شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

پرسش و پاسخ برای باردار شدن موفق و بالا بردن احتمال حاملگی

1. با سلام من تاریخ 5/7/91 ساعت 12 شب دو عدد امپول کوریومون تزریق کردم واز شب بعدش یعنی 6/7/91 تا 8/7/91 یعنی سه شب پشت سرهم نزدیکی داشتم واز روز سوم یک شب در میان ویا اگر شب نشد روز بعدش نزدیکی داشتم تست بتا بدهم تاریخ 20/7/91 اگر انشاالله حامله باشم نشون میده ؟ آیا قرص سلن پلاس و ویتامین ای باعث یبوست( سفتی شکم ) میشه آیا علائم حاملگی هست؟ دردهایی گهگاهی در تخمدانها میگیره آیا علایم حاملگی هست یا نه ؟ چند درصد با تزریق این آمپول وداشتن تخمک خوب با خوردن قرص مدروکسی پروژسترون 8 ساعتی 1 ولتروزول احتمال حاملگی در این ماه را دارم ؟ تشکر

2. azxcv نوشته است: با سلام من تاریخ 5/7/91 ساعت 12 شب دو عدد امپول کوریومون تزریق کردم واز شب بعدش یعنی 6/7/91 تا 8/7/91 یعنی سه شب پشت سرهم نزدیکی داشتم واز روز سوم یک شب در میان ویا اگر شب نشد روز بعدش نزدیکی داشتم تست بتا بدهم تاریخ 20/7/91 اگر انشاالله حامله باشم نشون میده ؟ آیا قرص سلن پلاس و ویتامین ای باعث یبوست( سفتی شکم ) میشه آیا علائم حاملگی هست؟ دردهایی گهگاهی در تخمدانها میگیره آیا علایم حاملگی هست یا نه ؟ چند درصد با تزریق این آمپول وداشتن تخمک خوب با خوردن قرص مدروکسی <a>پروژسترون</a> 8 ساعتی 1 و<a>لتروزول</a> احتمال حاملگی در این ماه را دارم ؟ تشکر

سلام

بـــــــــــــــــــــــــــله! آز بتا بدید نشون میده.
    دوست من، پاسخ همه ی سوالاتون یک جمله است و اونم اینه که
    احتمال بارداری با وجود درمان دارویی و تحریک تخمک گذاری وجود داره و سلینیوم تجویزی هم در اثرگذاری ویتامین E نقش داره و باعث یبوست نمیشه.

3. با سلام من تا قرص مدروکسی پروژسترون ونا پیروکسن بخورم خوب هستم ولی به محض تمام شدن قرص ترشحات قهوه ای شروع میشه الان باید 26/7/91 پریود بشم و قرص مدروکسی پروژسترون هم 17/7/91 تمام شد از 4 شنبه ظهر 19/7/91 کمی ترشحات قهوه ای دیدم روز 20/7/91 کمی خون ولی مثل خون پریود نیست مثل ترشحات سفید هست ولی به جای رنگ سفید قرمز است وامروز 22/7/91 هم ترشحات قرمز آیا نشان حاملگی هست یا بازم پریود میشم؟ البته اگر در دستشویی ببخشید (زور بزنم) ترشحات بیشتر خارج میشه یعنی شاید اگر زوری برای دستشویی کردن به کار نبرم ترشحات خونی نباشه ؟

4. azxcv نوشته است: با سلام من تا قرص مدروکسی <a>پروژسترون</a> ونا پیروکسن بخورم خوب هستم ولی به محض تمام شدن قرص ترشحات قهوه ای شروع میشه الان باید 26/7/91 پریود بشم و قرص مدروکسی <a>پروژسترون</a> هم 17/7/91 تمام شد از 4 شنبه ظهر 19/7/91 کمی ترشحات قهوه ای دیدم روز 20/7/91 کمی خون ولی مثل خون پریود نیست مثل ترشحات سفید هست ولی به جای رنگ سفید قرمز است وامروز 22/7/91 هم ترشحات قرمز آیا نشان حاملگی هست یا بازم پریود میشم؟ البته اگر در دستشویی ببخشید (زور بزنم) ترشحات بیشتر خارج میشه یعنی شاید اگر زوری برای دستشویی کردن به کار نبرم ترشحات خونی نباشه ؟

سلام

شما پرولاکتین تونو چک کردین دیگه؟!
    چون از عوارض بالا بودن این هورمون اختلال در پریوده.
    تست بتا هم که ندادید!
    دوست خوبم، 2 - 3 روز دیگه صبر کنید اگه پریود نشدید تست بتا بدید ممکنه ممکنه این لکه بینی خفیف مربوط به لانه گزینی باشه.

5. با سلام و عرض ادب خدمت جناب آقاي دكتر؛
    من 26 سال سن دارم سيكل قاعدگي منظم، 91/4/5، 91/5/3، 91/6/1 و اين ماه با دو روز تأخير 91/7/1 پريود شدم در اين سه ماه نزديكي هام محافظت نشده بوده اين ماه هم از بعد پريود شب در ميون نزديكي داشتم و از 14 تا 17 هرشب بود و بعد اون هم شب در ميون ، سؤالم اينه كه با توجه به اين كه هيچ علامتي در خودم احساس نميكنم، احتمال بارداري هست ؟ ميشه كمكم كنيد؟
    الآن بايد چكار كنم؟

6. yekta66 نوشته است: با سلام و عرض ادب خدمت جناب آقاي دكتر؛
    من 26 سال سن دارم سيكل قاعدگي منظم، 91/4/5، 91/5/3، 91/6/1 و اين ماه با دو روز تأخير 91/7/1 پريود شدم در اين سه ماه نزديكي هام محافظت نشده بوده اين ماه هم از بعد پريود شب در ميون نزديكي داشتم و از 14 تا 17 هرشب بود و بعد اون هم شب در ميون ، سؤالم اينه كه با توجه به اين كه هيچ علامتي در خودم احساس نميكنم، احتمال بارداري هست ؟ ميشه كمكم كنيد؟
    الآن بايد چكار كنم؟

سلام

دوست من، سیکل شما منظمه و روزهای تخمک گذاری تون در بازه ی 11 - 17 سیکلتونه. در این روزها شب در میان (نه هر شب) نزدیکی کنید تا اسپرم های همسرتون به وضع ایده آل برسن و احتمال بارداری افزایش پیدا کنه.
    وجود یا عدم وجود علائم بارداری رو تایید نخواهد کرد و شما بایستی تست بتا بدید تا از بارداری یا عدم اون مطلع بشید. احتمال بارداری وجود داره.
    یه هفته بعد از آخرین نزدیکی تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بدید.

7. azxcv نوشته است:
    docky نوشته است: در ازدواج های فامیلی احتمال مشکل در دختر خاله و پسر خاله کمتر از بقیه فامیلی ها هست پس امکان کمی دارد

چه نوع داروی جوشوندنی >؟   من خودم عطار هستم ولی خواهشی که از دوستان دارم اینه که اصلا زیر دست افرادی که بدون تخصص هستند نروند یا حد اقل بپرسید این که من دادید توش چی داره ؟!

رازیانه ترشحات زنانه رو زیاد می کنه  دلیلتون برای مصرف این دارو ها چی بوده !؟

با سلام من چون تنبلی تخمدان داشتم به دکتر گیاهی مراجعه کردم بعد ایشان گفتند آب زیاد میخوری ( ببخشید دستشویی زیاد می روی) من هم چون متخصص تغذیه گفته بود روزی 8 لیوان آب بخورم روزانه 8 یا بیشتر آب میخوردم گفتم بله انگشت دستم را  گرفت وگفت طبع بدنم سرد است بعد برایم عرق رازیانه روزی یک لیوان با یک قاشق مربا خور عسل - روزی یک قاشق مرباخوری دانه اسفند با یک لیوان آب نا شتا - جوشانده مفرح اعصاب - وگرد لقاح که با 4 برابر پودر عسل مخلوط گرده روزی یک قاشق مرابخوری بخورم تا 40 روز . البته عرق رازیانه را که خوردم خیلی لاغر شدم و وزنم خوب کاهش پیدا کرد که وقتی فهمیدم حامله هستم دیگه نخوردم ومتاسفانه 4 کیلو دوباره چاق شدم میخوام بدونم اگه مشکلی نداره دوباره عرق رازیانه را بخورم تا وزنم کم بشه تا بلکه تنبلی تخمدانم خوب بشه              تشکر

دوست عزیز سلام وتبریک به خاطر بارداربودنتون. انشا الله که بارداری بدون خطر و خوبی رو پشت سر گذاشته وخداوند فرزند سالم ونیکویی به شما عطا کند . توی یه سایت که آدرسش اینه :http://www.novindiet.net/showthread.php?tid=3961
    درمورد رازیانه اینطور نوشته بود ولی بازم قبل مصرف تو سایتهای مختلف جستجو کن وبعد مصرف کن ویا میتونی از پزشکان طب سنتی پرس وجو کنی.
    بررسی خواص معجزه آسای رازیانه
    رازیانه یک گیاه دارویی است که طبع گرم و خشکی دارد. در طب سنتی ایران، از آن به گیاه ضدبلغم و صفرا یاد می‌شود. چون گیاه بسیار گرمی است. اگر بخواهید از خاصیت مسهل بودن آن بهره‌مند شوید، باید آن را با ماده‌ای مصرف کنید که حرارت گیاه را کم کند و بهترین گزینه ما برای همراهی با آن سکنجبین و عسل است.
    قسمت‌های مورد استفاده این گیاه عبارتند از: بذر، برگ و ریشه. مقدار مصرف روزانه رازیانه، به طور متوسط حداکثر 5 گرم یا یک تا سه استکان عرق آن توصیه می‌شود و برای اینکه نتیجه درمان مشخص شود و گیاه خواص درمانی خود را به جای بگذارد، حداکثر 40 روز زمان نیاز دارد.
    در دوران بارداری و شیردهی، مصرف این گیاه ضرری به همراه ندارد و داروخانه‌های گیاهی ایران به شکل‌های مختلف (مثل قطره آنتی‌میگرن، شربت توسیان، شربت تیسیان، پودر ژنرال تونیک، قطره سنکول، سنالین، منتازین و لوسیون تقویت موی سنیره) موجود هستند که داخل تمام این محصولات رازیانه وجود دارد.

برای خانم‌ها
    رازیانه خواص هورمونی دارد و برای بیش از 90 درصد از خانم‌ها تجویز می‌شود. به این شکل که در ترکیب آن، استروژن (هورمون زنانه) بالایی یافت می‌شود. به همین دلیل باعث افزایش شیر شده و بهترین درمان برای قطع قاعدگی است. رازیانه ضد چاقی است، التهاب‌های واژن و علائم یائسگی مثل گرگرفتگی را برطرف می‌کند. علاوه بر این اگر با گل‌گاوزبان صرف شود، قاعده‌آور است، یعنی قطع قاعدگی را متوقف می‌کند.

رازیانه برای جوانی
    رازیانه برای پوست ما هم خواص بیشماری دارد. مثلا برای ورم پلک و چین و چروک پوست مفید است که البته باید به صورت پماد مصرف شود. بدین صورت که باید بذر رازیانه را جوشانده و یا پودر کرد و سپس آن را داخل Cold Cream ریخت و به صورت کرم به پوست مالید. کُلدکرم یک کرم پایه است که می‌توانید آن را از داروخانه‌ها تهیه کنید.
    رازیانه به شکل ضماد برای از بین بردن موهای زائد بسیار مناسب است. برای این کار، بذر رازیانه را پودر کنید و سپس آن را با یک نوع روغن (مثل روغن زیتون یا روغن بادام) مخلوط کنید و به صورت ماسک روی صورت خود بگذارید. این ماسک باعث روشن شدن و شفاف شدن پوست می‌شود.

ضد رابطه جنسیکه
    رازیانه برای کلیه خواص فراوانی دارد و همراه با کاکل ذرت باعث دفع سنگ‌های کلیوی می‌شود. اگر فردی که مبتلا به سنگ کلیه (کوچکتر از 5 میلی‌متر) است، روزی 4 تا 5 مرتبه بذر رازیانه و کاکل ذرت را بجوشاند و میل کند، سنگ‌ها دفع خواهد شد.
    ریشه این گیاه نیز باعث برطرف شدن مشکلات کلیوی می‌شود. علاوه بر این دارای خواص گوارشی فراوانی نیز هست.
    رازیانه ضداسپاسم و ضد نفخ است؛ ورم‌های روده و معده را از بین می‌برد؛ به درمان سندرم روده تحریک‌پذیر کمک می‌کند و باعث کاهش میزان اشتها می‌شود. همچنین رابطه جنسیکه و سوءهاضمه را برطرف می‌کند.

خواص معجزه‌آسای رازیانه:
    یکی از معجزه‌آساترین خواص رازیانه (که در گیاهان دیگر کمتر به چشم می‌خورد) تقویت دید است. به این ترتیب که عرق رازیانه را جوش می‌دهیم تا استریل شود و از وجود هر نوع میکروب یا عفونت پاک شود. سپس آن را داخل قطره‌چکان ریخته و داخل چشم می‌چکانیم. روزی چند قطره (صبح، ظهر و شب) باعث افزایش نورچشم، کاهش التهابات چشم (مثل قرمزی) و کاهش خطر ابتلا به آب‌مروارید می‌شود. رازیانه همچنین برای درمان التهاب پلک‌ها و درمان شب‌کوری بسیار مفید است.
    برای بدبویی دهان و درمان گلو‌درد نیز می‌توان رازیانه را قِرقِره کرد و یا بذر آن را داخل دهان گذاشت و چند دقیقه جوید.
    زنان باردار با صرف رازیانه به زیباتر شدن نوزاد کمک می‌کنند. علاوه بر این، رازیانه احتمال اینکه فرزندتان دختر باشد را نیز افزایش می‌دهد، یعنی به تعیین جنسیت فرزند نیز کمک می‌کند.

مضرات رازیانه
    مصرف بیش از حد رازیانه، احتمال آلرژی‌های پوستی را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، افرادی که ناراحتی‌های تنفسی دارند نیز باید مراقب باشند؛ زیرا ممکن است با تنفس و یا مصرف گیاه دچار حمله‌های آسم شوند.
    از دیگر تاثیرات جانبی رازیانه، احتمال کاهش نیروی جنسی در آقایان و لاغری در خانم‌هاست. علاوه بر این مصرف زیاد از حد آن باعث قطع و یا کاهش شیر در زنان شیرده می‌شود. افراد سردمزاج نیز با خوردن این گیاه ممکن است دچار سردرد شوند.
    اثر عجیب رازیانه این است که خانم‌ها را لاغر و آقایان را چاق می‌کند!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. باسلام ببخشيد ميشه بگيد واسه تست بتا بايد چكار كنم؟
    حتماً بايد ناشتا باشم ، يا نيازي نيست ناشتاباشم
    اگه سريع پاسخ بديد ممنون ميشم

9. yekta66 نوشته است: باسلام ببخشيد ميشه بگيد واسه تست بتا بايد چكار كنم؟
    حتماً بايد ناشتا باشم ، يا نيازي نيست ناشتاباشم
    اگه سريع پاسخ بديد ممنون ميشم

سلام

نیازی نیست ناشتا باشید.

سعی کنید سوالاتون رو در تاپیک های مرتبط تر مطرح کنید.

10. سلام و روز بخیر
    من 32 سالمه و همسرم 29 سال 5 ساله ازدواج کردیم و جلوگیری طبیعی داشتیم الان 5 ماهه اقدام به بارداری کریم و هنوز خبری نشده دکتر هم رفتیم و مشکلی نداشتیم باید چیکار کنیم که حاملگی جلو بیفته خیلی نگرانم

11. delbarak

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید ممکنه نام داروهایی که باعث افزایش پرولاکتین میشود را بهم بگید؟ من پرولاکتینم بالا بوده و الان قرص کابرگولین مصرف کردم یک عدد در هفته هنوز از مصرف اولین قرصش نگذشته که پریود شدم سیکل قاعدگیم 32 روز بوده الان شد 22 روز ایا این طبیعی است؟ ده روز زودتر پریود شدم . برای افسردگی و اضطرابی که داشتم دکتر برایم داروهای لورازپام و سرترالین و پروپرانولول نوشته که من به علت بالا بودن پرولاکتینم میخوام بدونم اینا پرولاکتین را بالا نمیبره ؟میخواهم باردار شوم ولی به علت پرولاکتین بالا تا حالا نشده بودم . لطفا راهنماییم کنید خیلی ممنون از زحمات شما مهربانان

12. delbarak نوشته است: سلام خسته نباشید ممکنه نام داروهایی که باعث افزایش پرولاکتین میشود را بهم بگید؟ من پرولاکتینم بالا بوده و الان قرص <a>کابرگولین</a> مصرف کردم یک عدد در هفته هنوز از مصرف اولین قرصش نگذشته که پریود شدم سیکل قاعدگیم 32 روز بوده الان شد 22 روز ایا این طبیعی است؟ ده روز زودتر پریود شدم . برای افسردگی و اضطرابی که داشتم دکتر برایم داروهای لورازپام و <a>سرترالین</a> و <a>پروپرانولول</a> نوشته که من به علت بالا بودن پرولاکتینم میخوام بدونم اینا پرولاکتین را بالا نمیبره ؟میخواهم باردار شوم ولی به علت پرولاکتین بالا تا حالا نشده بودم . لطفا راهنماییم کنید خیلی ممنون از زحمات شما مهربانان

سلام

1. داروهایی مانند کلروپرومازین، ضد تهوع ها مانند متوکلوپرامید، متیل دوپا و سایمتیدین هورمون پرولاکتین رو افزایش میدن.
    2. در عوارض سرترالین اختلال در پریود گزارش شده همچنین استرس و پرولاکتین بالای شما رو هم که به این مجموعه اضافه کنیم دلایل این بی نظمی سیکل شما کامل خواهد شد.
    3. افزایش پرولاکتین در عوارض سرترالین و پروپرانولول گزارش نشده.

کابرگولین رو مصرف کنید تا سطح پرولاکتین شما نرمال بشه و بعد برای بارداری اقدام کنید به امید خدا نتیجه حاصل میشه.

13. saye000 نوشته است: سلام و روز بخیر
    من 32 سالمه و همسرم 29 سال 5 ساله ازدواج کردیم و جلوگیری طبیعی داشتیم الان 5 ماهه اقدام به بارداری کریم و هنوز خبری نشده دکتر هم رفتیم و مشکلی نداشتیم باید چیکار کنیم که حاملگی جلو بیفته خیلی نگرانم

سلام

دوست من، تا یه سال بعد اقدام اگه بارداری صورت نگیره رو مشکل حساب نمیکنن بعد این یه سال که تلاش تونو کردید و نتیجه نگرفتید اونوقت بایستی همسرتون و شما به لحاظ قدرت باروری تست بشید.
    نزدیکی ها تونو روز در میان در ایام تخمک گذاری برنامه ریزی کنید تا احتمال بارداری افزایش پیدا کنه.
    بنابراین فعلا تلاش تونو بکنید و امیدوار باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. khaleghi

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    m1989 نوشته است:
    delbarak نوشته است: سلام خسته نباشید ممکنه نام داروهایی که باعث افزایش پرولاکتین میشود را بهم بگید؟ من پرولاکتینم بالا بوده و الان قرص <a><a>کابرگولین</a></a> مصرف کردم یک عدد در هفته هنوز از مصرف اولین قرصش نگذشته که پریود شدم سیکل قاعدگیم 32 روز بوده الان شد 22 روز ایا این طبیعی است؟ ده روز زودتر پریود شدم . برای افسردگی و اضطرابی که داشتم دکتر برایم داروهای لورازپام و <a><a>سرترالین</a></a> و <a><a>پروپرانولول</a></a> نوشته که من به علت بالا بودن پرولاکتینم میخوام بدونم اینا پرولاکتین را بالا نمیبره ؟میخواهم باردار شوم ولی به علت پرولاکتین بالا تا حالا نشده بودم . لطفا راهنماییم کنید خیلی ممنون از زحمات شما مهربانان

سلام

1. داروهایی مانند کلروپرومازین، ضد تهوع ها مانند متوکلوپرامید، متیل دوپا و سایمتیدین هورمون پرولاکتین رو افزایش میدن.
    2. در عوارض <a>سرترالین</a> اختلال در پریود گزارش شده همچنین استرس و پرولاکتین بالای شما رو هم که به این مجموعه اضافه کنیم دلایل این بی نظمی سیکل شما کامل خواهد شد.
    3. افزایش پرولاکتین در عوارض <a>سرترالین</a> و <a>پروپرانولول</a> گزارش نشده.

<a>کابرگولین</a> رو مصرف کنید تا سطح پرولاکتین شما نرمال بشه و بعد برای بارداری اقدام کنید به امید خدا نتیجه حاصل میشه.

سلام ممنون از جوابتون  منظور من این بود که من هنوز قرص های سرترالین و لورازپام و پروپانولول رو شروع نکرده بودم که پریود شدم و فقظ هنوز یکی از این کابروگولین ها رو خوردم و ده روز زودتر پریود شدم این طبیعی هست یا نه ؟ البته به قول شما استرس هم داشتم ولی خودم فکر میکنم به این حد نبوده .
    یه سوال کلی دارم این که قرص کابروگولین پریودهای نامنطم رو ایا منظم میکند ؟  من پریدهام منظم بودن ولی تا یه هفته عقب یا جلو میرفتند ولی الان ده روز زودتر شده .

یه سوال دیگه اینکه قرص نورتیریپتیلن 25 اگر با همین دوز دو عدد استفاده شود برای ضد افسردگی  استرس اضطراب تجویز میشود یا نه  ؟؟؟

دکترم گفت حین استفاده  از کابرگولین اقدام کنم برای بارداری شما بعد از نرمال شدن حالا چیکار کنم ؟
    من از قرص های کابرگولین ایرانی استفاده میکنم ایا تاثیرش با نوع خارجیش زیادتره؟؟؟

15. khaleghi نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    delbarak نوشته است: سلام خسته نباشید ممکنه نام داروهایی که باعث افزایش پرولاکتین میشود را بهم بگید؟ من پرولاکتینم بالا بوده و الان قرص <a><a><a>کابرگولین</a></a></a> مصرف کردم یک عدد در هفته هنوز از مصرف اولین قرصش نگذشته که پریود شدم سیکل قاعدگیم 32 روز بوده الان شد 22 روز ایا این طبیعی است؟ ده روز زودتر پریود شدم . برای افسردگی و اضطرابی که داشتم دکتر برایم داروهای لورازپام و <a><a><a>سرترالین</a></a></a> و <a><a><a>پروپرانولول</a></a></a> نوشته که من به علت بالا بودن پرولاکتینم میخوام بدونم اینا پرولاکتین را بالا نمیبره ؟میخواهم باردار شوم ولی به علت پرولاکتین بالا تا حالا نشده بودم . لطفا راهنماییم کنید خیلی ممنون از زحمات شما مهربانان

سلام

2. در عوارض <a><a>سرترالین</a></a> اختلال در پریود گزارش شده همچنین استرس و پرولاکتین بالای شما رو هم که به این مجموعه اضافه کنیم دلایل این بی نظمی سیکل شما کامل خواهد شد.
    3. افزایش پرولاکتین در عوارض <a><a>سرترالین</a></a> و <a><a>پروپرانولول</a></a> گزارش نشده.

<a><a>کابرگولین</a></a> رو مصرف کنید تا سطح پرولاکتین شما نرمال بشه و بعد برای بارداری اقدام کنید به امید خدا نتیجه حاصل میشه.

سلام ممنون از جوابتون  منظور من این بود که من هنوز قرص های <a>سرترالین</a> و لورازپام و پروپانولول رو شروع نکرده بودم که پریود شدم و فقظ هنوز یکی از این کابروگولین ها رو خوردم و ده روز زودتر پریود شدم این طبیعی هست یا نه ؟ البته به قول شما استرس هم داشتم ولی خودم فکر میکنم به این حد نبوده .
    یه سوال کلی دارم این که قرص کابروگولین پریودهای نامنطم رو ایا منظم میکند ؟  من پریدهام منظم بودن ولی تا یه هفته عقب یا جلو میرفتند ولی الان ده روز زودتر شده .

یه سوال دیگه اینکه قرص نورتیریپتیلن 25 اگر با همین دوز دو عدد استفاده شود برای ضد افسردگی  استرس اضطراب تجویز میشود یا نه  ؟؟؟

دکترم گفت حین استفاده  از <a>کابرگولین</a> اقدام کنم برای بارداری شما بعد از نرمال شدن حالا چیکار کنم ؟
    من از قرص های <a>کابرگولین</a> ایرانی استفاده میکنم ایا تاثیرش با نوع خارجیش زیادتره؟؟؟

سلام دوباره

1. از دلایل دیگه فاکتور هم که بگیریم همون استرس شما برای این سیکل نامنظم کافیه.
    2. کابرگولین میزان پرولاکتین رو نرمال میکنه و نرمال شدن این هورمون اختلال در پریود رو از بین خواهد برد.
    3. نورتریپتیلین (روزی 3 یا 4 مرتبه) برای ضد افسردگی تجویز میشه اما بدیهیه که این امر باید تحت نظر پزشک صورت بگیره.
    4. میتونید حین مصرف کابرگولین  برای بارداری اقدام کنید هر چند که احتمال نتیجه گرفتن زیاد نیست.  
    5. کابرگولین ایرانی هم خوبه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 58
رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید