شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درمان بواسير در بارداري

1. mrsshv

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلاممن در ماه 6 بارداري هستم و دچار بواسير شده ام. در حال حاضر يبوست ندارم اما بعد از اسهال شديد در ماه گذشته بواسيرم عود كرده و زايده آن به اندازه يك بند انگشت شده است. بعد از دفع درد و سوزش زيادي احساس مي كنم. آيا براي كاهش درد امكان استفاده از پماد يا داروي خاصي در دوران بارداري وجود دارد؟آيا به سمت داخل هدايت كردن زائده بواسير با كمك انگشت بعد از عمل دفع كار درستي است؟آيا استفاده از وان بتادين در دوران بارداري براي كاهش بواسير مجاز است؟با تشكر

2. با سلام
    دوست عزیز توصیه میکنم از پماد گیاهی ام جی استفاده کنید این پماد در همه داروخونه ها موجوده
    موفق باشید

3. mrsshv

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آيا استفاده از اين پماد گياهي در دوران بارداري مجاز است؟ از پماد يا داروي ديگري براي تسكين درد مي توان استفاده نمود؟

4. mrsshv

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    aliyan نوشته است: با سلام
    دوست عزیز توصیه میکنم از پماد گیاهی ام جی استفاده کنید این پماد در همه داروخونه ها موجوده
    موفق باشید

آيا استفاده از اين پماد گياهي در دوران بارداري مجاز است؟ از پماد يا داروي ديگري براي تسكين درد مي توان استفاده نمود؟

5. به نظر من بهتره براي رفع مشكلت به دكترت مراجعه كني تا بدون نگراني درمان بشي

6. mrsshv نوشته است:
    aliyan نوشته است: با سلام
    موفق باشید

با سلام
    دوست عزیز،حقیقتشو بخواید نمیدونم در این دوران آیا مجاز هست یانه!!اما چون داوریی اساساً گیاهی هست فکر کنم بی ضرر باشه در ضمن شما میتونید از دکتر مستقر در داروخونه و همچنین از بروشور داخل جعبه این پماد،راهنمایی های لازم رو کسب کنید!و در نهایت اگر کار اصولی رو بخواید انجام بدید، بهتره که مشاوره با پزشکتون در دستور کارتون قرار بگیره!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. mrsshv نوشته است: آيا استفاده از اين پماد گياهي در دوران بارداري مجاز است؟ از پماد يا داروي ديگري براي تسكين درد مي توان استفاده نمود؟

از اون سوالات بود!!!! نمیدونم چرا بارداری در خانمها یه ترس کاذب ایجاد میکنه توشون
    شما ببینم روزانه از کرم ضد آفتاب یا مرطوب کننده دست استفاده نمیکنید؟؟؟یا میکنید؟؟؟
    پماد مورد نظر هم چنین هستش تاثیر خودش رو روی گوشت اضافی یا همون بواسیر ایجاد شده میذاره و جذب پوست میشه نه جذب بدنتون که برای نوزاد ضرر داشته باشه
    شما در وهله اول به پزشک مراجعه میکنید و پزشک تشخیص مصرف پماد رو دادند ازش استفاده کنید
    میگم به پزشک مراجعه کنید منظور این نیست که این کرم براتون ضرر داره بلکه هدف من از این راهکار بهبودی کامل هستش

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  8. باسلام...
    من و همسرم 10 ماهه که ازدواج کردیم و تصمیم گرفتیم 4ساله دیگه بچه دار بشیم.اگه ما اون زمان اقدام کنیم چند وقت طول میکشه که باردار بشم طی این 10 ماه اصلا قرص ضد بارداری مصرف نکردم.شرمنده یه سوال دیگه هم داشتم از دکتر ماما شنیدم که خانوم هایی که بکارهت حلقوی قابل ارتجاع دارن زمان زایمانشون پرده پاره میشه که این مساله درد شدیدی رو به هم راه داره این موضوعات منو نگران کرده لطفا کمکم کنید.

9. nafas6770 نوشته است: باسلام...
    من و همسرم 10 ماهه که ازدواج کردیم و تصمیم گرفتیم 4ساله دیگه بچه دار بشیم.اگه ما اون زمان اقدام کنیم چند وقت طول میکشه که باردار بشم طی این 10 ماه اصلا قرص ضد بارداری مصرف نکردم.شرمنده یه سوال دیگه هم داشتم از دکتر ماما شنیدم که خانوم هایی که بکارهت حلقوی قابل ارتجاع دارن زمان زایمانشون پرده پاره میشه که این مساله درد شدیدی رو به هم راه داره این موضوعات منو نگران کرده لطفا کمکم کنید.

با سلام
    دوست عزیز،نمیشه از الان برای 4 سال آینده  چیزی رو پیش بینی کرد!چون این مسئله به خیلی چیزها ربط پیدا میکنه که نمیشه در موردش اظهار نظری کرد اما اگه همه چیز خوب پیش بره(موردی در خصوص دستگاه تناسلی  پیش نیاد)و جلوگیریتون هم طبیعی باشه(بدون دارو ) فکر نمیکنم موردی داشته باشه در اولین آمیزشی که برای بارداری خواهید داشت،باروری اتفاق میفته! و اما در مورد بکارتتون هم راهکارهای متفاوتی میشه عنوان کرد مثلاً میتونید قبل از بارداری،با یک عمل سبک،بوسیله متخصص زنان،اونو بردارید!توصیه میکنم فعلاً نگران این قضیه نباشید و از زندگی و روابط زناشوئیتون کمال لذت رو ببرید!اینها به مرور زمان حل میشه!اگر از الان به این مسائل فکر کنید لذتی از مسائل جنسیتون نه شما و نه همسرتون نخواهید برد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  10. newdream

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام .
    من هموروئید خفیف دارم . حدود یک ماه هست که روزی یک بار از پماد ام جی استفاده میکنم
    اما متوجه هیچ تغییری در رابطه با  از بین رفتن اون ضایعه یا گوشت اضافی نشدم Sad
    میشه لطفا راهنمایی کنید که حدودا چقدر زمان میبره که این ضایعه از بین بره؟

11. newdream نوشته است: با سلام .
    من هموروئید خفیف دارم . حدود یک ماه هست که روزی یک بار از پماد ام جی استفاده میکنم
    اما متوجه هیچ تغییری در رابطه با  از بین رفتن اون ضایعه یا گوشت اضافی نشدم Sad
    میشه لطفا راهنمایی کنید که حدودا چقدر زمان میبره که این ضایعه از بین بره؟

سلام
    روزی یک بار برای درمان کافی نیست دوست عزیز. روزی 2 بار از پماد استفاده کنید. اگه نتیجه نداد به پزشک مراجعه کنید.

12. سلام دوست محترم پماد ام جی پماد خوبی است ولی اگر همورئید دکمه دار شده یعنی داری یه زائده است به این راحتی به این پماد جواب نمی ده واحتمالا نیاز به مراجعه به یک جراح می باشد ولی برای درمان علاوه بر این پماد کیتونید از مخلوط عسل همرا ه با پماد تتراساکلین جلدی استفاده بکنیدضمنا باید مواظب باشید هیچ موقع یبوست نگیرید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید