شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. mona69 نوشته است: سلام
    من 23سالمه 91/6/15 پریود شدم 90/6/30 رابطه از مقعد داشتم و منی روی کمرم ریخته شده و نامزدم مطمءنه اما من الان 6روز پریودم عقب افتاده وخیلی هم استرس دارم احتمال حاملگی هست؟

سلام

اگه مطمئن هستین که منی با واژن تماس نداشته امکان بارداری نیست.
    این استرس شما میتونه دلیل خوبی برای این تاخیر باشه.
    به خودتون لطف کنید و در روابط بعدی از کاور استفاده کنید.

2. سلام ، من حدود ده روز قبل از موعد پریود با همسرم رابطه محافظت شده داشتم . برای احتیاط 24 ساعت بعد قرص ال دی خوردم ولی به جای 12 ساعت بعد 16 ساعت بعد 4 تای دوم رو خوردم . 7 روز بعد آزمایش بتا دادم منفی بود . ولی هنوز پریود نشدم . درد  سمت چپ زیر شکم و علائم پریود رو دارم  ولی الان دو روز گذشته . من باردارم ؟؟

3. sasana18256 نوشته است: سلام ، من حدود ده روز قبل از موعد پریود با همسرم رابطه محافظت شده داشتم . برای احتیاط 24 ساعت بعد قرص ال دی خوردم ولی به جای 12 ساعت بعد 16 ساعت بعد 4 تای دوم رو خوردم . 7 روز بعد آزمایش بتا دادم منفی بود . ولی هنوز پریود نشدم . درد  سمت چپ زیر شکم و علائم پریود رو دارم  ولی الان دو روز گذشته . من باردارم ؟؟

سلام

همه ی شواهد (نوع رابطه، نتیجه ی آزمایش، شواهد من!! و ...) گویاست که شما باردار نیستید.
    استفاده ی روش اورژانسی نادرست بوده ولی بنا به دلایل بالا مهم نیست.
    دوست من، علائم پریود داره داد میزنه! منتظر بمونید پریود خواهید شد.

4. nima_r

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    badomak نوشته است:
    nima_r نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز.سوالی خدمتتون داشتم میخواستم ازتون بپرسم که من با نامزد نزدیکی داشتم ولی دخول و خروج انجام ندادیم ولی احتمال دادم دست الوده من یا ایشان به اب منی یا پیشاب با الت ایشون برخورد داشته باشه با توجه به اینکه ایشون باکره هستند احتمال بارداری هست؟این عمل 2روز پس از اتمام قاعدگی رخ داده.راه درمان یا پیش گیری رو هم اگه لطف کنید ممنون میشم

با توجه به نوع رابطه شما و اینکه دو روز بعد از اتمام پریودی(اگه منظم باشه) تخمک گذاری نیست
    احتمال بارداری وجود نداره
    نگران نباشید

پریود نامنظم.با این شرایط چجوری میشه؟ ایا استفاده از قرص و روش های اورژانسی الان لازمه؟

5. nima_r نوشته است:
    badomak نوشته است:
    nima_r نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز.سوالی خدمتتون داشتم میخواستم ازتون بپرسم که من با نامزد نزدیکی داشتم ولی دخول و خروج انجام ندادیم ولی احتمال دادم دست الوده من یا ایشان به اب منی یا پیشاب با الت ایشون برخورد داشته باشه با توجه به اینکه ایشون باکره هستند احتمال بارداری هست؟این عمل 2روز پس از اتمام قاعدگی رخ داده.راه درمان یا پیش گیری رو هم اگه لطف کنید ممنون میشم

با توجه به نوع رابطه شما و اینکه دو روز بعد از اتمام پریودی(اگه منظم باشه) تخمک گذاری نیست
    احتمال بارداری وجود نداره
    نگران نباشید

پریود نامنظم.با این شرایط چجوری میشه؟ ایا استفاده از قرص و روش های اورژانسی الان لازمه؟

سلام

با توجه به نوع رابطه و اینکه شما خودت شک داری که دستت به واژن خورده یا نخورده، احتمال بارداری خیلی ضعیفه.
    من میگم منتظر پریود بمونید.
    این سری که هیچ، اما از اونجایی که در سیکل نامنظم هیچ چیزی مشخص نیست در روابط بعدی به خودت و همسرت لطف کن و کاور بزن.

6. سلام آقای دکتر...ببخشید بازم مزاحم میشم....اولا از جوابای کاملتون کاملا  متشکرم.دوما سوالی که داشتم راجع به این بود که  من حدود 10 روز پیش با نامزدم رابطه داشتم 14 روز بعد از اخرین پریودم و بعداز خوردن قرص هم باز  بعداز اخرین قرص هم 5  ساعت بعد رابطه داشتم  .در ضمن همونطور که قبلا گفتم از ترسی که داشتم از 4 تا قرص به فاصله 12 ساعت استفاده کردم......الان که 10 روز از خوردن قرصها میگذره .از 5 روز پیش کم و پیش زیر دلم درد میگرفت مثل همیشه و نوک سینه هام هم شروع به درد کردن کرد....از دیروز زیر دلم مرتب درد میکنه و همه حالتای پریود رو دارم فقط منتظر خون ریزی هستم که نمیشم..تو پریودهای قبلی روزی که دل درد پشت هم میگرفتم همون روز هم خون ریزی میکردم...یعنی من دیروز منتظر خون ریزی بودم ولی هنوز که هنوزه خون ریزی ندارم.....یکم نگران شدم بابت این جریان!!!!!ایا ممکنه اتفاق بدی افتاده باشه  یا با این حالتایی که دارم حتما پریود اتفاق میوفته امروز فردا؟؟؟؟؟؟

7. shela نوشته است: سلام . من 25 سالمه و عقد کرده هستم. ولی در عین حال باکره هم هستم. روز 18 مرداد پریود شدم و روز 30ام مرداد با همسرم رابطه داشتم (بدون دخول و منی هم روی واژن ریخته نشد) بعد از اون هم یکبار روز 9 شهریور رابطه داشتم که مجددا منی روی واژن نریخت. با توجه به این تاریخها باید روز 16 شهریور پریود میشدم ولی اینطور نشد و روز 4 مهرماه خونریزی شدید همراه با درد شکم داشتم . با این تفاوت که بجای 7روز 5روز طول کشید. در طی این مدت (از حدود 10 شهریور الی 3 مهر سه بار بیبی چک زدم و هر 3بار منفی بود. دیروز زی یک فشار عصبی بالا آوردم و این توهم بهم دست داد که نکنه باردار باشم!؟ امروز هم همش احساس میکنم که شکمم یکم بزرگ شده! میخواستم ازتون بپرسم:1/ احتمال بارداری من چقدر هست؟ 2/آیا خونریزی که داشتم پریود بوده؟ 3/ احتمال بارداری خارج از رحم وجود نداره؟ و اگر باشه بیبی چک نشون میده؟ 4/ چقدر به پاسخ این 3 بار تست میتونم اعتماد کنم؟ با تشکر

خیلی خیلی ممنون بادومک جان. علت ترس من بیشتر بخاطر شرایط درسیمه که اصلا موقعیت بچه دار شدنو ندارم! حداقل تا 5 سال دیگه. ولی خوب وقتی سایتتون رومطالعه کردم و دیدم که همه میگن از راه پیشاب و با وجود باکره بودن هم احتمال بارداری هست خیلی استرسم بیشتر شد. درضمن من همیشه 7 روزه پریود میشدم ولی اینبار 5 روزه و با 19 روز دیرکرد! تو سایت هم خوندم که موقع لانه گزینی خونریزی مشاهده میشه. در ضمن 4 روز هم هست که سرگیجه دارم و .... بقیه موارد روهم که گفتم خدمتتون. بارداری خارج از رحم رو هم تو سایت خوندم. پس بنظر شما خونریزی 4 مهر من همون پریود بوده؟ و مربوط به لانه گزینی یا خونریزیای متداول دوران بارداری نیست؟  من شک کردم که این خونریزی پریود نبوده باشه و مربوط  به سیکل بارداری باشه!؟

8. saye6868 نوشته است: سلام آقای دکتر...ببخشید بازم مزاحم میشم....اولا از جوابای کاملتون کاملا  متشکرم.دوما سوالی که داشتم راجع به این بود که  من حدود 10 روز پیش با نامزدم رابطه داشتم 14 روز بعد از اخرین پریودم و بعداز خوردن قرص هم باز  بعداز اخرین قرص هم 5  ساعت بعد رابطه داشتم  .در ضمن همونطور که قبلا گفتم از ترسی که داشتم از 4 تا قرص به فاصله 12 ساعت استفاده کردم......الان که 10 روز از خوردن قرصها میگذره .از 5 روز پیش کم و پیش زیر دلم درد میگرفت مثل همیشه و نوک سینه هام هم شروع به درد کردن کرد....از دیروز زیر دلم مرتب درد میکنه و همه حالتای پریود رو دارم فقط منتظر خون ریزی هستم که نمیشم..تو پریودهای قبلی روزی که دل درد پشت هم میگرفتم همون روز هم خون ریزی میکردم...یعنی من دیروز منتظر خون ریزی بودم ولی هنوز که هنوزه خون ریزی ندارم.....یکم نگران شدم بابت این جریان!!!!!ایا ممکنه اتفاق بدی افتاده باشه  یا با این حالتایی که دارم حتما پریود اتفاق میوفته امروز فردا؟؟؟؟؟؟

سلام

دوست من، شما 3 تا پست ارسال کردید و در هر کدوم یه چیزی گفتید!!

در پست اول:

"گفتید که یه رابطه در روز پرخطر داشتید بعد قرص لونژیل رو به صورت اورژانسی در نوبت اول مصرف کردید و بعد اون 3 ساعت بعد دو مرتبه رابطه داشتید و 12 ساعت بعد از قرص نوبت اول قرص نوبت دوم رو مصرف کردید"

و خدمت شما عرض کردم که مصرف قرص نوبت اول کمی قبل از رابطه درسته و بارداری منتفیه.  

در پست دوم:

"فرمودید که در روز پرخطر رابطه داشتید بعد قرص لونژیل رو به صورت اورژانسی در نوبت اول مصرف کردید و بعد اون 3 ساعت بعد دو مرتبه رابطه داشتید و 12 ساعت بعد از قرص نوبت اول قرص نوبت دوم رو مصرف کردید و بعد 4 قرص دیگه رو هر 12 ساعت مصرف کردید و باز بعد از مصرف آخرین قرص رابطه داشتید!!"

و مهران عزیزم (badomak) به شما گفت تست بتا بدید.

در این پست:

"گفتید 5 ساعت بعد از آخرین مصرف قرص رابطه داشتید"

نتیجه: مجموع صحبت های متناقض شما به من میگه که از جریان اون روز اطلاعات درستی ندارید!!
    و لازمه بدونید که روش اورژانسی برای رابطه های قبلی موثره و از بارداری جلوگیری میکنه و اگر که بعد از استفاده ی روش اورژانسی دوباره رابطه داشته باشید احتمال بارداری وجود خواهد داشت.
    و بر این موضوع هم واقف باشید که روش اورژانسی در هر سیکل تنها یک مرتبه کارایی داره و استفاده ی مجدد این روش در همون سیکل تاثیر گذار نخواهد بود.
    اما گذشته از این تناقضات من یک نقطه ی مشترک در این 3 پست شما دیدم و اون هم این بود که منی با واژن تماس نداشته و فقط ترس از پیش آب هست. نتیجه اینکه

در مجموع همچنان احتمال بارداری هر چند کم باشه وجود داره و کاری که شما باید انجام بدید اینه که همین 2 - 3 روز آینده رو هم صبر کنید و اگر که پریود نشدید تست بتا بدید.

9. mm1369

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من 2 ماه گذشته با دوست پسرم نزدیکی داشتم اما دخولی نداشتیم همون اون ماه هم این ماه پریود شدم اما هنوز کمر درد زیر شکمم درد میکنه معدم نفخ میکنه ممکنه حامله باشم مردم از نگرانی استرس  این درد واسه چیه حتی پاهامم درد میکنه بعدش لانه گزینی چطوریه قابل تشخیص با پریوده کمکم کنید

10. mm1369 نوشته است: سلام من 2 ماه گذشته با دوست پسرم نزدیکی داشتم اما دخولی نداشتیم همون اون ماه هم این ماه پریود شدم اما هنوز کمر درد زیر شکمم درد میکنه معدم نفخ میکنه ممکنه حامله باشم مردم از نگرانی استرس  این درد واسه چیه حتی پاهامم درد میکنه بعدش لانه گزینی چطوریه قابل تشخیص با پریوده کمکم کنید

پریود شدنتون اون هم دوبار مکرر سر وقت بارداری رو منتفی میکنه
    لایه گزینی با شرایط شما بعیده نگران نباشید

11. سلام
    من و همسرم به خارج کشور مسافرت کردیم. 14 شهریور پریودش تموم شد. الان که 22 مهر هستش هنوز پریود نشده. بین 17 تا 27 شهریور رابطه پیشگیری شده داشتیم و تا اونجا که یادم می اد کاندوم هم سالم بود. تو هفته ی گذشته هم دو بار بی بی چک کردیم منفی بود. پریودهای همسرم هم تقریبا منظمه و بین 24 تا 28 روز هستش. این مدت هم استرس زیادی داشته و پرواز طولانی داشتیم. نظر شما چیه؟ ممنون

12. سلام. من از قرص LD استفاده میکنم. توی سیکل قبلی یکی از قرصا رو فراموش کردم بخورم و 2 روز بعد اون قرصو خوردم(مثلا قرص 2شنبه که نخورده بودم 4شنبه 2تا خوردم. 3شنبه یکی خوردم). روزی
    که باید پریود میشدم شدم اما روز دوم خونریزی قطع شد الانم روز سومه و هنوز خونریزی ندارم.  BABY CHECK  هم منفی بود ایا احتمال حاملگی من هست؟
    ممنون میشم کمکم کنید. واقعا استرس دارم

13. سلام من با دوست پسرم 11.12 روز پیش نزدیکی با دخول داشتیم و پیش گیری نشده بود...همون روز از قرص اوسیز استفاده کردم .هر 12 ساعت یه قرص.....از یک شنبه هفته پیش یعنی 4 روز بعدز مصرف اخرین قرص دلدردام کمو بیش شروع شد و از جمعه دلدردم شدید شد...تا دیروز دلدردم زیاد بود و سینه هام هم درد میکرد.....ولی امروز دلدردی ندارم!!!!خیلی واسم عجیبه..من همه علائم پریود رو داشتم تا دیروز و فکر میکردم امروز فردا دیگه باید بشم ولی نشدم هنوز....کمی هم استرس داشتم.......لازم به ذکر که من تو روزای پرخطر رابطه داشتم و منی هم نه داخل ریخت و نه روی وازن!!!!!!!هز این موضوع خیالم راحته!!!!!فقط از این نگرانم که چرا تا دیروز علائم پریود رو داشتم ولی امروز نه!!!!!!با پیش بینی های خودم حداکثر تا فردا باید اتفاق میوفتاد!!!!!ایا ممکنه باردار باشم؟؟خیلی تو استرس قرار دارم.........در ضمن من هیچ کدوم از نشانه های اول بارداریرو نداشتم و همه علائم پریود رو تا دیروز داشتم!!!!!!!چرا این شکلی شد یهو!!!

14. سلام دوستان من تازه عضو این سایت شدم یه سوال دارم خواهش میکنم بهم جواب بدین:
    من 5روز پیش با نامزدم رابطه داشتم البته نه دخول فقط آلت همسرم رو دستگاه تناسلی من مالیده شد. قبل از خارج شدن منی همسرم آلتشو بیرون اورد.و من اون روز روز 7 پریودی بودم. من میترسم که پیش آب روی من ریخته شده باشه و باردار باشم. این موضوع من و همسرمو خیلی بهم ریخته خواهش می کنم کمکم کنید.
    من همیشه 4 یا 5روز زودتر از پریودی قبلیم پریود میشم اما آخرین دفعه بخاطر یه موضوع استرس داشتم و 7 روز زودتر شدم.

15. arezoo090 نوشته است: سلام من با دوست پسرم 11.12 روز پیش نزدیکی با دخول داشتیم و پیش گیری نشده بود...همون روز از قرص اوسیز استفاده کردم .هر 12 ساعت یه قرص.....از یک شنبه هفته پیش یعنی 4 روز بعدز مصرف اخرین قرص دلدردام کمو بیش شروع شد و از جمعه دلدردم شدید شد...تا دیروز دلدردم زیاد بود و سینه هام هم درد میکرد.....ولی امروز دلدردی ندارم!!!!خیلی واسم عجیبه..من همه علائم پریود رو داشتم تا دیروز و فکر میکردم امروز فردا دیگه باید بشم ولی نشدم هنوز....کمی هم استرس داشتم.......لازم به ذکر که من تو روزای پرخطر رابطه داشتم و منی هم نه داخل ریخت و نه روی وازن!!!!!!!هز این موضوع خیالم راحته!!!!!فقط از این نگرانم که چرا تا دیروز علائم پریود رو داشتم ولی امروز نه!!!!!!با پیش بینی های خودم حداکثر تا فردا باید اتفاق میوفتاد!!!!!ایا ممکنه باردار باشم؟؟خیلی تو استرس قرار دارم.........در ضمن من هیچ کدوم از نشانه های اول بارداریرو نداشتم و همه علائم پریود رو تا دیروز داشتم!!!!!!!چرا این شکلی شد یهو!!!

با سلام
    نگران نباش بخاطر مصرف قرصه از این به بعد تو رابطتون احتیاط کنین وحتما از کاور استفاده کنین تا خیالتون راحت باشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 70
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید