شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. aras1983 نوشته است: سلام
    من و همسرم به خارج کشور مسافرت کردیم. 14 شهریور پریودش تموم شد. الان که 22 مهر هستش هنوز پریود نشده. بین 17 تا 27 شهریور رابطه پیشگیری شده داشتیم و تا اونجا که یادم می اد کاندوم هم سالم بود. تو هفته ی گذشته هم دو بار بی بی چک کردیم منفی بود. پریودهای همسرم هم تقریبا منظمه و بین 24 تا 28 روز هستش. این مدت هم استرس زیادی داشته و پرواز طولانی داشتیم. نظر شما چیه؟ ممنون

سلام

با وجود سالم بودن کاور بعد از رابطه، بارداری که منتفیه.
    اما اون مسافرت، تغییرات آب و هوا و استرس از بارداری دلایل خوبی برای این تاخیر هستن. جای نگرانی وجود نداره.
    چند روز دیگه منتظر پریود باشید اگه نشدن به پزشک مراجعه کنید تا علت اصلی (به جز بارداری) مشخص بشه.

2. raha308 نوشته است: سلام دوستان من تازه عضو این سایت شدم یه سوال دارم خواهش میکنم بهم جواب بدین:
    من 5روز پیش با نامزدم رابطه داشتم البته نه دخول فقط آلت همسرم رو دستگاه تناسلی من مالیده شد. قبل از خارج شدن منی همسرم آلتشو بیرون اورد.و من اون روز روز 7 پریودی بودم. من میترسم که پیش آب روی من ریخته شده باشه و باردار باشم. این موضوع من و همسرمو خیلی بهم ریخته خواهش می کنم کمکم کنید.
    من همیشه 4 یا 5روز زودتر از پریودی قبلیم پریود میشم اما آخرین دفعه بخاطر یه موضوع استرس داشتم و 7 روز زودتر شدم.

با سلام

شرایط شما طوری نبوده که حتی بشه احتمال بارداری روهم داد پس خیالتون راحت منتظر باشین تا پریود بعدی

3. zmrs نوشته است: سلام. من از قرص LD استفاده میکنم. توی سیکل قبلی یکی از قرصا رو فراموش کردم بخورم و 2 روز بعد اون قرصو خوردم(مثلا قرص 2شنبه که نخورده بودم 4شنبه 2تا خوردم. 3شنبه یکی خوردم). روزی
    که باید پریود میشدم شدم اما روز دوم خونریزی قطع شد الانم روز سومه و هنوز خونریزی ندارم.  BABY CHECK  هم منفی بود ایا احتمال حاملگی من هست؟
    ممنون میشم کمکم کنید. واقعا استرس دارم

سلام

قرص فراموشی رو درست مصرف نکردید.
    اما اگه اون یه روزی که گفتید پریود شدید خونریزی روان بوده، جای نگرانی نیست و بارداری صورت نگرفته.
    بی بی چک 3 هفته بعد از نزدیکی قابل اعتماده.
    اگه استرس رو از خودتون دور کنید پریود ادامه پیدا میکنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام،
    من 26 سال سن دارم :
    1 - الان یه دختر 5ماهه دارم  و بعد از زایمان قاعدگی مشخصی نداشتم 2 - از 40 روز بعد از زایمانم هر 2هفته 1بار خون میدیدم 3 - دوره خونریزی حداکثر 3روزه بود 4 - آخرین بار 16-06-91 خونریزی من شروع شد. 5 - تقریبا هفته ای 2بار رابطه جنسی داشتم 6 - شرح حال: روش جلوگیریمان طبیعی بوده و منی در واژن ریخته نشده . دیروز صبح 2تا بی بی چک استفاده کردم که یکی از اونها جای خط تست مثبت یه خط خیلی کمرنگ ظاهر شده که به زور میشه تشخیص بدی !
    امروز هم دوباره 2تا بی بی چک استفاده کردم که یکی از اونها دوباره یه خط خیلی کمرنگ تر از قبلی که دیروز دیدم نشون داده !
    با توجه به اینکه من در دوران شیردهی هستم امکان داره که جواب این تستها درست باشه و من حامله باشم ؟ اگه الان آزمایش خون بدم ممکنه جواب درستی به من بده ؟

5. سلام ...میخواستم بدونم چند روز بعد ز نزدیکی میتونیم ازمایش خون یا ادرار بدیم که مطمئن باشه؟؟

6. mahsa23 نوشته است: سلام ...میخواستم بدونم چند روز بعد ز نزدیکی میتونیم ازمایش خون یا ادرار بدیم که مطمئن باشه؟؟

سلام . حداقل 48 ساعت بعد از نزدیکی آزمایش بتا معلوم میکنه اما برای گرفتن پاسخ 100% 7 روز بعد از نزدیکی آزمایش بتا (خون ) مشخص میکنه.تست ادرار هم3 هفته  بعد از نزدیکی  معلوم میکنه بارداری رو.

7. darbar نوشته است: سلام،
    من 26 سال سن دارم :
    1 - الان یه دختر 5ماهه دارم  و بعد از زایمان قاعدگی مشخصی نداشتم 2 - از 40 روز بعد از زایمانم هر 2هفته 1بار خون میدیدم 3 - دوره خونریزی حداکثر 3روزه بود 4 - آخرین بار 16-06-91 خونریزی من شروع شد. 5 - تقریبا هفته ای 2بار رابطه جنسی داشتم 6 - شرح حال: روش جلوگیریمان طبیعی بوده و منی در واژن ریخته نشده . دیروز صبح 2تا بی بی چک استفاده کردم که یکی از اونها جای خط تست مثبت یه خط خیلی کمرنگ ظاهر شده که به زور میشه تشخیص بدی !
    امروز هم دوباره 2تا بی بی چک استفاده کردم که یکی از اونها دوباره یه خط خیلی کمرنگ تر از قبلی که دیروز دیدم نشون داده !
    با توجه به اینکه من در دوران شیردهی هستم امکان داره که جواب این تستها درست باشه و من حامله باشم ؟ اگه الان آزمایش خون بدم ممکنه جواب درستی به من بده ؟

سلام . دوست عزیز با توجه به تست ها امکانش هست.تست خون مشخص میکنه.برید آزمایش بدید

8. با سلام . من و خانومم نزدیکی محافظت نشده ای داشتیم البطه هیچ دخولی انجام نگرفت و ایشون بکارت هم دارند . فقط رابطه درحد لیسیدن الت ایشون و من بود میخواستم بدونم که پیشاب یا منی که از این طریق خارج شده و امکان داره جابه جا شده باشه باعث حامله شدن میشه یا نه . ممنون

9. ALI322 نوشته است: با سلام . من و خانومم نزدیکی محافظت نشده ای داشتیم البطه هیچ دخولی انجام نگرفت و ایشون بکارت هم دارند . فقط رابطه درحد لیسیدن الت ایشون و من بود میخواستم بدونم که پیشاب یا منی که از این طریق خارج شده و امکان داره جابه جا شده باشه باعث حامله شدن میشه یا نه . ممنون

خوب منی خارج بشه!
    وقتی باهم برخوردی نداشتین و دخولی صورت نگرفته چطوری بارداری رخ بده؟

10. سلام
    خسته نباشید
    من چند پست قبلا فرستادم که ماه قبل 10روز قبل پریودم نزدیکی داشتم
    که بعدش سرموقع پریود شدم
    چون قرص سپروترون کمپوند استفاده میکردم.برای این ماه رفتم بسته دیگه ای بخرم که بسته آن نارنجی بود الان شده آبی . یک شب دیرتر شروع کردم.یعنی 5امین شب باید میخوردم که یادم رفت و فردا شبش دو تا خوردم و بقیه روزها مرتب بود.هفته قبل 3شنبه قرص تمام شد.امروز باید درد داشته باشم و کمی خونریزی ولی ندارم
    دارم از استرس میمیرم.چرا این علایم و مثل ماه های قبل ندارم؟نکنه باردار باشم

ضمنا امروز تمام تنم درد میکرد که فکرکنم از سرما خوردگی باشه یک قرص cold stop هم خوردم

11. mm1369

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید یه سوال دیگه داشتم بارداداری خارج رحمی چه طوریه؟بعدش کمر درد پا دردم به خاطر چیه

12. shela نوشته است:
    shela نوشته است: سلام . من 25 سالمه و عقد کرده هستم. ولی در عین حال باکره هم هستم. روز 18 مرداد پریود شدم و روز 30ام مرداد با همسرم رابطه داشتم (بدون دخول و منی هم روی واژن ریخته نشد) بعد از اون هم یکبار روز 9 شهریور رابطه داشتم که مجددا منی روی واژن نریخت. با توجه به این تاریخها باید روز 16 شهریور پریود میشدم ولی اینطور نشد و روز 4 مهرماه خونریزی شدید همراه با درد شکم داشتم . با این تفاوت که بجای 7روز 5روز طول کشید. در طی این مدت (از حدود 10 شهریور الی 3 مهر سه بار بیبی چک زدم و هر 3بار منفی بود. دیروز زی یک فشار عصبی بالا آوردم و این توهم بهم دست داد که نکنه باردار باشم!؟ امروز هم همش احساس میکنم که شکمم یکم بزرگ شده! میخواستم ازتون بپرسم:1/ احتمال بارداری من چقدر هست؟ 2/آیا خونریزی که داشتم پریود بوده؟ 3/ احتمال بارداری خارج از رحم وجود نداره؟ و اگر باشه بیبی چک نشون میده؟ 4/ چقدر به پاسخ این 3 بار تست میتونم اعتماد کنم؟ با تشکر

خیلی خیلی ممنون بادومک جان. علت ترس من بیشتر بخاطر شرایط درسیمه که اصلا موقعیت بچه دار شدنو ندارم! حداقل تا 5 سال دیگه. ولی خوب وقتی سایتتون رومطالعه کردم و دیدم که همه میگن از راه پیشاب و با وجود باکره بودن هم احتمال بارداری هست خیلی استرسم بیشتر شد. درضمن من همیشه 7 روزه پریود میشدم ولی اینبار 5 روزه و با 19 روز دیرکرد! تو سایت هم خوندم که موقع لانه گزینی خونریزی مشاهده میشه. در ضمن 4 روز هم هست که سرگیجه دارم و .... بقیه موارد روهم که گفتم خدمتتون. بارداری خارج از رحم رو هم تو سایت خوندم. پس بنظر شما خونریزی 4 مهر من همون پریود بوده؟ و مربوط به لانه گزینی یا خونریزیای متداول دوران بارداری نیست؟  من شک کردم که این خونریزی پریود نبوده باشه و مربوط  به سیکل بارداری باشه!؟

سلام. خواهش میکنم  جواب منو بدید؟ استرس دارم!!! خونریزی من پریود بوده ؟؟  به بارداری مربوط نیست؟ در ضمنچن روزی هم هست که ااشتهام خیلی زیاد شده !!!!

13. می خواستم بدونم اینکه طی یک هفته دو بار بی بی چک کنیم و جواب منفی باشه قابل اعتماده ؟در کمتر از سه هفته از اخرین امیزش
    و اینکه اگه احتمال بارداری وجود داشته باشه علایم از کی ظهور می کنند. یعنی هنگام تشکیل نطفه و انتقال اون به رحم مادر ، باعث علایم بیرونی می شه یا نه.

14. سلام.
    21 سالمه.توو جواب سونوگررافیم نوشته تخمدان راست فولیکول مچور داره به قطر 26 میلیمت یعنی چی

15. elayy نوشته است: سلام.
    21 سالمه.توو جواب سونوگررافیم نوشته تخمدان راست فولیکول مچور داره به قطر 26 میلیمت یعنی چی

سلام

یعنی فولیکول غالبی که در این سیکلتون تخمک آزاد میکنه سایزش 26 میلی متره.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 70
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید