل از پریود ایشون با هم نزدیکی داشتیم به صورتی که احتمال برخورد منی یا پیشاب با الت ایشون وجود داشته و 7 روز بعد ( 14مهر ) ایشون پریود شدن ( هر چند که گفتن تفاوت داشته این پریود با پریود های قبلیشون - یعنی درد داشتن ولی خونریزی کم تر و رقیق تر بوده )
    25 مهر از طریق ازمایشگاه ازمایش beta HCG دادیم که نتیجه اش 2.0 و منفی بود ولی ایشون میگن هنوز احساس بارداری میکنن ( خستگی مفرط - حالت تهوع - تکرر ادرار -نفخ - دمای بالا )
    به نظر شما امکان ِ بارداری به هر طریقی ( خارج رحمی و ... ) وجود داره یا خیر ؟

14. mahdi_3nator نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید ...
    من و نامزدم 7 روز قبل از پریود ایشون با هم نزدیکی داشتیم به صورتی که احتمال برخورد منی یا پیشاب با الت ایشون وجود داشته و 7 روز بعد ( 14مهر ) ایشون پریود شدن ( هر چند که گفتن تفاوت داشته این پریود با پریود های قبلیشون - یعنی درد داشتن ولی خونریزی کم تر و رقیق تر بوده )
    25 مهر از طریق ازمایشگاه ازمایش beta HCG دادیم که نتیجه اش 2.0 و منفی بود ولی ایشون میگن هنوز احساس بارداری میکنن ( خستگی مفرط - حالت تهوع - تکرر ادرار -نفخ - دمای بالا )
    به نظر شما امکان ِ بارداری به هر طریقی ( خارج رحمی و ... ) وجود داره یا خیر ؟

سلام

پریود شدن ایشون و جواب منفی تست فرض بارداری (از هر نوعش رحمی و خارج رحمی) رو رد میکنه.
    امروز 13 ام سیکل نامزدت هست و در ایام تخمک گذاری قرار دارن و در این ایام دمای بدن یه مقداری بیشتر از حالت نرماله.

15. با سلام
    من در تاریخ6 فروردین،6 اردیبهشت،2 خرداد،30 خرداد،27 تیر و 24 مرداد پریود شدم( پریود من روز اول لک  3 روز خونریزی 2 روز لک میبینم ) 17 روز بعد یعنی 9 شهریور یه رابطه به صوت لا پایی داشتم که بدون باز شدن لبهای آلتم نزدیک بود البته به خاطر قارچ از کرم ضد قارچ استفاده کرده بودم ولی نمیدونم پیش آبی اومده بود یا نه چون با آب دهنش آلتشو خیس کرده بود! بعد موقع اومدن آب منیش فوری بلند شد کمی از آبش رو پام ریخت ازش پرسیدم به آلتم نخورد گفت نه با دستمال پاک کردم  فوری رفتم دسشویی خودمو شستم بعد اون از هیچ قرصی استفاده نکردم  آیا من تو روزهای تخمک گذاری بودم؟ تا الان 2 بار پریود شدم 22شهریور(به خاطر ترس و اظطراب از یک روز قبل قرص منستروگل هر روز یکی تا روز 5 خوردم که از روز اول خونریزیم شروع شد) و 17 مهر (که اصلا قرصی نخوردم از روز 5 سرما خوردگی شدید گرفتم بخاطر مصرف قرص سرما خوردگی آمپول پنیسیلین و دیسکلومین دیگه فرداش لکی ندیدم روز 9 لکی  همراه با چرک و کمی خونی دیدم شبش سرم با آمپول هیوسین پلازین و دگزا تزریق کردن) امروز روز 10 هست ولی باز میترسم که احتمال بارداری باشه چون از دوستم شنیدم که موقع بارداری هر  9 ماه پریود میشده اونم 7 روز ! آیا احتمال بارداری من منتفی هست؟ الان خواستگار دارم از ترس نمیتونم جوابی بدم  امکان استفاده از بیبی چک و آزمایش خون هم ندارم تورو خدا زودتر جوابمو بدین !

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 70
رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید