شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بهترین روش سقط (دارو - ساکشن یا ...)

1. فرزند من و همسرم در آذر 1385 بدنیا آمده و هم اکنون همسرم 5 هفته است مجدد باردار شده است .
    بهترین روش برای سقط کدام است با تشکر؟

لطفا جواب را ایمیل فرمایید.

2. shafeie نوشته است: فرزند من و همسرم در آذر 1385 بدنیا آمده و هم اکنون همسرم 5 هفته است مجدد باردار شده است .
    بهترین روش برای سقط کدام است با تشکر؟

لطفا جواب را ایمیل فرمایید.

سلام،
    متاسفانه از بیان روشهای سقط معذورم. بهتر است با یک متخصص زنان مشورت نمایید.

3. باسلام و احترام آقای دکتر بعضی ها شاید مشکل دکتر رفتن داشته باشه اگر امکانش باشه لطفا توضیح دهید . با احترام

4. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    در خواست شما طبق قوانین نظام پزشکی غیر قانونی است Razz

5. ضمن عرض سلام و خسته نباشید

من 21 سال دارم.حدود 8 ماه است که نامزد کردم،متاسفانه طی نزدیکی که با نامزدم داشتم پس از مشاهده تغییرات ظاهری و انجام ازمایش متوجه شدم که حامله هستم و از انجایی که هم خانواده خودم و هم خانواده شوهرم بسیار مذهبی هستند با مشکل مواجه شدیم
    از انجایی که من و شوهرم هر دو دانشجو هستیم و برای ازدواجمان نیاز به وقت زیادی داریم نمی دونم با این مشکل چگونه کنار بیایم
    وخودم هیچ تمایلی به بچه دار شدن در این شرایط راندارم
    و تصمیم به سقط این جنین دارم.خواهشمندم همه راهکارهای ممکن رابیان کنید
    از کمک و مساعدت جناب عالی پیشاپیش ممنون و متشکرم
    خواهش می کنم بی زحمت زود تر پاسخ دهی

6. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    کاری که شما میخواهید انجام دهید کاری غیر قانونی است -اگر از زمان بارداری شما مدت زیادی گذشته است (چند ماه)زودتر ازدواج کنید-به عوارض کاری هم که میخواهید انجام دهید و مشکلاتی که در  آینده برای خود شما بوجود خواهد آمد بیشتر فکر کنید Razz

7. سلامی دوبار ضمن تشکر از جنابعالی
    خدمت شما عرض کنم من فکر میکنم من حدود 14 روز است که حامله شدم و حداکثر 20 روز
    ایا می تونم کاری بکنم
    تا انجایی که می دونم سقط جنین از زمانی که روح در ان دمیده میشود یعنی 3 تا 4 ماه  خلاف  قانون و حتی گناه کبیره است
    اما آیا قبل از ان هم غیر قانونی می باشد ؟
    و اما اگر جنین ناخوداگاه مثلا بر اثر ترس یا ضربه یا هر چیز دیگری سقط شود بازم غیر قانونی است یا خیر؟
    مجددا از شما برای راهنمایی تون تشکر میکنم

8. سلام من با دوست دخترم 2سال پیش آشنا شدم همون موقع پردشو زدم تا الن با هم رابطه داشتیم الن می خواهیم جدا شویم می خواستم بدونم اگر از من شکایت کنه میتونه ثابت کنه من پردشو زدم؟(اثبات اینکه باهاش رابطه داشتم نه اثبات اینکه من پردشو زدم)

تورو خدا زود جواب بدهید

9. saeed_it83 نوشته است: سلام من با دوست دخترم 2سال پیش آشنا شدم همون موقع پردشو زدم تا الن با هم رابطه داشتیم الن می خواهیم جدا شویم می خواستم بدونم اگر از من شکایت کنه میتونه ثابت کنه من پردشو زدم؟(اثبات اینکه باهاش رابطه داشتم نه اثبات اینکه من پردشو زدم)

تورو خدا زود جواب بدهید

كار شما كاملاً شرم آور بوده اميدوارم بتواند با شكايت از شما نتيجه بگيرد.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  10. z12345

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    آيا راهي براي سقط جنين بدون آسيب رسيدن به پرده وجود دار؟تا چه مدت بعد از بار داري؟
    مي دونم كه جواب ميديد غير قانوني هست ولي من فقط براي افزايش اطلاعاتم مي خواستم .
    اگر امكانش هست توضيح بديد

11. به نظر من سوال شما تا حدودی نامفهومه
    اگر منظور شما از پرده ، پرده بکارت هست که خوب وقتی بارداری صورت گرفته بکارت قطعا آسیب دیده
    به هر حال این کار 100% می تونه خطرناک باشه چون این کار معمولا به صورت غیر قانونی و توسط افراد غیر متخصص انجام می شه! حتی در صورت متخصص بودن فرد به علت عدم دسترسی به امکانات لازم ممکنه که مشکلات زیادی رو ایجاد کنه! حتی در صورت مساعد بودن همه شرایط این کار به هیچ وجه توصیه نمی شه!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید