شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. من هم دقیقآ مشکل ida_ رو دارم.در روز دهم پریود هستم و رابطه بدون کاندوم داشتم . انزال بیرون صورت گرفت.من سیکل های 24 روزه دارم.از اورژانسی استفاده کنم؟خواهش میکنم جوااااااااااب بدین

2. Ida_ نوشته است: با سلام.من روز 11 این ماه پریود شدم و 16 اش تموم شدم  امروز نزدیکی داشتم.منی داخل واژنم نریخت اما هم در اول نزدیکی و هم در آخرش از کاندوم استفاده نکردیم (اما منی داخل واژن تخلیه نشد)
    1: لازمه که از روش اورژانسی استفاده کنم؟
    2: اگر امروز به ارگاسم برسم و اسپرمی در بدنم وجود داشته باشه باعث بارداری میشه؟

اگه پریودی منظمی دارید احتمال بارداری کمه
    اما اگه واقعا تصمیم به بچه داری ندارین و آدم بد شانسی هم هستین خوردن قرص اورژانسی خیالتون رو راحت تر میکنه
    ارگاسم ربطی به بارداری نداره!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. badomak نوشته است:
    Ida_ نوشته است: با سلام.من روز 11 این ماه پریود شدم و 16 اش تموم شدم  امروز نزدیکی داشتم.منی داخل واژنم نریخت اما هم در اول نزدیکی و هم در آخرش از کاندوم استفاده نکردیم (اما منی داخل واژن تخلیه نشد)

اما اگه واقعا تصمیم به بچه داری ندارین و آدم بد شانسی هم هستین خوردن قرص اورژانسی خیالتون رو راحت تر میکنه

ممنونم.الان موقع تخمک گذاریمه؟شوهرم نمیذاره قرص بخورم و امکان بچه داریم نداریم

4. badomak نوشته است:
    Ida_ نوشته است: با سلام.من روز 11 این ماه پریود شدم و 16 اش تموم شدم  امروز نزدیکی داشتم.منی داخل واژنم نریخت اما هم در اول نزدیکی و هم در آخرش از کاندوم استفاده نکردیم (اما منی داخل واژن تخلیه نشد)

دوست من ارگاسم باعث مکش منی به داخل رحم و در نهایت بارداری نمیشه؟

5. tamay_zabet نوشته است:
    badomak نوشته است:

دوست عزیز شما ننوشتی که عادت منظم داری یا نه
    اما اگه فرض بگیریم که منظمه و دوره هات 30 روزه و قراره دوره بعدی 11 آبان پریود بشی روز تخمک گذاریت میشه 27 مهر و چند روز این بر و آون برش رابطه نداشته باشی

6. ahmad_ahvazii نوشته است: سلام قبلا سوالم رو پرسیده بودم بادومک جان زحمت کشیده بودن جواب داده بودن فقط یه سوال دیگه دارم که رابطه من مال 30 35 روزه با این حال بازم میشه از بی بی چک استفاده کنم ؟

کسی که برای نامنظمی پریودی بره دکتر ،دکتر پردشم نگاه میکنه ؟

دوست عزیز 30-35 روز قبل رابطه داشتید بله میتونید از بی بی چک استفاده کنید.
    در صورتی که دختر ازدواج نکرده باشه و خودشم به دکتر بگه ازدواج نکرده ام  دکتر کلا به داخل رحم نگه نمیکنه.چکاری به پرده شما داره؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. badomak نوشته است:
    tamay_zabet نوشته است:
    badomak نوشته است:

دوست عزیز شما ننوشتی که عادت منظم داری یا نه
    اما اگه فرض بگیریم که منظمه و دوره هات 30 روزه و قراره دوره بعدی 11 آبان پریود بشی روز تخمک گذاریت میشه 27 مهر و چند روز این بر و آون برش رابطه نداشته باشی

متشکرم دوره های من 24-28 روزه است.2 ماهه دوره ی 24 روزه دارم.در این صورت تخمک گذاری من کی هست؟

8. Ida_ نوشته است:
    badomak نوشته است:

دوست من ارگاسم باعث مکش منی به داخل رحم و در نهایت بارداری نمیشه؟

خوب حقیقت اینه که بارداری می تونه بدون رخ دادن ارگاسم رخ بده.ارگاسم به تخمک و بارور شدن آن ربطی نداره و نقش اون همون جور که خودتون هم گفتین تقویت حرکت مکشی لوله های فالوپ هستش که ارگاسم هم نباشه باز خود اسپرم می تونه حرکت کنه

9. سلام . من 25 سالمه و عقد کرده هستم. ولی در عین حال باکره هم هستم. روز 18 مرداد پریود شدم و روز 30ام مرداد با همسرم رابطه داشتم (بدون دخول و منی هم روی واژن ریخته نشد) بعد از اون هم یکبار روز 9 شهریور رابطه داشتم که مجددا منی روی واژن نریخت. با توجه به این تاریخها باید روز 16 شهریور پریود میشدم ولی اینطور نشد و روز 4 مهرماه خونریزی شدید همراه با درد شکم داشتم . با این تفاوت که بجای 7روز 5روز طول کشید. در طی این مدت (از حدود 10 شهریور الی 3 مهر سه بار بیبی چک زدم و هر 3بار منفی بود. دیروز زی یک فشار عصبی بالا آوردم و این توهم بهم دست داد که نکنه باردار باشم!؟ امروز هم همش احساس میکنم که شکمم یکم بزرگ شده! میخواستم ازتون بپرسم:1/ احتمال بارداری من چقدر هست؟ 2/آیا خونریزی که داشتم پریود بوده؟ 3/ احتمال بارداری خارج از رحم وجود نداره؟ و اگر باشه بیبی چک نشون میده؟ 4/ چقدر به پاسخ این 3 بار تست میتونم اعتماد کنم؟ با تشکر

10. shela نوشته است: سلام . من 25 سالمه و عقد کرده هستم. ولی در عین حال باکره هم هستم. روز 18 مرداد پریود شدم و روز 30ام مرداد با همسرم رابطه داشتم (بدون دخول و منی هم روی واژن ریخته نشد) بعد از اون هم یکبار روز 9 شهریور رابطه داشتم که مجددا منی روی واژن نریخت. با توجه به این تاریخها باید روز 16 شهریور پریود میشدم ولی اینطور نشد و روز 4 مهرماه خونریزی شدید همراه با درد شکم داشتم . با این تفاوت که بجای 7روز 5روز طول کشید. در طی این مدت (از حدود 10 شهریور الی 3 مهر سه بار بیبی چک زدم و هر 3بار منفی بود. دیروز زی یک فشار عصبی بالا آوردم و این توهم بهم دست داد که نکنه باردار باشم!؟ امروز هم همش احساس میکنم که شکمم یکم بزرگ شده! میخواستم ازتون بپرسم:1/ احتمال بارداری من چقدر هست؟ 2/آیا خونریزی که داشتم پریود بوده؟ 3/ احتمال بارداری خارج از رحم وجود نداره؟ و اگر باشه بیبی چک نشون میده؟ 4/ چقدر به پاسخ این 3 بار تست میتونم اعتماد کنم؟ با تشکر

دوست عزیز
    با توجه به پریودیتون بارداری منتفیه
    بهتره افکار منفی از خودتون دور کنید و بهتره جهت اطلاعتون بگم که شکم خانوم باردار تا3 و حدود 4 ماهگی خیلی کم بالا میاد و شما اصلا متوجه نمیشید.
    بی بی چک هم قابل اطمینانه و جوابی که گرفتید می بینید که باردار نبودید
    بارداری خارج رحمی هم نمیدونم اصلا می دونید چیه که مطرح کردید یا فقط چون شنیدید گفتید.آخه خانوم جون این چه فکری که شما به ذهنتون خطور می کنه

11. سلام و خسته نباشید/
    من 22سالمه و 12روز قبل رابطه داشتم.البته بکارتم سالم هست.عمل دخول اصلا انجام نشد.و حتی اون شخص برای اطمینان بیشتر از کاندوم استفاده کرد.ولی الان 3-4روز پریودم عقب افتاده.
    البته باید بگم کلا پریود منظمی ندارم.هر ماه 6-7روز جلو یا عقب میشه.
    ولی بشدت نگران حاملگی هستم.میخواستم بدونم با وجود بکارت و استفاده از کاندوم و اینکه بلافاصله بعد از ارضا شدن اون شخص کاملا واژن و اطارفشو با اب شستم چقد احتمال حاملگی وجود داره؟
    الانم هیچ کدوم از علائم ظاهری حاملگی رو ندارم مثه درد سینه،....
    خواهش میکنم جواب بدید خیلی بهم ریختم
    ممنون

12. سلام
    من 23سالمه 91/6/15 پریود شدم 90/6/30 رابطه از مقعد داشتم و منی روی کمرم ریخته شده و نامزدم مطمءنه اما من الان 6روز پریودم عقب افتاده وخیلی هم استرس دارم احتمال حاملگی هست؟

13. با سلام خدمت دوستان عزیز.سوالی خدمتتون داشتم میخواستم ازتون بپرسم که من با نامزد نزدیکی داشتم ولی دخول و خروج انجام ندادیم ولی احتمال دادم دست الوده من یا ایشان به اب منی یا پیشاب با واژن برخورد داشته باشه با توجه به اینکه باکره هستنم احتمال بارداری هست؟(دوره پریود من با 10 یا 12 روز تا خیر اتفاق می افتد)این عمل 2روز پس از اتمام قاعدگی رخ داده.راه درمان یا پیش گیری رو هم اگه لطف کنید ممنون میشم
    لطفا سریع جواب بدید ممنونم

14. nina30 نوشته است: سلام و خسته نباشید/
    من 22سالمه و 12روز قبل رابطه داشتم.البته بکارتم سالم هست.عمل دخول اصلا انجام نشد.و حتی اون شخص برای اطمینان بیشتر از کاندوم استفاده کرد.ولی الان 3-4روز پریودم عقب افتاده.
    البته باید بگم کلا پریود منظمی ندارم.هر ماه 6-7روز جلو یا عقب میشه.
    ولی بشدت نگران حاملگی هستم.میخواستم بدونم با وجود بکارت و استفاده از کاندوم و اینکه بلافاصله بعد از ارضا شدن اون شخص کاملا واژن و اطارفشو با اب شستم چقد احتمال حاملگی وجود داره؟
    الانم هیچ کدوم از علائم ظاهری حاملگی رو ندارم مثه درد سینه،....
    خواهش میکنم جواب بدید خیلی بهم ریختم
    ممنون

سلام

دوست خوبم شما سوالتون رو در تاپیک نامرتبط پرسیده بودید و از ظهر 7 - 8 ساعته که منتظر پاسخ تون هستید در صورتیکه نهایتا نهایتا 20 - 30 دقیقه زمان میخواست تا شما راهنما و قوانین سایت رو بخونید و همونجا هم پاسخ بگیرید. الان دکتر لطف کردن و منتقلش کردن دفعه ی دیگه دکتر کارت زردشونو از جیبشون در میارن و بهتون نشون میدن! از من گفتن بود.

اما پاسخ

در صورتی که از سالم بودن کاندوم بعد از رابطه اطمینان دارید و مثلا حین رابطه سوراخ نشده و
    همچنین بنا به هر دلیلی (نصب نادرست کاور، در اومدن اون حین رابطه و ...) منی از کاندوم بیرون نیومده
    احتمال بارداری نیست.
    این تاخیر در پریود بخش اعظمش به استرس از رابطه ی احتمالا پنهان و استرس از بارداری بر می گرده.
    برای بی نظمی سیکل تون من توصیه می کنم به متخصص زنان مراجعه کنید چون

وجود کیست تخمدان
    اختلال هورمونی
    اختلال در غده ی تیروئید
    و ...
    میتونن از عوامل این بی نظمی باشن.

15. niloofar22 نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز.سوالی خدمتتون داشتم میخواستم ازتون بپرسم که من با نامزد نزدیکی داشتم ولی دخول و خروج انجام ندادیم ولی احتمال دادم دست الوده من یا ایشان به اب منی یا پیشاب با واژن برخورد داشته باشه با توجه به اینکه باکره هستنم احتمال بارداری هست؟(دوره پریود من با 10 یا 12 روز تا خیر اتفاق می افتد)این عمل 2روز پس از اتمام قاعدگی رخ داده.راه درمان یا پیش گیری رو هم اگه لطف کنید ممنون میشم
    لطفا سریع جواب بدید ممنونم

سلام

دخول و خروج رو خوب اومدین! وقتی دخول نباشه بالطبع خروجی هم در کار نخواهد بود!
    اما دوست من
    2 روز بعد از اتمام پریود در سیکل نامنظم (مانند شما) برای بارداری احتمال کمی رو میشه متصور شد.
    اگه 72 ساعت از نزدیکی گذشته، نظر من اینه که منتظر پریود بمونید.
    برای بی نظمی سیکل تون هم مانند دوست بالا و بنا به همون دلایل به متخصص مراجعه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 70
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید