شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. babaklonelyman نوشته است: با سلام

ممنونم از راهنمايتون ببخشيد باز مزاحمتون ميشم دكتر .يه دوستي دارم داره فوق ليسانس حقوق ميخونه اين دوستم يه دوست داره كه وكيل و 4 5 سال كه تو ضميمه خانواده كار ميكنه گفته:پرده ارتجاعي اگر در اولين رابطه جنسی ازش خون بياد ديگه هرگز خون نمياد اما اگر دو ماه رابطه جنسی نكني پزشك قانوني تشخيص نميده ميخوام بدونم چقدر حرفش راست؟

سلام

شما همون قدر میتونی به حرف ایشون اعتماد کنی که من بگم الان صبحه و هوا روشنه!
    دوست من، کمیت و کیفیت روابط جنسی برای متخصصین پزشکی قانونی قابل تشخیصه. ممکنه نتونن بگن در فلان روز و در فلان ساعت رابطه بوده! اما وجود رابطه رو میتونن تایید کنن یعنی کارشون همینه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. ببخشيد اقاي دكتر اين پزشك قانوني چيه كه شما ازش يه ديو ساختين كه هيچ راه عبوري نداره دكتر من با دوست پسرم يك سال يا بيشتر رابطه جنسی داشتم پردمم از نوع ارتجاعي جديدا نميدونم قانون جديد يا يه چيزه ديگه تو شهر ما براي عقد يه نامه ميگيرن از پزشكي كه طرف قرارداد دولت حالا من به اشتباهم پي بردم ميخوام از اين سد بگذرم به عنوان يك كاربر خواهش ميكنم ملتمسانه به كمكتون احتيلج دارم مشكل من خون اومدن شب حجله نيست چون ميدونم طرفم اونقد شعور داره كه بفهمه پرده ارتجاعي خون نداره مشكل من گذشتن از اين سد گفته بوديد به طرف مقابل دروغ نگيد اما ميدونيد اگه راستشو بگم همه چي تموم من بد به كمكتون احتياج دارم كمكم كنيد

3. babaklonelyman نوشته است: ببخشيد اقاي دكتر اين پزشك قانوني چيه كه شما ازش يه ديو ساختين كه هيچ راه عبوري نداره دكتر من با دوست پسرم يك سال يا بيشتر رابطه جنسی داشتم پردمم از نوع ارتجاعي جديدا نميدونم قانون جديد يا يه چيزه ديگه تو شهر ما براي عقد يه نامه ميگيرن از پزشكي كه طرف قرارداد دولت حالا من به اشتباهم پي بردم ميخوام از اين سد بگذرم به عنوان يك كاربر خواهش ميكنم ملتمسانه به كمكتون احتيلج دارم مشكل من خون اومدن شب حجله نيست چون ميدونم طرفم اونقد شعور داره كه بفهمه پرده ارتجاعي خون نداره مشكل من گذشتن از اين سد گفته بوديد به طرف مقابل دروغ نگيد اما ميدونيد اگه راستشو بگم همه چي تموم من بد به كمكتون احتياج دارم كمكم كنيد

سلام دوباره

اگه منظورتون از دکتر منم که باید بگم به جون مامانم من دکتر نیستم.   

دوست خوبم، من از پزشکی قانونی یه دیو نساختم!!
    من خدمت شما عرض کردم تنها مرجعی که قابل استناد حقوقیه و گواهی سلامت میده پزشکی قانونیه.
    شما اگه با دوستتون رابطه داشتین و با همون میخواین ازدواج کنین خب میتونین به یه پزشک مراجعه کنین، گواهی بگیرین و اونو به بزرگترها نشون بدین و برین سر سفره عقد بشینین.

4. TARARA

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من خودارضایی شدید دارم و چندبارهم با نامزدم که الآن نامزدیمون بهم خورده از مقعد رابطه داشتم الآن که میخاستیم جدابشیم من به ماما مراجعه کردم گفت که 3و5و7پارگی دیده میشه یک میلیون و دویستم قیمت ترمیمشه
    از آنجا که من اصلا پول ندارم میخام بدونم این پارگی ها چه معنایی داره ممکنه در نزدیکی کامل با شوهر آینده ام خون ریزی داشته باشم میشه هم جواب بدین هم برام دعاکنین خواهش میکنم

5. TARARA نوشته است: سلام
    من خودارضایی شدید دارم و چندبارهم با نامزدم که الآن نامزدیمون بهم خورده از مقعد رابطه داشتم الآن که میخاستیم جدابشیم من به ماما مراجعه کردم گفت که 3و5و7پارگی دیده میشه یک میلیون و دویستم قیمت ترمیمشه
    از آنجا که من اصلا پول ندارم میخام بدونم این پارگی ها چه معنایی داره ممکنه در نزدیکی کامل با شوهر آینده ام خون ریزی داشته باشم میشه هم جواب بدین هم برام دعاکنین خواهش میکنم

اگه چیزی وارد وازن نشده امکان آسیب نیست
    ممکنه ایشون استرس شما رو دیده و خواسته شما رو سر کیسه کنه
    بهتره به متخصص زنان مراجعه کنید
    در آخر اینکه هیچ چیزی بهتر از راست گویی نیست
    خیلی راحت می تونید به همسر آیندتون بگید که نامزد داشتید و باهاش رابطه داشتید و اینجوری خیال شما هم از بابت ماجرا راحت میشه

6. سلام.10 ماه عقد كردم حدود 2 ماه پيش همسرم انگشتش رو وارد التم كردم و من هيچ خوني نديدم درد هم خيلي كم احساس كردم.مجددا همسرم روز پيش انشگتش رو وارد التم كرد بعد از اون من در ترشحاتم خون ديدم  17 روز پريوديم عقب افتاده (پريودي هاي منظم دارم)  (اگاهي اوقات در مواقع پريوديم روز اول كه لك ميبينم تا روز 3 هيچ خوني نمياد و يا در حد لك هستش و بعد از 3 روز خونريرزي شروع ميشه) ميخواستم بدونم اون خوني كه در ترشحاتم ديدم واسه خاطره انگشت كردن همسرم در التم بوده؟(درد رو فقط در داخل واژنم حس كردم در هنگام ورود انگشت دردي نداشتم) الانم ترشحاتم غليظ و زرد هستش
    سوال دومم اينكه انگشت همسرم تا سه بند وارد واژنم شد پرده ي من از چه مدلي هستش؟

7. sarina_69 نوشته است: سلام.10 ماه عقد كردم حدود 2 ماه پيش همسرم انگشتش رو وارد التم كردم و من هيچ خوني نديدم درد هم خيلي كم احساس كردم.مجددا همسرم روز پيش انشگتش رو وارد التم كرد بعد از اون من در ترشحاتم خون ديدم  17 روز پريوديم عقب افتاده (پريودي هاي منظم دارم)  (اگاهي اوقات در مواقع پريوديم روز اول كه لك ميبينم تا روز 3 هيچ خوني نمياد و يا در حد لك هستش و بعد از 3 روز خونريرزي شروع ميشه) ميخواستم بدونم اون خوني كه در ترشحاتم ديدم واسه خاطره انگشت كردن همسرم در التم بوده؟(درد رو فقط در داخل واژنم حس كردم در هنگام ورود انگشت دردي نداشتم) الانم ترشحاتم غليظ و زرد هستش
    سوال دومم اينكه انگشت همسرم تا سه بند وارد واژنم شد پرده ي من از چه مدلي هستش؟

سلام

دوست من، بین ورود انگشت به واژن و تشخیص نوع بکارت ارتباط خاصی وجود نداره!
    اما این خون ممکنه به خاطر

همین پریود بی نظمتون و لکه بینی
    عفونت احتمالی واژن
    خراش برداشتن دیواره ی واژن توسط انگشت همسرتون
    آسیب دیدن بکارت
    و ... باشه.

برای بررسی بیشتر عفونت احتمالی و نوع بکارت تون به متخصص زنان (نه ماما) مراجعه کنین.

8. سلام
    ببخشید اگه میشه دقیقا بگین پرده کجا قرار داره؟
    اون سوراخ که بعد لبای کوچیک دیده میشه ماله پرده است؟ یا مدخل ورودیه واژنه و پرده پشت اون قرار داره؟
    ممنون

9. negar_a نوشته است: سلام
    اون سوراخ که بعد لبای کوچیک دیده میشه ماله پرده است؟ یا مدخل ورودیه واژنه و پرده پشت اون قرار داره؟
    ممنون

سلام

بکارت خیلی نزدیکه شما فکر کن همین نیم سانتی ورودی واژنه!
    دوست من، بکارت پشت لب های کوچیک واقع شده و
    اونچه که شما از معاینه ی شخصی می بینین هیچ سندیتی نداره پس اگه از کنجکاوی خودداری کنین به خودت لطف بزرگی میکنین چون ممکنه بهش آسیب برسونین.

10. negar_a نوشته است: سلام
    ممنون

با سلام
    دوست گرامی ضمن اینکه توصیه اکید میشه که خوده شخص به هیچ عنوان نسبت به معاینه آلت تناسلیش در خصوص پرده بکارتش دست نزنه،شما هم اینکار رو اکیداً انجام ندید!!جوابهاتون به قرار ذیل هست:
    1- پرده بکارت داخل لبه های داخلی و یک تا سه سانت داخل مجرا بعد از ورودیه واژن قرار داره!
    2- خیر!!اون ورودیه واژنه!!
    3- بله درسته!اون مدخل ورودیه واژنه و همونطور که در بند 1 گفته شد پرده بسته به فیزیک افراد از یک تا سه سانت بعد از اون در داخل مجرا قرار داره!
    در پایان مجدداً توصیه میشه از معاینات شخصی در این مورد جداً خودداری کرده و در صورت لزوم به متخصصین زنان مراجعه کنید.
    موفق باشید.

11. سلام.
    قبل اینکه سوالمو  بخونین..خواهش میکنم جوابمو بدین اگه میدونین.حتی شده یه خط! !

تو شرایط وحشتناکیم.گناه دارم Sad

میدونم تا چیزی وارد نشه پرده پاره نمیشه ولی میخواستم بپرسم مالش شدید از روی شلوار جین میتونه به پرده آسیب بزنه؟؟؟؟؟؟

میشه از رو شلوار و پاهای تقریبا جفت انگشت وارد شده باشه!!!!

بعد اون تو ترشحاتم خون بود.البته به صورت بریده بریده. موقعی دستشویی رفتن ترشحی که کلا آغشته به خون بود ازم خارج شد.Sad
    پریودم نامنظمه ولی خون پریودیم نیود!!

فک نمیکردم اینجوری بکارتمو از دست بدم.
    دارم با گریه  ازتون میپرسم...
    نمیتونم برمم دکتر......
    چند درصد احتمال پارگی هست؟؟ در بدترین حالت فک کنین پردم از بدترین و نازک ترین نوع بوده!!
    یه دنیاااااااااااااااااااا ممنون  Sad

12. badbakht2 نوشته است: سلام.
    قبل اینکه سوالمو  بخونین..خواهش میکنم جوابمو بدین اگه میدونین.حتی شده یه خط! !

تو شرایط وحشتناکیم.گناه دارم Sad

میدونم تا چیزی وارد نشه پرده پاره نمیشه ولی میخواستم بپرسم مالش شدید از روی شلوار جین میتونه به پرده آسیب بزنه؟؟؟؟؟؟

میشه از رو شلوار و پاهای تقریبا جفت انگشت وارد شده باشه!!!!

بعد اون تو ترشحاتم خون بود.البته به صورت بریده بریده. موقعی دستشویی رفتن ترشحی که کلا آغشته به خون بود ازم خارج شد.Sad
    پریودم نامنظمه ولی خون پریودیم نیود!!

فک نمیکردم اینجوری بکارتمو از دست بدم.
    دارم با گریه  ازتون میپرسم...
    نمیتونم برمم دکتر......
    چند درصد احتمال پارگی هست؟؟ در بدترین حالت فک کنین پردم از بدترین و نازک ترین نوع بوده!!
    یه دنیاااااااااااااااااااا ممنون  Sad

با شرایط فوق امکان پارگی نیست نگران نباشید
    اون ترشحات خونی هم که مشاهده کردید به دلیل فشار بیش از اندازه بر روی ناحیه تناسلیتون بوده و به پارگی ربطی نداره
    بکارت شما سالمه نگران نباشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. سلام. من ی چند باری خود ارضایی کردم ک دو سه بارش ی خون خیلی کم رنگ و خیلی کم دیدم تو شرتم بعد از خود ارضاییم.  رقیق وچسبنده بود. در صورتیکه انگشتم هم وارد نکرده بودم ولی نمی دونم چرا اونجوری شد. فقط در حد مالش بود.آیا بکارت من آسیب دیده؟

14. fantezy نوشته است: سلام. من ی چند باری خود ارضایی کردم ک دو سه بارش ی خون خیلی کم رنگ و خیلی کم دیدم تو شرتم بعد از خود ارضاییم.  رقیق وچسبنده بود. در صورتیکه انگشتم هم وارد نکرده بودم ولی نمی دونم چرا اونجوری شد. فقط در حد مالش بود.آیا بکارت من آسیب دیده؟

سلام

اگه دخولی در کار نبوده بکارتتون سالمه.
    اون خونی که در لباس زیرتون دیدید ممکنه لکه بینی پریودتون یا لکه بینی تایم تخمک گذاریتون بوده باشه.

15. سلام.از بابت آشنايي با سايتتون بسيار خرسند شدم و تونستم اطلاعات خوبي كسب كنم.
    در مورد خراشيدگيه پرده ي حلقوي مطلبي مشاهده نكردم.
    ميخواستم بدونم اينكه ميگند پرده ي حلقوي خراشيدگي پيدا كرده يعني چي؟
    آيا به پرده ي حلقويه خراشيده شده گواهي صحت سلامت ميدهند؟يا خير؟
    وآيا اين خراشيدگي خود به خود با گذشت زمان قابل ترميم هست؟يا براي ترميم آن بايد به پزشك متخصص مراجعه شود؟
    خراشيدگي تنها به خاطر نزديكي صورت ميگيرد يا به خاطر شست وشوي بد يا ... نيز ميتواند اتفاق بيفتد؟
    البته اين موارد در حالتي كه آلت تناسليه مرد به درون وارد نشده باشد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 19 از 35
رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید