شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. اگه تو دوران تخمک گذاری باشه زیاده ولی اگه غیر از این باشه احتمالش خیلی کم میشه اونم بستگی داره که منی وارد واژن بشه یا نه

2. سلام اقای دکتر..من همون دختر 23 ساله هستم که تو چند تا پست قبل بود....اقای دکتر من بک کنم منظورمو استباه رسوندم....من موقعی مه با نامزدم رابطه داشتم تو دوره خطرناک بودم یعنی 14 روز از پریودم میگذشت...پریودام ما منظمه.....از اینکه منی کامل بیرون ریخت خیالم راحته فقط از این میترسمم که پیش اب ریخته باشه...البته من از قرص به درستی استفاده کردم  هر 12 ساعت یه کی خوردم....بعدز قرص 3 ساعت بعد دوباره رابطه داشتم به همون ترتیب...فقط از این میترسم که نکنه پیش با رفته باشه تو..چون تو دوره خطرناک هم بودم واسه همین میترسم و این که نامزدمم هم نگران کردم...در صمن من قبلا از این قرصا استفاده کردم ولی 7 روز بعد پریود شدم...ولی الان 5 روز میگذره و خبری نیست...البته اینم بگم که من از ترس زیادی که داشتم از 4 تا قرص به فاصله 12 ساعت استفاده کردم..یعنی اولیو خوردم 3 ساعت بعد یه رابطه داشتم..12 ساعت بهد یکی دیگه و هر 12 ساعت تکزاز کردم و بازم بعد از اون اخریه بازم همون رابطه رو داشتم لطفا چواب بدید

3. saye6868 نوشته است: سلام اقای دکتر..من همون دختر 23 ساله هستم که تو چند تا پست قبل بود....اقای دکتر من بک کنم منظورمو استباه رسوندم....من موقعی مه با نامزدم رابطه داشتم تو دوره خطرناک بودم یعنی 14 روز از پریودم میگذشت...پریودام ما منظمه.....از اینکه منی کامل بیرون ریخت خیالم راحته فقط از این میترسمم که پیش اب ریخته باشه...البته من از قرص به درستی استفاده کردم  هر 12 ساعت یه کی خوردم....بعدز قرص 3 ساعت بعد دوباره رابطه داشتم به همون ترتیب...فقط از این میترسم که نکنه پیش با رفته باشه تو..چون تو دوره خطرناک هم بودم واسه همین میترسم و این که نامزدمم هم نگران کردم...در صمن من قبلا از این قرصا استفاده کردم ولی 7 روز بعد پریود شدم...ولی الان 5 روز میگذره و خبری نیست...البته اینم بگم که من از ترس زیادی که داشتم از 4 تا قرص به فاصله 12 ساعت استفاده کردم..یعنی اولیو خوردم 3 ساعت بعد یه رابطه داشتم..12 ساعت بهد یکی دیگه و هر 12 ساعت تکزاز کردم و بازم بعد از اون اخریه بازم همون رابطه رو داشتم لطفا چواب بدید

دوست عزیز
    بهتره ابتدا برای اطمینان یه آز خون بتا بدید تا از نتیجه بارداری مطکئن بشید بعد پس از خونریزی ماهانه از قرص ضد بارداری برای پیشگیری استفاده کنید که در طول دوره با خیال راحت و بدون استرس رابطه داشته باشید

4. من دختري بيست و چهار ساله هستم و  با پريودهاي نامنظم
    كه البته گاهي اوقات سه يا چهار روز جلوتر يا عقبتر ميوفتاد
    من توي تير ماه چهاردهم پريود شدم
    توي مرداد دهم و توي شهريور ششم....
    و براي ماهه مهر هنوز پريود نشدم
    توي   هفته آخره شهريور استرس و كشمكش هاي عاطفي زيادي داشتم
    و اضطراب و استرس شديد
    و همچنين در روز چهارم مهر يك جراحي برداشتن خالهاي صورتم با ليزر داشتم كه البته فك كنم يك ربع زيرليزر  بودم.
    ميخواستم بدونم آيا اون استرس ها و يا اثرات ليزر باعثه اين همه عقب افتادنه پريودم شد؟
    قابل ذكره كه من روز ششم مهر يه نزديكي داشتم بدون دخول كه فقط كمي پيشاب باهام تماس داشته كه فك نميكنم ششم مهري تخمكي  وجود داشته باشه.
    و همچنين روز سيزده شهريور كه روز هفتم پريود قبليم بود اون موقع هم نزديكي داشتم كه اون موقع هم پيش آب كمي باهام تماس داشته.
    الانم خيلي نگرانم كه چرا ده روز پريودم عقب افتاده لطفا كمكم كنيد

5. latra_tt62 نوشته است: من دختري بيست و چهار ساله هستم و  با پريودهاي نامنظم
    كه البته گاهي اوقات سه يا چهار روز جلوتر يا عقبتر ميوفتاد
    من توي تير ماه چهاردهم پريود شدم
    توي مرداد دهم و توي شهريور ششم....
    و براي ماهه مهر هنوز پريود نشدم
    توي   هفته آخره شهريور استرس و كشمكش هاي عاطفي زيادي داشتم
    و اضطراب و استرس شديد
    و همچنين در روز چهارم مهر يك جراحي برداشتن خالهاي صورتم با ليزر داشتم كه البته فك كنم يك ربع زيرليزر  بودم.
    ميخواستم بدونم آيا اون استرس ها و يا اثرات ليزر باعثه اين همه عقب افتادنه پريودم شد؟
    قابل ذكره كه من روز ششم مهر يه نزديكي داشتم بدون دخول كه فقط كمي پيشاب باهام تماس داشته كه فك نميكنم ششم مهري تخمكي  وجود داشته باشه.
    و همچنين روز سيزده شهريور كه روز هفتم پريود قبليم بود اون موقع هم نزديكي داشتم كه اون موقع هم پيش آب كمي باهام تماس داشته.
    الانم خيلي نگرانم كه چرا ده روز پريودم عقب افتاده لطفا كمكم كنيد

بهتره برای اطمینان یه تست بارداری بدید تا مطمئن بشید
    استرس می تونه باعث تاخیر پریود بشه اما این تاخیر شما باید پیگیری بشه
    بهتره بعد از نتیجه آزمایش و عدم پریودی به متخصص مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام من و نامزذم چه موقع میتونیم رابطه داشته باشیم که مشکلی پیش نیاد من 17 مهر پریوذ میشم و 22 هم تموم میشم اگر یک یا دو روز بعد از پریوذی رابطه بدون دخول داشته باشیم و منی روی واژن بریزه احتمال بارداری وجود دارد؟اگر روی  شکم بریزذ چی؟تا چند روز بعد از پریودی میتونیم رابطه ذاشته باشیم و شامل روز های پر خطر نباشه.من پریوذی منظم ذارم.وسیکل پریودیم اینجوره 17 شهریور - 17 مهر.

7. viva_ نوشته است: سلام من و نامزذم چه موقع میتونیم رابطه داشته باشیم که مشکلی پیش نیاد من 17 مهر پریوذ میشم و 22 هم تموم میشم اگر یک یا دو روز بعد از پریوذی رابطه بدون دخول داشته باشیم و منی روی واژن بریزه احتمال بارداری وجود دارد؟اگر روی  شکم بریزذ چی؟تا چند روز بعد از پریودی میتونیم رابطه ذاشته باشیم و شامل روز های پر خطر نباشه.من پریوذی منظم ذارم.وسیکل پریودیم اینجوره 17 شهریور - 17 مهر.

سلام

شما همین یه دونه سیکل رو شمردین و به این نتیجه رسیدید که سیکلتون منظمه؟!
    دوست من،
    اگه سیکل منظمی دارید یکی دو روز بعد از اتمام پریود Safe هست. اما
    اگه سیکل تون نامنظمه من هیچ گونه تضمینی برای استفاده از روش طبیعی به شما نمیدم و توصیه می کنم کاور بزنید.
    اگه تمایل داشتید در ایام پریود هم میتونید رابطه داشته باشید (البته با کاندوم) و مشکل خاصی رخ نخواهد داد.

8. با سلام وبا سپاس فراوان بخاطر تقویم تخمک گذاری موجود در سایت .
    میخواستم بدونم ایا در یک دوره 29روزه ایا امکان داره که تخمک گذاری 2 بار یعنی یکبار روز 13 و یکبار روز 19 انجام بشه؟چون من به زمان تخمک گذاریم مشکوکم میتونم برای  پسردار شدن هم روز 13 نزدیکی داشته باشم هم روز 19؟

9. من با یه سیکل به این نتیجه نرسیدم 17 خرداد.17 تیر.18 مرداد.17 شهریور.متشکرم

10. 86101001877 نوشته است: با سلام وبا سپاس فراوان بخاطر تقویم تخمک گذاری موجود در سایت .
    میخواستم بدونم ایا در یک دوره 29روزه ایا امکان داره که تخمک گذاری 2 بار یعنی یکبار روز 13 و یکبار روز 19 انجام بشه؟چون من به زمان تخمک گذاریم مشکوکم میتونم برای  پسردار شدن هم روز 13 نزدیکی داشته باشم هم روز 19؟

سلام

دوست من، در هر سیکل یه تخمک آزاد میشه و این کار رو دو تخمدان به طور متناوب انجام میدن.
    در صورتی که داروهای محرک تخمک گذاری مصرف شه اونوقت احتمال اینکه در یه سیکل چند تخمک آزاد بشن و چند قلوزایی رخ بده وجود داره.
    برای تعیین جنسیت اینجا رو بخونید.

11. viva_ نوشته است: من با یه سیکل به این نتیجه نرسیدم 17 خرداد.17 تیر.18 مرداد.17 شهریور.متشکرم

سلام دوباره

چون با این استرس و عصبیت این روزها خانم با سیکل منظم زیاد پیدا نمیشه! برای اطمینان بیشتر پرسیدم.
    دوست خوبم سیکل شما 30 - 32 روزه س و تقریبا منظمه.
    همون یکی دو روز قبل از شروع پریود، خود پریود و یکی دو روز بعد از اتمام پریود میتونید نزدیکی داشته باشید.

12. ROHAM نوشته است:

20 - اگر بعد از یک رابطه جنسی در هر زمانی، زن پریود شود (خونریزی همانند دوره های قبلی در وی رخ دهد) به معنی عدم بارداری است.

اینکه که خونریزی هماننددوره های قبلی رخ دهد یعنی چی؟یعنی اگه خونریزی کمتر از دفعات قبل باشه احتمال حاملگی هست؟
    من در ماه پیش چندین بار با نامزدم رابطه ی مقعدی داشتم و منی داخل مقعد ریخته شد.البته من شک دارم که شاید کمی از منی بیرون اومده باشه و به واژتن رسیده باشه.  پریودم حدود 12 روز عقب افتاد.بالاخره پریود شدم ولی خونریزیم نسبت به ماه های قبل کمتر بود.از طرفی الان در طول روز گاهی در سمت چپ پایین دلم احساس درد دارم و گاهی تیر میکشه.همش نگرانم که نکنه اون خونریزی به خاطر لانه گزینی بوده باشه و پریود نبوده.دو بار بیبی چک استفاده کردم منفی بود.من هفته آینده عمل بینی دارم .نگرانم نکنه حامله باشم.

13. Nargesi نوشته است:
    ROHAM نوشته است:

20 - اگر بعد از یک رابطه جنسی در هر زمانی، زن پریود شود (خونریزی همانند دوره های قبلی در وی رخ دهد) به معنی عدم بارداری است.

اینکه که خونریزی هماننددوره های قبلی رخ دهد یعنی چی؟یعنی اگه خونریزی کمتر از دفعات قبل باشه احتمال حاملگی هست؟

اگه خونریزی نهایتا 2 - 3 روز طول بکشه و در حد لکه بینی باشه باید شک کرد، در غیر این صورت مشکلی نیست.

14. سلام خدمت جناب دکتر
    من با نامزدم رابطه جنسی داشتم و از کاندوم استفاده کردم  بعد از ارضا شدن بار اول  بعد از 15 دقیقه و بعد از پاک کردن آلت خود دوباره با استفاده از کاندوم  جدید برای بار دوم رابطه جنسی کردم  اما در حین رابطه کاندوم پاره شدن بدون اینکه من ارضا شوم و بلافاصله بعد از آن عمل دخول را قطع نموده و نامزدم واژن خود را شست با این تفاصیل احتمال بارداری وجود دارد؟
    احتیاجی به مصرف قرص هست؟

15. samh نوشته است: سلام خدمت جناب دکتر
    من با نامزدم رابطه جنسی داشتم و از کاندوم استفاده کردم  بعد از ارضا شدن بار اول  بعد از 15 دقیقه و بعد از پاک کردن آلت خود دوباره با استفاده از کاندوم  جدید برای بار دوم رابطه جنسی کردم  اما در حین رابطه کاندوم پاره شدن بدون اینکه من ارضا شوم و بلافاصله بعد از آن عمل دخول را قطع نموده و نامزدم واژن خود را شست با این تفاصیل احتمال بارداری وجود دارد؟
    احتیاجی به مصرف قرص هست؟

سلام
    اگه این پارگی منجر به ورود پیشاب به داخل واژن شده باشه (ذکر کردید منی وارد نشده) و نامزدتون در روزهای پرخطر بودند مصرف قرص لازمه. در غیر این صورت مشکلی نیست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 70
رفتن به صفحه :    5 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید