شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عفونت آلت تناسلی زنان؟

1. سلام . خانوم من عفونت داره و چندین بار هم از پماد کلوتریمازول استفاده کرده. من یکی دیگه کلافه شدم. چون توی هر دوره ای که استفاده میکنه نباید ..... داشته باشیم. لطفا راهنمایی کنید دوستان.

2. nimabahal نوشته است: سلام . خانوم من عفونت داره و چندین بار هم از پماد <a>کلوتریمازول</a> استفاده کرده. من یکی دیگه کلافه شدم. چون توی هر دوره ای که استفاده میکنه نباید ..... داشته باشیم. لطفا راهنمایی کنید دوستان.

سلام

دوست من، صبور باش به خاطر یه رابطه خودتو و همسرتو دچار مشکل نکن. اون یه انسانه اول سلامتیش مهمه (مگه غیر اینه؟) بایستی ابتدا مداوا بشه بعد ....
    شما به یه متخصص زنان مراجعه کنید و در مورد فریز کردن هم به ایشون بگید تا همسرتون بررسی بیشتری بشه.

3. نه من منظورم پوسته های ریز سفید میباشد و با دست میتوان برداشت.البته من پریودیم 4 ماه است که منظم میباشد و  ماه قبل  برای بارداری اقدام کرده بودم دیروز پریود شدم.ایا امکان دارد برای بارداری اقدام کرده بودم این ذرات سفید در روی لب های داخلی واژنم ایجاد شده باشد؟ با تشکر

4. setare147 نوشته است: نه من منظورم پوسته های ریز سفید میباشد و با دست میتوان برداشت.البته من پریودیم 4 ماه است که منظم میباشد و  ماه قبل  برای بارداری اقدام کرده بودم دیروز پریود شدم.ایا امکان دارد برای بارداری اقدام کرده بودم این ذرات سفید در روی لب های داخلی واژنم ایجاد شده باشد؟ با تشکر

سلام دوباره

دوست من، به هر حال شما بایستی به متخصص مراجعه کنید تا معاینه ی بالینی انجام بشه چون من از پشت سیستمم نمیتونم چیزی رو ببینم!  
    این پوسته ممکنه به خاطر

عفونت احتمالی
    خشکی واژن و اصطحکاک بیش از اندازه ی آلت همسرتون با لب ها
    تغییرات هورمونی
    و ... باشه.

شما میتونید به متخصص زنان یا متخصص پوست و مو مراجعه کنید (به ترتیب اولویت نوشتم).

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. khaleghi

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ممنون از زحماتتان
    من 4 ساله ازدواج کردم و از زمانی که ازدواج کزدم عفونت های قارچی مکرر گرفتم و هر بار با دارو خوب میشه و دوباره عود میکنه . در زمان مجردی در پریودهام از پارچه های نخی استفاده میکردم و خودم رو به هنگام دستشویی رفتن حتی خشک هم نمیکردم و بیشتر اوقات در پریوذی خوذم را نمیشستم و حمام میکردم طی پریودم . الان از نوار بهداشتی های خوب استفاده میکنم خودم را هم میشویم از جلو به عقب و حمام هم میروم خشک هم میکنم ولی همیشه عفونت دارم ایا ممکن است به علت پنبه هایی که در نوار بعداشتی ها هست عفونت گرفت ؟ من تا چند وقت پیش تر از خود سرکه به تنهایی استفاده میکردم برای الت تناسلیم و فکر میکردم بهتره ایا ممکنه به خاطر این بی اطلاعیم دچار عفونت بشوم ؟؟؟؟؟؟

ممنون

6. دوست عریز اغلب عفونت های قارچی به خاطر مرطوب ماندن الت تناسلی و اطراف اون و یا به هم خوردن تعادل اسیدیته داخل واژن به وجود میاد به شما پیشنهاد میکنم در کنار درمان دارویی پزشکتون حتما از لباس زیر تماما نخی استفاده کنید و در صورتی که لباس زیرتون مرطوب شد اون رو عوض کنید یعنی در طول روز چندین بار این کار رو بکنید و موقع خواب از یک شلوار نخی گشاد بدون لباس زیر استفاده کنید.

7. khaleghi نوشته است: سلام ممنون از زحماتتان
    من 4 ساله ازدواج کردم و از زمانی که ازدواج کزدم عفونت های قارچی مکرر گرفتم و هر بار با دارو خوب میشه و دوباره عود میکنه . در زمان مجردی در پریودهام از پارچه های نخی استفاده میکردم و خودم رو به هنگام دستشویی رفتن حتی خشک هم نمیکردم و بیشتر اوقات در پریوذی خوذم را نمیشستم و حمام میکردم طی پریودم . الان از نوار بهداشتی های خوب استفاده میکنم خودم را هم میشویم از جلو به عقب و حمام هم میروم خشک هم میکنم ولی همیشه عفونت دارم ایا ممکن است به علت پنبه هایی که در نوار بعداشتی ها هست عفونت گرفت ؟ من تا چند وقت پیش تر از خود سرکه به تنهایی استفاده میکردم برای الت تناسلیم و فکر میکردم بهتره ایا ممکنه به خاطر این بی اطلاعیم دچار عفونت بشوم ؟؟؟؟؟؟

ممنون

سلام

1. پد های بهداشتی استاندارده و اگه تعویض بشه باعث عفونت نمیشن!
    2. سرکه باعث ایجاد عفونت نمیشه.

به متخصص زنان مراجعه کنید با درمان دارویی اوضاع بهتر میشه.
    بد نیست همسرتون هم آزمایش اسپرم بدن شاید عفونت در منی ایشون بود.

8. khaleghi

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    m1989 نوشته است:
    khaleghi نوشته است: سلام ممنون از زحماتتان

ممنون

سلام

سلام
    به نظر شما شستشو بعد از ادرار در پریود بهتره انجام بشه یا نه ؟ چون من خیلی شنیدم که نباید خوذشونو بشورن . تست اسپرم برای عفونت فرق داره با تست اسپرمی که شوهرم رفته داداه برای ناباروریمون؟ اخه اون سالم بوده

9. khaleghi نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    khaleghi نوشته است: سلام ممنون از زحماتتان

ممنون

سلام

سلام
    به نظر شما شستشو بعد از ادرار در پریود بهتره انجام بشه یا نه ؟ چون من خیلی شنیدم که نباید خوذشونو بشورن . تست اسپرم برای عفونت فرق داره با تست اسپرمی که شوهرم رفته داداه برای ناباروریمون؟ اخه اون سالم بوده

سلام دوباره

دوست من، شستشو بعد از ادرار و دوش گرفتن در حمام در دوران پریود هیچ مشکلی نداره و اون حرف هایی که شما شنیدید عامیانه و غیر علمیه.
    آز اسپرم همونیه که همسرتون برای ناباروری دادن که اگه میزان گلبول های سفید در اون نرمال نباشه نشونه ی عفونته و بایستی درمان دارویی تجویز بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. سلام

میخواستم بدونم که در خانوم ها ممکنه عفونت دستگاه تناسلیشون به عفونت ادراری ربط داشته باشه؟
    مثلا خانمی عفونت ادراری داره ودر ایام پریودی (که دهانه واژن بازتره ) وقتی ادرار میکنه این عفونت میتونه وارد واژنش بشه وباعث بروز عفونت رحم بشه ؟

11. Tahna2020 نوشته است: سلام

میخواستم بدونم که در خانوم ها ممکنه عفونت دستگاه تناسلیشون به عفونت ادراری ربط داشته باشه؟
    مثلا خانمی عفونت ادراری داره ودر ایام پریودی (که دهانه واژن بازتره ) وقتی ادرار میکنه این عفونت میتونه وارد واژنش بشه وباعث بروز عفونت رحم بشه ؟

سلام

معمولا ادرار با جهش بیرون میاد و تماسی با واژن نداره اما این چیزی که می گید غیر ممکن نیست و در صورت تماس ادرار آلوده به واژن، امکان عفونت رحمی وجود داره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. Tahna2020 نوشته است: سلام

با سلام درسته که تو دوره پریودی دهانه واژن بازتره ولی عفونت زنان بخاطر سایر مسایل  دیگه است در هرصورت چه در این زمان یا سایر زمانهای دیگه باید بهداشت رو رعایت کرد ولباس زیر رو بموقع عوض کرد وخشک کردن و...که با رعایت این مسایل از بروز سایر عفونت های واژن وعفونت هاییکه  سیر پیش رونده بسوی رحم دارند جلوگیری میشه

13. سلام
    من از اینکه اتفاقی بااین سایت آشنا شدم خیلی خوشحالم. چون سوالای زیادی دارم که خجالت میکشم از کسی بپرسم!!
    لبه های داخلیه آلت تناسلیم ب میزان زیاااااااادی دونه های سفید داره! ب طوری ک وقتی ب دستشویی میرم زمان زیادی میبره تا کامل از خودم جداشون کنم. و باز سری بعد همینطور! خیلی نگرانم عفونت نباشه!

14. mary311 نوشته است: سلام
    من از اینکه اتفاقی بااین سایت آشنا شدم خیلی خوشحالم. چون سوالای زیادی دارم که خجالت میکشم از کسی بپرسم!!
    لبه های داخلیه آلت تناسلیم ب میزان زیاااااااادی دونه های سفید داره! ب طوری ک وقتی ب دستشویی میرم زمان زیادی میبره تا کامل از خودم جداشون کنم. و باز سری بعد همینطور! خیلی نگرانم عفونت نباشه!

سلام

اینجا رو ببینید شاید دونه های Fordyce's Spot باشن اگه از تصویر تشخیص میدید و تایید می کنید که باید خدمتتون بگم درآوردن اون دونه ها سودی نداره. در غیر اینصورت به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی بیشتری بشه.

15. سلام
    من بعد از تحریک و خیس شدن آلت تناسلیم احساس سوزش دارم و این سوزش بعداز تماس با لباس زیرم که البته کاملا تمیزه احساس میکنم بیشتر میشه این علتش جیه؟ میشه عفونت باشه؟
    و یه چیز دیگه اینکه ترشحات من هنگام تحریک خیلی زیاده، این خوبه یا بد؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 4
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید