شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. سلام
    من دختر 23 ساله هستم که باکره می باشم .اکثر قاعدگی هایم 28 روزست. و تاریخ آخرین قاعدگیم 24/6/91.با نامزدم دیروز رابطه آنال محافظت نشده داشتم و مطمئن نیستم که مایع منی آیا داخل واژن رفته یا نه! احتمالا روی سطح آلت جنسیم کمی برخورد کرده.

با این حال باید از قرص levonorgestrel استفاده کنم یا نه؟

متشکرم

2. nazi2213 نوشته است: سلام
    من دختر 23 ساله هستم که باکره می باشم .اکثر قاعدگی هایم 28 روزست. و تاریخ آخرین قاعدگیم 24/6/91.با نامزدم دیروز رابطه آنال محافظت نشده داشتم و مطمئن نیستم که مایع منی آیا داخل واژن رفته یا نه! احتمالا روی سطح آلت جنسیم کمی برخورد کرده.

با این حال باید از قرص levonorgestrel استفاده کنم یا نه؟

متشکرم

سلام
    با اینکه احتمال بارداری نزدیک به صفره اما چون در روزهای پرخطر بودید بهتره از روش اورژانسی استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام
    من دختری 21ساله هستم.تادوماه پیش قاعدگی نا منظم داشتم که رفتم دکتر و دکتر علت انرا کمبود اهن من تشخیص داد و برایم ونوفر تجویز کرد.پس از تجویز ونوفر پریودیم منظمتر شد.محدوده پریودیم مشخص شده بود و اول ماه پریود میشدم.ولی الان ده روزه که از موقع پریودیم گذشته و هنوز پریود نشدم.فقط چند روز پیش لک بینی کردم.معمولا دوره هام5روزه بود.آخرین بار اول شهریور تا5مهر پریود بودم.حدود سه هفته پیش با شوهرم رابطه داشتم.منی داخل واژنم ریخت.چند روزه حالت تهوع شدید دارم.تو خواب احساس خفگی میکنم.دمای بدنم بالا رفته.ضربان قلبم زیاد شده.سینه هام درد میکنه.زیر دلم هم تیر میکشه.دیشب بی بی چک استفاده کردم مثبت بود.دارم از استرس میمیرم.یعنی به نظر شما من حامله ام؟
    واگر حامله ام برای سقط ان باید چکار کنم؟چون ما الان توی دوران عقد هستیم و امکان عروسی به این زودیها رو نداریم.تورو خدا کمکم کنید.

4. bualipeli70khan نوشته است: با سلام
    من دختری 21ساله هستم.تادوماه پیش قاعدگی نا منظم داشتم که رفتم دکتر و دکتر علت انرا کمبود اهن من تشخیص داد و برایم ونوفر تجویز کرد.پس از تجویز ونوفر پریودیم منظمتر شد.محدوده پریودیم مشخص شده بود و اول ماه پریود میشدم.ولی الان ده روزه که از موقع پریودیم گذشته و هنوز پریود نشدم.فقط چند روز پیش لک بینی کردم.معمولا دوره هام5روزه بود.آخرین بار اول شهریور تا5مهر پریود بودم.حدود سه هفته پیش با شوهرم رابطه داشتم.منی داخل واژنم ریخت.چند روزه حالت تهوع شدید دارم.تو خواب احساس خفگی میکنم.دمای بدنم بالا رفته.ضربان قلبم زیاد شده.سینه هام درد میکنه.زیر دلم هم تیر میکشه.دیشب بی بی چک استفاده کردم مثبت بود.دارم از استرس میمیرم.یعنی به نظر شما من حامله ام؟
    واگر حامله ام برای سقط ان باید چکار کنم؟چون ما الان توی دوران عقد هستیم و امکان عروسی به این زودیها رو نداریم.تورو خدا کمکم کنید.

با توجه به توصیفات شما امکان بارداری هست
    سقط چرا؟چطوری دلتون میاد خوب زود عروسی کنید و برید سر خونه و زندگی خودتون و از این هدیه خداوند لذت ببرید

5. سلام من روز دوم پریودم رابطه داشتم ومنی روی الت تناسلی ام ریخت ایاامکان بارداری دردوران پریود وجود داره یاقرص اوررانسی بخورم

6. nasim20joon نوشته است: سلام من روز دوم پریودم رابطه داشتم ومنی روی الت تناسلی ام ریخت ایاامکان بارداری دردوران پریود وجود داره یاقرص اوررانسی بخورم

سلام

بارداری رخ نخواهد داد
    و نیازی به مصرف قرص هم نیست.

7. سلام من يك دفعه سوال پرسيدم، اما خيلي خيليييييي استرس دارم چون همونجوري كه گفتم ، من پريوديم جوري بود كه هر ماه چند روز جلو مينداختم، روز ٥ ماه شهريور پريودي قبليم بوده، كه ١٠ روز بعدش نزديكي داشتم، البته دخولي صورت نگرفت، شايد پيشاب با آلت تناسلي من تماس داشته واقعاً نميدونم، از بعد از اوون نزديكي نداشتيم، حالمم جور خاصي نشد، تا اينكه منتظر بودم مثل هميشه جلو بيفته پريوديم و ٢-٣ ماه مهر پريو بشم اما تا تا امروز كه ١١ هست هنووووز پريود نشدم، ٢روز پيش آزمايش خون دادم و منفي بود، ٣تا بي بي چك مختلفم امتحان كردم منفي شد، اما الان احساس تب دارم، هر از گاهيم زير شكم و پاهام مثل زماني كه ميخواستم پريود بشم درد ميگيره ، اما نميشم، احتمال داره آزمايش خون و بي بي چك ها اشتباه كرده باشن؟!!! يا زود بوده واسه تست گرفتن؟!!!

8. الهه جان منم مث شما هستم با اين تفاوت كه 18 روز عقب انداختم بي بي چك هم استفاده كردم منفي بوده شك منم برخورد پيشاب همسرم به واژنم بوده فقط در حد شك.منم علائم پريوديم رو دارم ولي هنوز نشدم دو روز پيش هم لك ديدم ولي ادامه نداشته و فقط ترشحاتم زرد رنگ همانند زماني كه چند روز قبل پريوديم اين ترشحاتو ميبينم.نگران نباشيد تا چند روز ديگه ميشيد بعدشم شما ازمايش خون داديد كه منفي بوده خيالتون راحت.

9. elahe1365 نوشته است: سلام من يك دفعه سوال پرسيدم، اما خيلي خيليييييي استرس دارم چون همونجوري كه گفتم ، من پريوديم جوري بود كه هر ماه چند روز جلو مينداختم، روز ٥ ماه شهريور پريودي قبليم بوده، كه ١٠ روز بعدش نزديكي داشتم، البته دخولي صورت نگرفت، شايد پيشاب با آلت تناسلي من تماس داشته واقعاً نميدونم، از بعد از اوون نزديكي نداشتيم، حالمم جور خاصي نشد، تا اينكه منتظر بودم مثل هميشه جلو بيفته پريوديم و ٢-٣ ماه مهر پريو بشم اما تا تا امروز كه ١١ هست هنووووز پريود نشدم، ٢روز پيش آزمايش خون دادم و منفي بود، ٣تا بي بي چك مختلفم امتحان كردم منفي شد، اما الان احساس تب دارم، هر از گاهيم زير شكم و پاهام مثل زماني كه ميخواستم پريود بشم درد ميگيره ، اما نميشم، احتمال داره آزمايش خون و بي بي چك ها اشتباه كرده باشن؟!!! يا زود بوده واسه تست گرفتن؟!!!

جواب آز خون قابل اطمینان هست و نشونه عدم بارداریه
    اگه یکی دو روز آینده پریود نشدید به دکتر مراجعه تا علت رو بررسی کنه(علتی غیر از بارداری)

10. سلام ..خسته نباشید..
    من بازم به کمکتون نیاز دارم..
    من قبلا چند ماھی به خاطر کیست سیپروتن مصرف کردم و الان دیگه 4ماھی ھست قطع کردم،توی این مدت پریودم طول منظم با تاریخ چرخشی داشت..
    ماه پیش چند روز زودتر پریود شدم..اما این ماه 11  روزه عقب افتاده . من قرار بود 1ام بشم اما اون روز فقط درد شدید تخمدان داشتم و تا الان دیگه ھیچ!
    قبل اون رابطه ای داشتم اما فقط سطحی!! تماس دست (شاید به آلتش خورده)
    1چیز دیگه اینکه توی آز ھورمون پرولاکتینم فقط 2واحد زیادتر بود که 2روز پیش قرص داستینکس و اسپیرونولاکتونو خوردم.. امروزم سونوگرافی دادم که فقط چنتا فولیکول ریز وجود داره..دیگه نتونستم حرفی به دکتر بزنم..
    آیا به این خاطر عقب افتاده یا ؟ من وسواس نیستم اما میترسم نکنه..؟
    حتی میخواستم اگه پریود نشدم سیپروتن بخورم اما با این دلھره 1ماهو نمیتونم صبر کنم ...خواھش میکنم ھر چی زودتر راھنماییم کنید..

ایا با شرایط من گزینه حاملگی هنوز وجود داره؟؟؟

11. با سلام.من امروز یه رابطه داشتم که نمیدونم پیشاب شریکم به واژنم برخورد کرده یا نه.آیا امکان بارداری هست؟در ضمن من روز 18 شهریور پریود شدم

12. mahtab_ahmadi71 نوشته است: با سلام.من امروز یه رابطه داشتم که نمیدونم پیشاب شریکم به واژنم برخورد کرده یا نه.آیا امکان بارداری هست؟در ضمن من روز 18 شهریور پریود شدم

سلام

شما در روز ۲۵ ام سیکلتون رابطه داشتین و با توجه به نوع نزدیکی احتمال بارداری در این روز خیلی کمه.

13. Nazism000 نوشته است: سلام ..خسته نباشید..
    من بازم به کمکتون نیاز دارم..
    من قبلا چند ماھی به خاطر کیست سیپروتن مصرف کردم و الان دیگه 4ماھی ھست قطع کردم،توی این مدت پریودم طول منظم با تاریخ چرخشی داشت..
    ماه پیش چند روز زودتر پریود شدم..اما این ماه 11  روزه عقب افتاده . من قرار بود 1ام بشم اما اون روز فقط درد شدید تخمدان داشتم و تا الان دیگه ھیچ!
    قبل اون رابطه ای داشتم اما فقط سطحی!! تماس دست (شاید به آلتش خورده)
    1چیز دیگه اینکه توی آز ھورمون پرولاکتینم فقط 2واحد زیادتر بود که 2روز پیش قرص <a>داستینکس</a> و <a>اسپیرونولاکتون</a>و خوردم.. امروزم سونوگرافی دادم که فقط چنتا فولیکول ریز وجود داره..دیگه نتونستم حرفی به دکتر بزنم..
    آیا به این خاطر عقب افتاده یا ؟ من وسواس نیستم اما میترسم نکنه..؟
    حتی میخواستم اگه پریود نشدم سیپروتن بخورم اما با این دلھره 1ماهو نمیتونم صبر کنم ...خواھش میکنم ھر چی زودتر راھنماییم کنید..

ایا با شرایط من گزینه حاملگی هنوز وجود داره؟؟؟

سلام

شما باردار نیستین و
    تاخیر در پریود از عوارض مصرف قرص هاست به ویژه اسپیرونولاکتون.

14. سلام من 18 سال دارم و دوره پریود من 28-29 روز منظم است و دوره خونریزی من حدودا 10-7 روز است اخرین بار 8/06 پریود شدم حدودا روز 25-26 بعد از پریود با نامزدم نزدیکی داشتیم که بکارت من اسیب ندید و دخول نیز انجام نشد فقط قبل از انزال یک مالش الت همسرم با الت من صورت گرفت که شک داریم اب اولیه وارد شده یا نه الان 3-4 روز از زمان معمول گذشته و من هنوز پریود نشدم درضمن بعد از نزدیکی الات را شستیم ایا احتمال بارداری وجود دارد؟هردو از لحاظ روانی در شرایط بدی هستیم

15. fm_persian03 نوشته است: سلام من 18 سال دارم و دوره پریود من 28-29 روز منظم است و دوره خونریزی من حدودا 10-7 روز است اخرین بار 8/06 پریود شدم حدودا روز 25-26 بعد از پریود با نامزدم نزدیکی داشتیم که بکارت من اسیب ندید و دخول نیز انجام نشد فقط قبل از انزال یک مالش الت همسرم با الت من صورت گرفت که شک داریم اب اولیه وارد شده یا نه الان 3-4 روز از زمان معمول گذشته و من هنوز پریود نشدم درضمن بعد از نزدیکی الات را شستیم ایا احتمال بارداری وجود دارد؟هردو از لحاظ روانی در شرایط بدی هستیم

سلام

با توجه به نوع رابطه امکان بارداری نیست.
    از یه روش ثابت برای جلوگیری استفاده کنین و چیزی رو به قضا و قدر واگذار نکنین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 70
رفتن به صفحه :    3 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید