شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حس ادرار شدید در هنگام نزدیکی

1. sanymajhool نوشته است:
    adel62 نوشته است: خانم

sanymajhool
    اون مایعی که از وازن هنگام ارگاسم خارج میشه به معنی انزال نیست انزال مایعی است که از مجرای ادرار خارج میشه و مقدارش در خانمها متفاوته از چند قطره تا 2 فنجان که معمولا با جهش و سرعت خارج میشه مثل منی مرد. اون مایعی که از واژن خارج میشه به این معنیه که شما ارگاسم خوبی رو تجربه کردید در ضمن خانمها میتونند چندین ارگاسم پشت سر هم رو تجربه کنند این به میل جنسی خانمها بر میگرده بعضی ها گرم مزاجند در نتیجه شهوت بالایی دارند و بعضی ها سرد هستند و میل جنسی کمتری دارند البته این گرم بودن و سرد بودن هم یک چیز ثابت نیست و به عواملی بستگی داره مثل تغذیه و . . .
    انزال هم نیاز به تمرین و سازگار کردن خودت با شرایط و تحریک کامل داره تازه با این شرایط هم شاید زن در سال چند بار انزال رو تجربه کنه اگه شما انزال هم نداشته باشید به این معنی نیست که مشکلی دارید همین که به ارگاسم برسید و احساس ارضا شدن کنید کافیه
    شما بهتره که زمان معاشقه رو بیشتر کنید تا به ارگاسم برسید این که شما چه جوری به ارگاسم میرسید خودتون از بقیه بهتر میدونید چون انسانها با هم متفاوتند حالتهای متفاوت نزدیکی رو امتحان کنید و نقاط حساس بدنتونو شناسایی کنید نقاطی که در شما از بقیه نقاط حساسترند و از شوهرتون بخواید که رو این نقاط تمرکز بیشتری داشته باشند و بیشتر از بقیه جاها تحریکشون کنند و مهمتر از همه اینها خودتونو هنگام رابطه رها کنید و فقط به فکر لذت بردن باشید و اصلا به این موضوع فکر نکنید که کی قراره ارضا بشید یا کی به ارگاسم میرسید چون فکر کردن به این موضوع تمرکز شمارو به هم میزنه بیشتر خانمها این مشکل رو دارن به همین خاطر به ارگاسم کامل نمیرسند البته بیشتر خانمهایی که تازه ازدواج کردن ولی کم کم به مرور زمان این مشکلات حل میشه و شما یاد میگیرید که از رابطه چطور به اوج لذت برسی بازم میگم در رابطه به هیچی فکر نکن و خودتو کاملا رها کن و فقط بدنبال لذت بردن باش
    موفق باشی

مرسی از راهنماییتون.اینکار واسم خیلی سخته واقعا تا حالا خیلی تلاش کردم اما نتونستم بهش برسم.
    نمیدونم مشکل از منه یه از حسم و یا از همسرم و هر چیز دیگه.

بازم ممنونم.

خجالت رو کنار بزارید و صبر وحوصله تون رو بیشتر کنید
    قبل از رابطه حتما معاشقه رو زیاد کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. برای یک بار هم که شده سعی کنید ازاد باشید و بدنتون رو از کنترل خارج کنید .بزارید خیلی راحت تخلیه بشه .از چی نگرانید؟ اگه نگرانید همسرتون بدش بیاد که باید بگم سخت در اشتباهید و اگر هم فکر میکنید ادراره و ممکنه جایی رو نجس کنید اونم منتفیه چون ادرار نیست و با ادرا فرق داره .اگه بخواید میتونید قبل رابطه زیر خدتون یک ملحفه یا یه چیزی پهن کنید که از ریختن احتمالی اون به اطراف جلوگیری بشه .
    یک بار امتحان کن .میدونی خیلی ها ارزو دارن این حالت رو تجربه کنن؟؟؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. sanymajhool نوشته است: با سلام

من موقع رابطه جنسی به همسرم زمانی که به اوج لذت میرسم و نزدیکه ارضا بشم احساس شدید ادرار پیدا میکنم جوری که نمیتونم ادامه بدم وخیلی اذیت میشم وبعدش هم نمیتونم ارضا بشم.
    بدن من مشکلی داره؟یا این موضو ع عادیه؟
    چکار کنم دیگه اینجور نشم و راحت بتونم ارضا بشم.؟آیا دارویی واسش وجود داره؟ و یا راه حلی مناسب اگه میدونید بهم پیشنهاد بدید.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر

با سلام
    دوست گرامی،گفته های تمامه دوستان بسیار متین و راهگشاست فقط میخواستم بگم یکبار امتحان کنید !بدین معنا که در همان زمان رسیدن به نقطه اورگاسم،بزارید (به قول خودتون)ادرارتون خارج بشه! هیچ مشکلی پیش نمیاد!منم معتقدم اون ادرار نیست و احتمالاً باید مقدارش هم کم باشه اما برای تست کافیه یکبار انجامش بدید (میتونید زیرتون یک شی ضد آب بندازید تا اگر احیاناً واقعاًادرار بود جایی کثیف نشه)مطمئن باشید معضلی حادث نخواهد شد و کم کم به این مورد عادت کرده و لذت تام را خواهید چشید.
    موفق و شاد باشید.

4. سلام دوست عزیز
    به نظرم خجالت و اینکه فکر میکنید زنهای دیگه این حالت رو ندارن و میترسید در مقابل نامزد یا همسرتون خجالت زده بشید یا ایشون تعجب کنن خودتون رو نگه میدارید اما میتونید 1 بار امتحان کنید.توصیه میکنم مطالب سایت رابطه جنسیولوژی رو در مورد انزال خانمها بخونید.اینها موارد چکیده اس.
    - انزال در خانم ها نشئت گرفته از ترشح غدد پارارترال می باشد

شاید شما از خود بپرسید: "اگر تمام خانم ها توانایی انجام چنین کاری را دارند، پس چرا بسیاری از آنها هیچ گاه چنین امری را در زندگي زناشويي تجربه نکرده اند؟" این سؤال بسیار خوبی است و توضیح آن نیز بسیار ساده است. اجازه بدهید ابتدا مطالبی را در مورد آناتومی بدن خانم ها بدانیم و سپس به ادامه مسائل بپردازیم.

انزال خانم ها از چه نقطه ای سرچشمه می گیرد؟

انزال خانم ها شامل جریان روانی است که از مجاری ادراری خارج می شود (همان محلی که ادرار خارج می شود) با این تفاوت که از غدد پاراترال جریان می گیرد. این غدد تنها در زمان تحریک جنسی از خود ماده خاصی ترشح می کنند.

انزال خانم ها با ارگاسم معمولی چه تفاوتی دارد؟

ارضای جنسی در خانم ها به دو دوسته طبقه بندی می شود. از نظر بالینی یک نوع آن ارضای واژینال است، رواج بیشتری دارد و عبارت است از خروج مایع روانی از واژن. این مایع حالت شیر مانند دارد و شلی و سفتی و بوی آن وابسته به رژیم غذایی خانم و سلامت کلی بدن او و چرخه عادت ماهانه اش می باشد.

نوع دوم، انزال از طریق مجرای ادراری نام دارد و معمولا در خانم ها چندان رایج نیست. در زمان انزال معمولاً مایع با فشار و به حالت اسپری و یا فواره ای از داخل مجرای ادرار به بیرون می ریزد. دلیل عدم تجربه بسیاری از بانوان به این دلیل نیست که تنها تعداد کمی از بانوان توانایی تجربه چنین انزالی دارند، بلکه دلیل آن تنها این است که بسیاری از افراد در مورد ساختمان جنسی و یک رابطه جنسی سالم مطالب درستی نمی دانند.

مایع انزالی از چه چیز تشکیل شده است؟

اجازه دهید همین جا بزرگترین تصور غلط را از ذهنتان پاک کنم - این مایع، ادرار نیست. در آزمایش هایی که از این ماده به عمل آمد، دانشمندان به این نتیجه رسیدند که از مقداری گلوکز (شکر) و آنزیم دیگری به نام پروستات اسید فوسفات تشکیل شده است که تقریبا اجزای تشکیل دهنده منی را می سازند. نوع مواد تشکیل دهنده آن، تقریباً شبیه به ترشحات پروستات در مردان می باشند، با این تفاوت که فاقد اسپرم میباشد. همچنین دو ماده دیگری که معمولا در ادارا نیز هست، (اوره و کریتنین) نیز در آن یافت می شود. این ماده کاملا منحصر به فرد می باشد و تنها در هنگام انزال از خانم ها خارج می شود.

چه میزان از این ماده بیرون می ریزد؟

بیشتر خانم ها در حدود 5 .1 تا 2 فنجان از آن را تخلیه می کنند. این موضوع به اموری دیگری از قبیل اینکه بدن خانم چه میزان آب دارد و اینکه شدت تحریک جنسی تا چه حد بوده نیز ارتباط دارد.

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  5. سلام مطالب خیلی جالب بود امامسئله من اینه که مجردم اهل خودارضایی هم نیستم فقط وقتی برای اولین بار فهمیدم در خانوم ها مسئله انزال باارگاسم فرق داره وفیلمی دیدم که توش خانومه تونست انزال کنه واون مایع رو اسپری کرد ،تحت تاثیرقرار گرفتم وخواستم اون حسو تجربه کنم برای همین با مالش کلیتوریس خودم رو تحریک کردم حس تخلیه ادرار رو هم داشتم ولی بهش اهمیت ندادم و خودمو رها کردم تا جایی ادامه دادم که نزدیک بود بمیرم حس جالبی بود ولی نتونستم انزال داشته باشم بعدشم شدید ضعف کردم سردم شد وتا چن ساعت نتونستم راه برم چون توپاهام احساس سستی داشتم،میخواستم بدونم چرا اینطوری شد؟و واقعا در انزال چنین حسی که من تجربه کردم قبلش وجود داره ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. Tahna2020 نوشته است: سلام مطالب خیلی جالب بود امامسئله من اینه که مجردم اهل خودارضایی هم نیستم فقط وقتی برای اولین بار فهمیدم در خانوم ها مسئله انزال باارگاسم فرق داره وفیلمی دیدم که توش خانومه تونست انزال کنه واون مایع رو اسپری کرد ،تحت تاثیرقرار گرفتم وخواستم اون حسو تجربه کنم برای همین با مالش کلیتوریس خودم رو تحریک کردم حس تخلیه ادرار رو هم داشتم ولی بهش اهمیت ندادم و خودمو رها کردم تا جایی ادامه دادم که نزدیک بود بمیرم حس جالبی بود ولی نتونستم انزال داشته باشم بعدشم شدید ضعف کردم سردم شد وتا چن ساعت نتونستم راه برم چون توپاهام احساس سستی داشتم،میخواستم بدونم چرا اینطوری شد؟و واقعا در انزال چنین حسی که من تجربه کردم قبلش وجود داره ؟

دوست عزیز
    این حسی که شما تجربه کردید در  واقع رسیدن به ارگاسم و اوج لذت جنسی بوده و نیازی نیست حتما در هر باز تخلیه یا انزالی هم در کار باشه.شاید در تجربه های بعدی در زندگی مشترک بتونید تخیله هم داشته باشید اما اصلا رسیدن به این ارگاسم و حس لذت بخشه که شما تجربه کردید

7. مرسی که جواب دادین سپیده جون  
    ولی وقتی که دیگه نتونستم تحمل کنم واون حالات در من رخ داد واز اینکار دست کشیدم بعداز چن لحظه دوباره دلم میخواست تحریک بشم واونکارو دوباره تکرار کنم دلیلش چیه؟مگه شما نمیگین که من به ارگاسم رسیدم پس چرادوباره واونم بلافاصله تمایل به تکرار داشتم؟

8. Tahna2020 نوشته است: مرسی که جواب دادین سپیده جون  
    ولی وقتی که دیگه نتونستم تحمل کنم واون حالات در من رخ داد واز اینکار دست کشیدم بعداز چن لحظه دوباره دلم میخواست تحریک بشم واونکارو دوباره تکرار کنم دلیلش چیه؟مگه شما نمیگین که من به ارگاسم رسیدم پس چرادوباره واونم بلافاصله تمایل به تکرار داشتم؟

دوست عزیز
    تمایل به تجربه احساس ارگاسم و تجربه اون لذت چیزیه که باعث میشه افراد دست به رابطه بزن
    اگر قرار باشه با یکبار رابطه دیگه لذت تموم بشه و فرد تمایل به تجره همون حس یا بهترش نداشته باشه که دیگه زن و شوهر ها نباید بعد از ماه اول رابطه ای داشته باشن

دوست عزیزم علت اینکه گفته میشه تا حد امکان خودارضایی انجام نشه بروز این حالت وابستگی و تمایل به تکرار.چون در نبود شخص دوم شما به سیستم بدن برای تمرکز و ...فشار میارید تا در نبود تحریکات واقعی شما تجسمی از وضعیت داشته باشید

توصیه میکنم تا حد امکان این کار رو تکرار نکنید و تجربه این حس رو برای ازدواج بزارید.در مورد تخلیه هم ممکن بعدها بتونید در انتهای ارگاسم اون تخلیه رو هم داشته باشید اما نداشتنش هم دلیلی بر نبردن لذت و یا کامل نبودن ارگاسم نیست

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  9. khaleghi

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من قبل از نزدیکی ادرار میکنم ولی موقعی که نزدیکی میکنم مخصوصا وقتی پاهامو روی شونه شووهرم میگذارم دوباره احساس ادرار میکنم  و رابطه رو قطع میکنم  ایا ممکنه این هم نشانه ی انزال باشه ؟؟؟؟؟؟

10. khaleghi نوشته است: سلام
    من قبل از نزدیکی ادرار میکنم ولی موقعی که نزدیکی میکنم مخصوصا وقتی پاهامو روی شونه شووهرم میگذارم دوباره احساس ادرار میکنم  و رابطه رو قطع میکنم  ایا ممکنه این هم نشانه ی انزال باشه ؟؟؟؟؟؟

سلام

خجالت رو کنار بذارید و اجازه بدید مایع خارج بشه تا به اوج برسید؛ اون انزال زنانه ست.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. سلام
    قطعا نشانه های انزال میباشد ، سعی کنید خودتان را رها کنید و از ترس ادرار کردن رابطه رو قطع نکنید ، اما توقع نداشته باشید که همون بار اول بتونید مایع رو اسپری کنید شاید احتیاج به کمی تجربه وممارست باشد.(البته شاید هم بتونید همون بار اول موفق شوید) در هر حال مطمئن باشید که میتوانید  

پیروز باشید.

12. Tahna2020 نوشته است: سلام
    قطعا نشانه های انزال میباشد ، سعی کنید خودتان را رها کنید و از ترس ادرار کردن رابطه رو قطع نکنید ، اما توقع نداشته باشید که همون بار اول بتونید مایع رو اسپری کنید شاید احتیاج به کمی تجربه وممارست باشد.(البته شاید هم بتونید همون بار اول موفق شوید) در هر حال مطمئن باشید که میتوانید  

پیروز باشید.
       ]چه جالب این اولین باره که این رو میشنوم  میتونم بپرسم شما این مطالب رو از چه منبعی بدست اوردین مرسی از شما

13. سلام
    در مورد تفاوت انزال و ارگاسم در خانم ها در سایت های مختلفی مطلب وجود داره فقط کافیه سرچ کنین ، در این سایت هم اطلاعات جالبی وجود داره که به راحتی در اختیار کاربران قرار داده شده. پیشنهاد من به شما اینه که علاوه بر سرچ کردن تفاوت ارگاسم وانزال ، پست نوشته شده توسط من رو در افزایش میل جنسی بخونید.
    پست سپیده عزیز هم در همین صفحه خیلی میتونه بهتون کمک کنه.
    سلامت باشید.

14. سلام
    یه سوال برام پیش اومده اگه خانومایی که انزال رو تجربه کردن و یا دوستانی که در این مورد اطلاعات دارن ، جواب بدن ممنون میشم.
    وقتی که یه خانوم به اوج لذت جنسی برسه و احساس تخلیه ادرار بهش دست بده وخودش رو برای خروج اون رها کنه ، ممکنه که این مایع خارج بشه بطوریکه خودش متوجه نشه؟ آخه من یه جا خوندم که مقدار این مایع میتونه از چند قطره تا چند فنجان متفاوت باشه ودر واقع منظور من اینه که میشه چن قطره خارج بشه و شخص متوجه نشه؟؟؟

15. Tahna2020 نوشته است: سلام
    یه سوال برام پیش اومده اگه خانومایی که انزال رو تجربه کردن و یا دوستانی که در این مورد اطلاعات دارن ، جواب بدن ممنون میشم.
    وقتی که یه خانوم به اوج لذت جنسی برسه و احساس تخلیه ادرار بهش دست بده وخودش رو برای خروج اون رها کنه ، ممکنه که این مایع خارج بشه بطوریکه خودش متوجه نشه؟ آخه من یه جا خوندم که مقدار این مایع میتونه از چند قطره تا چند فنجان متفاوت باشه ودر واقع منظور من اینه که میشه چن قطره خارج بشه و شخص متوجه نشه؟؟؟

سلام دوست عزیز
    بله امکان این وجود داره که شخص متوجه نشه
    و ممکنه پارتنر متوجه بشه و یا هیچ کدوم اطمینان پیدا نکنن که این
    بستگی به پوزیشن طرفین هم داره
    واین رو هم باید به اطلاع شما وبقیه دوستان برسونم که همون لحظه ای که این حس به وجود میاد شخص انزال نداره
    و با تمرکز و ادامه دادن به این حس و اینکه شخص خودشو رها کنه بعد از مدتی به اوج میرسه
    و در صورت قطع نشدن تحریکات... انزال صورت میگیره
    نکته اصلی در انزال خانم فقط همینه که شخص خودشو رها کنه و این حسو هر طور شده نگه داره تا به اوج برسه و مایع با فشار بیرون بریزه
    و اگر شخص سر حال باشه و اب بدنش و قدرت بدنیش کافی باشه و به طور کامل مایع رو بیرون بریزه حجم مایع مقدار قابل توجهی رو داره و هر دو طرف متوجه میشن!

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید