شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونریزی ودردشدیددر رابطه جنسی

1. سلام من 26 سالمه چند ماهی هست ازدواج کردم همسر تمایل به نزدیکی داره ولی خب من اولا باهاش مخالفت میکردم به خاطر پرده بکارت . ولی تازگیا به مشکلی برخوردم که هم نگرانم کرده هم نمیتونم نیازه همسرمو براورده کنم . اولا اینکه همسرم موقعی که می خواهد التشو داخل واژنم بکنه من اینقدر درد دارم که نمی تونم تحمل کنم که اون بی خیال می شه . تازگی ها هم موقع دخول با اینکه من درد دارم و الت همسرم چند سانتم داخل نمی شه شاید درحد کلاهکم کمترخونریزی دارم (درحد یکی دوتا دستمال کاغذی)که  که این خونریزی نگرانم کرده این اتفاق توی دوروز برام پشت سر هم اتفاق افتاد که به دلیل همون دردی که گفتم همسرم بی خیالی شد که کارشو ادامه بده .می خواستم راهنماییم کنید چون هرچی توی سایت گشتم جوابمو پیدا نکردم اولا اینکه بااینکه الت خیلی داخل نشده ممکنه پرده اسیبی دیده باشه؟علت خونزیزی چی می تونه باشه ایا طبیعیه ؟بعدهم اینکه من برا مقابله بادردم باید چیکارکنم؟ودراخر اینکه ازاین علائمی که من گفتم می تونید حدس بزیند پرده من از چه نوعی هست ؟ممنون می شم راهنماییم کنیدچون واقعا نمی دونم باید چیکار کنم
    در ضمن من با مطالعه سوالی مطرح شده توسط دیگران توی سایت به جوابم نرسیدم به همین دلیل سوالمو مطرح کردم

2. بهترین کار مراجعه به پزشک متخصصه عزیزم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. fafa_D نوشته است: سلام من 26 سالمه چند ماهی هست ازدواج کردم همسر تمایل به نزدیکی داره ولی خب من اولا باهاش مخالفت میکردم به خاطر پرده بکارت . ولی تازگیا به مشکلی برخوردم که هم نگرانم کرده هم نمیتونم نیازه همسرمو براورده کنم . اولا اینکه همسرم موقعی که می خواهد التشو داخل واژنم بکنه من اینقدر درد دارم که نمی تونم تحمل کنم که اون بی خیال می شه . تازگی ها هم موقع دخول با اینکه من درد دارم و الت همسرم چند سانتم داخل نمی شه شاید درحد کلاهکم کمترخونریزی دارم (درحد یکی دوتا دستمال کاغذی)که  که این خونریزی نگرانم کرده این اتفاق توی دوروز برام پشت سر هم اتفاق افتاد که به دلیل همون دردی که گفتم همسرم بی خیالی شد که کارشو ادامه بده .می خواستم راهنماییم کنید چون هرچی توی سایت گشتم جوابمو پیدا نکردم اولا اینکه بااینکه الت خیلی داخل نشده ممکنه پرده اسیبی دیده باشه؟علت خونزیزی چی می تونه باشه ایا طبیعیه ؟بعدهم اینکه من برا مقابله بادردم باید چیکارکنم؟ودراخر اینکه ازاین علائمی که من گفتم می تونید حدس بزیند پرده من از چه نوعی هست ؟ممنون می شم راهنماییم کنیدچون واقعا نمی دونم باید چیکار کنم

در ضمن من با مطالعه سوالی مطرح شده توسط دیگران توی سایت به جوابم نرسیدم به همین دلیل سوالمو مطرح کردم

توصیه اول من اینه که به پزشک متخصص مراجعه کنید و نوع پرده رو مشخص کنید و ببینید از جنسی هست که با دخول به راحتی از بین بره یا نه
    اگر پزشک تشخیص داد بکارت شما با چند بار دخول ازاله میشه که هیچ ولی اگر شما بازم تلاش کردید و نشد به پزشک جهت ازاله بکارت مراجعه کنید تا با یه جراحی کوچیک ازاله شه
    این درد شما میتونه از بکارت باشه میتونه از نداشتن آمادگی روحی برای دخول باشه و هزاران چیز دیگر که در سایت بارها بحث شده و منم نمیخوام تکرارشون کنم سایت رو یه جستجو کنید به این جواب میرسید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام من تازه نامزد کردم شوهرم به خاطر شغلش بیشتر مسافرت به طوری که تواین سه ماه نامزدی کل دوروز امده وهرچه من به طرفش میرم اون فقط با بوس من کنار میزنه بااینه موقع خواستگاری چندین بار میامند تا جواب گرفتن هر بار که من خواستم با من نزدیکی کنه قبول نمیکنه میگه ممکنه پرده اسیب ببینه من پشنهاد دادم از پشت اینکار را انجام بده اخه من وقتی تو فیلمها میدیدم خیلی دوست داشتم با نمزدم از را طریق مقعد نزدیکی کنم بااینکه من پشنهاد دادم باز قبول نمی کنه من باید چکار کنم بااینکه هر وقت میا کلی برام سوعاتی میاره

5. aann نوشته است: سلام من تازه نامزد کردم شوهرم به خاطر شغلش بیشتر مسافرت به طوری که تواین سه ماه نامزدی کل دوروز امده وهرچه من به طرفش میرم اون فقط با بوس من کنار میزنه بااینه موقع خواستگاری چندین بار میامند تا جواب گرفتن هر بار که من خواستم با من نزدیکی کنه قبول نمیکنه میگه ممکنه پرده اسیب ببینه من پشنهاد دادم از پشت اینکار را انجام بده اخه من وقتی تو فیلمها میدیدم خیلی دوست داشتم با نمزدم از را طریق مقعد نزدیکی کنم بااینکه من پشنهاد دادم باز قبول نمی کنه من باید چکار کنم بااینکه هر وقت میا کلی برام سوعاتی میاره

خوب شاید خجالت میکشه
    بهتره باهاش صحبت کنید و علتش رو جویا بشید

6. aann نوشته است: سلام من تازه نامزد کردم شوهرم به خاطر شغلش بیشتر مسافرت به طوری که تواین سه ماه نامزدی کل دوروز امده وهرچه من به طرفش میرم اون فقط با بوس من کنار میزنه بااینه موقع خواستگاری چندین بار میامند تا جواب گرفتن هر بار که من خواستم با من نزدیکی کنه قبول نمیکنه میگه ممکنه پرده اسیب ببینه من پشنهاد دادم از پشت اینکار را انجام بده اخه من وقتی تو فیلمها میدیدم خیلی دوست داشتم با نمزدم از را طریق مقعد نزدیکی کنم بااینکه من پشنهاد دادم باز قبول نمی کنه من باید چکار کنم بااینکه هر وقت میا کلی برام سوعاتی میاره

سلام

شما یه بار دیگه هم سوالتون رو پرسیدین و من احساس می کنم چون کاربر جدید هستید و به سایت آشنا نیستید پاسخ قبلی رو نتونستید بخونید. ابتدا لینک زیر رو ببینید تا بعد بیشتر با هم صحبت کنیم.

عفونت دستگاه تناسلی زنان

خب دوست خوبم لا به لای حرفای شما چیزهایی هست که منو نگران میکنه و من توصیه میکنم که

1. ابتدا خونسردی تونو حفظ کنید و ریلکس باشید و فکرایی از این قبیل که اون منو دوست نداره، اون منو نمیخواد، اون نسبت به من سرده، اون فلانه و ... رو نذارید به ذهنتون خطور کنه.
    بعد باید خدمتتون عارض بشم که
    2. بحث تغییر: نسبت به هر تغییری منعطف ترین فرد جهان (که خودم باشم ) هم مقاومت میکنه. کلا انسان در برابر تغییر به خاطر عدم وجود اشتراک در دیدگاه ها از خودش مقاومت نشون میده (مخصوصا جنس مذکرش که شدیدتره) و ضریب سختی این مقاومت به خیلی از فاکتورهای شخصیتی و روان شناختی طرف بستگی داره و اگر که اون فرد منعطف هم نباشه (معمولا آدمای مذهبی منعطف نیستن) کار سخت تر میشه اما شدنیه و زمان میخواد. ازدواج و شرایط جدید هم خودش یه چلنج و تغییر بزرگیه که قصد و واکنش افراد نسبت به اون متفاوته مثلا یکی ازدواج میکنه تا یه مادر داشته باشه! یکی دیگه به ازدواج با دید ازدواج درمانی نگاه میکنه! (فرای درست بودن یا نبودن این موضوع) و اقدام میکنه که مثلا اوضاع فعلی بهتر بشه یکی دیگه ....
    و در مورد وضعیت فعلی شما اونچه که میتونم بهتون بگم اینه که این تغییر بایستی مدیریت بشه تا کم کم همسرتون تغییر رو بپذیرن و آگاه باشن که رابطه ی جنسی هم جزئی از همین تغییره.
    3. برای مدیریت این تغییر
    شما بایستی ابتدا خودتونو آنالیز کنید
    ببینید چه چیزهایی رو دوست دارید اونم نه اینجوری که چون فلان فیلم پورن رو دیدید پس شما هم همون کار رو انجام بدید!
    ببینید خودتون از رابطه چی میخواید تا کجا میتونید جلو برید
    فرضا بکارت و سایر ملحقاتش!! (به معنای عفیفه، معتقده، مصلحه، نجابت و ...) در دوران نامزدی براتون مهم هست یا نه
    اگر که با یه فرهنگ فول سنتی خانوادگی طرف هستید که هیچ اما اگه اینطور نیست و نگران بارداری و اون داستانا هستید که میشه جلوگیری کرد و در رابطه ی واژینال مشکلی نیست و میتونید در این مورد با همسرتون صحبت کنید.
    ببینید رابطه ی دهانی رو دوست دارید
    ببینید برای انجام رابطه ی مقعدی به معنای واقعی مشتاقید (نه صرفا با دیدن چهار تا فیلم و عکس)
    ببینید معاشقه ی ساده ارضاتون میکنه
    و موارد دیگه
    بعد بایستی روی همسرتون دقیق بشید و علایقش رو کشف کنید
    ببینید با کدوم یک از موارد بالا موافقن کدومشون رو دوست دارن و مشتاقن که انجام بدن
    شاید یه نوع پوشش خاص شما، عطر مخصوص تون و ... ایشونو بیشتر تحریک میکنه و موارد دیگه رو بررسی کنید.
    4. در نهایت مذاکره: در یک تایم مناسب و یک مکان مناسب بشنید با هم صحبت کنید و بگید که من چی میخوام و چی رو دوست دارم. از سیاست زنانه تون (که از شناخت همسرتون به دست آوردید) هم استفاده کنید و اینو بدونید خانم هایی که از راهش وارد میشن همسرانشون کمتر از نصف روز!! بهشون کولی نمیدن!و رضایت کامل هم دارن (جدی گفتم).

امیدوارم اوضاع بهتر بشه ...

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  7. سلام دوستان منم موقع رابطه جنسی درد شدید دارم .
    الان 4 ماهه زایمان کردم قبل از بارداریم مشکلی در رابطه جنسی نداشتم ولی بعد زایمانم درد شدید دارم . مجرای واژنم تنگ شده انگشت خودم رو که بردم داخل احساس کردم بین دو تا استخوان میره و هر چی فشار میدادم اصلا باز نمی شد .
    می خواستم از خانم هایی که تو سایت هستند و سزازین کردن ،بپرسم که اونها هم حین رابطه جنسی درد دارند. اگر دارند ، چکار می کنند ؟ آیا راه حلی داره یا مجرای واژن برای همیشه همینطور تنگ میمونه ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید چون این قضیه خیلی آزارم میده

8. kona نوشته است: سلام دوستان منم موقع رابطه جنسی درد شدید دارم .
    الان 4 ماهه زایمان کردم قبل از بارداریم مشکلی در رابطه جنسی نداشتم ولی بعد زایمانم درد شدید دارم . مجرای واژنم تنگ شده انگشت خودم رو که بردم داخل احساس کردم بین دو تا استخوان میره و هر چی فشار میدادم اصلا باز نمی شد .
    می خواستم از خانم هایی که تو سایت هستند و سزازین کردن ،بپرسم که اونها هم حین رابطه جنسی درد دارند. اگر دارند ، چکار می کنند ؟ آیا راه حلی داره یا مجرای واژن برای همیشه همینطور تنگ میمونه ؟

سلام دوست عزیز
    منم سزارین کردم و همین مشکل و دارم دکترم فقط یه پماد لیدوکائین نوشت که تاثیری نداشت . اگر کسی این مشکل و داشته و راه حلی براش پیدا کرده ممنون میشم اینجا مطرح کنه .

9. دوست عزیز منم رفتم دکتر پماد لیدوکائین داد ولی اصلا تاثیر نداره
    می خوام بدونم واژنم برای همیشه تنگ میمونه و من همیشه درد دارم یا به مرور زمان خوب میشه

10. اگر همرا با سزارین عمل زیبا ی انجام دادید که این تنگی طبیعی است ولی اگر این کارانجام نشده به متخصصی که عمل زایمان را انجام داده مراجعه کنید ضمنا ممکنه که در اثر عمل مقداری التهاب لگن پیدا کرده باشید که رفع میشه ضمنا از ژل لیدوکائین استفاده کنید که استریل باشه وزمان استفاده ان هم حدود پنج دقیقه قبل از نزدیکی است

11. سلام  اول اینکه ببخشید این مدلی سوال میپرسم و خیلی ممنون برای سایت خوبتون و وقتی که میذارید برای بقیه ..

س:موقع نزدیکی درد دارم بیشتر وقتا -درد ِ اول لحظه دخول هست که همیشه به همسرم میگم سریع اینکارو بکنه بعد ثابت بمونه تا دردم تموم شه و اروم شروع کنه .موقع نزدیکی -فکرمیکنم -هیچ لذتی از نقطه جی  نمیبرم -اصلا نمیدونم دارمش یا نه .تنها لذتی که میبرم از ضربه هایی هست که به انتهای واژن که نمیدونم چه دیواره ای هست میخوره .و البته ادامه دار که میشه ضربه ها دردناک میشه و اگه نزدیکی طولانی بشه دیگه جز درد-یا بی حسی  هیچ حسی ندارم . البته همیشه موقع نزدیکی واژنم خیس میشه و شاید این دلیل لذت بردنه  اما من واقعا نمیدونم چجوریه لذت بردن !!بعد این همه سال زندگی متاهلی .و این  باعث سرخوردگیم میشه .و معمولا در جواب همسرم که ایا لذت بردی تظاهر میکنم که بله !
    شاید لذتشو با لذت خودارضایی مقایسه میکنم که کم به نظرم میاد .این میتونه دلیل باشه؟

و سوال دیگه م که  (میدونم جاش اینجا نیست ولی شاید برای جواب بهتر باید کنار هم مطرح  کنم) اینه
    -در مورد خود ارضایی هست .چیزی که یادم میاد از 6-7 سالگی خود ارضایی میکردم به روش فشار دادن ران ها به هم تا الان هم که متاهلم و 28 سالمه ادامه داره و یادمه لذتی که میبردم و حالتی که داشتم همیشه یه جور بوده.الف)این برام عجیبه چطور قبل از بلوغ حس شهوت و تحریک شدگی داشتم ؟ ب)و اینکه  به مرور زمان که بزرگتر شدم -گاهی اوقات بعد از ارگاسم  درد شدیدی شبیه به درد پریودی دارم -ایا این کارم باعث دردای موقع نزدیکیم میشه ؟
    و اینکه لذتی که با اینکار میبرم و ارگاسمی که دارم  شاید انگشت شمار  با نزدیکی با همسرم داشتم و این ازارم میده -فاصله نزدیکی  معمولا ده روزو گاهی بیشترهست به دلیل کار زیاد همسرم و خستگیش -برای همین بعد از چند روز زمان اولین نزدیکی خیلی کمه  چون خیلی زود ارضا میشه همسرم -برای این مشکل پیشنهادی دارید؟ضمن اینکه همسرم واریکوسل داشت و چند سال پیش عمل کرد این به زود ارضا شدنش ربطی داره؟با علم به اینکه میدونم هیچوقت استمنا نداشته که باعث زود انزالی الانش بشه

ممنون میشم جواب بدین  مدتهاست میخام بپرسم و نمیشه Sadپیش دکتر هم نمیرم برای اینکه خیلی سرسری گذشتن تا بحال و کمک اصولی نکردن

12. sadaf26ss نوشته است: سلام  اول اینکه ببخشید این مدلی سوال میپرسم و خیلی ممنون برای سایت خوبتون و وقتی که میذارید برای بقیه ..

س:موقع نزدیکی درد دارم بیشتر وقتا -درد ِ اول لحظه دخول هست که همیشه به همسرم میگم سریع اینکارو بکنه بعد ثابت بمونه تا دردم تموم شه و اروم شروع کنه .موقع نزدیکی -فکرمیکنم -هیچ لذتی از نقطه جی  نمیبرم -اصلا نمیدونم دارمش یا نه .تنها لذتی که میبرم از ضربه هایی هست که به انتهای واژن که نمیدونم چه دیواره ای هست میخوره .و البته ادامه دار که میشه ضربه ها دردناک میشه و اگه نزدیکی طولانی بشه دیگه جز درد-یا بی حسی  هیچ حسی ندارم . البته همیشه موقع نزدیکی واژنم خیس میشه و شاید این دلیل لذت بردنه  اما من واقعا نمیدونم چجوریه لذت بردن !!بعد این همه سال زندگی متاهلی .و این  باعث سرخوردگیم میشه .و معمولا در جواب همسرم که ایا لذت بردی تظاهر میکنم که بله !
    شاید لذتشو با لذت خودارضایی مقایسه میکنم که کم به نظرم میاد .این میتونه دلیل باشه؟

و سوال دیگه م که  (میدونم جاش اینجا نیست ولی شاید برای جواب بهتر باید کنار هم مطرح  کنم) اینه
    -در مورد خود ارضایی هست .چیزی که یادم میاد از 6-7 سالگی خود ارضایی میکردم به روش فشار دادن ران ها به هم تا الان هم که متاهلم و 28 سالمه ادامه داره و یادمه لذتی که میبردم و حالتی که داشتم همیشه یه جور بوده.الف)این برام عجیبه چطور قبل از بلوغ حس شهوت و تحریک شدگی داشتم ؟ ب)و اینکه  به مرور زمان که بزرگتر شدم -گاهی اوقات بعد از ارگاسم  درد شدیدی شبیه به درد پریودی دارم -ایا این کارم باعث دردای موقع نزدیکیم میشه ؟
    و اینکه لذتی که با اینکار میبرم و ارگاسمی که دارم  شاید انگشت شمار  با نزدیکی با همسرم داشتم و این ازارم میده -فاصله نزدیکی  معمولا ده روزو گاهی بیشترهست به دلیل کار زیاد همسرم و خستگیش -برای همین بعد از چند روز زمان اولین نزدیکی خیلی کمه  چون خیلی زود ارضا میشه همسرم -برای این مشکل پیشنهادی دارید؟ضمن اینکه همسرم واریکوسل داشت و چند سال پیش عمل کرد این به زود ارضا شدنش ربطی داره؟با علم به اینکه میدونم هیچوقت استمنا نداشته که باعث زود انزالی الانش بشه

ممنون میشم جواب بدین  مدتهاست میخام بپرسم و نمیشه Sadپیش دکتر هم نمیرم برای اینکه خیلی سرسری گذشتن تا بحال و کمک اصولی نکردن

سلام

همین که میگین همسرتون سریع کارشو استارت بزنه و اقدام به دخول کنه خودش اولین مشکله.
    خیس شدن واژن دلیل لازم و کافی (هر دو) به منظور آمادگی شما برای دخول نیست اینکه همون اول کار و صرف اینکه واژنتون خیس شده دخول شروع بشه صحیح نیست. مجموع حرفاتون در مورد این مشکل (شروع سه سوته دخول! و تظاهر شما به ارضا شدن) به من میگه که تایم معاشقه تون کمه (شایدم صفره!)
    بنابراین زمان معاشقه رو بیشتر کنید تا علاوه بر اینکه واژن شما خیس میشه نواحی آلت تون مانند نبض شروع به زدن بکنه در این حالته که خودتون فریاد خواهید زد و خواهان دخول خواهید بود (و اینجاست که مشتاقید همسرتون سریع دخول رو انجام بده!) و در ادامه ی دخول و تماس آلت با G Spot به اوج خواهید رسید.
    برای تماس آلت با نقطه ی جی پوزیشن های مربوطه (با عنوان  G Spot Sniper Position و مثلا پوزیشن Doggy) رو امتحان کنید. اینجا من نمیتونم کلاس پوزیشن بذارم چون جزو اهداف سایت نیست خودتون بگردید پیدا می کنید.
    در مورد کیفیت رابطه (مکان، زمان، نور و ...) هم باید تجدید نظر کنید در مورد این تجدید نظر و افزایش کیفیت زیاد صحبت کردیم از نوار بالا سرچ کنید و بخونید.  
    اما اون لذت بردن و بعد احساس درد از دخول عمیق به خاطر برخورد آلت با سرویکس رحمه
    با انتخاب پوزیشنی که گفتم و پوزیشن هایی که طول کمتری از آلت وارد واژن میشه این مشکل هم حل خواهد شد.
    در مورد تفاوت لذت خودارضایی و رابطه ی جنسی دقیقا همینه
    چون در خود ارضایی شخص دومی وجود نداره و طرف هر کاری که دلش میخواد رو انجام میده اما رابطه ی جنسی برای یکی مثل شما که راحت نیستید این مشکلات رو داره.
    میتونم قویا بگم شما شرطی شدید و برای رهایی از این قضیه باید کم کم جلو برید. با همون حالت خود ارضایی مثلا پاهاتون رو به بدن همسرتون فشار بدید و به تدریج جلو برید تا بعد چند مرتبه بتونید رابطه رو به دست خودتون هم بگیرید و هر کاری که دوست دارید رو انجام بدید.
    اون ارگاسم همراه با درد  در نزدیکی (البته اگه واقعا ارگاسمی در کار باشه!) ممکنه به خاطر همون ضربات آلت به سرویکس رحم باشه که چند خط بالاتر راهکارشو نوشتم.
    با رعایت موارد فوق درد شما کمتر میشه اما لیدوکائین هم برای کاهش درد شما خوبه میتونید از این بی حس کننده هم استفاده کنید.  
    اینکه همسرتون هیچوقت!! استمنا نداشته رو زیاد علمیش نکنید! استمنا (اگه افراطی نباشه) مشکل جسمی خاصی نداره و واریکوسل هم رابطه ی معناداری با زود انزالی همسرتون نداره. ایشون با انجام تمرینات کیگل و با تقویت ماهیچه های PC میتونن تا حدودی اوضاع رو بهبود بدن. میتونید از کاندوم تاخیری یا اسپری تاخیری هم استفاده کنید در نهایت اگه مشکل حل نشد ارولوژیست با درمان دارویی به این داستان خاتمه میده.

شما به خودتون لطف می کنید اگه تظاهر نکنید و هر اونچه که در مورد رابطه دوست دارید رو با همسرتون در میون بذارید و راحت تر باشید.

پ.ن: صحبت های بالا با فرض اینکه عفونتی در کار نباشه، زخمی وجود نداشته باشه، سایه ی واژینیسموس اون طرفا دیده نشه! و ... گفته شد و در صورتی که این چنین مشکلاتی در این درد شما دخیل باشه باید ابتدا به متخصص مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  13. kona نوشته است: سلام دوستان منم موقع رابطه جنسی درد شدید دارم .

با سلام زایمان سزارین باعث تنگ شدن واژن نمیشه .شاید از قبل واژنتون تنگ بوده وبه همین خاطر سزارین شدیدو...اگر در رابطه جنسی درد وسوزش دارید بهتره به متخصص مراجعه کنید شاید التهاب وعفونتی داشته باشید.اینکه دستتون تو واژن بین دو استخون میره قابل درک نیست شاید منظورتون دهانه رحم یا همون سرویکس ویا....باشه اگر منظورتون دهانه رحم باشه که سرویکس در حالت عادی سفت هست در هر صورت به پزشک مراجعه کنید

14. سلام <xml><o></o>
    میبخشید که سوالمو اینجا مطرح میکنم، و پیشاپیش از طرح این سوال عذر خواهی میکنم، خیلی خیلی<o></o>
    آخه باید حتما جوابشو از یکی میپرسیدم و هیچ جایی بهتر از اینجا نبود که بی پرده جواب سوالمو بگیرم<o></o>
    سوال من راجع به رایطه مقعدی، من به تازگی ازدواج کردم و همسرم تمایل به این کاردارن، و من هم دوست ندارم مانع ایشون بشم، سوال اولم اینه که جطوری میشه این رابطه رو طوری برقرار کرد که کمترین درد و ضرر رو داشته باشه و دو طرف لذت ببرن؟<o></o>
    و سوال بعدم اینه که آیا ممکنه در حین رابطه ی جنسی از مقعد ، آلت تناسلی همسرم آلوده به مدفوع من بشه؟؟؟<o></o>
    بازم عذر خواهی میکنم از اینگه بی پرده سوال پرسیدم و پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم<o></o>

<o> </o>

15. سلام ابتدا ازدواج تون را تبریک می گویم بعد مری عزیز اگر داخل سایت یه جستجوی گوچک انجام می دادی دوستان جواب این سوال را بطور کامل شرح داده اند ولی اگر نحوی جسشتجو را نمی دانی به طور خیلی خلاصه اینکه  قبل از هر کاری شما دستشوی بروید که مسئله الوده شدن الت همسرتون به مدفوع شما از بین بره بعد همسر تون ابتدا با نوازش ومالش مقعد شروع کنه بعد از امادگی شما ابتدا با یک انگشت خیلی نرم اینکار ر ا انجام بده بعد با دو انگشت  ضمنا اگر از ژل لوبریگنت استفاده بشه خیلی بهتر بعد از این کار می تونه التش را خیلی ارام داخل مقعد شما بکنه اگر می خواهی که هر شما هم لذت زیادی ببری فکر نکن همسرتون خواسته از طریق مقعد باشما نزدیکی کنه وشما به ایشان اجازه دادی فکر کن شما این نوع رابطه را دوست داری وهمسرتون به خاطر شما داره اینکار را انجام میده موافق باشید وشاد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید