شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3   

خونریزی غیر عادی بین دو پریود

1. DonyaDonya نوشته است:
    badomak نوشته است:
    DonyaDonya نوشته است: با سلام
    من باکره هستم یه رابطه نزدیکی داشتم که هیچ دخولی انجام نشد این رابطه در 28 شهریور اتفاق افتاد موعد پریود من 7 مهره.امروز 4 مهره و من پریود نشدم.2روز بعد از رابطه تو دستمال دستشویی چند قطره خون دیدم.با وجود اینکه منی در قسمت بالایی آلت من یعنی تقریبا زیر شکمم ریخته امکان بارداری وجود داره؟؟؟؟(ممکنه در اثر غفلت سمت واژن ریخته شده باشه)
    لطفا فورا جواب بدین من خیلی نگرانم

اول اینکه در رابطه های بعدی از کاندوم استفاده کنید
    با توجه به نوع رابط تون امکان بارداری کمه
    اما برای اطمینان در صورت اینکه پریود منظم دارید و 7 پریود نشدین یه آز بتا بدید

امروز از baby check استفاده کردم  و نتیجه اش منفی بود
    درد پریود هم دارم اما نمیشم
    ممکنه به خاگر استرس عقب بیفته؟

با سلام
    با تفاسیر شما مشکلی نیست پریود خواهید شد نگران نباشید تاخیر در پریودتون به خاطر استرس و گاهاً عدم بالانس هورمونیتونه که با شروع پریودیتون معضل برطرف میشه
    موفق باشید.

2. varka نوشته است: با سلام
    من سیکل منظم 28 تا 30 روزه رو دارم که خونریزی ام بین 7 تا 10 روزه که به ندرت هم بیشتر  میشده  این دفعه 7 روزه به طور  کامل تمام  شد  روز 9  با نامزدم معاشقه داشتم که دخول صورت نگرفت همان موقعه ترشحات من زیاد بود و من ارضا شدم فردای آن شب ترشحاتم زیاد شد و روز 11 خونریزی کم به صورت لکه بینی رو دارام با تجویز دکتر قرص دیکنوفناک مصرف کردم امروز روز 12 هست و هم چنان این خونریزی و لکه بینی رو دارم امکان اینکه تماس صورت گرفته و فشار وارد شده این خونریزی انجام شده  و از این تماس با وجود ترشحات امکان بارداری وجود دارد؟

سلام

با توجه با اینکه سیکل تون منظمه احتمال بارداری خیلی کمه.
    شما الان در دوران تخمک گذاری قرار دارین و لکه بینی در این ایام در بعضی از خانما رخ میده و طبیعیه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. من امروز آزمایش بتا هم دادم جواب منفی بود
    مقدار HCG Beta .04 بود  
    با وجود این هنوز پریود نشدم
    آزمایش دقیق هست؟دیگه لازم نیست تکرارش کنم؟

4. DonyaDonya نوشته است: من امروز آزمایش بتا هم دادم جواب منفی بود
    مقدار HCG Beta .04 بود  
    با وجود این هنوز پریود نشدم
    آزمایش دقیق هست؟دیگه لازم نیست تکرارش کنم؟

دوست عزیز
    با این شرایط بارداری منتفیه و بعلاوه رابطه شما چندان هم پر خطر نبوده
    اگر مایل هستید به پزشک مراجعه کنید براتون آمپول پروژسترون تجویز کنن.تا بعد از تلقیح پریود بشید.اینطوری خیال خودتون هم راحت میشه.چون برای تجویز آمپول تست بتا فقط یک روز قبل مورد قبول معمولا پس زودتر مراجعه کنید به ماما یا متخصص زنان

5. سلام دوست عزیز .از عوارض قرص اسپیرونولاکتون  خونریزی و نامنظم شدن پریود هست به پزشکتون مراجعه کنید که داروتون رو عوض کنه یا اینکه قرص ال دی همراهش استفاده کنید که به نظر من قرص تون رو تغییر بدیدمن با همچین مشکلی مواجه بودم که با قطع مصرف این قرص پریودم تنظیم شد.

6. سلام
    من 25 ساله هستم . دوران پریودیم همیشه سر وقت و به موقع است ولی برای اولین بار به هم ریخته . 15 روز پیش پریود شدم و سر 7 روز تمام شد ولی بعد از 15 روز به مدت 2 روزه لکه بینی دارم قهوهای خیلی کم رنگه و خیلی کمه . خیلی نگرانم آیا احتیاجه که به دکتر مراجعه کنم ؟

7. 1059 نوشته است: سلام
    من 25 ساله هستم . دوران پریودیم همیشه سر وقت و به موقع است ولی برای اولین بار به هم ریخته . 15 روز پیش پریود شدم و سر 7 روز تمام شد ولی بعد از 15 روز به مدت 2 روزه لکه بینی دارم قهوهای خیلی کم رنگه و خیلی کمه . خیلی نگرانم آیا احتیاجه که به دکتر مراجعه کنم ؟

با سلام
    دوست عزیز،در این مدت آیا استرس زیاد ،ناراحتی زیاد نداشتید؟؟داروی هورمونی مصرف نکردید؟؟رابطه جنسی نداشتید؟؟تحریکات جنسی چطور؟؟احتمالاً این مورد شما نشات گرفته از استرس و یا موضوعات گفته شده  باید باشه  و البته اینها به مرور با رفع یکایکشون مرتفع میشه و زمانش تنظیم میشه اما اگر اینها نبود بهترین گزینه مراجعه به متخصص زنان هست!اماباید بدونید که در هر صورت مراجعه به پزشک میتونه کمک شایانی بهتون بکنه چون هم از وضعیت دستگاه تناسلیتون آگاه میشید و هم اینکه مشکلتون رو حل میکنید
    موفق باشید.

8. 1059 نوشته است: سلام

سلام

شما در حال حاضر در ایام تخمک گذاری قرار دارین و
    در این ایام بعضی از خانم ها لکه بینی دارن که طبیعیه. اگه 2 - 3 روز دیگه رفع نشد به پزشک مراجعه کنین تا وجود کیست احتمالی تخمدان بررسی بشه.

9. می خواستم بپرسم امکان پیشگیری از بروز کیست های تخمدان وجود داره؟

یا مثلا کسیکه کیست داشته وبرطرف شده چکار باید بکنه یا چه دارویی باید مصرف کنه یا چه مواد غذایی نباید مصرف کنه تا دوباره کیست تشکیل نشه؟

استرس وشیوه زندگی تاثیر داره توی ایجاد کیست؟
    ممنونم از پاسختون

10. roshana نوشته است: می خواستم بپرسم امکان پیشگیری از بروز کیست های تخمدان وجود داره؟

یا مثلا کسیکه کیست داشته وبرطرف شده چکار باید بکنه یا چه دارویی باید مصرف کنه یا چه مواد غذایی نباید مصرف کنه تا دوباره کیست تشکیل نشه؟

ممنونم از پاسختون

سلام

۱. قرص های ضدبارداری ضمن اینکه از بارداری جلوگیری می کنند، از ایجاد کیست هم پیشگیری خواهند کرد.    
    ۲. مادامی که اختلال هورمونی، اختلال تیروئیدی و اضافه وزنی در کار نباشه و سیکل قاعدگی منظم باشه میشه گفت مستعد دچار شدن به کیست و تخمدان پلی کیستیک نیستید و روند تخمک گذاری انجام خواهد شد.
    ۳. استرس و عصبی شدن باعث اختلال هورمونی میشه و نظم سیکل رو به هم میریزه بنابراین زمینه ساز ایجاد کیست هم میتونه باشه.

11. m1989 نوشته است:
    roshana نوشته است: می خواستم بپرسم امکان پیشگیری از بروز کیست های تخمدان وجود داره؟

ممنونم از پاسختون

سلام

۱. قرص های ضدبارداری ضمن اینکه از بارداری جلوگیری می کنند، از ایجاد کیست هم پیشگیری خواهند کرد.    
    ۲. مادامی که اختلال هورمونی، اختلال تیروئیدی و اضافه وزنی در کار نباشه و سیکل قاعدگی منظم باشه میشه گفت مستعد دچار شدن به کیست و تخمدان پلی کیستیک نیستید و روند تخمک گذاری انجام خواهد شد.
    ۳. استرس و عصبی شدن باعث اختلال هورمونی میشه و نظم سیکل رو به هم میریزه بنابراین زمینه ساز ایجاد کیست هم میتونه باشه.

مرسی از پاسختون
    یه سئوال دیگه دکتر دیگه قرص برام تجویز نکردن من میتونه برای اطمینان وپیشگیری از کیست خودم قرص مصرف کنم؟
    (البته یه دوره فقط ال دی داده بودن )
    واگر میتونم مصرف کنم چه قرصی بگیرم که برام از ال دی بهتر باشه؟( از نظر عوارض چون عصبی و پر خور شده بودم)وتا چه مدتی استفاده کنم؟

ممنونم از راهنماییهاتون

12. roshana نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    roshana نوشته است: می خواستم بپرسم امکان پیشگیری از بروز کیست های تخمدان وجود داره؟

ممنونم از پاسختون

سلام

مرسی از پاسختون
    یه سئوال دیگه دکتر دیگه قرص برام تجویز نکردن من میتونه برای اطمینان وپیشگیری از کیست خودم قرص مصرف کنم؟
    (البته یه دوره فقط ال دی داده بودن )
    واگر میتونم مصرف کنم چه قرصی بگیرم که برام از ال دی بهتر باشه؟( از نظر عوارض چون عصبی و پر خور شده بودم)وتا چه مدتی استفاده کنم؟

ممنونم از راهنماییهاتون

سلام دوباره

شما اگه قصد بارداری ندارید می تونید از قرص ضدبارداری استفاده و مثلا یاسمین رو تا زمانی که قصد بارداری نداشته باشید مصرف کنید.

13. narges_p

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید
    ببخشید من قرص ضد بارداری می خورم دوره اولم را خوردم که اخرین قرص را  4 شنبه هفته پیش خوردم اما از روز شنبه لکه بینی داشتم تا اینکه دوشنبه که دیروز بود پریود شدم درد شدید زیر شکم هم دارم فقط قرص بعدی را باید از شب 5 شنبه بخورم سوال من اینکه من میتونم یک روز جلوتر قرص را بخورم تا پریودم زودتر تموم بشه ؟ چون من مراسم نامزدیم 5 شنبه است می خواهم که 5 شنبه پاک بشم اینکار که قرص را یک روز زودتر بخورم فایده داره ؟  باعث قطع پریودم میشه ؟
    عوارضی نداره اگر زودتر بخورم

14. narges_p نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    ببخشید من قرص ضد بارداری می خورم دوره اولم را خوردم که اخرین قرص را  4 شنبه هفته پیش خوردم اما از روز شنبه لکه بینی داشتم تا اینکه دوشنبه که دیروز بود پریود شدم درد شدید زیر شکم هم دارم فقط قرص بعدی را باید از شب 5 شنبه بخورم سوال من اینکه من میتونم یک روز جلوتر قرص را بخورم تا پریودم زودتر تموم بشه ؟ چون من مراسم نامزدیم 5 شنبه است می خواهم که 5 شنبه پاک بشم اینکار که قرص را یک روز زودتر بخورم فایده داره ؟  باعث قطع پریودم میشه ؟

سلام

دوست من، اگه از قرص های ترکیبی مانند LD یا HD استفاده می کنید که ۲۱ عدد قرص دارن، بعد از اتمام بسته ی اول بایستی ۷ روز صبر کنید و بسته ی بعدی رو شروع کنید و در مورد شما با توجه به اینکه آخرین قرص چهارشنبه تموم شده شما بایستی چهارشنبه این هفته بسته دوم رو شروع کنید که میشه همون قبل مراسمتون.

نامزدی تون رو تبریک می گم.  

15. narges_p

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    m1989 نوشته است:
    narges_p نوشته است: با سلام و خسته نباشید

سلام

دوست من، اگه از قرص های ترکیبی مانند LD یا HD استفاده می کنید که ۲۱ عدد قرص دارن، بعد از اتمام بسته ی اول بایستی ۷ روز صبر کنید و بسته ی بعدی رو شروع کنید و در مورد شما با توجه به اینکه آخرین قرص چهارشنبه تموم شده شما بایستی چهارشنبه این هفته بسته دوم رو شروع کنید که میشه همون قبل مراسمتون.

نامزدی تون رو تبریک می گم.  

ممنون از پاسختون و تبریک .
    فقط ببخشید دکتر به من گفته بود بعد از اتمام بسته اول هفت روز صبر کن و از روز هشتم قرص بخور !!یعنی اشتباه گفته ؟؟
    و دومین مورد اینکه سوال من این بود که این قرص باعث میشه خونریزی من قطع بشه اخه من تازه از دیروز پریودم کامل شروع شد از شنبه فقط لک داشتم ؟؟فردا اینو بخورم پنج شنبه پاک شدم ؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 6
رفتن به صفحه :    3   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید