شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

افزایش قد . لطفا کمک کنید

1. سلام
    پسری 18 ساله هستم با قد 168cm ، میخواستم بدونم چطوری میتونم قدمو بلندتر کنم؟ آیا دارو یا روشی هست؟  آیا اصلا افزایش قد امکان پذیر هست؟
    و یه سوال دیگه هم داشتم . من اخیرا راجع به قرصی به نام  L.ginni یا یه همچین چیزی شنیدم که با تحریک هرمون های رشد باعث افزایش قد شده و همچنین باعث توپر شدن اسختوان ها می شود آیا این حقیقت دارد؟ و اینکه عوارض جانبی ندارد؟

ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. دوست عزیز
    دو عامل موثر در افزایش قد یکی ژنتیک و دیگری عامل محیطی هستش
    رشد قد معمولا وراثتی هست که البته میشه از طرق مختلف به پیشرفت اون کمک کرد،معمولا سن رشد قد در پسر ها 13 تا 20 سال هست.
    بعضی از تمرینات ورزشی هست که مخصوص افزایش قد هستند که بهتره صبح زود انجام بشه مانند حرکات کششی،بارفیکس،شنا و....
    در کنار ورزش تغذیه هم در افزایش قد موثره که تحقیقات نشان داده ویتامین آ،پروتئین و روی بیشترین تاثیر رو روی افزایش قد دارند

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. آمپول هایی برای بلند تر کردن قد وجود داره ولی باید توی سنین پایین تر استفاده بشه شما میتونید با مراجعه به متخصص غدد در این مورد اطمینان پیدا کنید که ایا هنوز برای تزریق این آمپول ها از نظر سنی وقت دارید یا نه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید