شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ازحمام رفتن خسته شدم

1. سلام
    چند ماهي ميشه كه هر روز مجبورم برم حمام .مدت زماني هم كه توي حمام ميمونم بيشتر شده .اگه قبلا ي2 بار سرم رو ميشستم الان 4بار ميشورم واگه قبلا يك بار بدنم رو ميشستم الان 3بار ميشورم.
    اگر يك روز دير بشه تمام سر وبدنم به خارش مي افته .حتي وقتي كه سرم رو ميخارونم زير ناخنام پوست مرده سرم جمع ميشه.انگار پوست بدنم خيلي زود ميميره يا ترشحات ورسوبات پوستيم خيلي زياد شده .نميدونم!
    در طول روز نه توي محيط پر گردوخاك و....تردد ندارم ونه عرق ميكنم.  اگه كلا تو خونه هم بمونم فرقي نمي كنه.
    ميخواستم ازپزشكها ودوستان عزيز بپرسم اين حالت كه فك كنم طبيعي نيست دليل پزشكي داره ؟وكسي تجربه اش رو داشته ؟
    ممنون

2. سلام دوست من
    به نظر من شما دچار نوعی وسواس شدید
    بدن حتی اگه تو محیط آلوده هم نره به نظافت نیاز داره اما نه مثل شما که خودتون رو اذیت کنید
    شاید باورتون نشه خود من قبلا 5 ساعت در حمام به نظافت مشغول بودم و نه تنها اذیت میشدم بلکه وقتم رو هم از دست میدادم گاهی 2-3بار در روز میرفتم
    راهی که من رفتم رو امتحان کن شاید جواب بده
    من اول سعی کردم ساعت حمام رفتنم رو کم کن و هرطور شده راس 4ساعت میومدم بیرون حتی اگه احساس میکردم ببخشید گربه شور شدم خیلی سخت بود اما شد
    اگه دیر میرفتم حمام بدنم چرب میشد چون عادت کرده بود به حمام طولانی و زود زود
    شستن موهامو از 5بار به2بار رسوندم(طبق قانونی که گذاشتم)
    به هر طریقی جلوی خودم رو گرفتم و یک بار در روز رفتم حمام
    و کم کم بدنم هم به این روند عادت کرد و حالا نهایتا 1 ساعت تو حمامم و یک روز در میان میرم حمام
    سخته اما اجازه بده بدنت عادت کنه.زیاد حساسیت به خرج ندید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. با سلام
    ضمن تشكر از نسيم خانم .
    صددرصد وسواس هم ميتونه عاملش باشه ولي اين مورد درباره من اصلا صدق نميكنه (مطمئنم).همون طور كه عرض كردم وقتي يك روز دير بشه سرم ميخاره صورتم حالت پوسته پوسته پيدا ميكنه.البته بااين وضعيت مدت زمان حمام من زير 20دقيقه ميشه
    گفتم شايد كمبود يك ويتامين يا استرس يا علائم بيماري خاصي  وكلا يك دليل پزشكي هم داشته باشه ؟؟؟؟

4. خوردن زینک می تونه موثر باشه
    اما بهتره متخصص پوست و مو شما رو معاینه کنه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید