شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بیماری جسمی و اضطراب

1. سلام
    اضطراب میتونه به دلیل مشکلات روانی باشه و یا جسمی.
    حالا می خواستم بدونم پچه
    بیماری های جسمی
      ای باعث به وجود امدن اضطراب در فرد میشود؟
    از همه دوستان تقاضا دارم اگه اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن...

2. دوست عزیز اعصاب می تونه روی تمام قسمت بدن اثر بگذاره از جمله بالا بردن قند خون ناراحتی گوارشی ناراحتی قلب سر درد دست درد پا درد تشدیده مگیرن و مسائل دیگر

3. ببخشید من یه سوالی داشتم ولی هرچه انجمن رو زیرورو کردم نتونستم بهتر از اینجا سوالمو مطرح کنم معذرت میخوام پیشاپیش

من دختری 23 ساله هستم اما قیافم خیلی کمتر نشون میده این باعث دلنگرانی و دلشوره من شده گاهی حتی شدید اظطراب میگیرم  جوری که همه میگن 15 ساله یا 16 سال ای و این منو خیلی نگران کرده
    آیا طبیعیه/یا مشکل هورومونی دارم/یا چی؟لطفا راهنماییم کنید ممنونم

4. saha1368 نوشته است: ببخشید من یه سوالی داشتم ولی هرچه انجمن رو زیرورو کردم نتونستم بهتر از اینجا سوالمو مطرح کنم معذرت میخوام پیشاپیش

من دختری 23 ساله هستم اما قیافم خیلی کمتر نشون میده این باعث دلنگرانی و دلشوره من شده گاهی حتی شدید اظطراب میگیرم  جوری که همه میگن 15 ساله یا 16 سال ای و این منو خیلی نگران کرده
    آیا طبیعیه/یا مشکل هورومونی دارم/یا چی؟لطفا راهنماییم کنید ممنونم

یعنی منظورتون از نظر تناسب اندام هست؟
    ارثی نیست؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. دوست گرامی اینکه خیلی هم خوبه اگر مشکل جسمانی نداشته باشید واز لحاظ صورت کم سن نشان بدهید معلومه پوست خوب وشادابی دارید که یه ویژگیه خوب است که پوست سالم وشاداب است اگر هم از لحاظ هیکل کوچک اندام هستید وارثی نیست قابل پیگری است وجای نگرانی نداره

6. kaivan110 نوشته است: دوست عزیز اعصاب می تونه روی تمام قسمت بدن اثر بگذاره از جمله بالا بردن قند خون ناراحتی گوارشی ناراحتی قلب سر درد دست درد پا درد تشدیده مگیرن و مسائل دیگر

سلام دوست عزیز ممنون از پاسخت ولی سوال منو خوب متوجه نشدید
    منظورم این است که چه بیماری جسمی باعث به وجو امدن اضطراب در فرد میشود
    مثلا شنیدم اشکال در دریچه میترال قلب باعث اضطراب در فرد میشود
    از شماها هم تقاضا دارم اگر اطلاعاتی دارین مطرح کنید
    ممنون

7. من هر كاري ميكنم درست در نمياد اين خيلي باعث بهم ريختگي اعصابم شده ميتونيد كمكم كنيد؟

8. سلام دوست عزیز بابک .باید بگم تا زمانی که باورت این هست که هر کاری رو انجام می دم  درست در نمی یاد حتما همین طور خواهد شد .باید این رو بدونی که ما به هر چیز بیاندیشیم همان خواهد شد. این یه قانونه. من توصیه می کنم که یه تحقیقی راجع به قانون جذب داشته باشی دوست عزیز و کتاب راز راتهیه کنی ومطالعه کنی  مطمئنا مسیر فکر و زندگیت عوض خواهد شد و به هر چه اراده کنی و بخوای می رسی.موفق باشی.

9. tanha2012 نوشته است:
    kaivan110 نوشته است: دوست عزیز اعصاب می تونه روی تمام قسمت بدن اثر بگذاره از جمله بالا بردن قند خون ناراحتی گوارشی ناراحتی قلب سر درد دست درد پا درد تشدیده مگیرن و مسائل دیگر

سلام دوست عزیز ممنون از پاسخت ولی سوال منو خوب متوجه نشدید
    منظورم این است که چه بیماری جسمی باعث به وجو امدن اضطراب در فرد میشود
    مثلا شنیدم اشکال در دریچه میترال قلب باعث اضطراب در فرد میشود
    از شماها هم تقاضا دارم اگر اطلاعاتی دارین مطرح کنید
    ممنون

ممنونم دوستان که پاسخ سوالمو دادین .... از هردوعزیزواقعا سپاسگذارم
    درسته خوب هست اما وقتی یکی میبنتت و باور نمیکنه که این سنو داشته باشی و در بعضی مواقع حتی در خواستگاری ها شده عقب گرد کنن این آزار دهنده است

اما باید بگم موضوع کم سن نشان دادن هیچ گونه وراثتی در فامیل ما نداشته...
    از نظر جثه قدم 157 و وزنم 53 کیلو هست

اینم میتونم خاطر نشان کنم که چندسال قبل یکبار آزمایش تیروئید دادم نوشته بود 100 که داروی لوو تیروکسین تجویز کردن و یکسال خوردمو دیگه قطع شد ... این میتونه دلیل این کم سن نشان دادن باشه؟

و سوال دیگه اینکه به هرنوع متخصص مو و پوست مراجعه کرم اما با هرنوع ویتامینی قرصی نشد که نشد...
    موهامم تا یه مقداری رشد میکنن بعدش دیگه باید بزنم ...هیچ وقت نشد بلندی مو داشته باشم    

ببخشین اینارو اینجا میگم واقعا عذر میخوام ولی اظطراب استرس نمیذاره راحت باشم

راستی دوست عزیز گفتین قابل درمانه چجوری؟من که به هر نوع متخصص پوست و مو مراجعه کردم ولی نتیجه ای نگرفتم

بازم عذرخواهی میکنم طولانی شد.

10. سلام دوست گرامی کم کاری یا پر کاری تیروئید که ازمهمترین مسئله ای است که روی اعصاب تاثیر می گذاره  کینه از شخص یا اشخاص هم تاثیر زیادی داره که کسانی که فکر میکن دچار ضعف جسمانی هستند دچار ناراحتیهای عصبی هم می شوند

11. دوست گرامی نمی بایست دارو لوتیروکسین را به یکبار و بدون اجازه پزشک قطع کنید بله کم کاری تیروئید میتونه باعث این حالت وریزش مو بشه اگر مجددا ازمایش دادی لطفا مقدارT3وT4وTSH را بنویس

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید