شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ضعیف شدن ریشه و ریزش مو

1. bandy

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام

من مدتی هست که به حمام میرم احساس میکنم موهایی که در هنگام شست و شو میریزه نسبت به قبل ریزشش بیشتر شده.

سرم هم یک روز در میون چرب میشه.بعد زینک هم مصرف میکنم.سعی کردم شست و شو رو کمتر کنم.ولی رشد موهام خیلی

ضعیفه.بعضی موقع یک ماه درمیون میرم ارایشگاه بعضی موقع دوماه درمیون.وقتی  سرمو با حوله خشک میکنم روی حوله 10 -15 تا

تار مو میبینم.یعنی ریشه ی موهام ضعیفه.بعضی موقع هم اینطوری نیست.

1-میخواستم بپرسم کمبود کدوم ویتامین و سایر مواد معدنی باعث ریزش مو میشه؟

2-چیکار کنم رشد موهام سریعتر بشه.یعنی سریعتر موهام بلند بشه؟

2. bandy

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوستان من خیلی نگرانم.تازه ابروهام هم ریزش داره. من مدت سه سال هست که از شامپوی ضدشوره ایروکس استفاده میکنم .لطفا جواب بدید

3. سلام
    ریزش مو به زمانی اطلاق میشه که در روز بیشتر از 100 _120 تار مو بریزه. اگه کم شدن موی سرتون کاملا محسوسه و ارثی هم نیست بهتره به متخصص پوست مراجعه کنید چون ریزش مو دلایل مختلفی داره ، از قبیل:
    1. استرس
    2. کمبود ویتامین ها و مواد معدنی متفاوت
    3. تیروئید
    4. کم خونی
    و دلایل دیگه که تا ریشه یابی نشه نمیشه نظر دقیق داد.
    در مورد ارثی بودنش هم باز تا حدی پزشک میتونه جلوش رو بگیره اما نه کامل.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام فکر کردن بیش از حد و حساس شدن به مشکل ریزش مو باعث بیشتر شدن اون میشه نگران نباش و ارایش داشته باش

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. دوست عزیز چربی خودش باعث ریزش مو میشود سعی کن از شامپور برای موهای چرب استفاده کنی واگر لازم شد یه روز درمیان سرت را بشوی اگر خاصتی هر روز دوش بگیری از شامپو روزانه استفاده کن ضمنا رژیم غذایی که منجر به کاهش وزن شدی بشه یکی از اصلی ترین دلایل ریزش مو است ضمنا یه نو پرل ویتامین است که به اسم مولتی هیراست می تونی از اون هم استفاده کنی

6. bandy

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من هم خیلی لاغر هستم.همش فکر میکنم به خاطر کمبود ویتامین یا مواد معدنی باشه که موهام میریزه.حالا نمیدونم از کدوم ویتامین استفاده کنم

7. میتونید از کپسول فاراماتون که یک مولتی مینرال است استفاده کنید

8. bandy

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    میشه یه شامپو یا صابون ضد ریزش معرفی کنید.

9. bandy نوشته است: سلام
    میشه یه شامپو یا صابون ضد ریزش معرفی کنید.

سلام. من شامپوی رزماری رو به شما توصیه می کنم چون تاثیرش رو  روی کسی که یه هو داشت طاس می شد دیدم. شامپوی سینره رو هم مادرم استفاده کرد که بر اثر استرس یه هو موهاش شروع به ریزش کرد ولی باشامپو تقویتی و ضد ریزش موی سینره ( مناسب برای انواع مو)
    تمام موهای ریخته شده اش برگشت . البته من قصد تبلیغ برند خاصی رو ندارم و فقط می خوام راهنمائی تون کنم .در ضمن استرس ناگهانی در زندگی می تونه به طرز چشمگیری مو رو بریزه و پوست رو پژمرده کنه.در ضمن سعی کنید بیشتر آرایشگاه بروید و موهایتان بیشتر قیچی بخورد و از ماهی و تخم مرغ بیشتر در رژیم غذایی تان استفاده کنید .

موفق باشید التماس دعا

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید